نشانه های زندگی در بایدنلند: رئیس جمهور بالاخره منبر را می گیرد – آیا او چیزی را تغییر می دهد؟

[ad_1]

کمتر از یک سال طول کشید تا او در پست جو بایدن منبر قلدر خود را پیدا کند.

اما وقتی بالاخره این کار را کرد، با تظاهرات ریاست جمهوری این کار را انجام داد.

اندکی بعد از ظهر چهارشنبه، یک مقام جوان بی حوصله از همراهان پرزیدنت بایدن وارد زیرزمین بال غربی شد، جایی که خبرنگاران رنگ پریده در گمنامی مجازی زندگی و کار می کنند تا خود را معرفی کنند.

در حالی که او اطلاعاتی درباره اولین هفته کاری خود به من و مک کلاچی، نیوزویک و لس آنجلس تایمز به خبرنگاران می داد، به ما گفت که دوست دارد رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی که قرار بود بعدازظهر امروز صحبت کند، صحبت کند. او با عجله گفت: “دوست دارم ببینم که او راه رو به جلو در روابط با سنا را به ما بگوید.”

بایدن که این روزها منتظر اخبار خوب است، در برخورد با کنگره اقبال چندانی نداشته است – اگرچه حزب دموکرات اکثریت کمی در آنجا دارد. در واقع می توانید این را بگویید زیرا از این اکثریت ضعیف او تا حد زیادی ناموفق است. او به یک پیروزی محکم دست یافت – تصویب لایحه زیرساخت. او نتوانست بسته قانونی دیگر خود را که دستور کار «بهتر بسازید» را تغییر دهد. او کمی خوش شانس بود که حق رای گرفت. او باید با نوع omcron ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کرد. به نظر می رسد اقدامات روسیه در اوکراین او را به گوشه ای می کشاند. اخبار مربوط به تورم بر خبرهای مربوط به نرخ پایین بیکاری غلبه کرد. و اعضای حزب خود او بایدن را به دلیل برخی از اقدامات او به عنوان رئیس جمهور مورد انتقاد قرار داده اند. تا به حال، 2022، او با مردی که دقیقاً یک سال پیش با پیوستن به دفتر بیضی شکل به عنوان ناجی یک ملت تقسیم شده شناخته می شد، مهربان نبود.

بنابراین در روز چهارشنبه، به طور نمادین در آخرین روز اولین سال ریاست جمهوری او، برخی از مطبوعات و حتی برخی از اعضای ستاد وی گفتند که با کنفرانس مطبوعاتی خود “دکمه تنظیم مجدد” را برای دولت خود فشار خواهند داد.

مطالب مرتبط: چرا بایدن در حال شکست است؟ روابط کاملاً کنترل شده او با رسانه ها ممکن است بدتر از روابط ترامپ باشد

بایدن از زمان انتخاب شدنش برای دومین بار است که میزبان رویدادی مشابه در کاخ سفید است. اولین بار او در ابتدای دوره ریاست جمهوری اش بود و به دلیل همه گیر شدن، کمتر از دوجین خبرنگار اجازه ورود به اتاق را گرفتند.

این بار او حدود 40 نفر را در اتاق شرق پذیرفت و ظاهراً او و کارکنانش کنفرانس مطبوعاتی را بسیار جدی‌تر از سایر تعاملات معمولی با مطبوعات در سال گذشته اتخاذ کردند. انتظار در بال غربی محسوس بود.

با وجود چند مورد دیگر در برنامه بایدن و بسیاری از افسران ارشد ارتباطات در بیشتر ساعات روز پشت درهای بسته، خبرنگاران با طیف گسترده ای از سوالات در مورد بسیاری از موضوعات آماده شدند. کارمند جوان گفت که از کنفرانس مطبوعاتی “هیجان زده” است.

بایدن با یک پنجره بسته در قانونگذاری معنادار مواجه است و او این را می داند. کارکنان او در پس‌زمینه گفتند که در کاخ سفید از رئیس‌جمهور حمایت می‌شود تا بیشتر سفر کند و پیام خود را مستقیماً به مردم آمریکا برساند. به طور طبیعی، من پرسیدم که آیا این بدان معناست که ما بیشتر از او در اتاق مطبوعات یا اطراف کاخ سفید خواهیم دید تا بیشتر از ما سؤال بپرسیم.

گفتم: «بالاخره، ما عموم مردم آمریکا هستیم.

من از این نظر خندیدم، اما، البته، بدون تعهد به حضور بیشتر در مطبوعات.

طبیعتاً هیچ کس در مطبوعات باور نداشت که کنفرانس مطبوعاتی بایدن برنده شود. با این حال، کمیته ملی دموکرات آنقدر به پیام خود اطمینان داشت که یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد مبنی بر اینکه یک نمایش گرافیکی و نورانی در ساعت 7 بعد از ظهر در کاخ سفید برای شاد کردن سال اول بایدن وجود دارد. همانطور که یکی از خبرنگاران خاطرنشان کرد، این حرکت باید انتقادات زیادی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت. یکی از ناظران گفت: «البته، در یک نمایش نوری پول بیندازید.

در همین حال، جو مانچین، سناتور دموکرات ویرجینیای غربی، مجبور شد در طول کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور در مجلس سنا سخنرانی کند – یک بار دیگر ثابت کرد که افراد توجه جویای ارزش در دولت ما چقدر ارزشمند هستند.

متصل: آمریکا توسط جو منچین اسکروج بود – اما جو بایدن به بابانوئل اعتقاد دارد

این یکی از موضوعات کلیدی را نشان می دهد که بایدن به عنوان رئیس جمهور نتوانست به آن رسیدگی کند: وعده او برای متحد کردن کشور. از همه چیزهایی که او امیدوار بود به آن دست یابد، این دور از واقعیت است. او حتی نمی تواند همه دموکرات ها را در دستور کار خود نگه دارد. این کاملاً تقصیر او نیست: هیچ کس نمی توانست نسخه omicron و سرعت انتشار آن به عموم را پیش بینی کند. تعداد کمی، در صورت وجود، تورم رکوردی را پیش‌بینی می‌کردند که از اخبار پایین بودن نرخ بیکاری پیشی گرفت.

اما همه ما می دانستیم که افراد زیادی در این کشور هستند که نسبت به سیاستمداران، دانشمندان و روزنامه نگاران بدبین هستند. بسیاری مایلند برای مبارزه با یک بیماری همه گیر، اسب های کرم زدایی بخورند، کلروکس مصرف کنند یا ادرار خود را بنوشند. برخی به اشتباه معتقدند که آزادی آنها به خطر افتاده است. مردی به من گفت: “من طرفدار واکسیناسیون هستم، اما من از این ایده که مردم را مجبور به انجام این کار کنیم، خوشم نمی آید.”

واقعا؟ من مخالفت کردم. «وقتی من در دبستان بودم، ما در صف ایستاده بودیم. همه ما واکسن زدیم یا مدرسه نرفتیم. قطعا چاره ای نداشتیم. البته امروزه فلج اطفال، دیفتری و سرخجه هم نداریم. بنابراین، می دانید، آن چیزی وجود دارد.”

آنها به من گفتند: “فکر خوبی است.” اما من هنوز برای آزادی خود ارزش قائل هستم.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


چگونه با جهل بحث می کنید؟ زمانی که “حقایق جایگزین” به صورت روزانه – و از مواضع رفیع قدرت – به ما موعظه می شود غیرممکن است. احتمالاً بایدن هرگز فرصتی برای متحد کردن کشوری با خائنان سرکش در میان جمهوری‌خواهان کنگره که «دروغ بزرگ» را ترویج می‌کردند و در مورد آنچه در 6 ژانویه 2021 اتفاق افتاد، آشکارا ناصادق باقی ماند، نداشت.

در حالی که خبرنگاران در مقابل اتاق نخل در کاخ سفید برای ورود به اتاق شرقی برای کنفرانس مطبوعاتی مورد انتظار بایدن جمع شده بودند، گمانه زنی ها حاکی از آن بود که او به “شاید 10 سوال” پاسخ خواهد داد. چند خبرنگار گفتند که یک دفترچه پر از سوالات دارند که می‌دانستند چون نمی‌توانند از آنها بپرسند بی‌پاسخ خواهند ماند.

که صحنه را آماده کرد. تحویل … جو بایدن معمولی بود – یا به طور دقیق تر، جو بایدن “معمولی” که از زمان حضورش در سنا به یاد دارم. رئیس‌جمهور نزدیک به دو ساعت در دادگاه ماند و به همه سؤالات پاسخ داد، کسی را تحقیر نکرد، حتی زمانی که از آنها مزخرفات قابل توجهی پرسیده شد، و با همه چیز با شوخ طبعی برخورد کرد.

او شروع به صحبت از موفقیت خود در واکسیناسیون افراد، استخدام افراد و کاهش حق بیمه سلامت کرد. او گفت: «ما می دانیم که ناامیدی زیادی وجود دارد،» و افزود که بیشتر این ناامیدی به دلیل همه گیری کووید است. برای بسیاری از ما تحمل آن خیلی زیاد بود.» او بار دیگر چیزهای بدیهی را به مردم یادآوری کرد. “واکسیناسیون کار می کند. پس اکنون واکسن بزنید. لطفا.”

بایدن گفت چالش دوم “افزایش سریع قیمت ها” است. او یک کلمه به زبان نیاورد تورم. او گفت که “اقتصاد مولدتر” و “اقتصاد در حال رشد” می تواند مشکل را حل کند و افزود که اتخاذ دستور کار او برای ایجاد یک وضعیت بهتر و ترمیم اختلالات در زنجیره تامین همه گیری کمک خواهد کرد.

بایدن دو اشتباه را پذیرفت. اول، او گفت که در سال گذشته به اندازه کافی با مردم آمریکا ارتباط برقرار نکرده است. این مشکلی بود که خودم ایجاد کردم و آنقدر که باید ارتباط برقرار نمی‌کردم، او گفت.

مطالب مرتبط: از راه دور، ساکت و بی تعهد: چرا کاخ سفید بایدن در بحران است

بایدن همچنین اعتراف کرد که تاکنون نتوانسته «جمهوری خواهان من» را به میز مذاکره بیاورد تا حداقل بخشی از دستور کار خود را به تصویب برساند. او گفت که انتظار چنین “تلاش های مداوم” از سوی جمهوری خواهان برای جلوگیری از او را نداشت. بایدن با اشاره به تهاجم برهنه حزبی مملو از فاشیست‌هایی که فقط خواهان قدرت و کنترل هستند، اما نمی‌دانند چگونه اوضاع را در این کشور بهتر کنند، گفت: «به من بگو که آنها طرفدار آن هستند».

من فکر می کنم او یک اشتباه دیگر در آنجا مرتکب شد – یا باید شوخی می کند. بایدن به مدت هشت سال در کاخ سفید باراک اوباما خدمت کرد. او به خوبی می دانست که جمهوری خواهان برای متوقف کردن او چه برنامه ای دارند. قبلا دیده بود. آیا او واقعاً معتقد بود که حزب جمهوری خواه تغییر کرده است؟ اگر چنین است، ساده لوحی محض بود. جمهوری خواهان مطلقاً تمایلی به معقول بودن نشان نداده اند – و تعداد کمی از این حزب با بایدن با هر نوع دوستی یا رفاقت، حداقل در ملاء عام رفتار می کنند.

بایدن به صراحت گفته است که تغییر اصلی او در تاکتیک، سازماندهی یک نمایش مسافرتی برای متقاعد کردن مردم آمریکا به داشتن بهترین ایده‌ها خواهد بود. او بالاخره شروع به درک نیاز به ارتباط بیشتر با رای دهندگان کرده است. چه مفهومی! هر دقیقه ای که او در تلویزیون و اخبار می گذراند برای یاغیان و خائنانی که پوچ ها را تبلیغ می کنند و علم را انکار می کنند یک دقیقه کمتر است.

وی همچنین به مشکلات روزنامه‌نگاری توجه کرد و خاطرنشان کرد: امروزه کاربران اخبار به‌جای حقایقی که به آن‌ها اجازه توسعه نظرشان را بدهد، به دنبال محتوایی هستند که نظرات موجود خود را تأیید کند. انگار کتابم را خوانده بود.

در پایان روز، بایدن با نزدیک به دوجین خبرنگار تماس گرفت و طبق معمول – دقیق، هوشمندانه و همدلانه – با شوخ طبعی بیشتری رفتار کرد. هیچ افشاگری شگفت‌انگیزی وجود نداشت، هیچ شگفتی واقعی وجود نداشت. او متعهد به شکستن قانون BBB خود برای تصویب بخش هایی از آن بود که شاید بزرگترین اعلان خبری بود.

اکثر رای دهندگان، حتی آنهایی که می گویند از او متنفرند، فکر نمی کنند بایدن به اندازه سلف خود طعنه آمیز است – چه بی کفایت یا قدرتمند. فقط بیشتر و بیشتر مردم نمی‌دانند به دلیل داستان‌های رقیب به چه چیزی باور کنند، و نمی‌بینند که بایدن کار زیادی برای اطمینان بخشیدن به کسانی که می‌گویند در حال شکست است انجام دهد.

بایدن بارها گفته است که بعد از تمام سال‌های حضور در واشنگتن، از اینکه مردی که دیگر در مقام نیست می‌تواند حزب جمهوری‌خواه را تحت تأثیر قرار دهد و ارعاب کند، متعجب است تا همه آنها بتوانند کار کنند. بایدن گفت: «هیچ عضوی از حزب جمهوری خواه علنا ​​با دونالد ترامپ مخالفت نمی کند. وی خاطرنشان کرد که 16 سناتور جمهوری خواه که قبلا به حق رای رای داده بودند، امروز این کار را نخواهند کرد.

وقتی نوبت به سیاست های واشنگتن می رسد، دیدن ساده لوحی یک رئیس جمهور فعلی دوباره شگفت آور بود.

در پایان، بایدن در مورد تغییر مسیر سه چیز را وعده داد: بیرون رفتن بیشتر، کمپین در این مدت، و مشاوره گرفتن از کارشناسان و سردبیران.

اگر کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه یک دکمه تنظیم مجدد برای دولت او بود، اثبات کارآیی یا عدم کارکرد آن در ماه نوامبر مشاهده خواهد شد – و اینکه آیا بایدن می تواند قانون حق رای را به هر شکلی به همراه هر بخشی از Build Back Better تصویب کند.

هر چه باشد، ظاهر چهارشنبه ثابت کرد که بایدن باید بیشتر و برای مدت طولانی تری با مطبوعات روبرو شود. ما همه خوب هستیم. اگر بتواند جو مانچین را وادار کند که بنشیند و ساکت شود – خوب، این فقط روی کیک است.

اطلاعات بیشتر از برایان کرم در مورد محاکمه ها و مصائب دوران ریاست جمهوری بایدن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıWonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurElektronik sigaraturkuaz korsan taksi