معرفی و راهنمای خرید کولرهای گازی بوش Bosch

مقاله راهنمای و معرفی انواع کولرهای گازی بوش Bosch

از سال 2010 کولر گازی بوش در محصولات شرکت بوش قرار گرفت و به همین دلیل شرکت بوش وارد سیستم تهویه مطبوع شد. کولر گازی‌های بوش مدلهای مختلفی دارند که سیستم‌های تهویه مطبوع خنک کننده در نظر گرفته می‌شوند. انواع کولر گازی بوش؛ شامل کولرهای دیواری، کولرهای زمینی و داکت اسپلیت می‌شود.

کولر گازی دیواری: این یکی از انواع سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی است که به جای تمرکز بر گرمایش یا سرمایش کل خانه یا محیط کار شما، تنها به صورت جداگانه برای گرم کردن یا خنک کردن یک فضای خاص یا اتاق‌های موجود کار می‌کند. به همین دلیل، کولر گازی دیواری بوش، سرمایش یا گرمایش هدفمندتری را فراهم می‌کند و با تمرکز بر اتاق یا فضای مورد نیاز، در هزینه یا مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند.

قسمت داخلی پانل به دیوار یا سقف ثابت می‌شود و گاز R410 خنک شده از طریق لوله مسی وارد پنل داخلی می‌شود که به سقف باز خارج از محیط ختم می‌شود.

 

کولر گازی دیواری دی سی اینورتر بوش

یکی از کم‌مصرف‌ترین مدلهای کولر گازی بوش، کولر گازی دیواری اینورتر بوش است که کیفیت و کارایی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. قطعات این کولر گازی دیواری ساخت کشور آلمان است و طراحی آن به گونه‌ای است که در مدت زمان کوتاهی به طور کامل خاموش نمی‌شود بلکه حتی زمانی که آن را خاموش کرده باشیم و در طول روز اصلا از آن استفاده نکرده باشیم. ، خیلی آرام خاموش می‌شود. آنها اکنون آماده کار هستند که باعث کاهش مصرف برق هنگام روشن و راه اندازی این دستگاه می‌شود.

البته هر چند در این کولرها تغییراتی مانند فرکانس مصرف برق و یا سنسور حساس به تعداد افراد در محیط و بسیاری از تجهیزات دیگر ایجاد شده است اما حدود 50- را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 60 درصد از مصرف برق این دستگاه کاهش می‌یابد.

 

سیستم اینورتر کولر بوش

سیستم کنترل اینورتر سرعت عملکرد کمپرسور را تغییر می‌دهد و با توجه به فشار داخل اتاق، توان و خروجی مورد نیاز را ایجاد می‌کند و در نتیجه از فرسودگی و اتلاف توان جلوگیری می‌کند و در مقایسه با مدل سرعت ثابت مقرون به صرفه‌تر است. کیفیت برجسته این محصول تولید حدود 28 دسی بل در فضای داخلی و 46 دسی بل در فضای باز است که به این معنی است که هیچ گونه آلودگی صوتی در خانه و محیط کار شما وجود ندارد.

از آنجایی که کولر گازی‌های بوش می‌تواند هوا را در چهار جهت دمش دهد، جریان هوا را به طور متوسط ​​در تمام قسمت‌های خانه یا محل کار پخش می‌کند و در نتیجه هوای خنک‌تری را در تمام قسمت‌های خانه فراهم می‌کند و یا از طریق دمپرهای افقی و عمودی چنین کارایی و عملکردی را فراهم می‌کند. حاصل می‌شود که در بشقاب قرار گرفته و ساخته می‌شود.

نسل جدید کولرهای گازی اینورتر سرد و گرم بوش با استفاده از کمپرسورهای سانتریفیوژ فوق پیشرفته نسل جدید قادر است تا 65 درصد مصرف انرژی و برق را کاهش دهد که ایده بسیار خوبی برای محیط زیست و خانه است. همچنین با وجود تکنولوژی مدرنی که در ساخت این کولر گازی به کار رفته است، قابلیت وزش باد بسیار شدید تا ارتفاع 16 متر را در تمام جهات و در چهار جهت مختلف دارد.

 

کولر گازی بوش اینورتر با گاز R410 

شرکت معروف بوش با علم به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف انرژی، در کولرهای گازی خود از گاز R410 استفاده می‌کند که باعث صرفه‌جویی زیادی در مصرف انرژی می‌شود و به لایه اوزون آسیب نمی‌رساند. یکی از مزیت‌های بزرگ کولر گازی بوش استفاده از گاز R410 است که یکی از اولویت‌های هدفمند در دستگاه‌های تصفیه دی سی بوش بوده و با محیط زیست، طبیعت و سلامت سازگار است.

دمای جوش گاز مورد استفاده در کولرهای گازی Bosch منفی 52 درجه سانتیگراد است در حالی که دمای جوش گازهای دیگر مانند R22 منفی 41 درجه سانتیگراد است که اختلافی در حدود 10 درجه دارد که در سرمایش و سرمایش بسیار موثر است. راندمان کولر گازی اینورتر نقش بسیار مهمی دارد.

قطعات کولر گازی بوش با گاز آر410 مخصوص خود کولر بوده و با کولرهایی که از انواع گاز استفاده می‌کنند کاملا متفاوت است. بنابراین این سیستم گازی نیازمند پرسنل تعمیر و نگهداری با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد ایمنی بوده و از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کند.

امروزه با گرم شدن هوا و افزایش نیاز مردم به آرامش، آسایش و خنکی، استفاده از کولرهای دیواری و همچنین کانال‌های توزیع سقفی و انواع داکت افزایش یافته و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. مصرف و هزینه‌ها را می‌توان در قبوض برق مشاهده کرد مصرف کنندگان ممکن است بخواهند از سیستم‌های مصرف انرژی بسیار کم با راندمان بالا استفاده کنند.

بنابراین خریداران هنگام خرید از کلمه اینورتر به عنوان کولر استفاده می‌کنند. اینورتر نوعی کنترل کننده سرعت و استارت موتور است که فرکانس و ولتاژ اعمال شده به الکترونیک را تغییر می‌دهد. به جای اینورتر، درایو با سرعت متغیر؛ درایو با سرعت متغیر VFD؛ ممکن است از نام‌های دیگری مانند درایو AC و میکرو درایو استفاده شود.

 

خرید کولر گازی اینورتر بوش با گارانتی و اصالت کالا

به زبان ساده می توان گفت در کولر گازی اینورتر بوش یک کیت الکترونیکی در جلوی کمپرسور قرار دارد که کمپرسور را متغیر می‌کند. اینورتر در کولر گازی بوش BOSCH باعث کاهش متوسط ​​30 تا 70 درصدی در مصرف برق یا برق می‌شود. برای خرید انواع کولر گازی هاب برای اتاق خانه با بهترین قیمت‌ها از کولرنیو خریداری کنید.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید