نحوهی بدست آوردن بک لینکهای رایگان و لینک سازی – ابوالفضل دانش

این همان چیزی است که باعث افزایش اعتبار وبسایت اصلی در SERP ها میشود. نشانه خیلی جالبی که من به آن پی بردم، این است که در سایت های این چنین، شما معمولا در بالا، یک دکمه بزرگ پی پال مشاهده می کنید با پیامی که میگوید:”برای ثبت لینک خود، هزینه تعیین شده را پرداخت کنید” یا حتی بدتر:”از این درگاه پرداخت استفاده کنید تا لینکهای شما را از این وبسایت حذف کنیم.”، چون خودشان میدانند چقدر لینکهای بی کیفیتی دارند. با این وجود مضاعف مؤثرتر و مؤثر در بدست آوردن لینک های برگشتی شایستهز از طریق خداونداء از سایتهایی که می توانند به شما احتیاج داشته باشند تا بتوانند در شلیک سرپلها یاری تصمیم بگیرند. کلیه پکیج های pbn تنها در تعداد لینک های ساخته شده در طی پروسه لینک سازی با یکدیگر تفاوت دارند و در کیفیت لینک ها عیناً مشابه می باشند. لینک سازی PBN و دریافت بک لینک PBN از جمله لینک سازی های بسیار قدرتمند میباشد. بک لینک یکی از قویترین عوامل رتبهبندی در گوگل است. ساخت بک لینک pbn (پی بی ان)، نیازمند دانش تخصصی در حوزه سئو بوده و به همین دلیل ساخت چنین شبکه ای در صورت عدم تجربه می تواند خسارت های جبران ناپذیری به سایت و در نتیجه کسب و کار شما بزند.

در واقع بک لینک پی بی ان یک یا چند بک لینک در شبکه چند لایه است که اعتبار بالایی را به سایت شما منتقل می کند. پکیج های مختلف لینک سازی پی بی ان چه تفاوتی با هم دارند؟ پس از اجرای لینک سازی پی بی ان جهت دریافت بک لینک PBN لازم است محتوای سایت و یا صفحه فرود خود را آپدیت نموده و همواره محتوای آن را به روزرسانی کرده و محتوای جدید و مفید به آن بیافزایید و یا محتوای نامناسب را حذف کنید. هنگام پیوند به سایت اصلی خود از انکرتکست های مختلف استفاده کنید. در صورت لزوم استفاده از این ابزارها، هر سایت را با ایمیل مختلف به سرچ کنسول متصل کنید و هنگام استفاده از آن ها از proxy استفاده کنید. پیش از اجرای لینک سازی pbn لازم است صفحه موردنظر شما توسط گوگل ایندکس شده باشد. هیچکس به درستی نمیداند چه مقدار وزن موتورهای جستجو به بک لینک ها در زمان لیست نتایج تعلق میگیرد؛ با این حال آنچه که ما قطعی میدانیم این است که بکلینکها بسیار مهم هستند. این نوع بک لینک هم همچنان مورد استفاده قرار میگرد و ساخت آن خوب است البته به شرطی که به درستی انجام شود.

بنابراین لازم است در لینک سازی pbn و هر نوع لینک سازی دیگر، با یک استراتژی مناسب پیش بروید. آیا لینک سازی بهصورت شبکه ای غیرقانونی هستند؟ 2 شبکه های لینک چگونه ساخته میشوند؟ برای این کار باید در لایه اول لینک های قوی تر و در لایه دوم لینک های قوی برای بک لینک های لایه اول بسازید و به صورت لایه ای این کار را تکرار کنید. حداکثر سه لینک به یک وب سایت می توانید در هر فایل قرار دهید که بایستی به یک دامنه وب سایت باشد. این کار به سایت اصلی تعداد زیادی بک لینک باکیفیت میبخشد؛ و دقیقاً مانند آن، آنها میتوانند رتبه SERP خود را برای دامنه اصلی افزایش دهند و بازدید بیشتری از آن داشته باشند. تا حدود سال 2018 این قطعاً امکان پذیر بود ، اما با گذشت زمان به طور فزاینده سخت تر می شد که صرفاً با PBN ها رتبه بندی شود.

• انکر مارک های تجاری: حدود 50 درصد یا بیشتر. یکی دیگر از روش های که تقریبا کمتر از 10 درصد افراد انجام می دهند، این است که ساختن بک لینک رایگان قوی در هاست های رایگان است. باید اظهار داریم که هر لینک از یک سایت به سایتی دیگر، بهعنوان یک رأی به آن شناخته میشود. ارتباط موضوعی میان صفحات لینک شده از جمله مواردی است که شرکت گوگل به آن توجه ویژهای دارد و همیشه درصدد آن بوده است تا در عوامل رتبه بندی نتایج جستجو به آن توجه کند و از این عامل بهره ببرد. به طور کلی ، بهترین روش ، لینک دادن به صفحه خاصی است که می خواهید رتبه اش را ارتقا دهید. مشاهده نتایج هرنوعی از لینک سازی، به وضعیت سایت، اقدامات پس از لینک سازی و بسیاری از موارد دیگر وابسته است و چه بسا ممکن است در مدتی کوتاه شاهد افزایش رتبه خود شده و در برخی موارد نیز تغییر محسوسی در افزایش رتبه خود احساس نکنید.