مطالبی در خصوص رئیس صندوق توسعه در پرونده هفت تپه مطرح است

مطالبی در خصوص رئیس صندوق توسعه در پرونده هفت تپه مطرح است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه امروز، ۲۰ خردادماه در نشست خبری با خبرنگاران در خصوص پرونده متهمان ارزی هفت تپه گفت: پرونده هفت تپه دارای دو بخش است. بخشی از این پرونده با کیفرخواست به دادگاه آمده و بخش دیگر این پرونده در دادسرا مفتوح و ادامه تحقیقات و رسیدگی دادسرایی آن در حال انجام است.

سخنگوی دستگاه قضا ابراز کرد: نام رئیس صندوق توسعه در کیفرخواست نیست، اما مطالبی در مورد ایشان در بخش مفتوح پرونده مطرح است و تاکید شده که بخش مفتوح پرونده نیز سریعتر جمع بندی شود و اگر منتهی به صدور کیفرخواست شد به گونه‌ای تدبیر شود که به ادامه جلسات این دادگاه که در حال برگزاری است، برسد.

اسماعیلی اظهار کرد: از این ناحیه ما با فشار خاصی مواجه نبودیم و بار‌ها نیز اعلام کردیم قوه قضاییه عموما و در دوره اخیر خصوصا در پرونده‌های ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی، تحمل هیچگونه فشاری را بر نمی‌تابد و با رعایت استقلال، با صلابت و بدون تبعیض نسبت به رسیدگی به پرونده‌های قضایی به ویژه اقتصادی عمل می‌کند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>