مشکل “سرمایه گذاری” در زمین های کشاورزی

[ad_1]

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، فقط زمان زیادی است که تبلیغات Acretrader در فید اینستاگرام شما ظاهر شود و از شما بخواهد که “پتانسیل ثروت بلندمدت” یک نوع سرمایه گذاری منحصر به فرد را باز کنید: زمین های کشاورزی.

شما در یک شرکت ثروتمند خواهید بود. بیل گیتس در حال حاضر صاحب پیشرو دکر در ایالات متحده است و میلیاردرهای دیگر، شرکت های جهانی و صندوق های بازنشستگی به طور فزاینده ای دکرهای بارور می خرند، در حالی که نشریاتی مانند نیویورک تایمز و بیزینس اینسایدر به طور فزاینده ای از خاک به عنوان منبع درآمد یاد می کنند.

منطق ساده است: زمین کشاورزی سرمایه گذاری خوبی است زیرا منابع محدودی دارد (زمین بسیار زیادی در ایالات متحده وجود دارد و تعداد هکتارهای توسعه نیافته همچنان رو به کاهش است) و با توجه به اینکه تولید مواد غذایی بسیار مهم است، تقاضای زیادی دارد. ارزش آن در چند دهه اخیر به طور پیوسته در حال افزایش بوده است و بسیاری آن را “مقاوم در برابر تورم” می دانند. همانطور که Acretrader در وب سایت خود می نویسد، “زمین یکی از قدیمی ترین طبقات سرمایه گذاری موجود است که در طول نسل ها ثروت عظیمی تولید می کند.”

اما در حالی که سرمایه گذاران و شرکت ها از پتانسیل پول هیجان زده هستند، کشاورزان – به ویژه کشاورزان تازه کار که زمین را به ارث نبرده اند، و سیاه پوستان و کشاورزان محلی که با قرن ها سرقت زمین و تبعیض مواجه هستند – این کار را به طور فزاینده ای دشوار و دشوار می دانند. خود آنها را بخرند، زیرا عجله برای سرمایه گذاری قیمت ها را بیش از پیش افزایش می دهد و مالکیت زمین کشاورزی را از دسترس خارج می کند.

“دسترسی به زمین به طور مستقیم تعیین می کند که چه کسی فرصت موفقیت در کشاورزی را دارد” و مالکیت این زمین “تأثیر تجمعی بر دوام مزرعه دارد” زیرا امنیت و امنیت را برای بهبودهای بلندمدت مانند زیرساخت ها و حفاظت ایجاد می کند. گزارش سیاست زمین برای سال 2020 توسط ائتلاف ملی کشاورزان جوان.

با این حال، از آنجایی که زمین بسیار گران است و نوپا و کشاورزان BIPOC که از سیستم‌های ارگانیک و احیاکننده استفاده می‌کنند در چنین مضراتی قرار دارند، برخی از کشاورزان به شرکت‌های سرمایه‌گذاری زمین‌های کشاورزی سازگار با محیط زیست به عنوان یکی از تنها راه‌های دسترسی به زمین روی می‌آورند. اگر استخدام شود و بگویند به هیچ طریق دیگری نمی توانند رقابت کنند.

در اینجا برخی از نکات برجسته دنیای پیچیده مالکیت زمین کشاورزی و اینکه آیا سرمایه گذاری در زمین به کشاورزان، جوامع و محیط زیست کمک می کند یا آسیب می رساند، آورده شده است.

مالکیت شرکتی، خارجی و میلیاردی زمین کشاورزی

هنگامی که صحبت از خریدار زمین کشاورزی می شود، جو ماکسول، رئیس فارم اکشن (که قبلاً اتحادیه اقدام مزرعه فامیلی فامیلی بود) نگران سه چیز است – دارایی شرکت ها، مالکیت خارجی و میلیاردرهایی که صرفاً روی سود متمرکز شده اند – اما او شرکت ها را بزرگترین تهدید می داند. وی گفت: «گاهی اوقات تمرکز آنها بر ارزش تولیدی این زمین نیست، بلکه بر توانایی آنها در کنترل زنجیره غذایی است. چه کسی این زمین را کنترل خواهد کرد یک مشکل جدی برای آینده تولید مواد غذایی است.

او گفت که نه تنها مالکیت شرکتی قیمت زمین کشاورزی را افزایش می دهد، بلکه “شرکت ها برای همیشه زندگی می کنند”، بنابراین فرصت های مشابه برای انتقال زمین که در آن زمین های کشاورزی در هر نسل به کشاورزان جدید واگذار یا فروخته می شود، وجود ندارد.

در مرکز بحران روستایی میسوری، که از سال 1985 برای حمایت از کشاورزان خانوادگی و جوامع روستایی کار می کند، تیم گیبونز برای مدت طولانی با این نوع کنترل مبارزه کرده است. برای بیش از 30 سال، میسوری اجازه مالکیت خارجی بر زمین را نمی داد، اما در سال 2013، قانونگذاران ایالتی قانونی را تصویب کردند که به موجب آن یک درصد از زمین های کشاورزی این ایالت در اختیار منافع خارجی قرار گرفت. اسمیت فیلد فودز، متعلق به گروه WH چین و بزرگترین شرکت گوشت خوک در جهان، به زودی 40000 هکتار را خریداری کرد.

اسمیت فیلد یک شرکت عمودی یکپارچه است که اغلب صاحب خوراک، حیوانات و فرآوری مورد استفاده در تولید گوشت خوک است و با دامداران قرارداد می بندد. گاهی اوقات او مالک خود مزارع، از جمله، در این مورد، زمین است. این شرکت هزاران خوک را در داخل خانه در عملیات خوراک دام متمرکز (CAFO) محدود می‌کند، که معمولاً در مناطق خاصی گروه‌بندی می‌شوند، که منجر به تخریب محیط‌زیست از مقادیر عظیمی از ضایعات خوک تولید شده و سایر اثرات منفی بر مردم محلی می‌شود. منابع آن فوق‌العاده عظیم است و رقابت مزارع کوچک مستقل را تقریباً غیرممکن می‌کند، به‌ویژه که CAFO بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. در سال 2017، 403 مزرعه خوک در میسوری، که 15 درصد از مزارع خوک این ایالت را تشکیل می دادند، بیش از 99 درصد از کل تعداد خوک های فروخته شده را به خود اختصاص دادند.

شرکت های سرمایه گذاری زمین کشاورزی

جایی که شرکت هایی مانند Acretrader، Farmfolio و Gladstone Land Corporation در این تصویر قرار می گیرند، حتی پیچیده تر است. این شرکت‌ها از ساختارهای مالی متفاوتی استفاده می‌کنند تا به سرمایه‌گذاران متعدد اجازه دهند تا زمین‌هایی را که یک مزرعه بزرگ‌تر را تشکیل می‌دهد، داشته باشند، یا در صندوقی که شامل چندین زمین کشاورزی است، بخرند که شرکت‌ها سپس در مدیریت آن شرکت می‌کنند. به عنوان مثال، سرمایه گذاران Acretrader می توانند یک عملیات ذرت و سویا به ارزش 3.1 میلیون دلار در ایلینوی را به قیمت 20000 دلار خریداری کنند. سپس Acretrader زمین را به کشاورزان اجاره می دهد. در برخی موارد، شرکت مزرعه را از کشاورز خریداری می کند و سپس آن را به آنها اجاره می دهد.

در ذهن ماکسول، این مدل تنها سخنران دیگری است بر روی همان چرخ مشکل زمین کشاورزی که متعلق به افرادی نیست که آن را کشت می کنند. او گفت: «این همه ایده برای افرادی است که پول دارند و می‌خواهند پرتفوی‌ها را متعادل کنند.» و بیشتر ثروت تولید شده توسط زمین به جای کمک به جوامع روستایی، منطقه را ترک می‌کند. این صندوق‌ها معمولاً پول خود را در بزرگ‌ترین مزارع صنعتی سرمایه‌گذاری می‌کنند، که منجر به بالاترین سود می‌شود و در مقابل مزارع کوچک‌تر و متنوع‌تری قرار می‌گیرد که شیوه‌های پایدار و تغذیه جوامع محلی را در اولویت قرار می‌دهند. (Acretrader تا زمان انتشار مطبوعات به درخواست‌های مصاحبه پاسخ نداد.)

او حتی نسبت به فرصت‌های سرمایه‌گذاری که به گفته او مبتنی بر مأموریت است، بدبین است. برای مثال، Iroquois Valley یک تراست سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشاورزی (REIT) است که زمین های کشاورزی را خریداری می کند و مالک آن است و به افراد اجازه می دهد در این سرمایه گذاری ها خرید کنند، اما به طور خاص اجاره های بلندمدت را به کشاورزان ارگانیک و احیاکننده ارائه می دهد تا امنیت زمین را برای ارگانیک فراهم کند. کشاورزان و مزایای اجتماعی و زیست محیطی همراه.

آنا جونز کرابتری یکی از این کشاورزان است. او همراه با همسرش داگ کرابتری، مالک مزارع Vilicus است و با هم 13000 هکتار در شمال مونتانا با استفاده از روش های ارگانیک و احیا کننده رشد می کند. آنها غلاتی مانند جو دوسر و گندم سفید بهاره و حبوبات مانند عدس و نخود را در تناوب طولانی برای ایجاد خاک سالم می کارند و حدود یک چهارم زمین در محصولات حفاظتی از جمله زیستگاه های گرده افشان و تالاب ها نگهداری می شود. آنها همچنین یک برنامه کارآموزی را برای کشاورزان تازه کار ارگانیک اجرا می کنند.

همانطور که آنها مزرعه خود را در طول سالها گسترش دادند، جونز-کرابتری گفت که دره ایروکویز برای موفقیت آنها ضروری است. این شرکت یک قطعه زمینی به مساحت 960 هکتار را در نزدیکی زمینی که قبلاً کشت می‌کردند، خریداری کرد و آن را اجاره کرد، از جمله یک خانه، که به آنها اجازه می‌داد یک سرکارگر دائمی تمام وقت بیاورند که اکنون یک برنامه چرای احیاکننده را نیز اجرا می‌کند.

جونز-کرابتری گفت که شاید توانسته باشد وام مسکنی برای خرید زمین دریافت کند، اما نمی‌خواهد بدهی بیشتری بپذیرد و پس از کاوش در دره Iroquois، به این نتیجه رسید که آنها مانند دیگر امکانات سرمایه‌گذاری زمین‌های کشاورزی نیستند. او گفت: «آنها واقعاً به کشاورزان اهمیت می دهند. “این یک رابطه بود، نه یک معامله.”

Iroquois همچنین به تیم Vilicus Farm کمک کرد تا هکتارها را به تولید ارگانیک منتقل کند و زمان و منابع مورد نیاز برای انجام این کار را درک کند و زمانی که بانک‌های سنتی که برای خدمت به مزارع غلات کالاهای مرسوم راه‌اندازی می‌شوند نمی‌توانستند مدل غیرمتعارف خود را درک کنند، خط اعتباری برای آنها فراهم کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر