نبرد آتی دادگاه عالی: لحظه حسابرسی برای بایدن – و آمریکا

[ad_1]

ما به سمت حسابرسی پیش می رویم.

یا اگر ترجیح می دهید، همانطور که جورج کارلین گفت، “هرگز قدرت افراد احمق را در گروه های بزرگ دست کم نگیرید.”

بر اساس گزارش‌ها، روز پنج‌شنبه، استفان بریر، قاضی دیوان عالی، بازنشستگی خود را اعلام می‌کند و بار دیگر به گروه بزرگی از افراد احمق (که بیشتر به عنوان نمایندگان کنگره و سناتور شناخته می‌شوند) این توانایی را می‌دهد تا ما را به یکی دیگر از موارد آپپلکسی ملی یعنی ریزش مو و دندان قروچه سوق دهند.

سن میچ مک کانل، که با موفقیت باراک اوباما را از حضور قاضی در دادگاه باز داشت، اخیراً به عنوان یکی از رهبران کلیدی افراد احمق در یک گروه بزرگ صحبت کرد. مک کانل در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد حق رای و نگرانی از اینکه جمهوری خواهان تلاش می کنند مانع از آن شوند، گفت: “نگرانی بیجا است، زیرا اگر به آمار نگاه کنید، رای دهندگان آفریقایی آمریکایی به همان اندازه آمریکایی ها رای می دهند. “

این بیانیه هم از نظر واقعیات گمراه کننده و هم نژادپرستانه است و مک کانل بعداً آن را اصلاح کرد. اما خسارت وارد شده بود. مک‌کانل، و گروه بزرگی از حامیانش که کفش‌های او را با زبان‌های مشتاق خود تمیز می‌کنند، همچنان در میان جمعیتی که از این تقسیم‌بندی خسته می‌شوند و به‌طور فزاینده‌ای ناراحت می‌شوند، گوه می‌کوبند.

ناگفته نماند، نیوت گینگریچ، رئیس پیشین مجلس نمایندگان اخیراً پیشنهاد کرد که اعضای ژان. کمیته 6 باید زندانی شود – یعنی نه کسانی که در ژانویه گذشته مرتکب جنایت شدند، بلکه کسانی که مرتکب جنایت شدند در حال بررسی کسانی که مرتکب جنایت شدند به گفته گینگریچ، این جنایت واقعی است. و اگر جمهوریخواهان در میان دوره ای مجلس نمایندگان را به دست آورند، ممکن است این دستگیری ها اتفاق بیفتد. اگر فرهنگ ما بتواند زنده بماند، در آینده مقدر است که به این سیاستمداران همان گونه نگاه کنیم که به انسان نئاندرتالنسیس می نگریم.

مطالب مرتبط: لیز چنی پس از اینکه نیوت گینگریچ را پیشنهاد کرد جان را پرتاب کند، به او شلیک می کند. 6 کمیته در زندان

پرزیدنت بایدن که با یک مشکل رو به رشد سیاست خارجی با روسیه و اوکراین مواجه بود، آخر هفته گذشته را در کمپ دیوید گذراند، ظاهراً برای بازنشانی و آرامش. ناآرامی در اروپای شرقی، با تعهد بالقوه درازمدت نیروها برای حمایت از اوکراین، یا کوتاهی وحشتناک یک جنگ آخرالزمانی احتمالی، بر روان ملی آسیب دیده می افزاید. بایدن برای آرام کردن این نگرانی ها کاری انجام نداده است.

بنابراین، رئیس‌جمهور از کمپ دیوید به هجوم صداها و بوی تعفن یک کشور تقسیم‌شده بازگشت، و در مورد برنامه‌های سیاست داخلی یا خارجی‌اش گزارش چندانی نداشت.

قلب آمریکا در سفر از کاخ سفید به کمپ دیوید در جهان کوچک دیده می شود. قبل از رسیدن به جایی که حومه شهر می میرند، از مناطق شهری به شدت عبور می کند و به حومه شهر می رسد و در نهایت وارد حومه روستایی می شود که پر از شهرهای کوچک پر از مغازه هایی است که همیشه شامل یک مغازه عتیقه فروشی، یک پمپ بنزین، یک فروشگاه آهن آلات و حداقل یک نشستن است. رستوران پایین برخی نیز دارای نمایندگی های خودرو و فست فود هستند. هر مایل دورتر از منطقه کلمبیا، شما را در معرض نفوذ دموکرات‌ها از بین می‌برد – که از کاخ سفید مانند امواج سنگی پرتاب شده در یک برکه ساکن بیرون می‌آیند.

تا دوران ترامپ، تساهل همچنان در میان ساکنان حتی در سرخ‌ترین مناطق رایج بود. خشن‌ترین، پست‌ترین، نژادپرست‌ترین و خشم‌انگیزترین طرفدار حماقت، ظرافت اندکی در انظار عمومی داشت، خواه در حال خرید شلوار جین در والمارت یا خرید غذا از خواربارفروشی محلی بودند.

مرتبط: به دنبال آمریکا در هفته شکرگزاری: باید جایی اینجا باشد

اسمش را آداب بگذارید، اسمش را ترس از پیگرد قانونی بگذارید – اما تا پنج سال پیش همه چیز خیلی متفاوت بود. اکنون، همه مشتاق نشان دادن الاغ خود در ملاء عام به نظر می رسند. این منجر به منفجر شدن لجن ضخیم تری از پوسیدگی از جوش آلوده روی پوسته فرهنگ آمریکایی شده است. بسیاری از منافقان نادان را در کنگره به وجود آورد و عفونت هایی به نام مک کانل، جردن و پل را پرورش داد. هیچ کس هرگز از بالای تپه بالا نمی رود و نام خود را همانطور که دیون می خواند بخواند.آبراهام، مارتین و جان

امروز، با گسترش سم، می توانید شاهد مشاجره مردم در فروشگاه مواد غذایی بر سر پوشیدن ماسک باشید. در برخی مناطق، این رویارویی‌ها شبیه بحث‌های ناهار مدرسه کلاس‌های ابتدایی است، در حالی که در مکان‌های دیگر بیشتر شبیه یک بازی WWE یا صحنه‌ای از «Tombstone» هستند. این مردم دیزی نیستند. خیلی ها فقط کمی خیلی سفت زخم شده اند.

این اختلاف، پیشرفت را برای هر رئیس‌جمهوری دشوار می‌کند، حتی اگر او استاد ارتباطات باشد – که قطعا جو بایدن اینطور نیست. در این فضا، انتخاب یک قاضی جدید دیوان عالی نوید می دهد که به اندازه دستورات واکسیناسیون و ماسک کینه توز باشد.

* * *

دو حزب سیاسی در ایالات متحده وجود دارد. یکی حزب دموکرات است، یک مجموعه بزرگ از مردمی که نمی توانند با هم کنار بیایند (از جمله جمهوری خواهان سابق، که به طور رسمی به آن تعلق ندارند و ممکن است فقط در حال بازدید باشند). این گروه متفاوت وجه اشتراکی دارند: اعتقاد به آزادی، عدالت و اصول قانون اساسی. این گروه از نظر سیاسی، نژادی، اجتماعی، جنسی و هر روش دیگری که ما خود را به گروه های کوچکتر تقسیم کنیم، متنوع است.

حزب دیگر خود را حزب جمهوری خواه می نامد، اما در واقع حزب فاشیست است. این حزب فقط می خواهد حکومت کند – چه اکثریت آمریکایی ها با آنها موافق باشند یا نه. این حزب واقعاً چه چیزی را نشان می دهد؟ آنها می خواهند چه کار کنند؟

پرزیدنت بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی دو ساعته اخیر که یا به عنوان تلاشی تاریخی و منحصربه‌فرد برای گفت‌وگو با مطبوعات شناخته می‌شود، یا به‌عنوان نشانه‌ای از شرمندگی (بسته به اینکه به کدام صدای رسانه بزرگ توجه می‌کنید) پایان یابد. آن سؤال. البته، بایدن اغلب به خاطر مشکلش در برقراری ارتباط با مردم مورد انتقاد قرار می‌گیرد – بالاخره او کار وحشتناکی را انجام می‌دهد که دنیا را بر اساس واقعیت می‌فروشد، خیلی کمتر از ایده‌هایش برای حل مشکلات ما.

مرتبط: نشانه های حیات در بایدنلند: رئیس جمهور بالاخره منبر را گرفت – آیا چیزی را تغییر می دهد؟

او در اولین سال ریاست جمهوری خود یک موفقیت بزرگ داشت. تصویب لایحه زیرساختی با کمک “دوستان” جمهوریخواهش. او در پاییز امسال امضای آن لایحه را با جمعیتی متشکل از هزاران نفر در چمن جنوبی کاخ سفید جشن گرفت. اما پیروزی او حاوی دانه های شکست آینده بود.

مک‌کانل، که بایدن هنوز او را دوست می‌نامد، حزب جمهوری‌خواه را در یک چرخش دائمی رهبری می‌کند و پس از لایحه زیرساخت قلبش را سخت کرده است. او از اجماع متنفر است. او با تفرقه پیشرفت می کند و تصمیم دارد که بایدن را از هر گونه پیروزی دیگری دریغ کند و در عین حال او را به خاطر بی عملی کنگره سرزنش کند. از زمانی که به رهبری حزبش رسید این دستور کار او برای «رهبری» بوده است. بایدن بخشی از دولت اوباما بود و این را از نزدیک دید. سوالی که این بار برای او مطرح می شود این است: چرا او این آمدن را ندید؟ بایدن می گوید از زمان اوباما اوضاع بدتر شده است. شوخی نکن. قیام باید این را به او می گفت. ناتوانی او در مانور دادن به مک‌کانل و فاشیست‌ها، شاید تنها دلیل نگرانی در میان کسانی است که می‌خواهند از تفرقه بیشتر اجتناب کنند – و قاضی جدید دیوان عالی را بر عهده بگیرند.

سناتور ارشد از کشورهای مشترک المنافع کنتاکی اگر به طور مداوم نادان و متکبر نباشد، هیچ چیز نیست. آخرین باری که او این شیرین کاری را انجام داد، نه تنها بسیاری از برنامه های اوباما، از جمله نامزدی برای دیوان عالی را خنثی کرد.، اما به ما کمک کرد تا دونالد ترامپ را به دست آوریم – مردی که مک کانل از آن متنفر است. مک کانل یا در مورد عواقب آن ساده لوح است یا به سادگی اهمیتی نمی دهد، تا زمانی که می تواند کنترل کامل را به دست آورد تا دادگاه ها را جمع و جور کند و مناطق کافی را برای پیشبرد موفقیت آمیز یک دستور کار فاشیستی کنترل کند. آن قاطی کوچک وحشی، لغزش نژادپرستانه فرویدی او را در اظهارنظر اخیرش در مورد رأی دهندگان اقلیت به ما نشان داد. اما در پایان روز مک کانل اهمیتی نمی دهد. او به اندازه رئیس جمهور سابق خودشیفته است.


آیا می خواهید یک جمع بندی روزانه از تمام اخبار و نظرات سالن ارائه دهد؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


که ما را به سوال بایدن برمی گرداند: اگر فاشیست-جمهوری خواهان راه خودشان را دارند، پس از چه چیزی دفاع می کنند؟ آنها چه خواهند کرد؟

تا الان باید مشخص باشد. فاشیست ها برای بالا بردن قد و قدرت خود و خرد کردن روح برای انجام آن هستند. یک مسئله را انتخاب کنید: مالیات. نژاد. حق رای. اتحادیه ها مراقبت های بهداشتی. تقریباً در هر موضوعی، آنها در اقلیت و در سمت اشتباه تاریخ قرار دارند. آنها می خواهند دیوارهایی بسازند، هم به صورت استعاری و هم به طور ملموس، در حالی که سعی می کنند مردم را متقاعد کنند که آزادی را می توان با انکار آن و تبدیل آنهایی که کمتر دارند به خانه انسانی دست یافت. گیلاس بالای سر؟ بسیاری از آنها می خواهند این کار را به نام GAWD قادر متعال انجام دهند! (آیا می توانم آمین یا هاللویا بگیرم؟)

این “تهدید وجودی” برای کشور ما نیست. این یک تهدید مستقیم است. اعضای حزب فاشیست کنار هم می ایستند و از “دروغ بزرگ” حمایت می کنند. برخی مسئول برنامه ریزی برای سرنگونی دولت آمریکا هستند. همه کسانی که نمی توانند علیه آن صحبت کنند، در توطئه شریک هستند.

تنها چیزی که مانع از تسلط آنها بر دولت می شود، گروهی متشکل از سربازان ناراضی سابق امپراتوری و گروهی متشکل از نیکوکاران خوش نیت است که شامل هک های سالخورده، مجرمان کوچک، میانه روهای زمزمه و چپ گرایان می شود. لزوماً یکدیگر را دوست ندارند – در هسته خود به بهترین نحو به قانون اساسی اعتقاد دارند که گاهی اوقات محدود است. هان سولو، پرنسس لیا و لوک اسکای واکر کجا هستند؟ ما می توانستیم از کمک استفاده کنیم.

مطالب مرتبط: آیا واقعاً اجازه خواهیم داد که توسط احمق های جبران ناپذیر اداره شویم؟ این انتخاب آمریکاست

اگر روندهای کنونی ادامه پیدا کند و وحشتناک ترین صاحب نظران عذاب راه خود را پیدا کنند، ایالات متحده با امکان متمایزی مواجه است که خود را در یک خشونت خشونت آمیز مصرف کند و به دنبال آن سال ها فاشیسم رخ دهد.

اما فکر نمی‌کنم به این شکل پایین بیاید.

اگر می‌خواهید واقعاً آمریکا را ببینید، از محله‌های متنوع آن دیدن کنید. این خانه مملو از مردان سفیدپوست سالخورده با کنترل مثانه و مشکلات اختلال نعوظ نیست. این کشور مملو از افراد چند نژادی در تمام سنین، با پیشینه‌های مذهبی و ریشه‌های ملی و از گروه‌های مختلف اجتماعی-اقتصادی است. و تعداد زیادی از آنها در حومه شهر زندگی می کنند، جایی که یک پارک شهری با شنا، اسکیت بورد، پیاده روی و گلف مینیاتوری وجود دارد. آب آشامیدنی تمیز است. در جاده های آسفالت شده نزدیک هیچ چاله ای وجود ندارد. برق قابل اعتماد است. مدارس دولتی در فاصله چند قدمی قرار دارند. غذا در روز یا شب موجود است. من در چنین محله ای زندگی می کنم.

انواع فرصت های کاری برای افراد غیر ماهر و با مهارت در اینجا وجود دارد. همسایه های نزدیک من شامل یک زن بازنشسته مسن است که با درآمد کمکی زندگی می کند. یک زوج جوان اسپانیایی تبار که کار حیاط و خانه انجام می دهند با سه فرزند خود در همان نزدیکی زندگی می کنند. یکی از همسایه ها تقریباً همسن من است و برای دومین بار در زندگی خود پدر شدن را تجربه می کند. نجیب زاده آفریقایی-آمریکایی پایین خیابان یک دانشمند است و همسرش هم همینطور. فرزندان آنها عاشق هری پاتر هستند. در مجاورت او یک خانواده بزرگ اسپانیایی تبار زندگی می کنند که صاحب یک تجارت کوچک لوله کشی هستند. همسایه دیگر من یک هیپی ردنک سابق است که او را واکس نمی کنند و همیشه به من لبخند می زند. همه ما وجوه مشترک زیادی داریم – ما فقط سعی می کنیم روز را بدون یک آتش سوزی بزرگ پشت سر بگذاریم.

هر بار که از پنجره به محله ام نگاه می کنم، هنوز امید دارم. من به کلمه ای فکر می کنم که بایدن برای توصیف ایالات متحده به کار می برد: «احتمالات». ما سرزمین احتمالات باقی می‌مانیم – اما در انتخابات میان‌دوره‌ای با روز حسابرسی روبرو هستیم که تصمیم می‌گیرد آن‌ها برای سال‌های آینده چگونه هستند.

آیا اکثریت حکومت می کند یا یک اقلیت پر سر و صدا و قدرتمند؟ آیا ما کسانی را که قانون اساسی ما را نقض کرده اند زندانی می کنیم یا کسانی را که در مورد جنایت تحقیق می کنند زندانی می کنیم؟ چگونه آینده خود را بسازیم؟

اگرچه ما ملتی از امکانات هستیم، اما برخی از آنها بسیار تلخ هستند. اجتناب از بدترین آنها مستلزم تمرکز روی تصویر بزرگی است که بسیاری از ما نمی‌توانیم یا نمی‌خواهیم ببینیم – و دیگران مشتاقانه پیش‌بینی می‌کنند.

منظره انتخاب یک قاضی جدید دیوان عالی، و چگونگی انجام آن، یکی از موضوعات کلیدی خواهد بود که دقیقاً تصمیم می‌گیرد کدام «احتمال» به نتیجه برسد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر