مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت «رسن»

مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت «رسن»

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، حسین خبیری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه همه اقدام‌های لازم، برای فراهم شدن امکان حضور بازیکنان خارجی از جمله بشار رسن در ایران را انجام می‌دهد.

در روزهای گذشته که ماموریت انجام هماهنگی‌ها برای بازگشت بشار به بنده داده شد، به طور مرتب با این بازیکن در تماس بوده‌ام. او خود نیز مشتاق است که هر چه سریعتر به جمع بازیکنان اضافه شده و برای شروع دوباره بازی‌ها آماده شود ولی متاسفانه با مشکل لغو پروازهای خروجی عراق روبرو هستیم. ما حتی به دنبال این مساله بودیم که او به ترکیه، قطر یا امارات برود و از آن طریق به ایران برگردد، اما مشکل پروازی وجود داشت.

وی ادامه داد: در نهایت تنها راه ممکن، سفر زمینی او است. در این ارتباط نیز،  آقای رسول‌پناه، امروز نامه ای را برای سفارت ایران در بغداد ارسال کردند تا مجوز عبور از مرز زمینی برای رسن اخذ شود. با صدور این مجوز او وارد یکی از استان‌های مرزی ایران خواهد شد و از آن‌جا به تهران پرواز خواهد کرد.

خبیری خاطر نشان کرد: در ارتباط با مسایل مالی برای پرداخت مطالبات این بازیکن هم، مشکلی وجود ندارد. با توجه به اقدام باشگاه اعتبار لازم تامین شده و سرپرست باشگاه در این ارتباط، دستور لازم را به بخش مالی داده اند. به بشار رسن هم اعلام کرده‌ایم به محض بازگشت به تهران و مراجعه به باشگاه بخشی از مطالبات خود را  دریافت می‌کند و باقیمانده آن نیز برای این که در شرایط برابری با دیگر بازیکنان قرار بگیرد  هفته آینده به وی تحویل خواهد شد. انتظار ما این است که او را تا روز چهارشنبه در جمع سرخپوشان ببینیم، البته این تاخیر ارتباطی به مسایل مالی نداشته است و این شایعه که او قهر کرده، درست نبود، او همیشه با وجود مشکلات مالی، تعصب و تعهد خود را نسبت به تیم نشان داده است.

سرپرست معاونت اجرایی باشگاه همچنین درباره وضعیت آکادمی فوتبال باشگاه و جلسه ای که در این ارتباط با رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت، خاطر نشان کرد: آکادمی فوتبال باشگاه در روزهای آینده، فعالیت خود را با شیوه‌نامه جدید دنبال خواهد کرد. ظرف چند روز آینده نیز شرایط و ضوابط فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس و نحوه صدور مجوز راه‌اندازی آن‌ها از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اطلاع رسانی خواهد شد تا متقاضیان، نسبت به تمدید یا دریافت مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس، اقدام نمایند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>