مهلت دریافت آثار جشنواره «یک دقیقه قرنطینه» تمدید شد

مهلت دریافت آثار جشنواره «یک دقیقه قرنطینه» تمدید شد

[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم «یک دقیقه قرنطینه»، غلامحسین شاه‌علی، دبیر جشنواره با اعلام این خبر گفت: به دلیل استقبال هنرمندان و سینماگران جوان از جشنواره، مهلت دریافت آثار که پیش از این ۲۰ خرداد مقرر شده بود؛ تا پایان خردادماه تمدید شد.

شاه‌علی درباره موضوعات جشنواره گفت: این جشنواره با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات مردم جهان طی دوران قرنطینه برای مبارزه با ویروس کووید ۱۹، راه اندازی شده تا مردم از قاب دوربین‌های خود، تجربه‌های شیرین، تلخ، دلتنگی، بیکاری، شادی و امید و حتی مرگ را به تصویر بکشند. بر همین اساس شرکت‌کنندگان می‌توانند فیلم‌های موبایلی خود با این موضوعات «قرنطینه، زندگی، عشق و دین»، «قرنطینه، خانواده، کودکان، کمک به فقرا و کمک به دیگران»، «قرنطینه، روان، خشونت خانگی، تجربه تنهایی و خودپیدایی»، «قرنطینه، بیماری‌های خاص و سالمندان»، «بخش ویژه؛ بی قرنطینه‌ها (کسانی که به دلیل شغل خود مجبور به حضور در محل کار هستند)» به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی درباره جوایز جشنواره هم توضیح داد: جوایز جشنواره در بخش‌های حرفه‌ای، آماتور و بین‌الملل از مبلغ ۲۰ میلیون ریال تا ۵ میلیون ریال و ۴۰۰ تا ۵۰ دلار در بخش بین‌الملل متغیر است.

شاه‌علی درباره شیوه ارسال آثار و امکان شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره هم اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در چند بخش شرکت کرده و آثار خود را به نشانی http://miladtower.tehran.ir صفحه اینستاگرام @One_minute_Quarantine و به شماره واتس آپ ۰۳۵۱۸۶۵۱۱۹ ارسال کنند.

جشنواره بین‌المللی «یک دقیقه قرنطینه» به همت شرکت برج میلاد تهران و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به صورت غیرحضوری، با معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>