من نمی توانم از خرید ماسک های N95 دست بکشم: به عنوان مالک، غریزه من خرید راهی برای خروج از همه گیری است.

[ad_1]

منطقاً می‌دانم که نمی‌توانم از همه‌گیری COVID-19 خارج شوم، اما این مانع از تلاش من نشد. همانطور که من این را می نویسم، تقریباً ساعت 2:00 بامداد است و من فقط 186 دلار برای ماسک های پروژه N95 N95 برای خودم و شریکم خرج کردم. این حدود 25 دلاری است که هفته گذشته از سایت دیگری که هنوز وارد نشده، برای ماسک هزینه کردم.

پس از خواندن بسیاری از مقالات در مورد نیاز به ارتقاء ماسک، من آنها را برای هر یک از والدینم نیز سفارش دادم و در مقابل تمایل به بررسی شیوه های ماسک زدن هر یک از اعضای خانواده ام و ارسال محموله ای برای افرادی که هنوز ارتقاء نداده اند مقاومت می کنم. با درک امتیاز مالی که برای تهیه ماسک‌های زیادی دارم، 180 دلار، مضربی از 18، به معنی چای (زندگی در زبان عبری) به پروژه N95 اهدا کردم تا ماموریت خود را برای کمک به مردم ادامه دهند. “ایمن بمانید” از طریق این پروژه همه گیری COVID-19 با فراهم کردن دسترسی عادلانه به منابع مورد نیاز آنها.

به عنوان یک دارنده، آمادگی برای هر موردی آنقدر در من ریشه دوانده است که گاهی اوقات حتی این روند را نمی شناسم. این طبیعت دوم برای من است که بخواهم آنچه را که می توانم به دست بیاورم، خواه غذا باشد یا دستمال توالت، یا حالا ماسک هایی که امیدوارم از نوع Omicron که در حال شکستن رکوردها در ایالات متحده است، جلوگیری کند.

مرتبط: متشکرم، ماری کاندو: چگونه ترس از بی نظمی تقریباً به ازدواج من پایان داد

امروز صبح، بعد از اینکه یکی دیگر از دوستانم به من گفت تست مثبت داده اند، با همسرم شوخی کردم که احتمالاً روزانه خواهد بود. زمانی که در پایان روز پیام های مشابه بیشتری دریافت کردم، این جوک خنده دار نبود.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


برای من، یکی از چالش برانگیزترین جنبه های این بیماری همه گیر، که اکنون آنقدر طول کشیده است که نمی توانم آینده ای را بدون آن تصور کنم، احساس درماندگی است. من و شریکم به اندازه کافی خوش شانس بودیم که در سال گذشته می توانستیم از خانه کار کنیم و هزینه خرید مواد غذایی را بپردازیم. من نیز با وحشت شاهد افزایش تعداد کشته‌ها بودم، اما برای امنیت خودم احساس امنیت نسبتاً خوبی می‌کردم. یعنی تا سال 2021، و من مجبور شدم در ماه ژانویه، قبل از واکسن زدن، شش ساعت را در اورژانس بگذرانم، در حین سقط جنین برای بارداری که حتی نمی‌دانستم حامله هستم، خون از واژنم فوران می‌کند.

روز قبل دو ماسک صورت و یک محافظ صورت زدم و مطمئناً سپاسگزار بودم که آنها را در هر صورت تهیه کردم. تاکنون توانسته‌ام از شر شاخک‌های کووید-19 فرار کنم، اما از آنجایی که افراد اطرافم بیشتر و بیشتر آزمایششان مثبت می‌شود، جلسات لغو می‌شوند به دلیل مواردی که آشکارا همه‌گیر هستند – برای مثال زمانی که یک روز قبل به من گفتند جلسه بانکی که بانک تنها بانکدار به مدت 10 روز در دسترس نخواهد بود – به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که من به زودی اخبار نتایج آزمایش مثبت خود را ارسال خواهم کرد و اگر شریک زندگی خود را آلوده کنم اعداد نیوجرسی را یک یا دو افزایش خواهم داد.

من می خواهم فکر کنم که من یک فرد منطقی هستم و به خوبی می دانم که هر چقدر هم که “درست” باشم، این ویروس واقعاً برای من جالب نیست. مگر اینکه به معنای واقعی کلمه هرگز خانه خود را ترک نکنم یا با شخص دیگری ارتباط برقرار نکنم، همچنان مستعد هستم. سعی کردم این واقعیت را بدون بدبین بودن بیش از حد نسبت به روز قیامت بپذیرم. یکی از راه‌هایی که از سلامت روانم مراقبت می‌کنم این است که سعی کنم ظاهر کنترل را از موقعیت‌های غیرقابل کنترل ربودم، روش شخصی من برای انجام تنها نمازی که واقعاً به آن اعتقاد دارم، دعای رینهولد نیبور برای صلح. من این دعا را نه آنقدر برای درخواست کمک از یک خدای انتزاعی می بینم که در عین اعتراف به درماندگی خود، از قدرت کمک به خودم اشباع می شوم.

تنش بسیار پیچیده ای برای کنار هم نگه داشتن این آرامش، شجاعت و حکمت که اغلب ذکر می شود در میان تصمیمات دلسرد کننده وجود دارد، لعنتی اگر-نکنید، لعنتی-اگر-نکنید که این بیماری همه گیر به آن نیاز دارد. آیا خرید بیشتر ماسک واقعاً از من محافظت می کند؟ آیا باید دوست پسرم را مجبور می کردم تا نیم ساعتی مرا به والمارت ببرد، تجارتی که عهد کرده بودم هرگز از آن خرید نکنم، تا شب قبل از اینکه برای دیدن خانواده اش برویم، شش جعبه تست کووید-19 در خانه بخرم، تا همه آیا می توانم قبل از جمع ما تست کنم و من برای سفرهای آینده کمی بمانم؟ مسئولیت شخصی من برای محافظت از خودم و افراد اطرافم به کجا ختم می شود و مسئولیت من برای به اشتراک گذاشتن منابع آغاز می شود؟

من هیچ پاسخی برای این سؤالات ندارم و در روزهای اخیر پاسخ دادن به سؤالات اساسی در مورد نحوه گذراندن وقت برایم سخت شده است. آیا باید سفرهای یکشنبه خود را به خواربار فروشی عجیب و غریبمان که در آن تبلیغات هفتگی اغلب غذاهای فصلی لذت بخش اما کاملاً تصادفی ارائه می شود، از دست بدهم؟ آیا باید از اول ژانویه برنامه هایم را حفظ کنم تا برای دیدار با پدرم که نزدیک به دو سال است ندیده ام، پرواز کنم؟ آیا باید با ایده رفتن به اروپا در بهار برای دیدن پسر عموی جدیدم که در هر عکسی بیشتر و بیشتر دوست داشتنی تر به نظر می رسد سرگرم شوم؟ آیا باید سعی کنم از تعهدات حرفه ای شخصی خارج شوم و از خانه به سر کار برگردم، اگرچه مطمئن هستم که این امر منجر به کاهش سلامت روانی من می شود؟

خستگی تصمیم‌گیری همراه با بی‌خوابی میانسالی، همراه با پست‌های آزاردهنده افرادی که احتمالاً مجبورم از دنبال کردن آنها در رسانه‌های اجتماعی خودداری کنم، در چند هفته اخیر بیشتر و بیشتر باعث گریه من در خواب یا بیدار شدن با گریه شد. لذت زندگی به‌عنوان یک خانه‌دار درون‌گرا با هر انتخابی که روبه‌رو می‌شدم از بین می‌رفت. سال گذشته من طرفدار پازل بودم و در هر لحظه آزاد به سراغ آنها می رفتم. اکنون اغلب از اتاق نشیمن خود عبور می کنم، یک پازل نیمه کاره را می بینم و در عوض روی مبل خود پارک می کنم، جدا می شوم و بیهوده روی تلفنم می چرخم و می چرخم و می چرخم.

این من را به آن ماسک هایی که تازه سفارش دادم برمی گرداند. آیا به ده ها ماسک N95 نیاز دارم، به خصوص اگر بخواهم سفرهای خود را در خارج از خانه محدود کنم؟ احتمالا نه. اما می‌خواهم آن‌ها را در صورت نیاز من یا کسی که می‌شناسم اکنون یا در آینده داشته باشم، داشته باشم. از آنجایی که مشکلات زنجیره تامین تقریباً بر هر محصول عمده مصرف کننده تأثیر گذاشته است، نمی دانم تا چه زمانی این محصولات به این راحتی در دسترس خواهند بود.

ممکن است مصرف‌گرایی ساده به نظر برسد، اما من فکر می‌کنم که این خرید تکان‌دهنده اما جذاب ماسک، اقدامی شجاعانه در برابر دریای بی‌پایان ناشناخته‌ها است. من هنوز می توانم با پذیرش چیزهایی که نمی توانم تغییرشان بدهم مبارزه کنم، و با علم به اندازه کافی آشنا نیستم که بگویم آیا پوشیدن ماسک شانس تست مثبت من را تغییر می دهد یا خیر، اما همچنان پیروز بخرم، یک گام کوچک پیشگیرانه در میان احتمالات بی پایان برای کلوچه. حالا فقط باید تصمیم بگیرم کی و کجا آنها را بپوشم – اما آن را برای یک روز دیگر نگه خواهم داشت.

داستان های شخصی بیشتر مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort