مورگان سیلور، ستاره «تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» برای این داستان هشداردهنده اغواکننده: «من عاشق تاریکی هستم»

[ad_1]

مورگان دریانورد هرگز کمتر از پرچین در هنگام روی صفحه نمایش نیست. این بازیگر که برای اولین بار با بازی در سریال جاسوسی Showtime “Homeland” توجهات را به خود جلب کرد و در درام مستقل “دختر سفید” نقش برجسته ای داشت، همچنین در رمان عاشقانه کم دیده شده “هرجا با تو” و کمدی جنایی جذاب بود. “منفجر کردن مرد” “. آخرین فیلم او، You Mean Everything to Me، به نویسندگی / کارگردانی برایان وایزمن، آنچه را که هر کسی که این بازیگر تاثیرگذار را دیده است، تایید می کند – اینکه او در پرده نترس است و اغلب نقش زنان جوان گمشده ای را بازی می کند که سریالی را از تصمیمات بدتر می گیرند. به نام حفظ خود

چیزی که بازی های ملوان را بسیار قابل توجه می کند این است که چگونه می بیند که شخصیت هایش از معصوم به مضطرب و مستاصل تبدیل می شوند. او ممکن است در یک دقیقه آسیب‌پذیر شود، در چشمان توله‌سگ بدرخشد و از او دلسوزی کند و لحظه‌ی بعد سرزنش شود و با عزمی شدید از استقلال خود دفاع کند که نشان از شجاعت او دارد. و او می تواند یک جبهه دروغین برای مخفی کردن ترس از شخصیت خود ایجاد کند. اعماق او به دلیل گیر ماندن شخصیت های او در مغز یک شخص است.

ملوان می‌تواند همه این‌ها و بیشتر را در «تو برای من همه چیز معنادار» انجام دهد. مانند کاساندرا، زن جوان بدشانسی که برای اولین بار در ماشینش خوابیده بود. او با ناتان (بن روزنفیلد از “امپراتوری برد واک”)، یک دی جی، در یک بار آشنا می شود. او را با ظاهر و جذابیت خود اغوا می کند. کاسی به سرعت با او نقل مکان می کند – خواهر بزرگتر و متاهل او، رکسانا (لیندسی برگ)، از تصادف او با خانه اش جلوگیری می کند – و با اکراه موافقت می کند که در کلوپ استریپ جایی که او می دود، برقصد. ناتان بیشتر و بیشتر کنترل‌کننده‌تر می‌شود، که در نهایت باعث می‌شود کاساندرا رابطه‌شان را دوباره ارزیابی کند – اما آیا خیلی دیر شده است؟

مطالب مرتبط: سایمون رکس در نقش یک ستاره پورنو در فیلم Red Rocket: “او یک خودشیفته سالخورده است”

«تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» یک داستان هشداردهنده است که کاساندرا را در یک سری موقعیت‌های سازش‌کننده به دام می‌اندازد. بازی جسورانه ملوان به همین دلیل است که تماشاگران نفس خود را در حین باز شدن فیلم حبس می کنند.

سالن با ملوان در مورد فیلم جدیدش و تمایل او به بازی در نقش زنان مشکل دار، رابطه واقعی اش با روزنفیلد و حتی لذت داستان گویی صحبت می کند.

چه چیزی شما را به بازی در نقش زنان جوان هیجان انگیزی که تصمیمات بد می گیرند جذب می کند؟

من مطمئن نیستم چرا. من هم نویسنده هستم. من خودم پروسه ساختن داستان ها را شروع کردم. من متوجه شدم که در آنجا نیز موارد زیادی وجود دارد. امیدوارم در زندگی واقعی اینقدر تصمیم بد نگیرم، اما به اشتباهات و بهم ریختگی مردم علاقه دارم. این منطقه بسیار جالب است. دوستش دارم. من هستم [in school] ما در حال نوشتن پایانی برای رمان های روسی هستیم – مرگ ناستاسیا فیلیپوونا در ابله داستایوفسکی و آنا کارنینا – بنابراین من عاشق تاریکی هستم. [Laughs]. من چیزهای لعنتی را دوست داشتم تصمیمات بد زیادی در این رمان ها وجود دارد، اما دلخراش و واقعی است.

مثلاً وقتی برای اولین بار دختر سفید را خواندم، البته از شخصیت او کمی منزجر شدم. او تصمیماتی می گیرد که امیدوارم نگیرد. اما قبل از اینکه این فیلم را بسازم، این رسالت را برای خودم قرار دادم که قلب این شخصیت را نمایان کنم. من می خواهم که مخاطب سفری را که در حال انجام است احساس کند و معنا پیدا کند. ما باید بفهمیم که او چه می گذرد. همچنین فکر می‌کنم این شخصیت‌ها جوان هستند و لوب پیشانی آنها کاملاً رشد نکرده است. این امر درک انتخاب های سالم یا چیزهای مثبت زندگی آنها را سخت تر می کند. نمی دانم چرا این همه کاراکتر را پشت سر هم انجام دادم، شاید این همان چیزی بود که مرا فرستادند. دوست دارم یک کمدی شاد بسازم.

مورگان دریانورد در «تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» (کارخانه 25)

من دوست دارم که فیلم ما را با زندگی Cassie درست زمانی که او در نقطه عطفی قرار دارد آشنا می کند. ما چیز زیادی از پیش از تاریخ آن یا آنچه که آن را به این نقطه در زمان منتهی کرد، نمی دانیم. چه تصمیمی در مورد شخصیت گرفتید؟

برایان [Wizemann] او واقعاً از این نظر مشترک بود. ما پیش از تاریخ ایجاد کردیم که او با مردی در آستین زندگی می کرد و آماده بود تا فصل جدیدی را شروع کند. او از یک موقعیت بد آمد – نه سوء استفاده – و اگرچه در ماشینش زندگی می کرد، اما حاضر بود به این توانایی برای کشف دوباره خود ایمان داشته باشد، که متأسفانه چنین نمی شود.

فکر می کنید کیسی چند آژانس دارد؟ کاسی تمایلی به ایجاد مشکل با خواهرش ندارد. وقتی که نمی خواهد مولی را می گیرد. ناتان در مواقعی که اغلب احساس می‌کند اینطور نیست، می‌گوید: «تصمیم با شماست».

این ممکن است به سن او مربوط باشد، او می‌داند که می‌تواند مرزها را تعیین کند و زندگی مورد نظر خود را بسازد. او نمی خواهد التماس کند، اما چاره دیگری نیست. آیا او به ماشین خود برمی گردد و تنها می نشیند؟ این بود که انگشتانت را روی آن خط بین شایسته بودن قرار می داد [thought] در ذهن شماست، اما هیچ وسیله ای برای تحقق آن ندارید. این داستان بر اساس فردی است که برایان در جوانی می‌شناخت. او در وگاس بزرگ شد، جایی که داستان در واقع اتفاق افتاد.

به نظر شما چرا کاساندرا به این راحتی عاشق ناتان می شود؟ او سعی می کند کنترل زندگی خود را در دست بگیرد و در هنگام ملاقات با او اعتماد به نفس ایجاد کند، اما پس از ملاقات با ناتان به سرعت از خواست او اطاعت می کند. من آن را به این تشبیه می کنم که چگونه مردم طعمه هستند و می توان آنها را به فرقه ها تلقین کرد. رابطه آنها در حال تبدیل شدن به نوعی سندرم استکهلم است.

رابطه ای که او از آن می آید احتمالاً مشکلات اعتیاد نیز داشته است. او قبلاً در این قایق بود – نه چندان شدید – اما بیش از آنچه در گذشته می خواست به افراد دیگر تکیه می کرد. به همین دلیل به راحتی جا می شود، اما جذابیت این شخصیت، ناتان، چقدر جذاب است، ناتان. او کسی است که او هرگز ندیده است، و او کسی است که بخشی از رویای او است، و او این نما را دارد تا او را مجبور کند در نیویورک کار کند، که همچنین تمام چیزی است که او می خواهد. عجیب است که در عشق – و البته این یک دارو است – اما حتی در روابط موفق، شما این جهش ایمان را انجام می دهید. یه زمانی هست که فکر میکنی من به این شخص اعتقاد دارم و به او ایمان دارم و این کار را انجام خواهم داد.

آیا می توانید در مورد همکاری با بن که شریک زندگی واقعی شماست صحبت کنید؟

این دیوانه است! سه سال از ساخت فیلم می گذرد و عاشق آن شدیم. ما با هم زندگی می کنیم و با هم زندگی می کنیم. زمانی که او در یک نمایشنامه نقش برادر زوئی کازان را بازی کرد، مدت کوتاهی با هم آشنا شدیم. یک هفته قبل از ساختن این فیلم، به زویی گفتم که دارم این فیلم را با بن می سازم و او گفت: «بچه ها عاشق خواهید شد!» به محض اینکه من و بن برای اولین بار قبل از فیلم ناهار خوردیم. ، ما واقعاً با هم مرتبط بودیم. ما ذائقه‌های هنری و شیوه‌ای که هنر می‌سازیم، کاملاً یکسان بودیم. عاشق شدن با تمام شدت این اجرا جادویی بود. بعد از عکس ها به لس آنجلس برگشتم. از عکس ها ذات الریه گرفتم. در رختخواب مریض بودم و دلم برای بن تنگ شده بود. ما نمی توانستیم از فکر کردن به یکدیگر دست برداریم. دو ماه بعد تو همون شهر بودیم و از اون موقع جدا نشدیم.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


رابطه کاسی با خواهرش را چگونه دیدی؟ آنها مراقب دیگری هستند، اما در بیان احساسات واقعی خود مشکل دارند.

ما این رابطه را قبل از شروع به طور کامل مورد بحث قرار دادیم. او مهم ترین شخص دیگر در زندگی کیسی است. وصل شدم من یک برادر بزرگتر دارم و صمیمی هستیم. نفرین وجود کیسی این است که خواهرش او را با پدر و مادرشان تنها گذاشت. این اتفاق برای خواهر و برادرها می افتد. اگرچه رکسانا ازدواج ناخوشایندی دارد، این چیزی است که کسی نیز به آن حسادت می کند. بیرون چمن سبزتر است و شما زندگی مشترک و بیرون از من دارید که فضای کلاسیک کوچکتری است – شما مرا فراموش کردید. قرار است تو قیم من باشی و مرا پشت سر بگذاری، بنابراین وقتی او واقعاً به کمک نیاز دارد، درخواست او یا آسیب پذیر بودن با خواهرش سخت تر است.

چند لحظه در فیلم وجود دارد که در آن کیسی در صحنه هایی با ماهیت جنسی قرار می گیرد. «تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» وحشت‌های یک صنعت زیرزمینی جنسی را به تصویر می‌کشد که زنان را مورد آزار قرار می‌دهد. نظر شما درباره رویکرد فیلم و ارائه این موضوعات چیست؟

برایان به آن علاقه داشت. حتی اولین فیلم او درباره زنی بود که خیلی چیزها را می گذراند. این قطعاً چیزی بود که من برای زندگی کردن هیجان‌زده بودم زیرا مردم از صحبت کردن در مورد آن احساس ناراحتی می‌کنند – که کاملاً منطقی است – اما این یک چیز بسیار واقعی و مشکل‌ساز است که در دنیای ما وجود دارد و اگر این کار را نکنیم چگونه می‌توانیم تغییری ایجاد کنیم. در مورد آن صحبت نکنید؟ فیلمبرداری سخت بود زیرا برایان از کارگردانی بسیاری از آن احساس ناراحتی می کرد. صنعت ما در حال تغییر است. الان برای اولین بار دارم با یک هماهنگ کننده صمیمیت کار می کنم که حتی وقتی White Girl را کار می کردم کارم نبود. صحبت کردن در مورد هر نوع صمیمیت با یک زن برای من آسان تر بود، بیشتر به این دلیل که شوهرش از بحث کردن در مورد آن ناراحت بود. بنابراین خیلی از آن به من بستگی داشت که صادقانه بگویم جالب و گیج کننده بود.

با تشکر از تیمم، من یک کاهش نهایی در برهنگی برای این هند دارم و این یک آرامش بزرگ است. من آنها را مجبور کردم صحنه رقص این فیلم را قطع کنند زیرا فکر می کردم طولانی است. «تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» و «دختر سفید» فیلم‌هایی هستند که بسیار جنسی هستند و برای من شامل سکس و برهنگی هستند. این گیج کننده است – خط استثمار یا دیدنی و بیش از حد در برابر تاریخ. من هنوز در حال یادگیری هستم که معنی آن چیست و البته بستگی به پروژه دارد.

صحنه ای که در آن ناتان باعث شد کیسی تمام لباس هایش را در بیاورد، البته برای فیلمبرداری وحشتناک بود، اما به نوعی او در پیام خود واقعاً قدرتمند احساس می کرد. اینکه او می تواند به معنای واقعی کلمه او را از هر آنچه که دارد محروم کند و او قدرت انجام کاری در این مورد را ندارد. و من فکر می کنم که این برای زنان در این نوع رابطه بسیار درست و واقعی است، زیرا شما نمی دانید چه زمانی قرار است به خشونت تبدیل شود. وقتی مردی سر شما فریاد می زند، احساس نمی کنید که قدرت انجام کاری را ندارید. چه به این معنی باشد که از تمام لباس هایت یا از تمام احساساتت یا هر چیز دیگری لباس پوشیده ای، این آسیب پذیرترین احساس است. این صحنه، این عملی که در آن هیچ چیزی باقی نمی ماند، برای من بیانگر احساسی بودن آن بود. به همان اندازه که فیلمبرداری آن ناخوشایند بود، برای داستان مناسب بود.

کیسی استعداد خیاطی دارد. چه استعدادهای پنهانی دارید؟

من قطعا یک نانوای همه گیر بودم. وارد خمیرمایه شدم. من عاشق ریاضی هستم. این یکی از سلاح های مخفی من است. این چیزی بود که وقتی به دانشگاه رفتم شروع به یادگیری کردم. مورد علاقه من حساب است. فکر می‌کنم شباهت‌های زیادی بین داستان‌ها و محاسباتی وجود دارد که چگونه می‌توان موج سینوسی را تحلیل کرد و آن را در سفر شخصیت گنجاند. آنجاست. من دوست دارم به ابعاد، هواپیماها و بی نهایت فکر کنم. بی نهایت یکی از چیزهای مورد علاقه من است.

«تو برای من همه چیز را معنا می‌کنی» از 17 دسامبر اکران می‌شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=oeXpOULAYSI

داستان های بیشتر برای تماشا:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur