نمایشگاه بزرگ شیرینی پزی بریتانیا در این فصل توسط سوارکاران فوق العاده خریداری شد

[ad_1]

غالباً مرز بین عالی و عالی کیفیت مواد تشکیل دهنده است. زمانی که فصل 12 سریال The Great British Baking Show چادر خود را می بندد، این را به یاد ما می اندازد و ما را خوشحال تر از همیشه می کند – به خصوص در مقایسه با دسته قبلی.

شرکت کنندگان فصل یازدهم توهین نمی شوند، افرادی که در این شرایط به بهترین شکل ممکن عمل کردند. آنها اولین افرادی بودند که وارد یک حباب همه گیر شدند و تماس روزانه با عزیزانشان را قربانی کردند تا در مواقعی که بیشتر به آن نیاز داشتیم، آرامش غنی از کربوهیدرات را برای ما به ارمغان آورند. پیتر سوکینز، برنده این فصل، شایسته تقدیر است. همه نایب قهرمانان افراد فوق العاده ای هستند.

همین امر در مورد قهرمان این فصل نیز صدق می کند، که به وضوح مورد علاقه اولین قسمت های رقابت است. (برای اینکه این داستان بدون اسپویلر بماند، از نام بردن برنده خودداری می کنیم.) اما چیزی که پیروزی آنها را بالاتر می برد این است که وقتی داوران پل هالیوود یا پرو لیث در طول بحثی متعجب شدند که با بهترین ها کار می کنند، آنها شوخی نمی کردند

مطالب مرتبط: چگونه “نمایش بزرگ نانوایی بریتانیا” بر سر ما فوران کرد

پس از 12 فصل، “نمایش بزرگ شیرینی پزی بریتانیا” با افزایش کمال کلی اوج گرفته است. شخصیت‌هایی که با چالش‌های بزرگ و منحط همراه شده‌اند، به فصلی منجر می‌شوند که در آن هر هفته نتیجه هرگز کاملاً قابل پیش‌بینی نبود، به خصوص در نیم فصل آخر. برخی از جنبه های “GBBO” (مخفف عنوان انگلیسی آن “Breat British Bake Off”) به طور معمول پخش می شود، با ماهرترین نانوایان در ابتدا به جلو حرکت می کردند، اما میانه فصل به همان اندازه قارچ سخت بود. زمان مناسب برای پخت خمیر

پس از فیلتر شدن به گروه نیمه نهایی این فصل، می توان نتیجه را حدس زد. کریستل پریرا، چیگز پارمار، جوزپه دلآنو و یورگن کراوس برابر هستند. اگرچه جوزپه و یورگن پایدارتر بودند، کریستل و چیگز از اشتباهات اولیه درس گرفتند و هفته به هفته پیشرفت کردند تا اینکه در بین ستاره ها قرار گرفتند. پل هالیوود همیشه خواستار حتی کریستل را چندین بار به گریه انداخت و کار او را بی عیب و نقص خواند.

آنها نه تنها خوب هستند، بلکه در واقع افراد خوبی هستند. ممکن است تهیه‌کنندگان این برنامه را برنامه‌ریزی نکرده باشند، اما به نوعی با یک کوارتت ساخته شده برای خانه قرنطینه‌ای عالی مواجه شدند.

آیا آن تثبیت را از قبل در همه گیری به یاد دارید؟ می توانید آن را به تصویر بکشید: کریستل، یک خواهر یا خاله دوست داشتنی با انیمیشن بی پایان برای معاشرت، با آزمایش ترکیبات طعم ماجراجویانه مانند افزودن میسو به کارامل یا استفاده از یوزو برای بالا بردن یک غذای مرکباتی بالاتر از غذای اصلی.

برخی از بینندگان «او و چیگز را فرستادند که سال گذشته شروع به پخت و پز کردند، اگرچه ما از انجام این بازی با افراد واقعی ناراحتیم. با این حال، چیگ او به خاطر انجام تقریباً غیرممکن هر هفته سزاوار تشویق است، و منظور ما از آن هر بار است که عینک خود را می‌زد و تمام حقه‌های سوپرمن/کلارک کنت را با جذاب‌تر شدنش روشن می‌کرد.

جوزپه و یورگنیک مهندس و یک فیزیکدان که دانش علمی خود را در مهارت پخت خود به کار می برند و نابغه هستند، عموهایی هستند که همه می خواهند آنها را به یک شام جشن دعوت کنند. آنها مشتاق تعادل و کنترل کیفیت هستند و با اعتماد به نفس اما متواضع هستند.

یورگن با رفتار آرام و شوخی‌های ظریف خود قلب‌های ما را به دست آورد و هر از چند گاهی بدون زحمت خطوط درخشانی را پرتاب می‌کرد، همانطور که با صخره‌های نوئل فیلدینگ برای نان بچه‌شکل تهیه شده در هفته نان انجام داد و با آرامش پاسخ داد: “من هم یک نان در فر دارم. “

هر یک از آنها یک برنده رضایت بخش را به دست می آوردند، که نیمه نهایی این دور را به ویژه هیجان انگیز کرد: واقعاً نمی توان گفت که در پایان چه کسی آنها را بیرون می آورد. همه آنها حداقل دو بار برنده ستاره بیکر شدند. یورگن آن را سه بار بیرون کشید.

هر یک از آنها یک دست دادن از پل را به دست آوردند که رضایت او در طول دویدن دشوار بود. . . به جز برای یورگن در هفته بسیار رقابتی شیرینی پزی. هنگامی که او تنها مدعی بود که این افتخار غیررسمی را در طول چالش امضا دریافت نکرد، کاربران توییتر در بریتانیا شورش کردند.

این فریاد احتمالاً کمتر از آنچه که پیش‌بینی می‌کرد، با بی‌عدالتی حرکت پل ارتباط داشت. اگر بازی همه‌گیر سال گذشته حول محور هم اتاقی‌های فانتزی می‌چرخد، نتیجه نیمه‌نهایی بازی را در رسانه‌های اجتماعی منعکس می‌کند «یکی باید برود».

رفتن یورگن هیچ خوشحالی به همراه نداشت و مطمئناً آسان نبود. درعوض، به نظر تصمیم معقولی بود که با آگاهی از این که هر برشی دردناک خواهد بود گرفته شد. چنین است ظلم و ستم بسیاری از انتخاب های باورنکردنی.


می خواهید نوشتن و دستور العمل های غذایی عالی تر؟ در خبرنامه Salon Food، The Bite مشترک شوید.


اگر در این فصل یک مگس در خمیر وجود داشته باشد، آن حضور دیوانه کننده آشکار میزبانان اوست. مت لوکاس بیش از نوئل تعادل را به وجود آورد و در برخی موارد آرامش رقبا را با تماشاگران بر هم زد. او هرگز مورد علاقه میزبانان نبوده است، اما عملکرد او این بار می خواهد مسلط شود.

فصل 12 تایید می کند که ما هر روز این را می پذیریم به دلیل متوسطی که فینال فصل یازدهم را تعیین کرد و طرفداران را ناراضی کرد، کمترین جمله مطلوب برای آزمایش ذائقه نانوا. در مورد اینکه چگونه و چرا نمایش به چنین موفقیت درخشانی دست یافت، فقط می توانیم حدس بزنیم که این یک موضوع شرایط و شاید رشد کمی از طرف پل و قاضی همکارش پرو لیث است.

پل و پرو احتمالاً ادعا خواهند کرد که به همان اندازه که همیشه خواسته اند (که یک حدس است، زیرا ما فقط چهره های تلویزیونی آنها را می شناسیم) ادعا می کنند، اما هر کدام تحت تأثیر تجربه و با بهره مندی از مواد بهتر توسعه می یابند. “GBBO” سال گذشته ترکیبی از نانوایان متوسط ​​با یک یا دو رقیب بسیار ماهر بود. وقتی نیمه نهایی دو شگفتی به ما داد و یک جفت میانسال و یکی از افراد بهتر آن را بو کرد، ثبات فصلی او او را نجات نداد.

این بار با این همه عظمت که در چادر جمع شده بود، داوران بیشتر متوجه تلاش های گذشته بودند. این بدان معنا بود که جورج آریستیدئو، مدعی مقام ششم و لیزی آکر، نایب قهرمان رتبه پنجم، می‌توانند در همان هفته‌ای که به خانه فرستاده شدند، باران‌های شگفت‌انگیزی را به ارمغان بیاورند، اما پیشرفت‌های هفته‌های پیش آنها نیز بیش از یک بار آنها را نجات داد.

و همچنین ناامیدی ناشی از اخراج ملایم یورگن را علیرغم هفته های متوالی او کاهش می دهد. رقابت او بیش از هفته های گذشته کاهش یافته بود، اما بقیه به افزایش ادامه دادند. در هفته ای که همه باید او را میخکوب می کردند، کریستل، چیگز و جوزپه محکم تر زدند.

چنین هجوم احساسات فقط شما را برای یک چالش نهایی رضایت بخش آماده نمی کند. این احتمال را ارائه می دهد، هرچند دور، که این فصل از برندگان و قهرمان نهایی می تواند منجر به ظهور تعداد بیشتری از این علاقه مندان به آشپزخانه تله ژنیک در گوشه های دیگر اکوسیستم تلویزیون آشپزی شود.

مهم نیست در کنار برنده و سایر فینالیست‌ها چه اتفاقی می‌افتد، GBBO با شکوه در سال 2021 بازگشت، درست زمانی که ما نیاز به رهایی از اضطراب همه‌گیری داشتیم که مدت زیادی طول کشیده بود و ما را با پودر قند به شکرانه خوبی و کمال ترک کرده بود. با نزدیک شدن به پایان این سال آزمایشی، فینال هدیه ای را که همیشه می توانیم از آن استفاده کنیم به مخاطب ارائه کرد: پخت خوب.

تمام قسمت های «نمایش بزرگ شیرینی پزی بریتانیا» از نتفلیکس پخش می شود.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme