همجنس گرا هراسی منسوخ شده “و درست مثل آن”

[ad_1]

بخش اعظم سریال «درست مثل آن» دیوالی، نمایش HBO Max که «سکس و شهر» را احیا کرد، من را به یاد یک سریال متفاوت و خیلی زودتر انداخت.

میراندا (سینتیا نیکسون) به دوستانش اعتراف کرد که خارج از ازدواج طولانی مدت خود و یک همسر، رابطه جنسی با یک دوست مشترک که دوتایی نیست، داشته است. کری (سارا جسیکا پارکر) از قبل می دانست، زیرا بعد از عمل جراحی لگن و در اتاق بغلی در حین بی احتیاطی به خواب نرفت و بیشتر آن را شنید. اما زمانی که سینتیا جرات پیدا می‌کند تا به شارلوت (کریستین دیویس)، دوست دیرینه‌اش بگوید، واکنش شارلوت خشم افراطی و قدیمی است که به سمت اشتباهی از تجربه هدایت می‌شود.

دهانش باز می شود. او از میز پیک نیک که زنان در آن نشسته اند دور می شود و غروب شگفت انگیز خود را می خورد. فوران می کند، و چی ؟! آنقدر قوی است که کری را از نظر بدنی به لرزه درآورد. شارلوت به این واقعیت واکنش نشان می دهد که دوستش با مرد عجیبی رابطه جنسی داشته است – نه اینکه این رابطه در آشپزخانه کری اتفاق افتاده است، یا حتی زمانی که میراندا در حال حاضر با شخص دیگری ازدواج کرده است.

کری به چیزها کمک نمی کند. او از تماس چشمی اجتناب می کند. او منزجر به نظر می رسد. “آیا شما با آن مشکلی ندارید؟” میراندا از او می پرسد. کری گفت: “من هنوز حتی نمی دانم چیست.”

مرتبط: «امیلی در پاریس» به خوبی پیر می شود

عکس العمل دوستان میراندا به تجربه عجیب او، مورد علاقه شدید دوران کودکی من، بافی قاتل خون آشام، زمانی که شخصیت ویلو (آلیسون هانیگان) در مقابل بهترین دوست و هم اتاقی اش، بافی (سارا میشل گلار) ظاهر شد، خواستار شد.

بافی می گوید: “اوه.” “اوهاو به سرعت از روی تخت ویلو، جایی که او فرود آمده بود، بلند شد. “تارا واقعا عالی است. . . دختر. “او مدام نام ویل را به زبان می‌آورد و با ناهنجاری، بی‌قرار در اتاق مشترک آنها حرکت می‌کند.” ترسیدی؟ “ویلو می‌پرسد.

بافی حداقل تا حدودی به سرعت بهبود می‌یابد، بر خلاف دوست پسر سابق ویلو (ست گرین)، که پس از احساس نفس رابطه‌شان، به دوست دختر ویلو، تارا (امبر بنسون) حمله فیزیکی کرد. “متوقف کردن! آیا او عاشق تو شده است؟» او تارا را به شدت تکان داد. “به من بگو.” او سپس، همانطور که آیه بافی بیان می کند، تبدیل به یک گرگینه بی رحم می شود و سعی می کند زنی را که سابقش با او عشق پیدا کرده است، بکشد. نمایش همیشه با استعاره هایش سخت بوده است.

موضوع اینجاست. این قسمت از «بافی» در سال 2000 پخش شد. «و درست مثل آن» در سال 2021 پخش شد. اینکه دوستان مسن میراندا – در دهه 50 زندگی خود، اما از بسیاری جهات به اندازه افراد مسن تر عمل می کنند – ممکن است واکنش منزجر کننده ای نسبت به دوستی داشته باشند که به عنوان نوجوانان دهه‌های پیش برای آنها مشکل ساز خواهد شد.

منزجر نیستند درست چیزی میراندا در حال خیانت به استیو (دیوید ایگنبرگ) است که ظاهرا سال‌ها با او بی‌جنس بوده و پدر فرزندش است. همانطور که او می گوید – برای اولین بار در یک زمان بسیار طولانی.

این همان عجیبی است که دوستانش به آن اعتراض دارند. به نظر می رسد شارلوت نمی داند که چگونه یک زن با کسی غیر از یک مرد رابطه جنسی برقرار می کند، که منجر به تبادل انگشت توهین آمیز و بی مزه می شود. نابالغ است و متفاوت است.

هدف دلبستگی جدید میراندا، چه (سارا رامیرز)، رئیس پادکست کری، استندآپ کمیک است و همانطور که کوین فالون در The Daily Beast می‌نویسد: «یکی از شخصیت‌های جدیدی که با وحشت به سریال اضافه شد». در تلاش ناامیدانه ای برای مقابله با کمبود کامل شخصیت های متنوع در دور اول Sex and the City، نمایش HBO Max شخصیت ها و مشکلات را مانند اسپاگتی به دیوار پرتاب می کند، به این امید که کاری انجام شود و باقی بماند. به عنوان مثال، یکی از فرزندان شارلوت در حال آزمایش یک نام جدید و روش جدید لباس پوشیدن است و به اضطراب غیر دودویی که در شارلوت در حال افزایش است کمک می کند. بسیاری از خطوط داستانی، تقریباً بی‌تأثیر، از جمله جنسیت، داستان‌های معاصر را به برنامه‌های ویژه بعد از مدرسه تقلیل می‌دهند.

فالون گفت که او “بدترین شخصیت تلویزیون” است. همانطور که اغلب در مورد شخصیت‌های دوجنس‌گرا اتفاق می‌افتد، سریال شخصیت عجیب و غریب را بیش‌جنس‌گرا تصور می‌کند (همانطور که در مورد شخصیت آنتونی، که همجنس‌گرا، چندشخصیتی و فاسق است، در صحنه‌ای در مراسم مدرسه از یک گارسون در حمام دستگیره دریافت می‌کند) انجام دادند. . حتی شارلوت اعتراف می کند که رویای چه را می بیند، زیرا آنها “خیلی باحال و کاریزماتیک هستند”. و در حالی که دوجنسه‌ها اغلب به‌عنوان بی‌تفاوت، خطرناک و حیله‌گر گرد هم می‌آیند، «و درست مثل آن» شخصیت غیر دوتایی را به‌عنوان یک شخصیت معرفی می‌کند. . . عضو بی سن برادری؟

در یک تغییر عجیب به نحوه صحبت و رفتار سه گانه اصلی زنان بسیار بزرگتر از آنچه که قرار است شخصیت هایشان باشد، این است که او مردی در 40 سالگی است که مانند یک نوجوان بسیار خوش رفتار رفتار می کند و به پسر زیر سن قانونی میراندا ماری جوانا می دهد. در یک مهمانی، تیراندازی با میراندا از قلم ویپ و البته داشتن رابطه جنسی معمولی با تکیلا در طول روز در حالی که کری تنها چند متر با آن فاصله دارد.

تنها جذابیت چه برای میراندا تا کنون جنسی است. آنها مطمئناً دوستان خوبی، حمایت کننده یا قابل اعتماد نیستند. پس از رابطه جنسی آن دو – اولین تجربه عجیب میراندا – چه فراموش می کند برای ماه ها پیامی برای میراندا بفرستد زیرا. . . اینکه او مشخصاً قابلمه های زیادی دود کرده است که به یاد نمی آورد؟ این فرد چگونه شغل دائمی خود را حفظ می کند؟


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


استیو، شوهر میراندا، به سختی تا حدی به گفتگو می‌پیوندد، زیرا نمایش کار خوبی انجام داد و ناگهان آن را فویل کرد. او تاکنون چندین صحنه داشته است و تنها پیشرفت شخصیتی او این است که به دلیل مشکلات شنوایی مرتبط با سن، اکنون از سمعک استفاده می کند. چهار خط اول او (بله، من شمردم) برخی از انواع “چی؟” هستند. «و درست مثل آن» مثالی خیره کننده از این است نه برای نوشتن علامت معلول مانند زنان، استیو تحریف شده، گیج و بزرگتر از سن خود به نظر می رسد: کیف پول خود را فراموش می کند، نمی تواند میراندا را در انظار عمومی پیدا کند.

داستان میراندا (و استیو) یک فرصت بزرگ از دست رفته برای نمایش است. زن میانسالی که با احساسات جنسی جدید و متفاوت دست و پنجه نرم می کند، تلاش می کند تا خود را به عنوان یک ازدواج طولانی تعریف کند، تکامل می یابد (یا شاید از هم می پاشد)، و خودش تغییر می کند، در عوض تبدیل به یک کاریکاتور می شود. این نمایش هم ناتوانی و هم تمایلات جنسی پیچیده انسانی را برای خنده‌های بی‌رحمانه و بی‌رحمانه بازی می‌کند و لحظه‌ای مهم را به نمایش می‌گذارد – شخصیتی غیر جوان که احتمالاً در برابر دوستانش ظاهر می‌شود – در یک وحشت اخلاقی قدیمی.

شارلوت به میراندا می گوید: “تو برای این کار به اندازه کافی مترقی نیستی.” اما حتی کری هم نسبت به دوست پسرش دلسوز نیست. هنگامی که میراندا، به وضوح ناراحت، سعی می کند از وضعیت خارج شود، کری به او می گوید: “شاید مخالفت کنی، اما نمی توانی ترک کنی.” از گناه متنفر باش نه از گناهکارو برمیدهای تحریک کننده اجازه دهید ما مخالفت کنیم مخالفیم – میل به شستن، که وقتی انسانیت فرد به تازگی زیر سوال رفته باشد، کارساز نیست.

با هر قسمت، «درست مثل آن» با طرحی تند و کلیشه ای گسترده، نوستالژی نمایش اصلی را از بین می برد. «سکس اند شهر» ممکن است فراری خارق‌العاده از حیات وحش و لباس‌های وحشی‌تر زنان اصلی داشته باشد، اما هر کسی که در اینجا به دنبال ساعتی راحت باشد ناامید خواهد شد. این فرار نیست. این یک تله است.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر