“نامشخص” اکنون: کمدی HBO با اعتماد به نفس رضایت بخشی به پایان می رسد

[ad_1]

ما انتظارات مشترکی برای فینال سریال داریم و عیسی ری، نویسنده مشترک «نامشخص» با هیچ کدام از اینها مخالف نیست. در حالی که او زمان ما را با آلتر ایگوی خود Isa Di به پایان می‌رساند، ری چند مربع را در مجموعه جهانی نزدیک‌تر به کارت یکنوع بازی شبیه لوتو علامت‌گذاری می‌کند – به سؤالات طولانی پاسخ می‌دهد، پایان خوشی ارائه می‌دهد، تعظیم را به خواسته‌ها گره می‌زند.

اما همه اینها بخشی از معنای گسترده‌تر ری و شخصیت‌هایش ایسا (ری)، مولی (ایوان اورجی)، تیفانی (آماندا سیلز) و کلی (ناتاشا روتول) است که به این خط پایان می‌رسند. اگر ارسال هر نمایش بزرگی را بتوان با یک اخلاق مختصر خلاصه کرد، این یکی ما را دعوت می کند که نه با حسرت آنچه می تواند باشد، بلکه با سپاسگزاری کامل به گذشته نگاه کنیم.

علاوه بر این، عنوان هر قسمت از “نامشخص” به یک سوال پاسخ می دهد. خلبان می پرسد عیسی و مولی چه شکلی هستند؟ آنقدر ناامن مثل جهنم.بنابراین او فصل دوم «Hella» («Hella Great»، «Hella Shook») و فضای نافذ ناامنی فصل سوم را پشت سر می گذارد و در عناوینی مانند «Better-Like» و «Ready-» گرفتار می شود. مانند”. توصیف اینکه چگونه زندگی سی و چند ساله معمولاً احساس می کند که شخصی مسیری را مطابق با جاه طلبی های خود تعیین می کند.

مطالب مرتبط: ما حاضر نیستیم از “نامشخص” دست بکشیم

این شامل توجه به اهداف و جهت‌های زیادی است، اما نرسیدن به جایی که می‌خواهید در زمانی که انتظار داشتید باشید. این داستان بزرگتر زندگی عیسی و مولی است. اگر کاری با این نمایش دارید، آن را می دانید. فصل 4، فصل “Lowkey” (با عناوین اپیزودهایی مانند “Lowkey Distant”، “Lowkey Done” و “Lowkey Lost”) نارضایتی و نارضایتی جوششی را بیان می کند که شما در یک فلات گیر کرده اید، نوعی که می تواند ایجاد کند. بهترین دوستان، در مقابل یکدیگر بایستید یا ما را به جایی جدید منتقل کنید.

این قاطعانه “خوب؟ !!” را توضیح می دهد. به پایان رساندن هر پنجمین عنوان فصل. هرکسی بسته به موضوع داستان این هفته، به هر شکلی می‌خواند، از ناامیدی (اشتباه، خوب؟!) گرفته تا استعفا (“انتخابات، خوب؟!”) یا فقط ارتباط (خسته، خوب؟!”) .

با اعلام آهنگ “همه چی میشه، باشه؟!” فینال به مخاطبش اطمینان می دهد – و عیسی که در ابتدای قسمت 41 دقیقه ای شخصاً با آینه صحبت می کند و آه می کشد: “من فقط می خواهم به قسمتی از زندگی ام بپرم که همه چیز خوب است.” به عنوان اعتماد کنید

«نامشخص» با شرایط خودش به پایان می رسد، پیروزی ای که در تلویزیون تضمین نمی شود و مطمئناً نه با نمایش هایی که بازیگران و شخصیت های سفیدپوست را در مرکز قرار می دهند (حقیقی که خالق «نامشخص» لری ویلمور می تواند آن را تایید کند). ما به رسمیت شناخته شدن و جایگاهی را که او در پنج فصل خیره‌کننده‌اش به دست آورده است، بدیهی می‌دانیم – مانتویی که ری، همراه با مجری برنامه پرنتیس پنی و سایر بازیگران، با غرور و بدون غرور به تن می‌کنند.

البته Uncertain راه را برای نمایش هایی مانند هارلم آمازون و Run the World از Starz باز کرد. اما او همچنین “زندگی مجرد” را ساخت، یک کمدی کمدی فاکس در دهه 1990 که به دنبال شش دوست ساکن بروکلین براون استون است که قبلا “دوستان” بودند. برخلاف سطح تبلیغی که همتای برادران وارنر دریافت کرد، در پایان یک فصل کوتاه شده در سال 1998، علیرغم محبوبیت مداوم آن در بین مخاطبان سیاه پوست، لغو شد.

یکی دیگر از سلف “نامشخص”، “دوست دختر”، در سال 2008 بدون دریافت گل های خداحافظی به چهار نفر پایان یافت. بنابراین، اگر ری، نویسنده فیلم پایانی، به کارگردانی پنی، ایزا را در یک مسابقه کلاسیک دو شاهزاده بین لارنس (جی الیس) و ناتان (کندریک سامپسون) قرار دهد، اعتراف می کند که این درک لحظه ای است که شخصیت های سیاه پوست، بازیگران و نویسندگان معمولاً به تلویزیون نمی روند.

علاوه بر این، خالق ایسا دی و مولی کارتر آرزوهایی را که این بهترین دوستان در قسمت اول بیان می کنند برآورده می کند. به این نکته توجه کنید فصل‌های آخر سریال‌های مورد علاقه ما معمولاً الهام‌بخش یک تکرار کامل سریال هستند، کاری که به هر حال بسیاری از طرفداران سریال «نامشخص» مرتباً آن را انجام داده‌اند. اما برای لذت کامل از فینال نمایش که به خودی خود راضی کننده است، کافی است از اولین نمایش سریال دیدن کنید.

فقط پنج سال پیش بود، اما پنج سال پیش یک عمر بود، احساسی که ری و پنی در تمام مدت با آن بازی می کردند. اولین نمایش زمانی که ایسا 29 ساله می شود و در We Got Y’all کار می کند، یک سازمان کهن الگوی غیرانتفاعی است که برای خدمت به بخشی از مردم که بنیانگذار و کارمندان آن را درک نمی کنند، کار می کند.

عیسی تنها سیاه پوستی است که در آنجا کار می کند و مولی در دفتر وکالتش نیز همین وضعیت را دارد. و این یکی از نشانگرهای جاده ای است که می توانیم برای اندازه گیری مسافتی که داستان های آنها و خود نمایش از سال 2016 طی کرده اند استفاده کنیم.

وقتی Uncertain شروع به کار کرد، تهیه‌کنندگان معتقد بودند که گنجاندن شخصیت‌های سفیدپوست در نمایش‌های سیاه‌محور برای گسترش مخاطبان آنها ضروری است. اما «نامشخص» مخاطبان سفیدپوست خود را از دست نداد وقتی سریال شخصیت‌های سفیدش را بعد از اینکه ایسا و مولی شغل قدیمی خود را ترک کردند منتشر کرد. در سال 2018، ری در رویدادی در کن تأیید کرد که بینندگان سریال 62 درصد سفیدپوست بودند.

و این نباید تعجب آور باشد. همه نمایش های بزرگ درباره همه صحبت می کنند. این به چالش‌های شکوفایی در 30 سالگی‌تان آسایش و اطمینان می‌دهد، زمانی که بسیاری از ما هنوز در حال کشف آنچه می‌خواهیم انجام دهیم و چگونه می‌خواهیم زندگی کنیم، در میانه‌ی شغلی که ممکن است تصورش را هم نمی‌کردیم، بگردیم. . تلاش برای منحصر به فرد و بهتر بودن ایده آلی است که “نامشخص” قهرمان است و تاریخ آمریکا نیز آن را می پسندد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


این نمایش با ارائه این فلسفه از طریق دیدگاه های برتری سیاهان به عنوان منحصر به فرد بودن، با آنچه قبلاً ارائه شده متفاوت است. این از طریق یک حس آینده‌محور از مد، بازی مدل مو، موسیقی مه‌آلود و اغواکننده، از جمله آهنگ‌های هنرمندان نوظهور و سبک بصری رویایی ایجاد شده توسط تهیه‌کننده اجرایی ملینا ماتسوکاس، که با کارگردانی بسیاری از فصل‌های اول خود، لحن را تعیین می‌کند، بیان می‌شود. و قسمت های فصل دوم.

البته او را در گروه بازیگران می بینیم. «نامشخص» با معرفی اورجی و سیلز به مخاطبان گسترده‌تر و بیرون بردن راتول با استعداد از اتاق فیلمنامه‌نویسان برای دادن یکی از خنده‌دارترین نقش‌های تلویزیون به او شهرت همه ستاره‌هایش را افزایش داد. (او همچنین یکی از برجسته‌های اصلی نسخه محدود سفید نیلوفر آبی است.) و ما شاهد این هستیم که Ray به سرعت به یکی از استعدادهای پرطرفدار هالیوود تبدیل می‌شود، هم به‌عنوان بازیگر و هم به‌عنوان بازیگر. تهیه‌کننده.

سوالاتی که این نمایش در ابتدا می پرسد همان سوالاتی است که عیسی، مولی و کسانی که عاشق هستند، پنج سال بعد و در آینده، مانند بسیاری از ما، با خود دارند. عیسی مدام در راه است تا به برخی از سوالاتی که زمانی مانع او شده بود پاسخ دهد.

او به طور فرضی در مقابل کلاس ابتدایی در اولین نمایش سریال می پرسد: «اگر واقعاً آنچه را که می خواستم دنبال کنم چقدر زندگی من متفاوت می شد؟» به نوبه خود، بچه ها با تفتیش عقایدشان به او احساس کوچکی می کنند: «این همان کاری است که همیشه می خواستی انجام دهی؟» «مجرد هستی؟» – چرا ازدواج نکردی؟

از آنجا، عیسی و مولی همچنان در مورد شغل، زندگی عاشقانه خود و یکدیگر سؤال می کنند. “کجا داریم میریم؟” “ما اینجاییم؟” “آیا من رسمی هستم؟”

این باعث می شود “همه چیز خوب شود؟ !!” پاسخ نهایی درست، و همچنین اعلام عزم و اطمینان – نه تنها برای شخصیت ها، بلکه برای همه کسانی که تماشا می کنند.

یکی از بستگان عیسی به او گفت: “تو از We Got Y’all به “من مال خودم را دارم” رفتی. و این تضمین می کند که این نمایش مدت ها پس از جدایی ما همچنان با ما صحبت خواهد کرد.

فینال سریال نامشخص یکشنبه 5 آذر ساعت 22 از شبکه HBO پخش می شود. همه قسمت‌ها از HBO Max پخش می‌شوند که در مستند پشت صحنه «نامشخص: پایان» در یکشنبه، 26 دسامبر (26 دسامبر) پخش شد.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort