معرفی و دانلود برترین فیلم های اکشن از نظر هیوا مووی

ژانر اکشن یکی از پرطرفدار ترین سبک ها در بین سینما دوستان و به ویژه مردم عامه است. روند هیجان انگیز و سریع، صحنه های جذاب بزن بکش و داستان های اغلب ساده و سر راست از جمله ویژگی های این آثار بوده که باعث جذب بسیاری از مخاطبان به سوی این گونه فیلم ها شده است. و همچنین عامه ی مردم ترجیخ میدهند به جای دیدن فیلم با مضمون بسیار سنگین که بیشتر آن ها را خسته می کند یک فیلم در ژانر اکشن ببینند تا خستگی را از تن آن ها بیرون کنند و به اندازه ی کافی از اثر مورد نظر لذت ببرند.

هیوا مووی امروز قصد دارد لیستی از برترین های اکشن در طول تاریخ سینما را معرفی کند. در صورتی که جذاب هر کدام از فیلم های زیر شده اید و آن را نیز تماشا نکرده اید می تواند با مراجعه به این وب با بهترین کیفیت همراه دوبله ی فارسی دانلود فیلم اکشن کنید. با ما همراه باشید تا چند از این فیلم ها را به شما معرفی کنیم.

مکس دیوانه

یکی از آثار بسیار زیبا و پر زرق برق سال 2015 به کاگردانی جرج میلر و بازیگری دو چهره ی سرشناس سینما یعنی تام هاردی و شارلیز ترون فیلم Mad Mad Max: Fury Road یا مکس دیوانه: جاده ی خشم می باشد. همچنین این فیلم بسیار پر افتخار نیز می باشد: در اسکار نامزد دریافت ده جایزه شد که توانست شش تای آن ها را برنده شود. تعقیب و گریز های هیجان انگیز و خونین، فضای رستاخیزی از جمله ویژگی های جذاب این فیلم و در صورتی که آن را ندیده اید هر چه سریع تر با مرجعه به سایت هیوا مووی آن را بهترین دوبله فارسی دانلود و تماشا کنید.

سه گانه ی ماتریکس با بازی کیانو ریوز و کارگردانی برادران واچفسکی از جمله آثار اکشن و علمی تخیلی بسیار زیبا در تمام اوار سینما می باشد. همچنین ماتریکس نیز از لحاظ جوایز و فروش بسیار پر افتخار است. نامزد دریافت چهاز جایزه در اسکار شد که توانست تمامی این چهار جایزه را از آن خود کند.

فیلم bad boys
فیلم bad boys

خداوندگار هنری های رزمی

اژدها وارد می شود! به جرات یکی از بهترین فیلم ها در سبک هنر های رزمی و اکشن است با بازی بی نظیر بروس لی که توانست نظر منتقدان را کاملا معطوف خود کرده و موفقیت های زیادی را به دست بیاورد.

اثر دیگر فیلم پسران بد یا Bad Boys به کارگردانی مایکل بی است که در سال 1995 اکران شد. از جمله بازیگران مشهور که در این اثر خوش ساخت به ایفای نقش پرداخته می توان ویل اسمیت را نام برد.

سریال های برتر سال

بتمن نولان برترین فیلم اکشن در هیوامووی !

اگر عاشق فیلم های ابر قهرمانی باشید قطعا نام شوالیه تاریکی کریستوفر نولان به گوشتان خورده است. اثری بی نظیر در سبک سوپر هیرویی و اکشن با بازی فوق العاده ی استاد فقید هیث لجر که قطعا یکی از بهترین هنر نمایی ها را در نقش جوکر در دنیای سینما داشته است.

جان سخت یا Die Hard اثری به کارگردانی جان مک تیرنان و بازی بروس ویلیس از جمله اکشن های بسیار زیبا است که اولین نسخه ی آن در سال 1988 ساخته شد و هم اکنون پنج نسخه از آن نیز ساخته شده است.