وقتی “PEN15” تمام می شود، ما در کلاس هفتم در جهنم رها می شویم، همانطور که باید باشد

[ad_1]

هضم هفت قسمت آخر “PEN15” الهام بخش دنبال کننده تقویت کننده تماشای مجدد است: “سیزده”، اولین کارگردانی کاترین هاردویک در سال 2003. با وجود شباهت های آشکار، سریال و فیلم نمی توانند متفاوت باشند. اما هر دوی ما از شما دعوت می کنیم تا با چند دختر کلاس هفتمی که در داستان های اوایل دهه 00 به بیابان نوجوانی نقل مکان می کنند جشن بگیرید.

هر کدام توسط زنانی که آنها را زندگی می کردند نوشته شده است. هاردویک فیلمنامه را با نیکی رید همبازی 15 ساله‌اش نوشت، که نقش او به عملکرد خشن و وحشتناک دختران لس آنجلس که با پریدن به دنیای سکس و مواد مخدر از کنترل خارج می‌شوند، مشروعیت بخشید.

برخی از نوجوانان رید از پرتره هیستریک او از دوران نوجوانی به عنوان یک سر خوردن خطرناک در یک تصادف خشمگین شدند. برای آنها و بسیاری از ما، 13 بیشتر مترادف با ناهنجاری، ناامنی و اشتیاق است.

مطالب مرتبط: “تصاویر ملودراماتیک نوجوانان همیشه آزارم می دهد”

تنها کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که به دلایل درست خود را با هم در بیاوریم و متقاعد شویم که دیگران زندگی پر زرق و برق‌تری نسبت به ما دارند. خیلی دیرتر متوجه می‌شویم که همه افراد دچار سردرگمی و هورمون‌ها هستند، حتی بچه‌هایی که آن را باحال بازی می‌کنند.

چنین عقلانی تنها با پختگی و نگاهی به گذشته شکوفا می شود، که سازندگان و ستاره های “PEN15” آنا کانکل و مایا ارسکین در نزول نهایی رنگین کمان مجموعه خود کاملاً از آن بهره می برند.

در فصل اول، آن‌ها به‌عنوان یک زن 31 ساله به جای خود 13 ساله‌شان قدم گذاشتند، و در مقابل دانش‌آموزان 13 ساله کلاس هفتم، آنا کونه و مایا ایشی-پیترز را بازی کردند. دیدن این برای اولین بار – هم بار دوم و هم بار سوم – واکنش بدنی عجیبی را برانگیخت و جایی بین شادی مطلق و وحشت فرود آمد. آنها به ما احساس دیده شدن و آشکار شدن عجیبی دادند.

این حرکت مبتکرانه به مخاطب اجازه داد تا از حذف بی خطر بزرگسالی با شوخی نوجوانی با تمام انفجارها و خیانت های هورمونی اش و کشفیات بعدی درباره اسرار بدن آشنا شود. و اینجاست که «PEN15» به گونه‌ای به ما خدمت می‌کند که فیلم‌هایی مانند «سیزده» آرزوی آن را داشتند اما شکست خوردند. این فیلم‌ها پنجره‌ای به بدترین کابوس‌های ما درباره مسیریابی دختران نوجوان هستند. “PEN15” ما را در این پیاده روی دوباره فریب می دهد و بدون هیچ هشداری، برهنه و ترسیده، ما را در طبیعت رها می کند، در حالی که به ما اطمینان می دهد که همه چیز خوب خواهد بود.

نیمه دوم فصل دوم این کمدی یک سال پس از اولین تولید می شود که یک محصول همه گیر دیگر است. از نظر عملکردی، وقفه به تغییر شخصیت در سریال بین فصل اول کمدی صریح و اپیزودهای آغازین شیرین و دردناک دوم کمک می کند.

این فصل‌های پایانی عمیق‌تر به تنهایی و اندوه پنهانی زیر پوست نمایش می‌پردازند، به‌ویژه پس از این درد تجربه شده توسط مایا، که ساده لوحی کودکانه‌اش در کشاکشی وصف ناپذیر با جنسیت نوپایش و بدتر شدن مورد اختلال کمبود توجه است.

همکلاسی های مایا او را با شوخی های نژادپرستانه مورد آزار و اذیت قرار می دهند و او را زشت ترین دختر مدرسه توصیف می کنند و این باعث می شود که او وسواس داشته باشد که برای هیچ چیز به اندازه کافی خوب نیست – نه به اندازه کافی ثروتمند، به اندازه کافی خونسرد یا به اندازه کافی سفید.

حمایت و تعارف بی دریغ آنا خجالتی را که به وجود می آورد خنثی می کند، اما این دوست صمیمی دختری است که با گروه های دختر زشت سرزده و مادری به نام یوکی (موتوسوکو ارسکین، مادر واقعی ستاره) روبرو می شود که او متقاعد شده است که او این کار را نمی کند. او را درک کن علاوه بر این، آنا احساسات خود را دارد که باید با اجتناب از طلاق والدینش و سفر بین دو خانه، همراه با پسر دبیرستانی که ممکن است واقعاً خوب باشد و او را دوست داشته باشد، یا به دنبال دختری ساده لوح باشد، آنها را مدیریت کند. در عشق.که باید از آن بهره برد.

در ابتدای نمایش، ارسکین و کانکل جنبه طنز تمام این موقعیت‌ها را به حداکثر رساندند و به پوچ بودن ذاتی این درام‌ها اذعان کردند، که گویی این قدرت را دارند که سیاره را در سن 13 سالگی از محور خود پرتاب کنند. با این حال، «PEN15» ایمو به طور پیوسته راه خود را به سمت لبه‌ی دردناک صخره باز می‌کند تا ما را به آخرین قسمت‌های آن ببرد، قسمت‌هایی که کمتر خنده‌دار هستند تا دردناک، گاهی تکان‌دهنده و فوق‌العاده واقعی. این واقعیت که ارسکین و کانکل 34 ساله هستند – یک فرد بالغ مست و سپس تعدادی از دبیرستان اخراج شده اند – یک چیز کوچک است که بسیار فراتر از دنیای محافظت شده ای است که در آن زندگی می کنند.

آنها چنان در بدن این نوجوانان جوان زندگی می کنند که دیگر تفاوتی بین آنها و همکاران جوانشان مشاهده نمی کنیم. و اکنون، پس از حفظ این ارز طنز و اعتبار برای یک فصل و نیم، آنها تمام تراشه های خود را برای عزیزی که ما را در طوفانی از آسیب پذیری عاطفی، کاوش جنسی، شکنندگی جسمی و حتی مرگ هدایت می کند، پول نقد می کنند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


تماشای این اپیزودها من را به یاد لطافت نامشخص این عصر می اندازد و این که دنیا چقدر سریع لطافت معصومیت را فقط با حرکت در آن به پوست سالم تر تبدیل می کند. مایا آنقدر کبود شده و طرد شده است که با صدای بلند می گوید که می داند زشت است و با آن کنار آمده است. در این میان، آنا نیازی ندارد که تنهایی خود را با چنین نیرویی ساطع کند. کانکل آن را روی صورتش می اندازد و به پایین نگاه می کند.

تنها چیزی که مایا و آنا دارند دوستی آنهاست، حتی اگر گاهی اوقات تشویق متقابل آنها برابر با داروی بد باشد. نوجوانان موجوداتی سیری ناپذیر، مادی گرا و حساس به عقاید دیگران هستند که هر دختری از آنها برای تشویق دیگران برای همراهی با آنها در برخی از انتخاب های غیر منطقی استفاده می کند. صحنه ای در یک قسمت بسیار دیرهنگام در واقع عذاب آور است.

حتی در این مورد، “PEN15” آگاهی و همدلی عمیق خود را با این دختران و والدین آنها نشان می دهد. از جمله بهترین این قسمت‌های جدید، یک شاهکار نیم ساعته مبتکرانه است که به کاوش در فضای داخلی مادر مایا یوکی اختصاص دارد و به ما یادآوری می‌کند که هر مادری زمانی 13 ساله بوده و به نوعی از این جنگل ترسناک عبور می‌کند. از طریق یوکی می بینیم که چگونه انتخاب مادر به فرزندانش، به ویژه دختر، شکل می دهد. مادر آنا هم استرس دارد اما با پیچیدگی و لایه بندی کمتر.

در یک رویداد اخیر FYC که توسط IndieWire پوشش داده شد، Concle و Erskine گفتند که فکر می‌کنند این خبر می‌تواند فصل سوم آنها باشد – و تصمیم برای پایان دادن به PEN15 کاملاً با آن‌ها بود. آنها در حال حاضر نوزاد دارند و تولید 15 ساعته روزهایی که نمایش به آنها نیاز دارد دیگر برای آنها کار نمی کند.

این احساس کمی ناتمام در تاریخ را توضیح می دهد، تا زمانی که به یاد بیاورید که Concle، Erskine و خالق آنها Sam Zvibleman “PEN15” را حول این ایده متبلور کردند که مهم نیست چقدر در این دنیا پیش برویم، برخی از ما دائماً در دبیرستان گیر کرده ایم.

هیچ راهی وفادارانه‌تر برای بستن یک نمایش به‌اندازه روشی که آن‌ها آن را انجام می‌دهند، با فرود در یک مکان مجوز به جای نهایی شدن، وجود ندارد. به این ترتیب، به ما یادآوری می کند که هیچ کس هرگز از جهنم، که کلاس هفتم است، به طور کامل بهبود نمی یابد. زنده ماندن باید کافی باشد.

تمام قسمت های “PEN15” در Hulu موجود است.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı