وقتی همه چیز خوب است، فقط پاستای پخته شده حس خوبی دارد

[ad_1]

لازانیا، مانند همه ماکارونی های پخته شده، غذایی است که قرار است در روزهای سرد داخل آن گرم باشد. نوعی غذا است که درد را تسکین می دهد و لبه ها را نرم می کند و دنیای تند و تلخ را به لذت های کوچک و حسی تبدیل می کند. اثر مه‌گیر کربوهیدرات‌های سنگین روی سیستم عصبی تقریباً مانند رادیاتور انفجاری است. و با نوعی هوای سرد، گاهی اوقات تشخیص اینکه غذا واقعاً خوب است یا فقط گرم است، دشوار است. ماکارونی پخته تقریباً همیشه هر دو هستند، اما گاهی اوقات دما به اندازه طعم اهمیت دارد. خود گرما، به عنوان یک عنصر کلیدی در ماکارونی پخته شده، نشان می دهد که چگونه این ظروف به عنوان شکل مادی عشق بی قید و شرط عمل می کنند.

ساخت لازانیا، تخم خشخاش و پنیر، غلات بوداده و دیگر انواع مختلف این موضوع را حدود یک سال پیش، در پاییز نامشخصی که به زمستانی دلگیر تبدیل شد، شروع کردم. من عاشق پنیر و پاستا هستم و همیشه آنها را دوست داشتم، اما تا سال 2020 آنها را به این اندازه درست نکرده بودم. به نظر می رسید این نوع غذاها به یک مناسبت نیاز دارند، یک تعطیلات خانوادگی بزرگ با یک میز بزرگ. آیا جرات انجام این کار را در خانه خودم، در هر روز عادی از سال دارم، فقط به این دلیل که می‌خواستم به کسی نشان دهم که دوستش دارم، یا به این دلیل که احساس می‌کنم دوستش دارم؟ فقط به این دلیل که می‌خواستم یک کیسه پاستا و پنیر آرامش بخش مغز باشد؟ جرات کردم

موارد زیاد شد و زمان تغییر کرد. امید سبز و خشم تابستان فروکش کرد و جای خود را به یک ترس دیرهنگام بعد از ظهر داد. برگ‌ها روی درخت‌ها می‌ریختند و شاخه‌ها در برابر آسمان اسکلت می‌ساختند و وقتی دوستان را دیدم، با روسری و دستکش می‌لرزیدیم، زود به خانه برگشتیم. ما در اطراف شهری که به سرعت خاکستری و قهوه ای شد و در پایان سال پیر شد، قدم زدیم. انگشتان پایم یخ زد و انگشتان پام در چکمه هایم درد می کردند. رفتم خونه دلم آرامش میخواست یه چیز بزرگ و بیهوده بغلم کنه تا دوباره گرم بشه.

گاهی اوقات، وقتی به آپارتمانم می رسیدم، بلافاصله به حمام می رفتم، تا جایی که می توانستم آب گرم را روشن می کردم، خودم را در یک حوله پیچیده و روی بخار بخار می نشستم و به مدت 15 یا 20 دقیقه در یک سونا کوچک در خانه مارینت می کردم. قبل از دوش گرفتن حمام ولخرج‌آمیز و تحقیرآمیز بود، اما گاهی اوقات این تنها چیزی بود که تمام روز منتظرش بودم، چیزی که من را از هر چیزی سردتر، غم‌انگیزتر یا بدتر بیرون می‌برد. سونای دوش اساساً ماکارونی پخته شده بود. در ظاهر همان چیزی را که زیتی پخته شده بود، تازه از فر بیرون آورده شده بود و با موزارلا سنگین بود، در داخل یک شب سرد ارائه می کرد.

فقط کربوهیدرات ها و پنیر نیستند که این ظروف را به همان اندازه که هستند آرام می کنند. روز انتخابات، پیچیده ترین لازانیا را که تا به حال شنیده بودم درست کردم. دستور پختی از کتاب آشپزی Dean & DeLuca، این نسخه مریم گلی، قارچ و موزارلای دودی سال ها پیش توسط یکی از دوستان نزدیک به من توصیه شده بود، اما من هرگز آن را امتحان نکرده بودم. از زمانی که او این موضوع را به من گفت، همیشه به آن فکر می‌کردم، و حتی کتاب آشپزی را سفارش داده بودم (یادگاری باشکوه از اواسط دهه 90 که خسته شده بود اما به راحتی پیدا می‌شد آنلاین)، سنگین و خود مهم مانند سنگفرش . من همیشه به درست کردن لازانیا فکر می کردم، اما هرگز این کار را نکردم، زیرا از تمام مراحل و احتمال خرید چهار نوع قارچ مختلف نمی ترسیدم.

اما در 12 آبان، من هیچ وظیفه رسمی نداشتم و شوهرم به عنوان کارگر نقشه برداری ثبت نام کرده بود، یعنی از ساعت 6 صبح تا 10 شب می رفت. من 16 ساعت وقت داشتم که چیزی نداشتم جز اینکه سعی کردم توییتر را با وسواس تازه نکنم (به طرز شگفت انگیزی شکست خوردم). من و یکی از دوستانم در سرما قدم زدیم و بعد با کیسه های قارچ و ماکارونی بزرگ به خانه رفتیم.

این بار با خواندن دستور العمل، دستورالعمل های ترسناک و ترسناک تبدیل به مرهم شد: به من گفته شد که از “قارچ های وحشی با عمیق ترین طعمی که می توانید پیدا کنید” و “نازک بودن برش” استفاده کنید. [of the mushrooms] این چیزی است که به این غذا لطافت می بخشد. من میتوانم در صورت تمایل از نودل های خریداری شده در فروشگاه استفاده کنید واقعا شما مجبورید، اما احتمالاً باید کمتر به خودتان فکر کنید – به جای عصبانی شدن، فقط می خواستم عمیق تر باشم. اینجا ظرفی است که می توانم مغزم را در آن بریزم و بگذارم در مخاط شل شود. بدون فکر، فقط قارچ ها را برش دهید. دستورالعمل ها به اندازه کافی متمرکز بودند که جایی برای هیچ چیز دیگری وجود نداشت. لازانیا با لایه های ضخیم پنیر، بشامل و رشته فرنگی مانند پتویی وزن شده در ذهن مضطرب من می نشست. گرمای او مرا به وجود عشق و مهربانی در دنیای تهدیدآمیز فراتر از آشپزخانه کوچک و بیش از حد گرمم متقاعد می کرد. طعم کل چیز – پنیر چسبنده و قارچ های خاکی بد بو و سس خامه ای ابریشمی – من را به بدنم بازگرداند و تمرکزم را از نگرانی های تحلیلی به احساسات خالص روانی منحرف کرد. اما حتی قبل از آن، تکرار دستور العمل همه چیز را به نویز سفید تبدیل کرد و نگرانی از تمرکز خالی را از بین برد.

تهیه این لازانیا به دانش فنی زیادی نیاز ندارد، اما انجام کارهای بسیار کوچک با حجم تکراری زیاد و محاسبه صحیح ساعت ها کار سختی است. این شامل بریدن چند پوند قارچ بسیار نازک است که به خودی خود نزدیک به دو ساعت طول کشید. بعد از خلال کردن، این قارچ ها را به صورت دسته ای تفت می دهیم، سپس سس خامه ای تهیه می کنیم، نودل ها را بخارپز می کنیم و مرتب می کنیم و سپس همه را با هم می چینیم.

تکمیل هر مرحله نیاز به تمام انرژی ذهنی داشت که در غیر این صورت می توانست صرف اضطراب آن روز شود. بسیاری از لازانیاهای دیگر به اندازه این لازانیا پیچیده، پیچیده و وقت گیر نیستند – و لازانیاهای پخته شده، خوب، برای بعضی ها فقط کل ماش را روی هم می ریزیم و می گذاریم داغ شود – اما همه آنها این مغز را دارند – کیفیت صاف کنندگی. این ژانر تلاشی است برای همه توجه، با غذاهای بسیار، مراحل و حجم زیادی از مواد. در عین حال، نیازی به نوع آگاهی مضطرب مورد نیاز برای غذاهای دیگر ندارد، غذاهایی که کمتر بخشنده هستند و بیشتر به دقت توجه دارند. این واقعاً به هوش نیاز ندارد، که بخشی از آرامشی است که ارائه می دهد، چیزی که در آن احساس عشق می کند. مغزم را خاموش می کنم و یک حمام بزرگ با پاستا و پنیر داغ می گیرم و عمل پختن و غذا خوردن مثل یک سونا طولانی زیر دوش است.

یکی از دوستان قدیمی من، کسی که خیلی دوستش دارم، در حال حاضر بسیار بیمار است. من نمی توانم کار زیادی در مورد آن انجام دهم. حتی چیزی برای گفتن وجود ندارد اما کاری که می توانم بکنم این است که لازانیا و شاید دانه خشخاش و پنیر و شاید زیتی درست کنم و به آپارتمانشان بیاورم. ماکارونی پخته غذای بومی غم و عشق بی قید و شرط است. آنها به خوبی منجمد می شوند و به راحتی سرو می شوند. آنها یک هدیه آسان و مفید برای حمل به دوستان عزادار، مراقبت از عزیزان بیمار که از طریق همه چیز سخت می گذرانند. ماکارونی پخته را می‌توان برای هفته‌ها یا ماه‌ها خورد و در روزهایی که زمانی برای پختن وجود ندارد یا فراموش کرده‌اید که بخورید، راه‌حلی است – هدیه‌ای که واقعاً به شما ادامه می‌دهد.

اما چیزی در گرما و محتوای آن وجود دارد، حجم ساده ظرف، وزن آن در دستان. یک غذای دلچسب با لازانیا ثابت است. دادن لازانیا به کسی دقیقاً برعکس بی ادبی است که می گویید: “خیلی متاسفم که این اتفاق افتاد.” به اندازه کافی سنگین است که به عنوان لنگر عمل کند. بسیاری از ما، از جمله من، اغلب احساس می کنیم که هرگز به اندازه کافی نخواهیم داشت و چیزهایی را دوست داریم که هر لحظه باید از آنها گرفته شود. بیماری، از دست دادن و تمام تراژدی های پیش بینی نشده ای که زندگی را قطع می کند، این احساسات را تشدید می کند. ماکارونی پخته مرهمی برای رفع این احساس کمبود است. این می گوید که همیشه به اندازه کافی وجود دارد و شما بیش از حد نمی خواهید. او می گوید که شما می توانید به اندازه نیاز داشته باشید و اگر بیشتر بخواهید بیشتر در انتظار شما خواهد بود. می گوید همیشه می توان نگه داشت. یک ظرف ماکارونی پخته که به تازگی از فر خارج شده است (یا بهتر است بگویم دوباره گرم شده)، تزئین شده با پنیر ترد ذوب شده، چسبناک اما با مقدار کافی برای گاز گرفتن و جویدن، یک اتاق گرم در یک روز یخبندان است. ذهن و بدن را در بر می گیرد و با سرمای دنیای خشن بزرگتر مقابله می کند.

غم و اندوه اغلب احساس پوچی می کند، چنین موقعیت احمقانه و بی فایده ناظر. وقتی همه چیز بد پیش می‌رود، زمانی که ضررها از ناکجاآباد می‌آیند، وقتی مردم بیمار می‌شوند یا می‌میرند، وقتی دیگران از دست دادن را تجربه می‌کنند، کار کمی انجام می‌شود. اما تهیه – و سپس دادن – ماکارونی پخته چیزی واقعی و خاص برای ارائه است. این کاری است که من واقعاً می توانم انجام دهم انجام دادن. در مدتی که غذا را آماده می کنم این مراقبت بی فایده حل می شود و فقط پنیر و پاستا و حرارت و برش و اندازه گیری باقی می ماند. راحتی بی‌حس‌کننده کارهای کوچک، احساس بی‌فایده عدم توانایی ارائه چیزی را متعادل می‌کند. اینجا میتونم اینو پیشنهاد بدم برات لازانیا درست کردم

دستور غذا: غم، با زیتی کبابی

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort