ممکن است دونالد ترامپ در نهایت با شکایت سال نو روبرو شود: اما این آسیب به همین جا ختم نمی شود

[ad_1]

روایت جمهوریخواه آمریکا تغییر کرده است. زمانی که حزب حامی دولت کوچکی که موعظه می کند ما باید عقب نشینی کنیم، حزب مردمی تبدیل به حزبی شده است که توسط کسانی رهبری می شود که همه چیز به آنها واگذار شده است و می خواهند ارزش، ارزش و آزادی ما را دیکته کنند.

از نظر اندازه دولت، حزب جمهوری‌خواه همچنان می‌خواهد وقتی صحبت از خدمات اجتماعی، مراقبت‌های بهداشتی و زیرساخت‌ها می‌شود کوچک باشد – اما در مورد دفاع، کمک‌های مالی شرکت‌ها یا قانون گوشت خوک نه چندان.

افرادی هستند که ادعا می کنند که داستان جمهوری خواهی هرگز اینقدر گلگون یا جایی نزدیک به این داستان بت انگیز نبوده است. من نمی توانم به آنها دلداری بدهم.

بدبین ها همه چیز را به ما می گویند ملی داستان به طور دقیق تر داستان طمع، تجاوز و استثمار است. خوشبین ها داستان رستگاری و امید می خواهند. دروغگوها به ما می گویند که ما بزرگترین هستیم، در حالی که احمق ها، احمق ها، نژادپرست ها، پوپولیست ها، جمهوری خواهان، دموکرات ها، رسانه های جریان اصلی و مسیحیان انجیلی همگی داستان های خودشان را می گویند – با پیچش های کافی که ما را گیج و/یا خنده دار نگه دارند. اما مقدار کمی از آن واقعی است. در آمریکا، به نظر می رسد که ما واقعیت را بر اساس احساسات و باورهای خود می سازیم، در حالی که حقایق تأثیر کمی دارند.

در این مرحله، آمریکایی‌های آگاه اطلاعاتی معمولی تعجب می‌کنند که آیا حقیقت مطلق وجود دارد یا حداقل داستانی که شامل حقایق عینی باشد. اما صبر کن! به تازگی مشخص شده است که برخی از افراد مشهور در ملاء عام کار زشتی انجام داده اند – و اکنون توجه ما را به خود جلب کرده است.

این ناتوانی در مواجهه با واقعیت ها، این شیفتگی به کنایه های خیرخواهانه و ناپسند، ما را به سمت دونالد ترامپ سوق داد، مردی که به همان اندازه که پر زرق و برق است، پوچ است. او به همان اندازه بلغم است، ذهنش را بی حس می کند، جنگجو و نادان است، و در عمل مانند یک طوفان نازی سرسخت جنگ، غیرآمریکایی است. دونالد ترامپ نقطه مقابل رویای آمریکایی است، یک مرد لاغر کابوس‌وار که در قفسی که خودش ساخته است می‌لرزد، بوی تعفن آدرال، عرق و ترس می‌دهد. او مستقیماً از لیست B هالیوود خارج شده است، با رویاهای A-list که هرگز به حقیقت نمی پیوندند – و اگر بتواند جهان را به خاطر شکست های خود رنج خواهد برد.

متصل: دادستان فدرال سابق: شاهد موجی از اتهامات جنایی علیه دونالد ترامپ خواهیم بود

اندکی پس از آغاز سال جدید، اگر منابع من در وزارت دادگستری دقیق باشند، دونالد ترامپ ممکن است با اتهامات فدرال RICO مواجه شود. البته سال هاست که تهدیدهایی علیه دونالد ترامپ در دادگاه ها وجود دارد و همانطور که خدمتگزارانش می دانند او از هر گلوله ای که شلیک می شود دوری می کند. اما در نهایت، تنها یک مورد برای فرود نیاز است، و با توجه به اینکه کمیته مجلس نمایندگان در 6 ژانویه، از گردن او نفس می کشد، منطقه جنوبی نیویورک و حتی دادستان منهتن هنوز در حال تحقیق در مورد آن هستند، به نظر می رسد این لباس پلی استر ارزان قیمت مردی که بهترین ترول و فریبکار نهایی است، در نهایت با یک دعوای قضایی مواجه خواهد شد، حتی اگر نتواند برنده شود. اما باز هم نفس خود را حبس نکنید: بسیاری از کسانی هستند که معتقدند ترامپ تا آخرین نفس خود را نکشید هرگز در مقابل عدالت نخواهد ایستاد.

نه اینکه ندانیم در 6 ژانویه 2021 چه اتفاقی افتاد. نه اینکه ندانیم ترامپ پشت آن است. نه اینکه ندانیم کاری انجام شده که اصولاً به پدران موسس ما منتقل شده است. نه اینکه ندانیم کلاهبردار، کلاهبردار یا دزد است. تنها سوال این است که آیا ترامپ می‌تواند از پس آن بربیاید یا نه؟

برخی ترامپ را احیا خواهند کرد. برخی از حمایت عمومی او از دریافت واکسن تقویت کننده در یک بیماری همه گیر و تشویق دیگران به دریافت واکسن گزارش کردند. بنا به دلایلی، افرادی هستند که معتقدند این امر ترامپ را به خاطر سال‌ها انکار و رفتار جنایتکارانه‌اش نجات می‌دهد. اما ترامپ قبل از اینکه متهم و محاکمه شود قابل احیا نیست. هر چیز دیگری فقط گرد و غباری است برای آسیاب تبلیغاتی ترامپ و تلاشی برای فرار از عدالت او برای جنایات آشکار یا احتمالی او.

بی گناه تا زمانی که مجرمیت ثابت نشود، یک اصل قانونی است که برای همه – حتی دونالد ترامپ – اعمال می شود. اما تا زمانی که او پاسخگو نباشد، بازخرید او معتبر نیست و طبق تعریف عادلانه نیست.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


بنابراین وقتی سال جدید را آغاز می کنیم، همه باید به نحوه برخورد با دونالد ترامپ نگاه کنیم. من شخصاً قطعنامه سال نو را می‌پذیرم که پوشش خبری ترامپ را تنها به چند رویداد ممکن کاهش دهد:

  1. اتهام او.
  2. اعلام رسمی وی به عنوان کاندیدای پست بالاتر.
  3. یک رویداد فاجعه بار بی سابقه که او در آن نقش ایفا می کند.

من مجبور نیستم تا بعداً تلاش های او را برای رستگاری پوشش دهم. من نیازی به گزارش این حملات وحشیانه کسل کننده به روان آمریکایی ها ندارم و در نتیجه آنها را گسترش می دهم. من نیازی به اظهار تمسخر در مورد هر اظهارات گوارشی از قلب یاغی او یا سوء استفاده کنندگان محله اش برای کسانی که او را زیر سوال می برند، ندارم.

آمریکا به همان اندازه که ما به ویروس کرونا نیاز داریم به دونالد ترامپ نیاز ندارد.

نه اینکه ترامپ توطئه‌گران راست‌گرا و QAnon را ایجاد کرد که معتقدند “دیپ ایالت” توسط بیگانگانی اداره می شود که از نوزادان تغذیه می کنند. یعنی ترامپ راهی برای مشروعیت به آنها داد. هر کسی حق دارد نظر خود را داشته باشد، اما نظر شما باید بر اساس حقایق تایید شده باشد. آرون راجرز، مدافع ستاره گرین بی پکرز، اخیراً گفته است که علم باید زیر سوال رود و او باید آزاد باشد تا نظر خود را در مورد این موضوع ارائه دهد. او در هر دو نقطه حق دارد. علم به این دلیل علم است که مورد تردید است نه تبلیغ. اما راجرز باید ساکت شود. اکثر کارشناسان آب و هوا نمی توانند به او بگویند که چگونه سوزن را روی درب بچسباند – دو مرد در دفاع با یک هافبک پر زرق و برق – و راجرز چیزهای زیادی در مورد علم و اپیدمیولوژی می داند. اما مانند بسیاری از افراد مشهور، راجرز پلتفرم عمومی خود را با یک پلتفرم جهانی اشتباه می گیرد که از آن می تواند در مورد مسائلی که نمی داند نظرات خود را ارائه دهد. ما باید از ترامپ تشکر کنیم که به هر کسی که عقیده ای ناآگاهانه و ناآگاه دارد این امکان را می دهد تا باور کند که این عقیده به همان اندازه ارزشمند است که افرادی را دارند که از مشکلات آگاهی واقعی دارند. این یک روش ظریف برای تضعیف آموزش و علم نیست.

سطح چهارم این مشکل را تشدید می کند. پس از آنکه هر رئیس‌جمهوری از زمانی که رونالد ریگان خبرنگاران را از حق اطلاع‌رسانی محروم کرد، روزنامه‌نگاری به تبلیغات و جنجال در تلویزیون ملی بین هکرهایی که تظاهر به متخصص بودن می‌کنند و سرهای سخنگو که تظاهر به خبرنگاری می‌کنند، کاهش یافت. ما به جهل در صحنه جایگاه می دهیم، با آن صحبت می کنیم و تشویقش می کنیم. تعداد کمی از ما حتی زحمت خواندن روزنامه را به خود می دهیم. آنها در حال مرگ هستند.

این طوفان کامل است. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رسانه‌ها نمی‌توانند به طور کافی به مردم اطلاع دهند، مردمی که عمدتاً نمی‌خواهند یا نمی‌توانند حقایق را تأیید کنند، در حالی که هکرها و کلاهبرداران آزادانه پرسه می‌زنند، در پرچم و کتاب مقدس پنهان می‌شوند و بوی بدی را تبلیغ می‌کنند که بیشتر عاقلانه را گیج می‌کند. رای دهندگان . .

یک سیاستمدار زمانی گفت که هیچ مشکلی در آمریکا وجود ندارد که با آنچه برای آمریکا مناسب است درمان نشود. آنچه امروز در مورد آمریکا بسیار بد است این است که ما برای پذیرش آنچه که درست است وقت نمی گذاریم. ما بیش از حد تنبل، راضی و دچار توهم هستیم. یکی از سخنرانان اصلی ما یک مرد سفیدپوست خودشیفته، چاق، پیر و ثروتمند، زاده امتیازات است، که نمی‌تواند و نمی‌خواهد بفهمد که یک آمریکایی معمولی با چه چیزی روبروست، اما مشتاق است که ما را بر خلاف منافع خود موعظه کند. به دلیل فقدان تحصیلات و قدرت چهارم به خطر افتاده، بسیاری همچنان به خرید آنچه این انسان ترش می فروشد ادامه می دهند.

دونالد ترامپ روزی یک خبر مشروع خواهد بود. اما تا آن زمان، او ارزش جوهر ندارد.

رویدادهای جهانی همه‌گیری، زیرساخت‌ها، اقتصاد، آموزش و مراقبت‌های بهداشتی تنها چند مورد هستند که سزاوار جوهر بیشتری نسبت به ترامپ یا هر بازیکن NFL است که پاهای خود را باز می‌کند تا نشان دهد که مبتلا به کووید نیست.

من همیشه وعده های سال نو را جدی گرفته ام. هیچ زمانی بهتر از پایان سال برای ارزیابی مجدد اقدامات و اهداف خود نیست. این هفته بعد از کریسمس و درست قبل از سال آینده شروع به کار کنید.

این بهترین زمان برای نشستن، خوردن غذای باقی مانده، نوشیدن یک نوشیدنی خوب است، اگر در این موقعیت قرار دارید و در کنار آتش گاز گرم کوره خروشان نشسته اید، اگر دارید، به آن فکر کنید.

دونالد ترامپ ساخته ما بود. عقب ماندگی فرهنگی، اخبار خوب، سیاست خشم و ذهنیت جاسوسی علیه جاسوس (با پوزش از مجله مد)، همراه با ناتوانی فزاینده ما در تشخیص واقعیت ها از داستان، ترامپ را هم ممکن و هم اجتناب ناپذیر کرده است.

اگر ذره‌ای از حقیقت در این گفته وجود داشته باشد که آنچه نادرست است را می‌توان با آنچه درست است تصحیح کرد، پس در حالی که بالای خاک هستیم، فرصتی داریم که خود را نجات دهیم.

الان شروع میشه امیدوارم در نهایت نگوییم “به بالا نگاه نکن.”

درباره تهدید قانونی احتمالی دونالد ترامپ بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme