نکاتی برای زنده ماندن تلویزیون که نمی دانستیم به آنها نیاز داریم

[ad_1]

در جایی بین Lost، The Walking Dead، و Naked and Frightened، نسل‌های موج‌سوز کانال و تماشاگران فیلم ایده‌های مشترکی درباره آنچه برای زنده ماندن لازم است ارائه کرده‌اند. بیشتر آن اطلاعات مفیدی است که به این موارد خیره شده است: خود را جهت دهی کنید. ایجاد یا به دنبال پناهگاه امن. آب شیرین بردارید، آتش روشن کنید.

همانطور که همه کسانی که Station Eleven و Showtime’s Yellowjackets را می بینند، هر دو سریال راه آنها را دنبال می کنند، اگرچه موقعیت آنها بسیار متفاوت است. جلیقه زردها یک تیم فوتبال دختران دبیرستانی را در صحرا به مدت 19 ماه پس از سقوط هواپیمای حامل آنها به مسابقات قهرمانی کشور بازداشت کرده اند. مصیبت آنها اگرچه دردناک است اما موقتی است.

در ایستگاه یازده، یک بیماری همه گیر تمدن را نابود می کند و بازماندگان باقی مانده باید راه ها و دلایلی برای زندگی پیدا کنند. برگشتی وجود ندارد.

به طور غیر ارادی، هر دو سناریوهای بقای مشابهی را ارائه می دهند که ممکن است اکثر ما برای آن آمادگی نداشته باشیم. کیف شما می تواند بهتر از هر کسی که می شناسید بارگیری شود و تمرین شما در طبیعت می تواند درجه یک باشد. اما از خود بپرسید، آیا فکر کرده اید با چه کسی کار می کنید؟ آیا به اندازه کافی متقاعد کننده هستید که جمعیت را آرام کنید؟ آیا می دانید چگونه پارچه ها و الگوها را با هم ترکیب کنید؟

چه به طور موقت در بیابان رها شده باشید یا به دنبال غذایی برای زندگی پس از آخرالزمان باشید، در اینجا پنج موقعیتی که در هر دو نمایش دیده می شود وجود دارد که ممکن است بخواهید برای آن آماده شوید.

مطالب مرتبط: فرهنگ پاپ به من آموخت که در انتهای جهان زندگی کنم

هرگز دروازه بان را حساب نکنید

وجه مشترک حیاتی بین این دو نمایش، انعطاف پذیری نشان داده شده دروازه بانان است، که از بازماندگان در فرودگاه شمال شهر در ایستگاه یازده شروع می شود.

وقتی یک تاجر کاریزماتیک گروهی از مردم را با این باور غیرمنطقی که از یک پناهگاه امن در فلوریدا می‌داند فریب می‌دهد، او ادعا می‌کند که تنها بهترین و باهوش‌ترین از میان جمعیت Severn، از جمله خلبان و همه اعضای تیم فوتبال زنان را انتخاب کرده است. برای دروازه بان

بقیه هم مثل او عصبانی و افسرده هستند، تا اینکه کلارک (دیوید ویلموت)، مدیر بحران شرکتی در زندگی کنونی اش، غریبه ها را به سخنرانی مهیجی که به طور خاص ورزشکار جوان گمشده را تایید می کند، متعهد می کند.

او می گوید: می دانید همه روی دروازه بان می نشینند. “نه، آنها مهاجمان، رعد و برق را دوست دارند. اما دروازه بان؟ اینطوری چیزها را به دست می آورید! ما با هم هستیم و از قبل یک خانواده هستیم.”

وان (لیو هیوسون) دروازه بان زردجک بدون شک این را ثابت می کند. زمانی که هم تیمی دیگری نمی تواند به او کمک کند کمربند ایمنی را که او را نگه می دارد باز کند تا حد مرگ بسوزد، او به نوعی خودش فرار می کند.

بعداً توسط گرگ ها مورد حمله قرار می گیرد و تکه تکه می شود، اما زنده می ماند تا در کنار لوتی (کورتنی ایتون) پیروز شود و در حالی که قربانی خونینی می کند. که برای لوتی عالی است، اما احتمالا بهترین خبر برای بقیه نیست.

باید اعتراف کنید که در شرایطی که ممکن است به نبرد برای زندگی شما نیاز داشته باشد، هیچ فردی بهتر از کسی که عادت دارد بدن خود را بین یک هدف و یک جسم در حال حرکت با سرعت بالا قرار دهد، در کنار شما نیست. بنابراین زمانی که زمان ترک خانه و پیدا کردن دوستان جدید فرا می رسد، در هر کجا و در زمانی که می توانید، دروازه بانان خود را جمع کنید!

در کلاس توست مستر شرکت کنید

به صحبت های کلارک برگردیم، این لحظه ای است که او به همراه دوست دخترش الیزابت (کیتلین فیتزجرالد)، بازیگر مشهور، و مایلز (میلتون بارنز)، افسر تعمیر و نگهداری فرودگاه، رهبری مسافران سرگردان در فرودگاه شمال شهر را بر عهده می گیرند و سازماندهی می کنند. آنها را به یک جامعه خودکفا تبدیل کنند. بعداً در ایستگاه یازده، مایلز توانایی کلارک در استخراج سخنان برانگیزاننده از کلاه خود را دلیلی برای ایجاد دشمنی خود از هیچ عنوان کرد.

و اگر لوتی از یک رویاپرداز عجیب به یک رهبر فرقه در جلیقه زردها تبدیل شود، آیا این به دلیل متقاعد کردن دیوانه او با زبان نقره ای نیست؟ تنها فردی در تیم که در جمع کردن نیروها با نثر عالی و غیر استاندارد بهتر است، کاپیتان تیم جکی (الا پورنل) است. اما پیروزی های سخنوری او همراه با بقیه جهان زنده پشت سر اوست.

گرگ ها را خیلی جدی بگیرید

این احتمالاً برای افرادی که در فضای باز هستند، خبری نیست، زیرا اکثر آنها بعید به نظر می‌رسند با گله‌های گرگ در حالت انتقال استاندارد مواجه شوند. در واقع، چندین ایالت قوانین شکار برای کاهش تعداد آنها دارند. با این حال، فراتر از دسترس تمدن، دسته‌های گرگ احتمالاً سالم‌تر و سریع‌تر از انسان‌ها بازگشت خواهند داشت.

در میشیگان پسا آخرالزمانی، ما اساساً از قلاب ها عبور می کنیم. گیون (هیمش پاتل) این راه را در طول راهپیمایی شبانه سخت می‌یابد، زمانی که یکی به او کمین می‌کند و نزدیک بود که او را تا حد مرگ بزند.

همانطور که جلیقه زردها کشف کرده اند و وان بهای سنگینی برای آن پرداخته است، لازم نیست دنیا تمام شود تا گرگ ها عزم ما را بیازمایند. خوشبختانه برای او، همانطور که قبلا ذکر کردیم، او یک دروازه بان است – و زخم او فقط او را چشمگیرتر می کند.

قطع عضو آماتور: این وزن مرده را بردارید!

یک کارآموز معمولی چندین آنتی بیوتیک، بانداژ و کیت بخیه همراه با راهنمای دارویی صحرایی در انبار دارد. به طور کلی، ما از فکر کردن در مورد نحوه برخورد با یک آسیب به اندازه ای شدید که نیاز به جداسازی اندام داشته باشد، اجتناب می کنیم، و به درستی نیز چنین است. این یک شغل برای متخصصان پزشکی است.

اما همانطور که میستی توانا دیوانه (سامانتا حنراتی) در جلیقه زردها به ما می آموزد، گاهی اوقات تنها چیزی که دارید یک مدیر تجهیزات است که در مورد پزشکی اورژانس خوانده است و نیاز آسیب شناسی به ارزیابی دارد. هنگامی که پای دستیار مربی آنها بن اسکات در سانحه هوایی آسیب جبران ناپذیری دید، میستی به سرعت حرکت کرد، یک گردان را تحمیل کرد و اندام بریده شده را برید. مربی اسکات زنده است، اگرچه گاهی اوقات او احتمالاً آرزو می کرد که ای کاش تصادف او را می برد.

در ایستگاه یازده، جیوان زمانی خوش شانس تر است که نیمی از پای پاره شده او برداشته شود، زیرا یک پزشک واقعی، حتی فردی که دفترچه خود را گم کرده است، در حال انجام این عمل است. در واقع، شما همیشه نمی توانید روی یک معامله واقعی یا یک آماتور ماهر حساب کنید. ممکن است لازم باشد خودتان کار را انجام دهید. اصول را درک کنید. (یادداشت سردبیر: جدی، به یاد داشته باشید که اینها تخیلات تلویزیونی هستند. لطفاً این را در خانه امتحان نکنید.)


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی در صندوق ورودی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


برای موفقیت در بقا لباس بپوشید. . . و مازاد

طرفداران بقا به برنامه ریزی لباس های خود اهمیت می دهند، اگرچه تعداد کمی از آنها لباس رسمی بسته بندی می کنند. اما اگر چیزی برای پوشیدن نداشته باشید زنده ماندن چه فایده ای دارد؟ مد در «ایستگاه یازده» به لطف اجراهای سمفونی سفر شکسپیر و دلبستگی آنها به اشیاء درخشان، نقش اصلی را ایفا می کند.

«جلیقه زردها» اهمیت چندانی به لباس دختران نمی دهند، در حالی که بازماندگان تصادف در آستانه گرسنگی هستند. در این مرحله، لباس به یکی از آخرین اغراض تبدیل شد که آنها به جمع آوری تکه های بقایای پیدا شده، برگ ها، پرها و سایر اشیاء طبیعی در رژه ای با لباس های مجلل به سبک بازگشت به خانه پرداختند. این یکی از زیباترین صحنه های فصل است. . . تا همه چیز از بین برود

با این حال، به نکته مهم‌تر توجه کنید: هرگز خانه را بدون جعبه خیاطی محکم ترک نکنید. ممکن است به آن نیاز داشته باشید تا سوراخی در ژاکت خود را درست کنید، یا لباس های رسمی را به کف جنگل بدوزید، یا پوستی را که پایتان قبلا قرار داشت ببندید. هیچ‌وقت نمی‌دانیم که زندگی چه برنامه‌ای برای هل دادن ما دارد، بنابراین بهتر است همیشه آماده باشیم.

تمامی قسمت های «ایستگاه یازده» از شبکه HBO Max قابل پخش است. همه قسمت‌های Yellowjackets برای پخش در برنامه Showtime یا با اشتراک ارتقا یافته Paramount + در دسترس هستند.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıkuşadası escortbetroad