معمای نامزدهای روح فلوریدا برمی خیزد: شرکت انرژی بزرگ به طرح GOP مرتبط است

[ad_1]

در اوایل ماه مارس، فرانک آرتیلز، یک جمهوری‌خواه سابق فلوریدا با روابط مالی قوی با صنعت آب و برق، به ظن سازماندهی یک طرح تقلب در انتخابات دستگیر شد که به سرنگونی یکی از برجسته‌ترین حامیان آب و هوا در فلوریدا، سناتور سابق ایالت فلوریدا کمک کرد. خوزه خاویر رودریگز، دموکرات

به گفته بازرسان، آرتیلس به یک دلال خودرو با نام خانوادگی رودریگز پول داده است تا به عنوان نامزد حزب ثالث “شبح” در مقابل رودریگز و رقیب جمهوری‌خواه آن زمان، سناتور ایلینا گارسیا، شرکت کند. هر چقدر هم که مسخره به نظر می رسد، کارساز بود. این فروشنده خودرو، اگرچه هرگز در مبارزات انتخاباتی شرکت نکرد، احتمالاً 6300 رأی از کمپین تکراری رودریگز برای تضمین پیروزی گارسیا به بیرون درز کرده است.

اکنون افشاگری های جدید نشان می دهد که آرتیلز، سازمان دهنده ادعایی، ممکن است فقط نوک کوه یخ باشد.

این هفته اورلاندو سنتینل گزارش شده است احتمالاً یک اکوسیستم کامل از شرکت‌ها و نهادهای سیاسی وجود داشته است که از نامزدهای ساختگی در رقابت‌های سنای فلوریدا در سال 2020 حمایت می‌کنند. سوابق بررسی شده توسط Sentinel نشان می‌دهد که فلوریدا پاور و لایت (FPL)، بزرگ‌ترین شرکت برق در کشور به هماهنگ کردن سه شبح جداگانه کمک کرده است. نامزدها – که یکی از آنها Artiles است – برای حمایت از منافع تجاری خود در مجلس قانونگذاری ایالتی. طبق گزارشات، از سال 2016 تا 2020، FPL یک سری تراکنش به مبلغ بیش از 3 میلیون دلار با سازمان غیرانتفاعی مستقر در دنور برای پول تاریک، Grow United، که نام آن توسط Proclivity در سال گذشته تغییر کرد، انجام داد. در اکتبر 2020، Grow United مبلغ 550000 دلار به دو کمیته سیاسی فلوریدا، The Truth و Our Florida اهدا کرد تا از سه نامزد غیر وابسته به سنا در سه شهرستان حمایت کند. هزاران نفر از این پست‌کننده‌ها – که همه آنها به زبانی یکسان سیاستمداران «خط حزبی» را به عنوان «عروسک خیمه شب بازی» معرفی کردند. سیاسی – رای دهندگان را بمباران کردند.

آندرس کروی، سخنگوی گروه دموکرات، گفت: این یک “تلاش هماهنگ شده برای پول سیاه بود تا آرای نامزدهای دموکرات را از بین ببرد.” او گفت میامی هرالد.

مطابق با نگهبانیک شرکت چاپ مرتبط با الکس آلوارادو، استراتژیست GOP فلوریدا، مسئول تولید خود نامه ها بود. به هر حال، شرکت اطلاعاتی آلوارادو صدها هزار دلار توسط گروه‌های سیاسی وابسته به صنایع وابسته فلوریدا، یک گروه لابی تجاری که نماینده FPL است، پرداخت شد.

آلیس شفر، مدیر تحقیقات و ارتباطات در مؤسسه انرژی و سیاست (EPI)، یک ناظر تاسیسات و انرژی، به Salon گفت که حضور FPL در این شبکه غیر شفاف از سازمان‌های غیرانتفاعی، شرکت‌ها و کمیته‌های سیاسی کاملاً تعجب‌آور نیست.

“این یک فرصت عالی برای FPL است، با توجه به چشم انداز سیاسی، تا قدرت سیاسی خود را بر هزینه ها، ایجاد روابط مهم و ورودی مستقیم سیاسی متمرکز کند، حتی قبل از رسیدن به چیزهایی که در آن اوضاع کمی تیره تر است و در سطوح کمیسیون های سیاسی مدفون است. “شفر در مصاحبه ای گفت.” اگر به نظرات شرکت نگاه کنید، برای مثال در گزارش های فصلی خود، آنها در مورد فلوریدا به عنوان یک محیط نظارتی دوستانه صحبت می کنند. و این بسیار عمدی است. برای کنترل محیط سیاسی.”

متصل: بزرگترین شرکت انرژی در فلوریدا نصب پنل های خورشیدی را بسیار دشوارتر کرده است

شافر که چندین سال است سوء استفاده آشکار FPL را زیر نظر دارد، خاطرنشان کرد که این شرکت دارای چندین اهرم قدرت برای نگه داشتن قانونگذار فلوریدا در کنار تجارت است، نه مصرف کنندگان.

یکی از اهرم‌ها بر کمیسیون خدمات عمومی فلوریدا (FPSC) تأثیر می‌گذارد، یک هیئت پنج نفره که وظیفه تنظیم شیوه‌های تجاری شرکت‌های خدماتی و مخابراتی در سراسر ایالت را دارد. بیشتر وظیفه FPSC این است که FPL را تحت کنترل نگه دارد زیرا این شرکت انحصار بازار خدمات دولتی را در اختیار دارد. به همین دلیل است که FPSC تصمیم می گیرد که شرکت مجاز است چه نرخ هایی را به طور عادلانه از مشتریان خود دریافت کند – فرآیندی که شامل گزارش گسترده هزینه های سالانه شرکت است.

در سال‌های 2019 و 2020، FPSC افزایش نرخ بهره متعدد را برای FPL، Tampa Electric Co تصویب کرد. و انرژی دوک. همین هفته، FPSC نیز رای به FPL اجازه می دهد تا 810 میلیون دلار اضافی از مشتریان در سال 2022 جمع آوری کند تا هزینه های گاز طبیعی در سرتاسر کشور افزایش یابد. مطابق با دیلی هرالدFPL در نظر دارد طی چهار سال آینده قیمت برق را برای مشتریان خود تقریباً 20 درصد افزایش دهد.

اگرچه مواردی وجود دارد که کمیسیون در کنار مصرف کنندگان است، اما استدلال اینکه FPSC از منافع شرکت جدا شده است دشوار است. لیز ویزی، مدیر سیاست و انرژی روستایی در Solar United Neighbors، به Salon گفت، از این گذشته، پنج کمیسیونر او توسط فرماندار منصوب می شوند و توسط سنای ایالات متحده تأیید می شوند و ترکیب او را به یک محصول سیاست تبدیل می کنند.

Veazey از طریق ایمیل به Salon گفت: “وقتی شما فقط بر روی سود مردم تمرکز می کنید، هیچ محدودیتی برای آنچه که شرکت های خدمات شهری برای حفظ انحصار انرژی خود انجام می دهند وجود ندارد.” “تأثیر قابل توجهی که FPL و Duke Energy بر قانونگذاران ایالتی و فرمانداری دارند در حال کاهش است[s] توانایی دولت برای ایفای نقش نظارتی خود.»

علاوه بر لابی کردن، شرکت هایی مانند FPL همچنین می توانند از طریق کانال های بیشتر بودجه عمومی برای کمپین ها، منافع خود را دنبال کنند. برای مثال، در حالی که فلوریدا شرکت‌های خدماتی را از اهدای مستقیم به متقاضیان منع می‌کند، آنها می‌توانند در کمیته‌های سیاستی که با نامزدهای تجاری دوستانه سازگار هستند، مشارکت کنند.

به گفته The Sentinel، تنها در سال 2018، FPL 8 میلیون دلار به کمپین خود در کمیته های اقدام سیاسی کمک کرد. اما ویزه گفت، اما کمک‌های مالی مانند این، “اغلب فقط نیمی از داستان است و شامل تمام پولی که خلاقانه از طریق کمیته‌های سیاسی، احزاب سیاسی و حتی کمک‌های خیریه هدایت می‌شود، نمی‌شود.”

FPL به نوبه خود هر گونه ادعایی مبنی بر حمایت مالی از نامزدهای ارواح را به شدت رد کرده است.

دیوید پی رویترز، سخنگوی این شرکت، پیش از این گفت: «نه FPL و نه کارمندان ما بودجه ای برای Grow United برای حمایت از کمپین های سیاسی در سطح ایالتی در فلوریدا در طول چرخه انتخابات 2020 ارائه نکردند، یا از شخص ثالثی درخواست نکردند که از طرف آن بودجه ارائه کند. نگهبان. هر گزارش یا پیشنهادی که ما در آن شرکت کرده‌ایم، حمایت مالی کرده‌ایم یا دیگران را به حمایت از نامزدهای «شبح‌آمیز» در چرخه انتخابات 2020 هدایت کرده‌ایم، به وضوح نادرست است و ما مطلقاً هیچ مدرکی دال بر نقض حقوقی FPL یا کارمندان آن نیافتیم.

متصل: فلوریدا از انرژی خورشیدی محافظت می کند: 5 درس برای یادگیری از یک پیروزی بزرگ برای انرژی سبز

ویزی به Salon گفت که اظهارات رویتر را «نخبه‌گرایانه» و «پوچ» می‌داند.

وی افزود: «ادعای آنها مبنی بر ناآگاهی از نحوه خرج شدن این پول، بهانه قابل قبولی برای استفاده از ابزار آنها برای ایجاد خرابی در روند دموکراتیک نیست.

این اولین باری نیست که FPL برای تأمین مالی غیرمستقیم نامزدهای ادعایی متقلب مورد بررسی قرار می گیرد.

در سال 2018، کیت پری، سناتور فلوریدا، یک جمهوری خواه، در انتخابات مجدد در مقابل کایزر انکینگ، نامزد دموکرات، پیروز شد، تا حد زیادی به لطف نامزدی چارلز گاستون مستقل. به گفته Sentinel، FPL 14.15 میلیون دلار به یک سازمان تبلیغات سیاسی غیر انتفاعی که مشاوران آن وابسته به گروهی هستند که هزینه تبلیغات در حمایت از Goston را پرداخت می کند، اهدا کرده است.

هر چقدر هم که تصمیمات خیریه FPL کنجکاو باشد، سخت نیست که بفهمیم چرا یک تاجر برق در تامین مالی سیاسی دخالت نمی کند. FPL با افزایش انرژی خورشیدی روی پشت بام روبرو است. در اوایل سال جاری، دموکرات های ایالتی معرفی کرد لایحه ای که مدارس، مشاغل و سازمان های غیرانتفاعی را از پرداخت میلیون ها دلار پیش پرداخت هزینه های مربوط به نصب خورشیدی نجات می دهد. سولار یونایتد دارای رتبه این لایحه 25000 شغل جدید با 4 میلیارد دلار رشد اقتصادی ایجاد می کند. با این حال، در پایان، این اقدام حتی در مجلس قانونگذاری تحت کنترل جمهوری خواهان مورد بررسی قرار نگرفت.

متصل: فلوریدا انرژی پاک را کنار می گذارد: ایالت به اهداف بهره وری روده و پایان دادن به تخفیف های خورشیدی پشت بام رأی می دهد

FPL و حامیان انرژی خورشیدی همچنین بوق‌های اندازه‌گیری شبکه را مسدود کرده‌اند، یک مکانیسم صورت‌حساب که به مصرف‌کنندگان خورشیدی اجازه می‌دهد برای انرژی که تولید می‌کنند اما استفاده نمی‌کنند اعتبار جمع‌آوری کنند. اندازه گیری خالص در حال حاضر در Sunshine قانونی است. اما این مانع جمهوری خواهان نشد انجام کمپین های اطلاعات نادرست که هزینه های مربوط به انرژی خورشیدی را بیش از حد برآورد می کند. گفت: «شرکت‌های آب و برق همچنین فعالانه برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد مزایای انرژی خورشیدی، اعمال هزینه‌های اتصال باورنکردنی، ارائه نادرست انرژی خورشیدی در جامعه، تحمیل حداقل قبوض ماهانه ناعادلانه به مشتریان خورشیدی و مسدود کردن سیاست‌هایی که انرژی خورشیدی را در دسترس و مقرون به صرفه نگه می‌دارند، کار می‌کنند. ویس

شفر گفت که بخشی از مشکل پاسخگو بودن شرکت های آب و برق این است که آنها بازی طولانی را انجام می دهند. بنابراین، پیوند دادن چیزی مانند موضع FPL در مورد نت مترینگ با حمایت فرضی آن ها از نامزدهای ارواح، مستلزم کشف پروژه های سیاسی درهم پیچیده ای است که سال ها را در بر می گیرد.

“فرآیند قرار دادن [the] شفر گفت که این شبکه‌ای از سازمان‌ها و نهادهای پولی غیرانتفاعی تاریک که پول را به عقب و جلو می‌برند، یک چالش بسیار چالش برانگیز برای دنبال کردن است. «خیلی ها می گویند، من این چیزها را نمی فهمم، به همین دلیل است که از سیاست خوشم نمی آید. اما این حال و هوا یکی از چیزهایی است که شرکت های خدمات شهری به آن تکیه می کنند. آنها می دانند که این گیج کننده است. آنها می دانند که این شگفت انگیز است. بیشتر مردم فقط می خواهند کلید چراغ را عوض کنند و چراغ هایشان را روشن کنند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur