مهمتر از همه: نه آنچه قبلاً اتفاق افتاده است، بلکه آنچه اکنون انجام می دهیم

[ad_1]

در سال گذشته صحبت های وجودی زیادی در مورد این کشور انجام شده است. شما می دانید منظورم چیست: آیا دموکراسی ما زنده خواهد ماند؟ من اصلاً بدم نمی‌آید که چنین سؤالی بپرسم، مخصوصاً در سالی که اولین حمله به ساختمان کنگره را قبل از جنگ داخلی تجربه کردیم. اما تکان دادن پرچم نبرد کنفدراسیون در مقابل مجسمه های آمریکایی های برجسته در ساختمانی که کنگره ما را در خود جای داده است، انقلابی ایجاد نمی کند. نه تصرف بی صلاحیت سالن سنا یا سرقت اسناد از دفاتر نمایندگان.

ما قبلاً بین پلیس، معترضان و شورشیان دعوا داشته ایم. آیا شیکاگو در سال 1968 را به یاد دارید؟ شورش واتس، شورش نیوآرک، شورش در شهرهای سراسر کشور پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور؟ شورش لس آنجلس پس از حکم رادنی کینگ؟ شورش در استون وال؟ اگر واکنش‌های خشونت‌آمیز به این جنایات بر سیاه‌پوستان، همجنس‌بازان و حتی حزب دموکرات در کنگره‌اش در طول یک سال آشفتگی سیاسی بر سر جنگ ویتنام تأثیر بگذارد، همه این اعتراض‌ها و شورش‌ها قابل درک می‌شدند.

ایالات متحده از این شورش‌های خشونت‌آمیز علیه نژادپرستی، علیه نهادهای سیاسی در شهرهای بزرگ، علیه دستگیری‌های دسته جمعی هموطنان ما در استون‌وال، علیه یک جنگ 10000 مایلی که هزاران آمریکایی و صدها هزار غیرنظامی بی‌گناه ویتنامی را کشت، جان سالم به در برده است. در واقع، شما می توانید ثابت کنید که کشور به دلیل این وقفه های خشونت آمیز در زندگی اجتماعی و سیاسی ما بهتر شده است. این کشور از قیامی که در 6 ژانویه 2021 رخ داد جان سالم به در خواهد برد، اما هیئت منصفه هنوز مشخص نیست که آیا ما از تحولات سیاسی که همچنان با آن مواجه هستیم بهتر یا بدتر از این تجربه بیرون خواهیم آمد.

متصل: من 50 سال پیش از وست پوینت فارغ التحصیل شدم و قیام Stonewall را برای Village Voice پوشش دادم

مهم این نیست که این قیام های آمریکایی اتفاق افتاده است، بلکه این است که چرا – و چه تغییری ممکن است. نگاه کردن به سال 1967 و آنچه «تابستان داغ طولانی» شورش‌های سراسر کشور نامیده می‌شود، آموزنده و حتی شگفت‌انگیز است. شورش دیترویت به تنهایی کافی بود تا شورش های مرکز شهر در آن سال تاریخ ساز شوند. این شهر پس از حمله پلیس به یک بار غیرمجاز پس از ساعت ها در میدل وست ساید در دیترویت منفجر شد. تنش ها بین جامعه سیاهپوست شهر، تشکیلات سیاسی و به ویژه نیروی انتظامی سال هاست که شدت گرفته است. جداسازی نژادی در دیترویت بومی بود، با قرمزی و سایر اشکال تبعیض مسکن، شهروندان سیاه پوست را در محله‌های خاص جدا می‌کرد و از خرید مسکن یا ملک در محله‌های دیگر جلوگیری می‌کرد. پلیس در محله سیاه آشکارا نژادپرستانه بود. حدود 93 درصد پلیس در شهری که 30 درصد آن سیاه پوست بود سفیدپوست بودند. سیاست موسوم به «ایست و جستجو» در محله های سیاهپوست منجر به دستگیری شهروندانی به دلیل عدم همراه داشتن مدارک شخصی شده است. چندین تیراندازی پلیس به مردان سیاه پوست غیرمسلح قبل از شورش در تابستان 1967 انجام شد. وحشیگری پلیس بزرگترین مشکل در جامعه سیاه پوستان بود.

این شورش در ساعات اولیه صبح روز 23 جولای رخ داد و به مدت پنج روز ادامه داشت. چهل و سه شهروند دیترویت جان باختند. بیش از 1100 نفر مجروح شدند. بیش از 400 ساختمان ویران شد. پلیس بیش از 7200 نفر را دستگیر کرد و خشونت چنان شدید شد که فرماندار جورج دبلیو رامنی (بله، پدر میت رامنی بود) با گارد ملی تماس گرفت و به بیش از 300 افسر پلیس میشیگان دستور داد به شهر بیایند. رئیس جمهور لیندون جانسون به قانون قیام 1807 اشاره کرد و واحدهای فعال را از 82 فرستاد.nd و 101خیابان تقسیمات هوابرد به شهر برای کمک به فرونشاندن خشونت.

قانون مسکن منصفانه در سال 1968 حداقل تا حدودی از شورش دیترویت الهام گرفته شده بود. قانون حقوق مدنی 1968، که در آن قانون مسکن منصفانه شامل عناوین هشتم و نهم می شود، همچنین شامل قانون ضد شورش می شود. می توانید تشخیص دهید 18 USC § 2101 و 18 USC § 2102که تحریک به شورش یا تشویق و شرکت در شورش یا کمک و حمایت از هر فردی که در شورش شرکت می کند جرم است. ما با این بخش‌های قانون ایالات متحده بسیار آشنا شدیم زیرا اخیراً از آنها به عنوان قوانینی یاد شده است که ممکن است توسط استیو بنن، مارک میدوز، جیم جردن، مو بروکس و حتی دونالد ترامپ در اقدامات قبل و در حین حمله نقض شده باشد. از کاپیتول

لارنس اچ ترایب، محقق مشهور قانون اساسی هاروارد، و دو نویسنده همکار به قانون ضد اختلال در نشریه اخیر نیویورک تایمز با عنوان “آیا دونالد ترامپ با برانگیختن قیام خلاص خواهد شد؟داستان آنها با تحقیقات رابرت مولر در روسیه و اتهاماتی که او به سرعت علیه شخصیت های ترامپ مانند پل مانافورت، ریک گیتس و جورج پاپادوپولوس مطرح کرد مقایسه می شود و می پرسد که چرا مریک گارلند، دادستان کل، اتهامات مشابهی را علیه مقامات ارشد ترامپ و جمهوری خواهان ارائه نکرده است. در تحقیقات 6 ژانویه.

تریب در طول تحقیقات در روسیه چندین نشریه برای روزنامه های برجسته نوشت و سوالاتی را مطرح کرد که معتقد است باید به آنها پاسخ داده شود، مانند “آیا دوین نونز مانع عدالت می شود؟او اخیراً یک «نقشه راه» در اختیار واشنگتن پست قرار داد تا وزارت دادگستری در پی پیگرد قانونی ترامپ باشد و (به ظاهر قابل پیش بینی) در 4 ژانویه در بوستون گلوب نوشت که».جنایت ترامپ نباید از تحقیقات فرار کند


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دنبال کردن پیوندهای سرمقاله های روسیه گیت و سایر نظرات در مورد ارتباط ترامپ یا مسئولیت رویدادهای 6 ژانویه مانند پایین آمدن به سوراخ خرگوش آلیس با یادآوری رسوایی های ترامپ از مدت ها قبل است. جان شیندلر، مامور سابق آژانس امنیت ملی آمریکا، گفت: شواهد خوبی وجود دارد مبنی بر اینکه کرملین در سال 2014 یک عملیات مخفیانه برای استقرار ترامپ در کاخ سفید برنامه ریزی کرده است.

گزارش‌های دیگر می‌گویند «منابع نزدیک به جامعه اطلاعاتی» می‌گویند ترامپ، مایک پنس و پل رایان به اتهام دزدی با روسیه دستگیر خواهند شد. یک نشریه مدیوم مدعی است که ممنوعیت مسلمانان توسط ترامپ یک “بالون آزمایشی برای کودتا” است. نام‌هایی مانند کارتر پیج، میشل باخمن، جیسون شافت و جیمز کومی، و همچنین اشاره‌هایی به «روبان‌های ادرار کردن» و روسپی‌های روسی، مانند ارواح گذشته‌ای که فراموش کرده‌ایم به نفع خدایان (و زنان) جدیدتر مانند تاکر کارلسون ظاهر می‌شوند. و مارجوری تیلور گرین

می بینی با این به کجا می روم؟ روزی فرا می رسد که ما لیز چنی را به یاد خواهیم آورد و همچنین به یاد خواهیم آورد که چه کسی در اولین محاکمه استیضاح دونالد ترامپ ریاست مدیران مجلس نمایندگان را بر عهده داشت. یادت هست کی بود؟ پاسخ آدام شیف است که به نظر می رسد اکنون با چنی در کمیته انتخابات مجلس نمایندگان در حمله 6 ژانویه نشسته است.

قیام کاپیتول یک کودتای نافرجام بود، اما آنچه که در پایان اولین سال ریاست جمهوری جو بایدن اهمیت دارد این نیست که آیا ترامپ متهم می شود – من شک دارم – بلکه این است که آیا می توانیم او را در صندوق های رای در سال 2024 شکست دهیم. مقابله با مشکلاتی که منجر به شورش های سال های 1967، 1968 و 1969 شد، تغییرات در ترکیب مردمی بود که بر ما حکومت می کردند. برای مقابله با مشکلاتی که پس از قیام کاپیتول با آن مواجه هستیم، به همین تغییرات نیاز است. این شعاری برای حفظ کنترل کنگره و کاخ سفید و بازپس گیری کنترل دولت های ایالتی خواهد بود تا بتوانیم به وحشت حقوق زنان و سایر حقوق مدنی که دادگاه عالی ترامپ در آستانه بازدید از آن هستند، پرداخته شود.

با ورود به سال 2022، با دشمنی سرسخت در حزب جمهوری خواه روبرو هستیم که مصمم به سرقت چیزی است که نمی تواند پیروز شود. حق از سرگیری نبردهایی که ما فکر می کردیم در تعصب و زن ستیزی پیروز شده ایم خوشحال است. آنها می دانند چه چیزی در خطر است. مهمترین چیز برای ما باید مهمترین چیز برای آنها باشد: پیروزی. اینکه ما چه کشوری خواهیم بود و نحوه زندگی ما و فرزندانمان به رای ما و تعهد ما به حاکمیت قانون بستگی دارد. هیچ چیز دیگری مهم نیست.

اطلاعات بیشتر از لوسیان کی تروسکات چهارم برای ایالت آمریکا:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر