من برای روزی که آمریکا را مسموم کرد آنجا بودم – و فکر می کنم هنوز هم می توانیم بهبود پیدا کنیم

[ad_1]

در ابتدا فکر کردم با گروهی از مردان و زنان – اما بیشتر مردان – مانند کسانی که نیمه برهنه در بازی های خانگی NFL در آخر هفته در ماه دسامبر ظاهر می شوند، سر و کار دارم.

آنها را می شناسید. شما آنها را دیده اید. شاید شما یکی از آنها باشید. در یک تناسب شادی‌بخش از وفاداری نامناسب به هر شرکتی که صاحب تیم مورد علاقه‌تان است، بدون تی‌شرت ظاهر می‌شوید، تا حد مرگ یخ زده، اما با رنگ صورت و سینه به رنگ‌های تیم محلی‌تان آراسته شده‌اید. شاید یک تی شرت تیمی با گردنبند، کلاه براق، یا کلاه دیگری بپوشید تا ایده را به ذهنتان خطور کند.

این دقیقاً همان چیزی است که شورشیان وقتی برای اولین بار آنها را در 6 ژانویه 2021 دیدم که سعی داشتند از دیواری خارج از ساختمان کنگره بالا بروند، به من یادآوری کردند. من قبلاً چند نفر را با کلاه دیده بودم، اکثراً کلاه، و یکی با لباس Wookkie، که تقریباً همان غرغرها، تشویق ها و فریادهایی را که طرفدار مشتاق NFL شما در حال تشویق تیم بازنده اش بود، از خود پخش می کرد. بنابراین وقتی به این گروه از افرادی رسیدم که در امتداد دیوارها حرکت می کردند، فکر کردم می دانم با چه کسی طرف دارم.

اما من اشتباه می کردم. در حالی که این گروه را تماشا می کردم که سعی می کردند از دیواری نزدیک ساختمان کنگره بالا بروند، فریاد زدم: “هی، می دانی که در هر دو طرف پله هایی وجود دارد! لازم نیست وانمود کنید که مرد عنکبوتی هستید. یکی گردنش را خواهد شکست. این باعث شد که حدود نیم دوجین از آنها با تمسخر و دزدی دلها و بوی واضح بدن به من نزدیک شوند. یکی چیزی شبیه آنتن ماشین را در دستش گرفته بود. من نپرسیدم. من نمی خواستم بدانم.

آنها مرا تهدید کردند که با گوشت خبرنگاری در لقمه های کوچک به لعنتی می اندازند تا اینکه متوجه شدند من کارت مطبوعاتی Playboy پوشیده ام و سپس بلند شدند. دقیقا مثل بچه هایی که در بازی های NFL می بینید. حتی یکی از من پرسید که آیا می توانم او را به یک مهمانی پلی بوی بیاورم. دیگری می خواست بداند آیا می توانم او را به عمارت ببرم؟

اما با وجود کلاه‌ها، لباس‌های مفتضحانه و کازپلی، این افراد بسیار خطرناک‌تر از جنگجوی هوادار آخر هفته شما از NFL بودند. اما مردی که آنتن شکسته در دستش بود باید این موضوع را برای من روشن می کرد. من باید بهتر می دانستم. حتی بعد از اینکه آن جنتلمن بزرگ که پرچم جنگی بزرگ کنفدراسیون را در خیابان هفدهم، یکی از بلوک‌های کاخ سفید حمل می‌کرد، در همان روز صبح که به محل کارم نزدیک می‌شدم، مرا تهدید کرد، برخی از من فکر می‌کردند که همه‌اش تئاتر است.

متصل: کنفدراسیون جدید: ترامپ و جمهوری خواهان قبلاً از هم جدا شده اند

من هنوز معتقدم که برای بسیاری از آنها، حداقل در ابتدا، فقط همین بود: یک تئاتر پوچ. قبلا بارها شکایت، منطق بی ربط، انکار حقایق و علم را شنیده بودم. در طول سال ها، اوباما در میان هواداران و بی سوادان به یک شعار تبدیل شده است. آنها مدعی هستند که ریاست جمهوری به سرقت رفته است. آنها حکومت قانون را مسخره کردند. “آنها مشاغل ما را گرفتند” به یک فریاد طنز تبدیل شد و سپس به یک شوخی مداوم در پارک جنوبی تبدیل شد. اما دیوانه هایی که در حاشیه گم شده بودند، تا سال 2021 به میدان آمدند – توسط سیاستمداران، هنرمندان، خبرنگاران و هر کس دیگری که می توانست از جهل، زودباوری و تمایل به خرج کردن آنها پول دربیاورد، از سایه بیرون رانده شدند. فرصتی برای دیده شدن و شنیدن در یک لحظه ویروسی در رسانه های اجتماعی.

همه گروه فریاد زدند: “به من توجه کن!” فرقی نمی‌کرد که استدلال آنها منطقی باشد – که اینطور نبود. از آنجایی که تا زمانی که گروه به کاپیتول رسید احساسات همان طور که بودند و سیاستمداران همان طور که بودند، خشمگین بودند.

بیشتر شورشی‌هایی که من دیدم که بیشتر به خلق لحظات در رسانه‌های اجتماعی تمایل داشتند، بیشتر شورشی‌هایی که دیدم طرفداران آدرنالینی بودند که فکر می‌کردند بازی‌بازی هستند و سپس در گیرودار موارد شدید گرفتار شدند. وجود داشت بیا و انجامش بده

قیام ملتهب از بوی متعفن خود راضی، خودخواهانه و خودآزاری، مانند یک جوش ملی مسری فوران کرد. من شورش ها را پوشش دادم. من جنگ ها را پوشش داده ام من در شهر کویت بودم در حالی که آتش‌سوزی شدید بود و خشونت متعفن بود. من هرگز این همه آمریکایی را ندیده ام که به کشتن و حمله به دیگر آمریکایی ها بپردازند – و حتی بدتر از آن، در مرکز واقعی دموکراسی ما.

اشتباه نکنید، در نهایت مهم نیست چرا می گویند آن روز به دی سی آمدند. یعنی نمک و امثال آنها، درسته؟ این دلایل برای دادگاه های کیفری ملی سؤالاتی است. که در اقدامات متهم بودند هیچ توریستی مردم بی گناه را کتک نمی زند، در ادارات دولتی چمباتمه زده، اموال عمومی را تخریب نمی کند و افسران پلیس را نمی کشد. در مورد “آمریکایی زشت” خود صحبت کنید. روی اینهاست اقدامات ما باید تلاش خود را متمرکز کنیم تا بفهمیم چه اتفاقی افتاده است، کسانی را که این کار را انجام داده اند مورد آزار و اذیت قرار دهیم و در نهایت از هرگونه تکرار جلوگیری کنیم.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


از آن روز غم انگیز نفخ اهریمنی، شعله های خشم توسط شیاطین کوچک و نمادهای جهنمی با نام هایی مانند بیبرت، گرین، جردن و هانیتی، همراه با دیگر موجودات با دندان و چنگال که در یک نمایش جانبی کارناوال راحت تر بودند، شعله ور شد. کار در جاده های پشتی در جنوب و غرب میانه، همراه با تاجران کتاب مقدس و بستگان کلاهبردارانشان.

فرقی نمی کند این سیاستمداران به چیزی که می فروشند اعتقاد داشته باشند. تنها چیزی که مهم است این است که آیا شما این کار را انجام می دهید – و به اندازه کافی افراد انجام می دهند – که بسیاری از ناظران سیاسی اکنون ادامه بقای دولت قانون اساسی ایالات متحده را بر اساس رفتار وحشیانه سیاستمداران و طرفداران فریب خورده آن زیر سوال می برند.

برخی، مانند عضو دموکرات کنگره، اریک سوول، به شدت از همتایان سیاسی خود خواسته اند که مسئولیت را بر عهده بگیرند – حتی اخراج احتمالی. مریک گارلند، دادستان کل، می‌گوید عدالت اجرا خواهد شد، اما حزب جمهوری‌خواه هیچ علاقه‌ای به آزار و اذیت خود ندارد، و به نظر نمی‌رسد دموکرات‌ها اکثریت کافی برای انجام کارها را داشته باشند – مهم نیست گارلند چه می‌گوید. بدتر از آن، بیم آن می رود که دموکرات ها در مجلس نمایندگان (که 22 نفر از آنها برای انتخابات مجدد در پاییز امسال نامزد نخواهند شد) اکثریت را در انتخابات میان دوره ای از دست بدهند و هر گونه امکان برای آوردن رهبران قیام 6 ژانویه را قطع کند. عدالت . .

مرتبط: دادستان فدرال سابق: شاهد “موج جزر و مد اتهامات جنایی علیه دونالد ترامپ” خواهیم بود

با گذشت زمان، تعداد کسانی که به نظر می‌رسد مایلند سرشان را تکان دهند و آنچه را که اتفاق افتاده نادیده بگیرند، افزایش می‌یابد. “این در گذشته است، بیایید ادامه دهیم” چیزی است که تقریباً هر روز می‌شنوم – حتی از زبان برخی از دموکرات‌ها و بسیاری از خبرنگاران نادان و محترم.

من مشکل دارم با این. من آنجا بودم. من شاهد ضرب و شتم بودم. دیدم که داربست و طناب جلاد درست کردند – آنها جدی بودند که معاون رئیس جمهور مایک پنس را به آنجا بکشانند و او را ببندند. این باعث لرز در ستون فقرات من شد. من خشم شریرانه، کنترل نشده و غیرمنطقی را دیدم که بر قربانیان بی گناه سرازیر شد. بدون مسئولیت نمی توانید جلو بروید. شما یک قاتل زنجیره ای را با گفتن «بیایید حرکت کنیم» را رد نمی کنید، بدون اینکه عامل آن به دست عدالت سپرده شود و پاسخگوی اعمالش باشد.

اما شما نمی توانید کنگره را با آن موافقت کنید. مشکل این است که به همان نسبت در کنگره به تعداد کل جامعه آجیل وجود دارد. این سوسک‌های جیرجیر، پرواز و چروک، دیگران را به سمت خود جذب می‌کنند و مشتاق دوری از ویرانگر هستند. آنها نمی خواهند پاسخگو باشند. آنها می دانند که در اقلیت هستند – اما نه تنها می خواهند زنده بمانند، بلکه می خواهند قانون.

پس چه کار کنیم؟ بگذار در جهنم حکومت کنند. آنها را مسئول کنید اینجا و اکنون و آنها را به خاطر اعمالشان در دنیای واقعی مجازات کنید. از بالا تا پایین. هر کس در غیر آمریکایی ترین فعالیتی که من در طول زندگی خود در ایالات متحده شاهد بوده ام دخیل باشد، باید پاسخگوی اقدامات خائنانه من باشد. او هر یک از اعضای کنگره را که دروغ بزرگ را پذیرفتند اخراج کرد.

تا آن زمان نمی توان درس های ژانویه گذشته را آموخت.

انگیزه های پشت این اقدامات سوالاتی برای دادگاه است. خود اعمال را نمی توان به چالش کشید: مرگ و ضرب و شتم افراد بیگناه. تصاحب خدمات عمومی تخریب اموال عمومی. نادیده گرفتن قانون اساسی، حاکمیت قانون و عفت جهانی. اگرچه یک سال بعد بسیاری از مردم تحت تعقیب، متهم، محاکمه، مجرم شناخته شدن و محکوم شدن به خاطر اعمال خود در آن روز قرار گرفتند، کشور می داند که کسانی در کنگره و جاهای دیگر که دستکاری شده است افرادی که به نام قدرت خود اقدامات خائنانه انجام می دهند هنوز باید محاکمه شوند.

یک فریاد ملی برای این وجود دارد. باید اراده ای ثابت برای انجام دادن وجود داشته باشد. این هرگز برای جنایتکار خوب نیست. به‌عنوان یک خبرنگار برای تحت تعقیب‌های آمریکا، اغلب دیده‌ام که جوامع نگران کمک می‌کنند جنایتکاران را به دست عدالت بسپارند. شاید بهتر باشد نمایش را برای مسئولان برگزیده ای که دلتنگ ما شده اند از سر بگیریم. این موفقیت بزرگی برای فاکس نیوز و / یا CNN خواهد بود – البته با میزبان های مناسب.

بسیاری بر این باورند که واکنش به قیام نشان دهنده عمق شکاف سیاسی در این کشور است و ما در مسیر یک جنگ داخلی جدید قرار داریم. رسانه ها مملو از چنین گمانه زنی هایی هستند. حتی مقالاتی در روزنامه ها و مجلات منتشر شده است که در مورد آمادگی یا عدم آمادگی ارتش آمریکا برای چنین جنگی حدس و گمان می زند.

مطالب مرتبط: در جنگ داخلی دوم آمریکا در کدام کشور هستید؟

در خارج از دنیای کارشناسان، دانشمندان علوم سیاسی، سیاستمداران و خبرنگاران، من تمایل کمی برای جنگ داخلی می بینم، اما خشم دائمی وجود دارد که می تواند منجر به طغیان مداوم خشونت شود. و ما باید با آن مقابله کنیم.

بخشی از مشکل، سیاستمدارانی هستند که مردم خشمگین را به انجام کارهای اشتباه تحریک می کنند. اما بر خود خشم باید غلبه کرد. فاصله بین فقیر و ثروتمند هر روز بیشتر می شود. فقدان آموزش، زیرساخت ها، مرخصی خانواده و مراقبت های اولیه بهداشتی مشکلات بزرگی هستند – که برخی از سیاستمداران به شما خواهند گفت که شایسته توجه نیست زیرا حل آنها به یک سیاست “سوسیالیستی” نیاز دارد. در عوض همین سیاستمداران مشتاق هستند تا انرژی خود را به قوانینی بدهند که به نفع آنها و کمک کنندگان مالی آنها باشد. آنها ما را لعنت می کنند و سپس ما را بر ضد منافع خودمان می کشانند تا بتوانند به این کار ادامه دهند.

تصور کنید که به شما گفته می شود و باور می کنید که ما به مرخصی والدین نیاز نداریم زیرا “ما در کودکی به آن نیاز نداشتیم” بدون اینکه بپذیریم که ما به جامعه ای تبدیل شده ایم که به جای آن به دو عضو خانواده نیاز داریم.

ما ملتی هستیم که در اختراعات خودمان غرق شده ایم و به راحتی توسط کسانی که تفاوت بین ظاهر و واقعیت را می دانند، دستکاری می کنیم.

قیام هر دو را به ما نشان داد.

به نظر می رسد ما عمیقاً اختلاف نظر داریم. من معتقدم که واقعیت این است که ما به این فکر می‌افتیم که ما سیاستمدارانی هستیم که پیروز می‌شویم تا ما را متقاعد کنند که با همسایگانمان بهتر از ما رفتار می‌شود و از مزایایی برخوردار می‌شویم که مستحق آن نیستند.

این سیاستمداران در سال گذشته نتوانستند آنچه را که می خواستند انجام دهند: سرنگونی دولت و حاکمیت قانون برای اهداف اقتدارگرایانه خود. اما تا زمانی که موفق نشوند و یا تا زمانی که در قبال رفتار خود پاسخگو نباشند، تسلیم نخواهند شد.

پای آنها را کنار آتش نگه دارید. تعقیبشون کن آنها را مسئول کنید. سپس برو و همسایه ات را که با تو فرق چندانی ندارد در آغوش بگیر – حتی اگر پیراهنی با رنگ دیگر بپوشد و برای تیم دیگری کف بزند.

درباره مشکلات و مصیبت های دولت بایدن از برایان کرم بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر