وارشینی پراکاش از جنبش طلوع آفتاب برای از دست ندادن امید به تغییرات اقلیمی: “من هنوز اینجا هستم، دارم می جنگم”

[ad_1]

مستند الهام‌بخش و خشمگین کارگردان ریچل لیرز («خانه را بشکن»)، «تا آخر» که در جشنواره فیلم ساندنس نمایش داده شد، توسط چهار زن دنبال می‌شود – الکساندریا اوکاسیو کورتز. وارشینی پراکاش، مدیر اجرایی جنبش طلوع آفتاب؛ الکساندرا روجاس، مدیر اجرایی دموکرات‌های عدالت؛ و ریحانا گان رایت، مدیر سیاست آب و هوا در مؤسسه روزولت، در حالی که بر روی طرح‌های تغییرات آب و هوایی و طرح جدید سبز کار می‌کردند.

این فیلم به دنبال تلاش این زنان برای افزایش آگاهی و ایجاد تغییر در یک دوره سه ساله است، که از سال 2018 شروع می شود، با آتش سوزی هایی که پارادایس، کالیفرنیا، در طول چرخه انتخابات 2020، تا رأی گیری در نوامبر 2021 در مورد لایحه بایدن آغاز می شود. بهتر بسازید. همه آنها نگران این هستند که بحران آب و هوا مورد توجه و سیاستگذاری لازم قرار نگیرد. اگر قرارداد سبز جدید تصویب شود، مشاغل و بهبودهایی برای پایدارتر کردن زندگی قابل دوام خواهند بود. علاوه بر این، عدالت اقتصادی، اجتماعی و نژادی نیز بهبود خواهد یافت.

مرتبط: سوزان ساراندون اعتراض علیه تیم در دفتر AOC را رهبری می کند: “از دست دادن امید”

وارشینی پراکاش به ویژه در این کمپین فعال است و نشست نشسته جنبش طلوع آفتاب را در دفتر نانسی پلوسی در سال 2018 سازماندهی می کند. این اقدام تأثیرگذار است. این سازمان 300 فصل را پوشش می دهد. خوش‌بینی نیز وجود دارد، زیرا فعالان جوان از برنی سندرز در انتخابات ریاست‌جمهوری‌اش در سال 2020 حمایت می‌کنند، زیرا او از یک قرارداد جدید سبز حمایت می‌کند. هنگامی که بایدن انتخاب شد، پراکاش مشاور گروه کاری آب و هوا (همراه با AOC) شد. سپس، در اکتبر 2020، چند تن از فعالان جنبش طلوع آفتاب در اعتراض به خفه کردن لایحه Build Back Better توسط سناتور مانچین دست به اعتصاب غذا زدند. این قسمت ها و همچنین شکست های دیگر – مانند شکست جسیکا سیسنروس در شکست دادن نماینده ایالات متحده، هنری کوئلار – نشان می دهد که مبارزه برای تغییر سریع یا آسان نخواهد بود.

پراکاش با سالن در مورد تلاش های خود برای ایجاد تغییر و رساندن آن به انتها صحبت می کند.

چگونه وارد این مستند شدید و امیدوارید با حضور در این فیلم به چه چیزی برسید؟

واقعاً انتظار نداشتم در این فیلم حضور داشته باشم. احتمالاً پس از اقدام پلوسی در سال 2018، جنبش Sunrise این کار را انجام داد و نماینده اوکاسیو کورتز در آن شرکت کرد. بنابراین ما با یکدیگر درگیر شدیم. جنبش و دید پیرامون معامله سبز در همان لحظه فوران کرد و این گفتگو واقعاً به آزمونی داغ در حزب دمکرات و در مسیر ریاست جمهوری تبدیل شد. راشل هنگام مشاهده این نامزدهای زنان قوی در انتخابات میان دوره ای 2018 به این موضوع توجه زیادی کرد و در این روند با ما برخورد کرد.

نمی‌توانستید انتظار داشته باشید که چگونه در فیلم معرفی خواهید شد. می توانید فرآیند را توضیح دهید؟

احساس می کنم چند سال اول پس از فیلمبرداری، ترافیک منفجر شد. در آن زمان، ما از 10 فصل در سراسر کشور گذشتیم تا 10000 داوطلب به درهای ما بکوبند و بپرسند: “چگونه درگیر شویم؟” ده ها نفر از اعضای کنگره توجه دارند. هزاران مقاله در مورد ما نوشته می شود. من این احساس را داشتم که کل سال 2019 و 2020 آنها از شیلنگ آتش نشانی نوشیدند.

در بیشتر موارد، می‌دانم که راشل آنجا بود، اما آن را پردازش نکردم، از آن فیلم ساخته می‌شود و داستانی در مورد زندگی من و سایر جوانانی که چشم‌انداز داشتند و آزمایش می‌کردند و قلب ما را به جان می‌ساختند، روایت می‌کرد. به جهان هم هیجان‌انگیز است – چون گفتن این داستان مهم است – اما از دیدن این اتفاق به شدت اذیت شدم، زیرا سطحی از آسیب‌پذیری است که انتظارش را نداشتم. [Laughs] من فقط می دانستم که دوستم راشل برای هر رویداد، عقب نشینی و ملاقاتی که داشتیم آنجا بود. من به او اعتماد کردم زیرا می دانستم خانه را خراب کن. او از راه هایی که کار ما حساس است و می تواند علیه ما استفاده شود بسیار آگاه بود و از همان ابتدا اعتماد زیادی ایجاد کرد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


شما می گویید در کودکی از اخبار متنفر هستید، اما اکنون دارید خبر می کنید. در مورد سیاست زدگی خود چه می توانید بگویید؟ چگونه در این زمینه فعال شدید؟

و نمی‌دانم الان سیاست را دوست دارم یا نه. [Laughs] اما فکر می‌کنم در نقطه‌ای متوجه می‌شوید که به تمام چیزی که به آن اهمیت می‌دهید – هر ارزشی که برای من بسیار ارزشمند است – نیاز به برابری مردم در مورد غذا، آب و هوایی که تنفس می‌کنیم و مشاهده سطح بی‌عدالتی انجام می‌شود. بر جوامعی که از بحران آب و هوایی جان سالم به در برده اند. وقتی بزرگتر شدم، احساس نمی کردم که سیاست برای من است، اما می دانستم که اگر برای آن نجنگم، هرگز جایی پشت میز نخواهم داشت. و این درک این است که سیاست پایان راه نیست، فقط ابزاری است که ما برای رسیدن به آنجا از آن استفاده می کنیم، و این روشی است که ما جوامع را اداره می کنیم و چگونه قدرت توزیع می شود – زندگی آنها مهم است و آنها نیستند. برای من، پوشیدن کت و شلوار و قدم زدن در اطراف کاپیتول هیل، ایفای نقش یک شخصیت قدرتمند نیست، بلکه این نیست که تلاش کنم، شرکت کنم و بخشی فعال از دموکراسی شما باشم و دنیای خود را به مکانی بهتر تبدیل کنم و آن را به عنوان هدف اصلی ببینم. از زندگی شما هر روز سیاست نباید چیزی باشد که برای همه ما دست نیافتنی باشد. این چیزی است که ما از آن در هنگام شرکت می سازیم. بسیاری از کودکان عادی که بینش، رویا، آرزو، اشتیاق و شفقت نسبت به دنیای اطراف خود دارند، در نهایت نیروی محرکی است که می تواند دنیا را تغییر دهد.

میکروفون را رها کن! آیا می توانید در مورد تأثیر فعالیت جنبش طلوع آفتاب صحبت کنید؟

ما در سال 2017 شروع به ایجاد یک نیروی سیاسی جوان کردیم که بتواند تغییرات آب و هوایی را در سیاست ما مهم کند. شگفت انگیز است که به یاد بیاوریم چند سیاستمدار او را لمس نمی کنند. این سومین آهنگ در سیاست آمریکا و حتی در حزب دموکرات بود. ما مجبور نیستیم طبق قوانین بازی کنیم یا همه چیز را مؤدبانه انجام دهیم، بلکه به این دلیل که هیجان زده، سازماندهی و نابود شدیم و به دلیل اینکه وضعیت موجود را به چالش کشیدیم – در چرخه ریاست جمهوری در سال 2020 دیدیم که هر نامزد بزرگی سکوهای تهویه مطبوع راه اندازی می کند. به پول نفت و گاز سوگند یاد می کند و سابقه و مانعی برای سیاستی ایجاد می کند که باید برای هر رئیس جمهور بعدی تعیین شود. ما شاهد گسترش واقعی معامله سبز هستیم، یک بسیج اجتماعی و اقتصادی چندین دهه که کشور ما باید برای حل بحران آب و هوا دستخوش آن شود. عدالت اقتصادی و نژادی در حال تبدیل شدن به روشی است که ما اقدامات اقلیمی و راه حل های بحران را درک می کنیم، نه تصمیمات بازار گلوله نقره ای که فقط می تواند بخشی از پازل باشد.

چیزی که برای من الهام‌بخش‌تر است این است که سطح انرژی نهفته و آتش‌نشانی را ببینم که آماده و مایل است به انرژی جوانی منفجر شود که دیوانه‌کننده است و می‌خواهد کاری در مورد آن انجام دهد و فقط منتظر است تا مشتعل شود. این بزرگترین پیروزی در چند سال اخیر بود. مردم تظاهرات ها را می بینند، اما آموزش ها، همکاری ها، آثار هنری، آموزش ها و روابط و آزمایش هایی را که در حال انجام است نمی بینند. آن‌ها تلاش‌هایی را می‌بینند که موفق می‌شوند، اما تلاش‌هایی را می‌بینند که شکست می‌خورند و جوانان را رشد می‌دهند. این قطعه به من الهام می بخشد و من را فعال می کند – هر بار که می بینید یک پسر 16 ساله برای اولین بار عاملیت خود را کشف می کند و احساس قدرت می کند و می تواند کاری برای تأثیرگذاری بر جهان انجام دهد.

شما با برنی سندرز، که در طول مبارزات انتخاباتی ناموفق خود در سال 2020 از طرح جدید سبز حمایت می کرد، کار کردید. پس از انتخاب بایدن، مشاور گروه ویژه آب و هوای او شدید. لایحه Build Back Better او در واقع جاه طلبانه تر از کار برنی با Green New Deal بود. آیا می توانید در مورد این و کار خود در این مقام صحبت کنید؟

ما در مورد چارچوب سیاست برای سیاست های برنی مشاوره می دهیم. زمانی که او شکست خورد، یکی از امتیازات اصلی این کارگروه وحدت برنی بایدن بود و من در آن خدمت کردم. این یک فرصت منحصر به فرد بود تا چشم اندازی را که برنی و سان رایز در طول مبارزات انتخاباتی برای آن جنگیدند، به ارمغان بیاوریم و آن را در دستور کار قرار دهیم که بایدن برای پیروزی آن را تعیین کرد. این یک فرصت بود. ما می‌دانستیم که به پلتفرم آب و هوای برنی نمی‌رسیم، اما توانستیم طیف وسیعی از سیاست‌های آب و هوایی مختلف را بهبود بخشیم و اضافه کنیم که اگر امروز در چشم‌انداز غم‌انگیز محو شده BBB اتخاذ شود، بسیار بزرگ خواهد بود. به عنوان هسته اقلیمی غیرنظامی که به طور بالقوه هزاران جوان را از جوامع محروم استخدام می کند تا محیط زیست را پاکسازی کنند و یک فاجعه آب و هوایی را تبلیغ کنند. حضور در این کارگروه بسیار ترسناک بود، اما همچنین در این لحظات به یاد می آورید که وقتی در این اتاق هستید، به عنوان یک جوان این فرصت را دارید که ارزش ها، چشم انداز و سیاست های خود را که برای ما مهم است به میز ارائه دهید.

من خیلی از سناتور مانچین خسته شده ام.

انصافاً ویرانگر است. ما خیلی به هم نزدیک بودیم و دیدن اینکه کسی در گروه آن را نابود می کند بسیار دردناک بود.

آیا می توانید پیچیدگی احساساتی که در کار خود تجربه می کنید را توصیف کنید؟ این فیلم نشان می دهد که شما پوست ضخیم و طبیعتی انعطاف پذیر برای انجام این کار دارید. چگونه خوش بین می شوید؟

من متوجه شدم که کلید خوش بین بودن یا امیدوار ماندن این است – خوب، وقت زیادی را در توییتر سپری نکنید – بلکه واقعاً به خود اجازه دهید به احساسات غم و اندوه، درد و خشم و هر آنچه که در شما می گذرد احترام بگذارید. در جنبش تغییر اقلیم، مردم می توانند در تاریکی و عذاب گم شوند یا وانمود کنند که همه چیز خوب است و غم و اندوه را پردازش نکنند. بنابراین، یک چیز بزرگ برای من ایجاد استراتژی هایی برای احساس طیف گسترده ای از شدت عاطفی کار است – یادداشت روزانه، مدیتیشن. ما فرهنگ قوی داستان سرایی در سازمان خود داریم و اطمینان می‌دهیم که اجازه نمی‌دهم از شدت احساسی احساسم بی‌حس یا غرق شوم. و تمرین معنوی قوی قدردانی داشته باشید. چیزی در مورد صمیمی بودن واقعی با مرگ احتمالی جهان وجود دارد که تقریباً از قضا، شما را واقعاً با زیبایی آن و قدردانی بزرگی که باید برای بودن در اینجا احساس کنیم، صمیمی می کند. اینکه بتوانم هر دو را همزمان نگه دارم، کلید توانایی من برای استقامت است.

این سوگواری است برای از دست دادن قبل از اینکه آن را داشته باشید. شما در مورد بی حسی صحبت می کنید که با خواندن گزارش هیئت بین دولتی تغییرات آب و هوایی 2021 از اجلاس تغییرات آب و هوا احساس کردید، و من با ترس وحشتناک شما در مورد اینکه ما به اندازه کافی برای ایجاد سیاره ای بهتر، ایمن تر و پایدارتر انجام نمی دهیم به اشتراک می گذارم. ما همچنین باید با نابرابری های اجتماعی، اقتصادی و نژادی مبارزه کنیم. اگر سیاستمداران ما واکنشی نشان ندهند، ما چه کنیم؟

بهتر سازماندهی کنید، هوشمندانه تر سازماندهی کنید. ما باید نیرویی بسازیم که بتواند از قدرت این سازمان ها و شرکت های بسیار فاسد که آینده ما را به خطر می اندازند فراتر رود. مبارزه ای که ما مجبور بودیم از طریق سیاست های آب و هوایی – یا هر سیاستی که به مردم کمک کند – در این کشور ویران کننده است و سؤالات بیشتری را نه تنها در مورد بحران آب و هوا بلکه در مورد آینده این کشور و اینکه به کجا می رود ایجاد می کند. کارگردانی کرده است. اما من مطمئن هستم که تنها پادزهر برای آینده ای بسیار نامشخص و پر هرج و مرج این است که مردم درگیر آن شوند. تا جایی که من متوجه شدم، این تنها چیزی است که مسیر و جهت تاریخ یک کشور را تغییر داده است. این اصلاحات و تغییرات فناوری وجود دارد که می تواند اتفاق بیفتد، اما ما راه هایی را دیده ایم که پول و قدرت سازمان یافته با این تغییرات مخالفت می کنند. در نهایت، توده های مردم باید برای انجام آن سازماندهی شوند. هنوز امیدی هست. من هنوز اینجام دارم میجنگم و من خواهم بود. این بدان معنا نیست که روزهای تاریکی وجود ندارد، اما دلیل اینکه ما خود را طلوع خورشید می نامیم این است که معتقدیم خورشید دوباره طلوع خواهد کرد و معتقدیم که در افق است. ما باید این امید را حتی در تاریک ترین لحظات حفظ کنیم. زیرا در غیر این صورت چگونه چیزی تغییر خواهد کرد؟

«تا آخر» در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد.

داستان های بیشتر برای خواندن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynakore filmleriaviator oynaredfoxbetistanbul escort