نامزد جمهوریخواه تگزاس از مقامات ملی‌گرای سفیدپوست صراحتا دست بر نمی‌دارد، «فرهنگ لغو» را مقصر می‌داند.

[ad_1]

مقدماتی جمهوری خواهان جمهوری خواه در تگزاس مشاهده شدهدر یک “مسابقه افراط گرایی”، با رقبای مختلف برای فرمانداری که اکنون بسیار محافظه کار، گرگ ابوت، در اقتدار جناح راست با یکدیگر رقابت می کنند. هفته گذشته، که حتی شامل خجالت بود بازسازی در سخنرانی رسوای کلینت ایستوود در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2012، زمانی که سه تن از مخالفان ابوت در میزگردی که توسط مهمانی چای مربوط به پروژه تگزاس واقعی سازماندهی شده بود گرد هم آمدند تا بر سر یک صندلی خالی به نام فرماندار بحث کنند.

اما در رقابت در سمت راست، یک نامزد جمهوری خواه تنها می ماند: سناتور سابق ایالتی و توسعه دهنده املاک، دان هافین، که قول داده است «توقف کند. تهاجم غیرقانونی از تگزاس “مهاجرانی که قول داده بودند نماز را در مدرسه از سر بگیرند، درمان پزشکی مبتنی بر جنسیت را برای جوانان ترنس در کودکی توصیف کردند.”خشونت جنسی“و”مراقبت درنده، “و وام گرفت برای خنثی کردن دو برنامه آموزشی تنوع طلبی که توسط وزارت حمایت از کودکان تگزاس پس از نامیدن علنی آنها نظریه نژادی انتقادی “مارکسیستی” استفاده می شود. حزب دموکرات تگزاس دارد انگ می کند لفاظی ضد مهاجران هافین با آنچه منجر به قتل عام ال پاسو در سال 2019 شد یکسان است و هشدار داد که او تجربه به خطر انداختن رای‌دهندگان اولیه افراطی، امنیت تگزاس به خطر می‌افتد. شرکت رسانه ای مترقی تگزاس سیگنال تماس گرفت او “خطرناک ترین مرد در تگزاس” است (او بلافاصله به هافین ادای احترام می کند به اشتراک گذاشته شده است در فیس بوک) و همچنین رسانه های سراسر ایالت نسبت داده جنبش جناح راست ابوت بر نفوذ هافین متمرکز شده است.

متصل: گرگ ابوت نادان نیست – او دروغگو است: چرا تفاوت برای آینده دموکراسی مهم است

اما پیروزی ظاهری هافین به عنوان پادشاه راست فقط به دلیل مواضع یا شعارهای او نیست. این هم برای او استخدام شده است.

روز شنبه، بن لوربر، محقق در رصدخانه مترقی، همکار سابق من، گزارش شده است که به نظر می رسد هافینز یک ملی گرا سفید پوست دارد که به کمپین او کمک می کند. تا این هفته، جیکوب لوید کولگلیزر، رهبر 24 ساله سابق جنبش راست افراطی آمریکا اول یا “گروپر”، که به صورت آنلاین با نام جیک لوید شناخته می شود، به عنوان معاون مدیر ارتباطات هافینز برای سه رویداد آینده معرفی شده است. پروژه واقعی تگزاس. (به دنبال گزارش PRA، گروه چای که کل هیئت مدیره آن پشت به نظر می رسد هافین وجود دارد حذف شده زبانی که لوید را به کمپین مرتبط می‌کند، اما توضیحات اصلی را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید بایگانی شد صفحات.)

اگرچه وب‌سایت کمپین Huffines لیست کارکنان را به صورت آنلاین درج نمی‌کند و در ایمیلی به Salon Huffines می‌گوید که “جیک کولاگسر معاون مدیر ارتباطات من نیست” اما کسی که “کار میدانی برای کمپین من انجام داد.” در 14 ژانویه، کارمند ستاد انتخاباتی به لربر تأیید کرد که یک جاکوب لوید کولاگسر واقعاً معاون مدیر ارتباطات آنهاست.

پس جیکوب کولاگسر یا جیک لوید کیست؟

همانطور که توسط Lorber گزارش شده است، لوید در ابتدا برنده پلتفرمی برای میزبانی پورتال خبری تئوری توطئه الکس جونز Infowars شد، قبل از اینکه در سال 2019 به یک چهره برجسته در جنبش America First تبدیل شود. توسط پخش کننده زنده نیک فوئنتس تأسیس شد که با شرکت در این برنامه به شهرت خود دست یافت. اعتراض مرگبار 2017 اتحاد راست در شارلوتزویل، ویرجینیا، جنبش “اول آمریکا” در چند سال گذشته تا حد زیادی از سمت راست آلت جابجا شده است. او به برگزاری تظاهرات Stop the Theft در سال 2020 و به طور منظم کمک کرد ترافیک در تئوری های توطئه «نسل کشی سفیدپوستان» و «تبادل بزرگ». پیروان مرد بسیار جوان این جنبش نیز به دلیل ویژگی های خود به عنوان “گیرنده” شناخته می شوند انطباق از طلسم سمت راست Pepe the Frog.

مرتبط: رهبر ناسیونالیست های سفیدپوست “چاپنده” در شورش کنگره در 6 ژانویه دو برابر شد و آن را “عالی” خواند.

فوریه گذشته، فوئنتس و گروه‌هایش توجه ملی را به خود جلب کردند، زمانی که نماینده پارلمان، پل گوسار، جمهوری‌خواه بدنام آریزونا که شاید راست‌گراترین عضو کنگره است، تحویل داده شده سخنرانی اصلی کنفرانس سالانه آنها در مورد کنش سیاسی در آمریکا در اورلاندو. کنفرانسی که در آن فوئنتس گفت جنبش محافظه کار «نیاز دارد[s] کمی بیشتر از آن انرژی “، که در 6 ژانویه گذشته دیده شد، برنامه ریزی شده بود و با جلسه ای همزمان از کنفرانس کمی بزرگتر کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) که در نزدیکی برگزار می شود، مواجه شد. کارت جنبش اول آمریکا، که شناخته شد. سه سال پیش پس از یک سری از برخوردهای عمومی با دیگر رهبران جناح راست – از دونالد ترامپ جونیور گرفته تا بنیانگذار نقطه عطف ایالات متحده، چارلی کرک – که آنها را با تمسخر به عنوان Conservative Inc.

این شبیه یک پنجره اورتون است که به سرعت در حال تغییر است – دان جونیور: جریان اصلی RINO؟ – به نظر می رسد که این نیاز به واژگان جدیدی برای توصیف جناح های رقیب راست افراطی آمریکایی دارد. اما مانند لوربر که سال ها در مورد فوئنتس گزارش می دهد، اشاره شد اوایل این ماه، این دقیقاً نکته است. همانطور که فوئنتس در بهار گذشته گفت: “وظیفه من و کار گروه ها و آمریکا اولاً این است که به فشار دادن ادامه دهم” و کشاندن محافظه کاران به لگد زدن و فریاد زدن به سمت آینده، در جناح راست، در یک حزب واقعاً مرتجع. ”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


به عنوان بخشی از این جنبش، جیک لوید به یک رهبر و شخصیت در یوتیوب تبدیل شد و خود را به عنوان “به شدت درگیر” در “جنگ های گرایپر” در سال 2019 علیه “محافظه کار” توصیف کرد. به گفته لربر، او با فوئنتس در اجلاس رهبری گرویپر در سال 2019 (که همزمان با اجلاس نقطه عطف در ایالات متحده برگزار شد) سخنران بود و در نوامبر 2020 برای پخش زنده در شب انتخابات به فوئنتس پیوست. لوید یک شرکت کننده فعال در انجمن های گفتگوی مضر راست افراطی، از جمله به اصطلاح “سرور نیک فوئنتس” بود. اختلاف نظرو همچنین انجمن دیگری که او راه‌اندازی کرد، «مخالف آمریکایی»، که در آن اعضا از «نقاط خونی آریایی‌ها»، سلام‌های نازی‌ها سخن می‌گفتند و خواهان «مرگ همه اقلیت‌ها» شدند.

در پخش زنده آن که توسط سرویس های پخش مختلف ممنوع است و اکنون تا حد زیادی میزبانی می شود تنظیم نشده DLive، لوید در مورد “بازیابی آمریکای تاریخی … که به طور کلی به معنای حفظ اکثریت فوق العاده اقدامات اصلی ایالات متحده است” صحبت کرد و از “این واقعیت که نژاد من در حال مرگ است” شکایت کرد. و در یک سری از ویدیوهای ناراحت کننده که لربر از آنها پرده برداری کرد، لوید نیز از پلتفرم خود برای گفتن این جمله استفاده کرد.تف انداختن[s] برای جورج فلوید”؛ جشن گرفتن ویدئویی از کشتن یک مرد سیاهپوست توسط پلیس با آهنگی بداهه به افتخار پلیس. و در حالی که عکس یک زن آسیایی را نشان می دهد که لوید را نشان می دهد، به بازوی او ضربه بزنید گفت او باید در چین باشد تا او را توسط شوهرش بکشد.»

لوید همچنین تنها عضوی از تیم هافین نیست که با گروه گروپ‌ها یا حداقل کنجکاوتر است. چند هفته پیش، وب سایت راستگرای Current Revolt یک مطلب را منتشر کرد مشخصات به فعالان سیاسی جوان مورد علاقه خود در تگزاس که همگی از هافین ها حمایت می کنند. از جمله پسر هافینز، راسل بود که گفت که در کمپین تبلیغاتی پدرش کار می‌کرد و «جیک کولاگسر» را «بدون شک» «مشهور الکترونیکی مورد علاقه راست‌گرایان» توصیف کرد. کانر ارنست، فعال دیگری که برای کمپین Huffines کار می کند، در وب سایت گفت که نمایش Fuentes را به طور منظم تماشا می کند.

عمق حمایت از کمپین راست افراطی هافین ها، و گاهی اوقات ارتباط آشکار آنها، ممکن است نشانه ای باشد که گروه هایی که مدت ها از ربع مودبانه تر سیاست محافظه کار کنار گذاشته شده بودند، به طور فزاینده ای راه خود را به داخل پیدا می کنند. همانطور که لوربر در گزارش آخر هفته گذشته خود نوشت، “آغوش هافین از کمپین لوید را می توان به عنوان کاربرد استراتژی جنبش گسترده تر برای سرعت بخشیدن به جنبش جناح راست جنبش محافظه کار برای به حرکت درآوردن جریان اصلی ناسیونالیسم سفیدپوست در دوران پس از ترامپ دانست. ”

پس از انتشار گزارش Lorber توسط PRA، به نظر می رسد که فوئنتس یک فاصله حفاظتی از لوید را پیشنهاد می کند. انتشار در تلگرام که لوید “دیگر با نیک فوئنتس یا اول آمریکا مرتبط نیست – لطفا کنار بکشید!”

لوربر گفت، این ممکن است مهم باشد، “زیرا او می گوید فوئنتس و ایده هایش هنوز سمی هستند و برای افراد در جریان اصلی سیاست خطرناک است که با آنها تماس بگیرند.”

در اکانت تلگرام خود در 18 ژانویه، لوید که به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد، به نظر می رسد به بحث و جدل اشاره کرده است. نقل قول مزمور 17 کتاب مقدس، فراخوانی برای مداخله الهی از جانب صالحان: «دشمنانم مرا احاطه کرده اند تا روحم را بگیرند. بسوز، خداوندا، ناامیدش کن و دورش کن. با شمشیر خود جان مرا از شر شریر نجات ده.»

در بیانیه ای به سالن، مشابه آنچه کمپین ارائه کرد هاف پستهافینز گفت: “من 12 دفتر در محل در تگزاس دارم و بیش از 70 نفر با کمپین خود حقوق و دستمزد دارند. اگر بخواهم به تاریخچه رسانه های اجتماعی هر جوان تگزاسی نگاه کنم، چیزی را پیدا می کردم که با آن موافق نیستم. ستاد انتخاباتی من در لغو فرهنگ دخالتی نخواهد داشت. توییت خواندن: “اول آمریکا. اول تگزاس.”

اطلاعات بیشتر از Salon در مورد ادغام حاشیه های راست افراطی:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر