نوک اتود 0.3 را از کجا بخریم و چرا نوک مداد نوکی 0.3 خوب است؟

مداد مکانیکی یا نوک اتود 0.3

اتود اشنایدر مانند سایر نوک اتود 0.3 محصولات این مارک آلمانی از کیفیت استثنایی تولید برخوردار است. وزن سبک و طراحی ارگونومیک این طرح با استفاده طولانی مدت از دست شما خسته نمی شود. نوک مداد نوکی 0.3 این مداد مکانیکی در قسمت بالایی بدن پاک کن چرخشی دارد.
سه سیستم از این آهن فلزی وجود دارد که در انتهای آن چشمه ای بسیار قوی قرار دارد. دقیقاً همانطور که طرح از دست شما می افتد و نوک آن به زمین برخورد می کند ، این نوک اتود 0.3 چشمه اجازه نمی دهد که طرح شما شکسته شود. اما توانایی کاملاً منحصر به فرد این طرح این است که نوک آن به صورت خودکار بیرون می آید! این بدان معنی است که وقتی نوک را به اندازه دلخواه تنظیم می کنید ، نوک طرح به همان اندازه باقی می ماند. برای فشار دادن شاسی به بالای اتود.
این طرح با نوشتن قطرهای 0.3 ، 0.5 و 0.7 در دسترس است.
رنگ بدنه این مداد مکانیکی به رنگ آبی است و بسته به ضخامت رنگ در قسمت بالای طرح متفاوت است.
سه دهم زرد
قهوه ای پنج دهم
هفت دهم آبی
بدنه این طرح از پلاستیک فشرده با کیفیت بالا ساخته شده است نوک مداد نوکی 0.3 که قابل بازیافت است
بازیافت برای همه محصولات اشنایدر رایج است و یکی از دلایل پذیرش جهانی محصولات این شرکت ، اهمیت مدیران شرکت برای محیط زیست است.
اشنایدر پیشرو در تولید قلم و قلم است و مصرف نوک اتود 0.3 کنندگان لوازم التحریر به خوبی با این برند آشنا هستند.
پرفروش ترین و پرفروش ترین محصول اشنایدر قلم های کشویی Edge است.
امروزه مدادهای خز تا حدی موفق به جایگزین کردن مدادهای معمولی شده اند. یکی از مزایای استفاده از مدادهای ناخن ، امکان تجدید نوک بدون نیاز به تراشیدن است. نوک اتود 0.3 نکات مختلفی وجود دارد ، با قطرهای مختلف نوشتار و درجات سختی ، و هر کدام مطابق با سلیقه و کاربرد خود از نوع خاصی از آنها استفاده می کنند. برای استفاده هرچه بیشتر از کیفیت مداد خود ، به مشاوره مناسب نیاز دارید.

نوک مداد یکی از آن دسته از ابزارهای نوشتن است که در تمام مقاطع تحصیلی می توان در ذرات جامد یافت. این دستگاه مقرون به صرفه است و خط خوبی را ایجاد می کند.

نقاط قوت نوک اتود 0.3:

کیفیت ساخت و ساز
خوب رفتار کن
داشتن مشاوره با کیفیت نوک اتود 0.3 مطابق با استاندارد ISO برای یک تیزکن مداد ضروری است و می تواند خط شادی به نوشتار شما ببخشد. امروزه ، نوک ها و کرن ها موفق شده اند تا حدی مدادهای معمولی را جایگزین کنند. یکی از مزایای استفاده از مداد ، امکان تجدید نوک بدون نیاز به تراشیدن است. نکات مختلفی وجود دارد نوک مداد نوکی 0.3 ، با قطرهای مختلف نوشتن و درجه استحکام مختلف ، و هر کدام مطابق با سلیقه و کاربرد خود از نوع خاصی از آنها استفاده می کنند ، بنابراین باید به ویژگی های نوک مورد نظر خود توجه کنید. استریلر Mars Micro Carbon Stedler با ضخامت 0.3 میلی متر مناسب برای نوشتن روی کاغذ و تابلوهای نقاشی مناسب است و از انعطاف پذیری بالایی در برابر شکستگی برخوردار است. مواد این نازل 90٪ مواد اولیه طبیعی است و بدون استفاده از PVC یا نرم کننده ها تولید می شود.
مداد ناخن Zebra Drafix DM3-300 به دلیل ضخامت نوک در بین دانشجویان بسیار محبوب است و یکی از ابزارهای پرکاربرد و دائمی است. بدنه این مداد دارای شیارهای افقی است که اجازه نمی دهد دستان شما خسته و عرق شوند و انگشتان را برای نوشتن طولانی مدت خسته نکنید. در انتهای این مداد باند نوک اتود 0.3 الاستیک قرار دارد. همچنین با براکت فلزی امکان حمل این وسیله به راحتی وجود دارد. این مداد با نوک سیاه 0.3 میلی متر در دسترس مصرف کنندگان است.

در سال 1945 ، تمام وسایل و تجهیزات زبرا توسط حملات بمباران متفقین در جنگ جهانی دوم نابود شد. اما در سال 1948 اولین برنامه ترمیم دوباره اجرا شد و پس از اتمام پروژه بازسازی دوم در سال 1950 ، تولید انبوه و تعداد محققان این مارک گسترش یافت و کیفیت کالاها تثبیت شد. گورخر در سال 1982 در نیویورک شعبه هایی را در سال 1992 در ایالات متحده و انگلستان تأسیس کرد. تا سال 1995 وارد کانادا و نوک اتود 0.3 از سایت پرفروشترین  اندونزی شد و تا سال 2001 به مکزیک و شانگهای رفت و در سال 2015 ورود خود را در سنگاپور
از آنجا که کمتر از 0.3 نکته در بازار وجود دارد ، من این نوک مداد نوکی 0.3 کار را با کوله پشتی و چند مورد دیگر از Digikala سفارش دادم .وقتی آن را دریافت کردم ، بسته باز بود و قسمت بالا در جعبه نبود و پستچی پیشنهاد کرد که تحویل ندهید ، اما به دلیل نبود زمان و این واقعیت که من به کالاها احتیاج داشتم ، ارزش بازگشت به آن را نداشتم … خیلی از سلیقه جدیدم را خوردم ، حالا بدون نوک هستم ، قبل از بسته بندی دیجیتالی خیلی خوب بود ، اما اکنون یک جعبه مقوایی نازک با یک لایه ضعیف از چسب است …

مداد نوشتن ابزاری است که با استفاده از آن می توانید نگارش خود را با ظرافت بیشتری بنویسید و پاک تر و خطاطی بیشتری بنویسید. بدنه ای زیبا و طراحی ظریف دستگیره 0.3 میلی متر Sakura XS123 آن را به یک قلم نوشتن مناسب تبدیل کرده است. راحت است
کیفیت و دوام محصولات ژاپنی از ویژگی های بارز نوک اتود 0.3 نوشته های ساکورا است که تأیید شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>