مشکل جمهوری خواهان با تورم Salon.com

[ad_1]

از آنجایی که بحث کنونی بر سر تورم در آمریکا بالا گرفته است، شایان ذکر است که بیشتر این گفتگوها بر اساس داده های عقب مانده است و اوضاع در واقع در حال بهبود است.

در حالی که اخباری که امروز در مورد تورم منتشر شد، واضح بود، خبر خوب این است که ما باید شاهد کاهش مداوم برای بقیه سال باشیم. گزارش Blue Chip Economic Indicators 2022 پیش بینی می کند که شاخص قیمت مصرف کننده تا سه ماهه چهارم سال 2022 به 3.0 درصد و تا سه ماهه چهارم سال 2023 به 2.4 درصد کاهش می یابد. خبر خوب از این گزارش: رشد دستمزدها حداقل به طور متوسط ​​از تورم در ماه گذشته پیشی گرفت. این بدان معناست که میانگین واقعی دستمزد ساعتی برای همه کارمندان از نوامبر تا دسامبر افزایش یافته است.

با در نظر گرفتن همه چیز، این خبر امیدوارکننده ای است که فکر می شود جمهوری خواهان با توجه به اینکه چقدر در مورد آن صحبت می کنند از آن استقبال می کنند. اما در حالی که آنها بی رحمانه موضوع را سیاسی کردند، جمهوری خواهان هیچ کاری برای مبارزه با آن انجام ندادند. اگر هیچ چیز دیگری، آنها با انفعال غیرمسئولانه خود در برابر COVID-19 این آشفتگی را ایجاد کردند. اگر جمهوری‌خواهان در مبارزه با تورم جدی هستند، در مبارزه با ویروس کووید-19 به دموکرات‌ها می‌پیوندند و به بی‌ثباتی اقتصادی ناشی از آن پایان می‌دهند. و اگر آنها واقعاً می خواهند به آمریکایی ها کمک کنند تا هزینه ها را کاهش دهند، با دموکرات ها برای تصویب قانون ساختمان بهتر همکاری خواهند کرد.

پرزیدنت جو بایدن با مبارزه شدید برای کاهش تورم به ناامیدی مردم آمریکا پاسخ داد. او نفت را از ذخایر نفت استراتژیک آزاد کرده است و در تلاش است تا به تاخیر در بنادر که منجر به مشکلات زنجیره تامین می شود، رسیدگی کند. در نهایت اقداماتی را برای کاهش قیمت گوشت برای مصرف کنندگان انجام داد. همه اینها همراه با سیاست های قانون ساختمان بهتر، پس از تصویب، هزینه های همه آمریکایی ها را پس از تصویب کاهش می دهد.

مطالب مرتبط: فروتنی کریپتونیت دموکرات ها است

این اقدامات استراتژیک قبلاً منجر به کاهش قیمت‌ها برای همه چیز از گاز و مواد غذایی شده است، روندی که احتمالاً امسال نیز ادامه خواهد داشت. همانطور که قبلاً در اینجا اشاره کردم، اقتصاد در حال رونق است: فقط در 11 ماه، رئیس جمهور بایدن نزدیک به 6 میلیون شغل ایجاد کرده است، مردم خانه می خرند، دستمزدها در حال افزایش است، ارزش مسکن در حال افزایش است، بدهی های شخصی در حال کاهش است و شاید. شگفت آورتر از همه، بیکاری دوباره زیر سطح قبل از همه گیری است. آیا در حال حاضر چیزها همان جایی هستند که ما می خواهیم؟ نه، آنها نیستند، ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم، اما جمهوری خواهان کمکی نمی کنند، آنها فقط اوضاع را بدتر می کنند.

در حالی که جمهوری خواهان دوست دارند در مورد تورم صحبت کنند، هیچ کاری برای مبارزه با آن انجام نداده اند. آنها همچنین هیچ برنامه ای برای رفع این مشکل ندارند. سیاست های اقتصادی آنها به طور فعال به درد و رنج آمریکایی های طبقه کارگر کمک کرده است. امتناع سرسختانه و اشتباه آنها در سال 2020 از پیروی از برنامه های عمده برای کاهش کووید توسط کارشناسان بهداشتی باعث گسترش این ویروس کشنده شده است. شکست آنها در مبارزه با کووید در سال 2020 تورمی را ایجاد کرده است که ما در حال حاضر با آن روبرو هستیم.

همانطور که کریگ کرسنر، رئیس مشاوران ثروت برنامه ریزی استوارت استوارت، اخیراً به فوربس گفت: «… در یک سال و نیم گذشته، تقریباً هیچ کس پولی را برای کووید خرج نکرده است. اکنون که اقتصاد دوباره باز شده است، مردم در حال خرج و مسافرت هستند و به همین دلیل، گلوگاهی با تقاضای بسیار بالا وجود دارد. سیستم ما برای این سطح از تقاضا تنظیم نشده است، بنابراین در کوتاه مدت باعث تورم می شود.

برای روشن بودن در اینجا، تورم به این دلیل اتفاق می افتد که اقتصاد ما با سرعتی تاریخی رشد می کند، مردم آمریکا پول دارند زیرا دولت بایدن روی آن سرمایه گذاری کرده است. آمریکایی ها پول خرج می کنند، کالا می خرند و تقاضا را بسیار فراتر از عرضه تحریک می کنند. آیا جمهوری خواهان از تورم شکایت دارند و استدلال می کنند که ما باید رشد اقتصاد خود را کند کنیم و مصرف کنندگان آمریکایی باید از خرید کالاها دست بکشند؟ چگونه این را حس می کند؟

شکست وحشتناک جمهوری خواهان در مبارزه با کووید ما را به این چالش تورمی کشاند. جمهوری خواهان کسانی بودند که خشم کرونا را از کنترل خارج کردند و از پروتکل های اولیه برای مبارزه با این ویروس با همه ابزار و کنار گذاشتن آنها پیروی نکردند.

اقتصاد ما تعطیل شد زیرا جمهوری خواهان علم را جدی نمی گرفتند. این واقعیت که آنها هنوز هم ویروس را جدی نمی‌گیرند، بسیار ظالمانه است، زیرا فعالانه آنها را تشویق می‌کنند که ماسک نزنند یا واکسینه نشوند. آنها تا حدودی مسئول درد و ضرری هستند که آمریکایی ها همچنان تجربه می کنند. قابل توجه است که جمهوری خواهان هنوز این ویروس را جدی نمی گیرند، سناتور فلوریدا مارکو روبیو اخیراً واکنش مردم به افزایش موارد Omicron را “هیستری غیرمنطقی” خوانده است. شاید حتی گیج‌کننده‌تر، فرماندار فلوریدا، ران دسانتیس، در میان کمبود آزمایش، در واقع کل انباری پر از آزمایش‌های کووید-19 را تمام کرده است.

شکست دادن کووید-19 یک ضرورت اقتصادی برای همه کارگران است. دموکرات‌ها سرمایه‌گذاری زیادی روی مردم آمریکا کرده‌اند، آنها خستگی‌ناپذیر مبارزه کرده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که کارگران آمریکایی در طول همه‌گیری ویروس کرونا حمایت می‌شوند.

بایدن و دموکرات‌ها برای نجات جان مردم، مشاغل، خانه‌ها و اطمینان از تغذیه آمریکایی‌ها در این بحران، حمله همه جانبه‌ای را علیه ویروس کرونا آغاز می‌کنند. دموکرات ها برای واکسینه کردن 200 میلیون نفر، بازگرداندن آنها به کار، بازگشایی مجدد اقتصاد و ادامه سرمایه گذاری در مردم آمریکا تلاش کرده اند. این اقدامات پیشگیرانه کشور ما را در برابر اثرات کووید و تورمی که رای دهندگان در حال حاضر تجربه می کنند، تقویت کرده است.

متأسفانه، جمهوری خواهان اهمیتی نمی دهند که وقتی فعالانه علیه واکسیناسیون و پوشیدن ماسک آتش روشن می کنند، به اقتصاد و مردم ما آسیب می رسانند. جمهوری خواهان هنوز این فرصت را دارند که به مبارزه با هزینه تورم کمک کنند: آنها باید به دموکرات ها بپیوندند و قانون بازگشت بهتر را تصویب کنند. اخیراً، 15 برنده جایزه نوبل در اقتصاد نامه ای سرگشاده منتشر کرده اند که در آن آمده است: «از آنجایی که این برنامه (BBBA) روی ظرفیت اقتصادی بلندمدت سرمایه گذاری می کند و توانایی بیشتر آمریکایی ها را برای مشارکت مولد در اقتصاد بهبود می بخشد، این امر باعث کاهش فشارهای تورمی بلندمدت می شود. “این علاوه بر نامه ای است که سال گذشته توسط 56 اقتصاددان منتشر شد و از کنگره خواستار تصویب قانونی برای احیای ساخت و ساز بهتر و کاهش هزینه های زندگی روزانه برای خانواده های کارگری شد. این اقتصاددانان خاطرنشان کردند که این سرمایه گذاری ها، همراه با کاهش مالیات برای طبقه متوسط، آنها بار تورم را بر دوش آمریکایی ها کم می کنند و به آنها اجازه می دهند پول بیشتری در جیب خود نگه دارند.

برای جمهوری خواهان بی وجدان است که به بازی سیاسی با تورم، معیشت مردم و زندگی آنها ادامه دهند. جمهوری خواهان این فرصت را دارند که با تصویب قانون ساختمان بازسازی بهتر به کاهش درد اقتصادی همه آمریکایی ها کمک کنند، و آنها تصمیم نمی گیرند که این کار را نکنند. دفعه بعد که می شنوید یک جمهوری خواه از تورم شکایت می کند، کمی وقت بگذارید و دو چیز را به خاطر بسپارید: دلیل اینکه ما در این آشفتگی به سر می بریم، سیاست های اقتصادی آنهاست و شکست آنها در مبارزه با کووید باعث ایجاد حرکتی شد که منجر به افزایش قیمت ها برای مصرف کنندگان شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı