میم تگزاس GOP نشان می دهد که اخبار به سبک ترامپ توجه اینترنت را به خود جلب می کند


یک میم در توییتر که روز جمعه توسط حزب جمهوری خواه تگزاس منتشر شد، که انتظار در صف آزمایش کووید-19 را با انتظار در صف رای دادن مقایسه می‌کند، به سرعت باعث عصبانیت در سمت چپ، سرگیجه در سمت راست شد و به یکی از پلتفرم‌ها رسید. محبوب ترین پست ها آن روز

به عبارت دیگر، کارشناسان تبلیغات و اطلاعات نادرست در اینترنت گفتند این میم دقیقاً همان کاری را که قرار بود انجام دهد، انجام داد.

سام وولی، استادیار دانشگاه تگزاس در آستین که همچنین به عنوان مدیر پروژه تحقیقاتی وکالت در رسانه خدمت می کند، گفت: «هدف تفرقه انداختن بیشتر مردم است، اما جدا کردن آنها از طریق ایجاد احساس عضوی در یک گروه. مرکز. تعهد

وی افزود که چنین رویکردی «با این دیدگاه هدایت می‌شود که افرادی که به آنچه شما معتقدید اعتقاد ندارند، دشمن هستند، نه هموطنان خود».

این میم که از حساب رسمی حزب جمهوری خواه تگزاس آمده است، از یک عکس آنلاین از سایت آزمایش کووید-19 در نیویورک استفاده می کند و شامل متن “اگر می توانید در صف ساعت ها آزمایش منتظر بمانید … می توانید شخصاً رأی دهید.” پیامی که به گفته برخی از منتقدان نشان می دهد که زمان انتظار بیش از حد قابل قبول است و موضوعاتی را که به طور نامتناسبی بر جوامع رنگی تأثیر می گذارد روشن می کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


کارشناسان می‌گویند، چنین الگوهای رفتاری بخشی از یک استراتژی رو به رشد سیاست رسانه‌های اجتماعی است که در سال‌های اخیر موفق بوده است: اطلاعات پیچیده را در قالب‌های کوتاه و ساده بسته‌بندی کرده و از آن برای تقسیم افراد به گروه‌های مختلف که مخالف یکدیگر هستند استفاده می‌کنند.

جان اسکات ریلتون، محقق ارشد اطلاعات نادرست و حملات سایبری در آزمایشگاه شهروندی در دانشگاه تورنتو، نوشت: «شما عصبانی هستید. در یک توییت به افرادی که با عصبانیت به این میم واکنش نشان دادند. او گفت که پاسخ این توییت یک مگافون بزرگتر در اختیار حزب جمهوری خواه قرار داد: “توئیت عصبانی شما = هدف”.

وولی گفت که میم‌های قطبی از زمان انتخاب رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ در سیاست ایالات متحده بیشتر دیده می‌شوند و افزود که حساب‌های رسانه‌های اجتماعی جمهوری‌خواه و دموکرات از آنها به عنوان ابزار استفاده کرده‌اند. در سمت چپ، دموکرات‌ها را اشغال کنید، گروهی که پست‌های سیاسی گسترده‌ای را در وب‌سایت و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کند، از چنین میم‌های قطبی‌شده برای ایجاد فالوورهای رسانه‌های اجتماعی در فیس‌بوک استفاده می‌کند. گروه‌های راست افراطی جمهوری‌خواه از مم‌های تفرقه‌انگیز سیاسی برای حمله به حامیان اقدامات رای‌گیری گسترده، معترضان زندگی سیاه‌پوستان مهم است، و برای فشار دادن ماسک‌ها و واکسن‌ها استفاده کرده‌اند.

اما وولی گفت که میم جمهوریخواه تگزاس متفاوت است زیرا از حساب رسمی رسانه های اجتماعی یک حزب سیاسی منتشر شده است. میم از پست‌های معمولی برای عکس‌های حساب منحرف می‌شود، که تمایل دارند بر قوانین، رویدادها و پیام‌ها تمرکز کنند.

مطالب مرتبط: جمهوریخواهان در تگزاس با رای دادن در جنگ پیروز می شوند

Woolley گفت: “این غیرعادی و به خصوص نگران کننده است که این از حساب رسمی GOP تگزاس می آید.”

در اوایل سال جاری، قانونگذار تگزاس با حمایت حزب جمهوری خواه محدودیت های جدیدی را برای رای دادن تصویب کرد که رای گیری 24 ساعته را ممنوع کرد و شرایط جدیدی را برای شناسایی رای دهندگان اضافه کرد. رهبران جمهوری خواه همچنین نتوانستند فرماندار گرگ ابوت را وادار کنند که قانونگذاران ایالات متحده را برای چهارمین جلسه ویژه برای ممنوعیت دستورات واکسن فراخواند. در عوض، فرماندار فرمان اجرایی ممنوعیت واکسن را صادر کرد.

سخنگوی حزب جمهوری خواه تگزاس به تریبون گفت که دولت بایدن ریاکارانه است که به مردم اجازه دهد در صف تست کووید-19 بایستند، اما از رای پستی به عنوان ابزاری برای کاهش شیوع کووید حمایت کرد. 19 از ایستادن در صف و تعاملات شخصی.

جیمز وسولک، سخنگوی حزب جمهوری خواه تگزاس گفت: «اگر یکی ایمن است، دیگری هم امن است». «ما از تماشای اینکه لیبرال‌ها دیروز در مواجهه با حقیقت عقل خود را از دست می‌دهند لذت می‌بردیم.

لفاظی‌های مشابهی که در یک میم حزب جمهوری‌خواه تگزاس در روز جمعه در پست‌های راست افراطی در رسانه‌های اجتماعی استفاده شد، در بهار 2020 ظاهر شد. کارشناسان بهداشت عمومی و امنیت انتخابات به ایالت‌ها توصیه کرده‌اند که از برگه‌های رای پستی به عنوان جایگزینی برای رای دادن شخصی استفاده کنند. شیوع ویروس کرونا در بین اقشار آسیب پذیر در پاسخ، گروه‌های راست افراطی شروع به اشتراک‌گذاری میم‌هایی کردند که در آن انتظار در صف رای‌گیری با سایر فعالیت‌های رایجی که مردم باید در صف منتظر بمانند، مقایسه کردند.

مرتبط: ممنوعیت سقط جنین، بی خانمانی و نظریه نژادی انتقادی: جمهوری خواهان تگزاس 666 قانون جدید رادیکال وضع می کنند

یک میم که توسط سید میلر، کمیسر کشاورزی تگزاس بازنشر شد، عکسی از صف مشتریانی را که در مقابل یک فروشگاه کالسکه‌فروشی منتظر بودند، نشان داد و دیگری یک صف رای‌گیری را نشان داد. میم گفت: “اگر بتوانید آن را با فاصله شش فوت از هم انجام دهید… می توانید آن را با فاصله شش فوتی انجام دهید.”

این فرمول در تابستان 2020 تکامل یافت، زمانی که تظاهرات «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» در واکنش به ترور جورج فلوید توسط پلیس، کشور را فرا گرفت. دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در 19 آگوست 2020 در توییتی نوشت: “اگر می توانید شخصاً اعتراض کنید، می توانید شخصاً رای دهید!”

یادداشت روز جمعه که از همان فرمول پیروی می کند، انتقاد بسیاری از سیاستمداران دموکرات، کارشناسان سیاستگذاری و سایر کاربران توییتر را برانگیخت که گفتند آزمایش و رای دادن به COVID-19 باید توسط دولت در دسترس تر باشد و این خطوط به تعویق افتاده و چالش هایی نامتناسب است. رای دهندگان رنگین پوست را از حقوق خود محروم کنند.

این توییت تا ساعت 9 شب شنبه در توییتر بیش از 12000 ریتوییت و بیش از 52000 لایک به دست آورد. واکنش‌های خشمگین توجه به میم را افزایش داد، چیزی که حزب جمهوری‌خواه در توییت بعدی آن را تشخیص داد و اشاره کرد که تگزاس GOP چهارمین موضوع محبوب‌ترین موضوع توییتر در ایالات متحده در روز جمعه بود.

یکی دیگر از نشریات جمهوری خواه تگزاس گفت: «بیشتر گریه کن» و گفت این میم «تلفظ ضمایر» را خشمگین کرده است.

جیمز اسلیتر، وکیل ارشد پروژه حقوق مدنی تگزاس، که از دسترسی برابر به رای حمایت می کند، گفت: خشم تمایل دارد چیزی را که در غیر این صورت یک موضوع پیچیده دو حزبی باشد، ساده می کند.

اسلیتر گفت: «هیچ کس واقعاً دوست ندارد ساعت ها وقت خود را در صف ها تلف کند. برای رای دادن لازم نیست در صف منتظر بمانید و برای آزمایش کووید لازم نیست در صف طولانی منتظر بمانید.

یک مطالعه نشان داد که صف های طولانی رای گیری تاثیر نامتناسبی بر رای دهندگان رنگین پوست دارد. یک مطالعه در سال 2020 در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس نشان داد که افرادی که در محله‌های عمدتاً سیاه‌پوست زندگی می‌کنند، 29 درصد بیشتر از افرادی که در محله‌های عمدتاً سفیدپوست زندگی می‌کنند، برای رای دادن صبر می‌کنند.

اسلاتر گفت، هر چه رای دهندگان برای رای دادن بیشتر منتظر بمانند، احتمال رای دادن کمتر می شود. او گفت که دلایل اصلی صف‌های طولانی در تگزاس در انتخابات گذشته ناشی از کمبود کارکنان در طول افزایش شدید مشارکت، کمبود منابع یا آموزش برای کارکنان نظرسنجی، ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه‌ها و مشکلات لجستیکی و بسته شدن حوزه‌های رای‌گیری در دولت بر اساس تحلیلی که در سال 2016 توسط کنفرانس رهبری حقوق مدنی و حقوق بشر انجام شد، شهرستان های تگزاس بیش از هر ایالت دیگر مراکز رای گیری را بسته اند.

اسلیتر گفت: «مقامات ایالتی و محلی باید رای دادن را برای مردم آسان‌تر کنند، زیرا در پایان کار این است که آن دولت‌ها را پاسخگو نگه دارند. “رای دادن تقریباً مانند هیچ فعالیت دیگری در جامعه ما نیست. شما حق اساسی رای دارید که برای بقای دموکراسی ما بسیار مهم است.”

ناتالی مارتینز در این گزارش مشارکت داشت.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر