مشکل این نیست که دموکرات ها رای دهندگان سفیدپوست را از دست می دهند، بلکه جمهوری خواهانی است که با دروغگویی آنها را به دست می آورند


ضرب الاجل موقت در راه است. اگر این عبارت هنوز به اندازه کافی ترس را القا نمی کند، به نظر می رسد که این دایره خاص با تشدید “جنگ های بیدار” وحشیانه ای که در صفوف دموکراتیک به راه افتاده است تعیین می شود.

گروهی از آرای فزاینده در حزب دموکرات بر تهدید تقلب، سرکوب رای دهندگان یا هر چیزی که جمهوری خواهان قصد دارند به سادگی انتخابات را باطل کنند، زمانی که نتایج را دوست ندارند، تمرکز نمی کند. مقابله با این مشکل دشوار است و نیاز به اقدام جدی دارد، مانند پایان دادن به بحث سنا. بنابراین، در عوض، خشم متوجه یک هدف نرم و آسان برای اتهام است: تعداد کمی از افراد در گروه دموکرات که از اصطلاحات سیاسی درستی مانند “لاتین” و “افراد باردار” استفاده می کنند.

در مقاله اخیر آتلانتیک، رونالد براونشتاین در مورد منتقدان میانه‌روی نوشت: «دموکرات‌ها از مسائل فرهنگی منحرف شده‌اند، زیرا حزب به‌طور نارواً تحت تأثیر ترجیحات لیبرال‌های سفیدپوست تحصیل‌کرده قرار گرفته است». (این استدلالی است که این واقعیت را نادیده می گیرد که زندگی سیاهان مهم است، جنبشی که بیش از همه راست های فرهنگی را خشمگین می کند، توسط لیبرال های سفیدپوست رهبری نمی شود، بلکه توسط فعالان سیاهپوست رهبری می شود.) در قسمت مشابهی در نیویورک تایمز، توماس ادسال به کار اشاره می کند. انحرافات طبقاتی از حزب دمکرات بیشتر ناشی از مسائل فرهنگی، نژادی و جنسیتی است تا مسائل اقتصادی، “و بسیاری از استراتژیست های سیاسی معتقدند که” دموکرات ها باید در برخی از مسائل فرهنگی تفرقه انگیزتر کناره گیری کنند.”

مطالب مرتبط: دموکرات‌ها می‌توانند در جنگ‌های فرهنگی پیروز شوند – اما باید زود و اغلب بجنگند

نمونه طنز ویژه ای از این ژانر این هفته از بولتن نویسنده زاید گیلانی به دست آمد که در آن او AFL-CIO را ترغیب به ارسال کرد. توییت به مناسبت روز جهانی ضمیر. او گفت: «بیشتر آمریکایی ها احتمالاً از خود می پرسند که روز جهانی ضمیر چه ارتباطی با دستمزد، مزایا یا شرایط دارد.

اکثر آمریکایی ها؟

توییت مورد بحث در زمان نگارش 32 ریتوییت و 35 لایک دارد. و این واقعاً بر اشکال اصلی این استدلال تأکید می کند: این نشان می دهد که خشم جناح راست در سمت چپ یک پاسخ مستقیم واقعی و فوری به هر آنچه دموکرات ها در زندگی واقعی در جهان می گویند و انجام می دهند است. و شواهد این فرض واقعا ضعیف است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


هیچ یک از اینها انکار نمی کند که اکثریت آمریکایی های سفیدپوست، به ویژه آمریکایی های سفیدپوست بدون مدرک دانشگاهی، در خشم دائمی نسبت به “بیداری” هستند. فیس بوک و دو تا چشم کار هم دارم و میبینم درسته. اما در بیشتر موارد، آنها به هیچ کاری که دموکرات‌ها واقعاً انجام می‌دهند پاسخ نمی‌دهند. نه، مهمتر از همه، چیزی که آمریکای سفیدپوست را به حرکت در می آورد، مزخرف است، و بسیاری از آنها با سرعت شگفت انگیزی توسط یک دستگاه تبلیغاتی حزب جمهوری خواه که بودجه خوبی برای آن تامین شده بود، سرازیر شدند که دامنه آن به طور چشمگیری حتی عمیق ترین رویاهای هر حرفه ای ارتباطات را از دموکرات ها تحت الشعاع قرار می دهد. مهمانی – جشن. و این موتور مولد مزخرف نیازی به افراد مترقی ندارد که یک کلمه تنها و تنها برای حفظ سیستم های مزخرف خود بگویند. همه پیشروها می توانند برای همیشه ساکت باشند و دستگاه نویز مناسب حتی یک ضربه را از دست نمی دهد.

به عنوان مثال، دو خبر بزرگ را ببینید که خرده فروشان بی شرم فاکس نیوز در حال پخش هستند: محکومیت جسی اسمولت و سوزاندن درخت کریسمس فاکس نیوز. من کاملاً شرط می بندم که پس انداز خود را بر این بگذارم که هر دو داستان توسط آمریکایی ها بسیار بیشتر از نظر AFL-CIO در مورد ضمایر گفته می شود. هر دو توسط مبلغان بر گردن دموکرات ها آویزان شده اند، اگرچه دموکرات ها به معنای واقعی کلمه هیچ ارتباطی با این دو جنایت ندارند.

مطالب مرتبط: انتخابات ویرجینیا: دموکرات ها بدون دونالد ترامپ بی تفاوت می مانند

فاکس نیوز حملات زیادی را علیه دموکرات‌های برجسته مانند بایدن و معاون رئیس‌جمهور کامالا هریس انجام می‌دهد که در ابتدا از اسمولت در روزهای پس از ادعای دروغین قربانی جنایت ناشی از نفرت حمایت کردند. بد عهدی در این مورد البته افراطی است. این افراد بهتر از اسمولت یکدیگر را درک می کنند قربانیان زیرا او از سخاوت آنها برای تداوم این فریب استفاده می کند. اما این برای دروغگویان فاکس نیوز اهمیتی ندارد، زیرا اقدامات بد این مرد تصادفی برای تداوم فریب خودش مفید است: این ادعا که نژادپرستی واقعی نیست و این فقط چیزی است که دموکرات ها برای به دست آوردن امتیاز سیاسی می سازند.

خشم نسبت به جنایت نفرت جعلی اسمولت به ویژه ریاکارانه است، زیرا فاکس نیوز نیز در حال حاضر در حال جعل جنایت ناشی از نفرت علیه خود است. سوختن درخت کریسمس اتفاقاً واضح بود. اما این یک “جنایت نفرت” نیست، همانطور که بسیاری از کارشناسان در اینترنت به دروغ ادعا می کنند. (این نشانه ای است که آنها از اعتراف به تیراندازی در کلیسای چارلستون خودداری کردند.) و آن طور که یک نمایشنامه نویس فاکس نیوز گفت، مطمئناً با بمب گذاری پرل هاربر قابل مقایسه نیست. به نظر می رسد که این کار توسط یک مرد بی خانمان بیمار روانی انجام شده است که “مادرانی که به دخترانشان تجاوز می کنند” را مسئول آتش سوزی می داند. اما این خشم کاذب یا تلاش‌ها برای انداختن تقصیر به دموکرات‌ها را کاهش نداد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


بدون شک ماشین تبلیغاتی جناح راست تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا دموکرات‌های مترقی مانند جمهوری اسکندریه اوکاسیو کورتز از نیویورک و نماینده ایلهان عمر از مینه‌سوتا را به چهره‌های ملی تبدیل کند، اما ساده‌لوحانه است که فکر کنیم این واقعاً به این دلیل است. هر کدام از این دو زن بگو یا انجام دهند. دلیلش هم این است که هم زنان جوان رنگین پوست خوش تیپ هستند و هم عمر چادر می پوشد. فقط ظاهر آنها انواع غرایز زشت را در برخی از مردان سفیدپوست تحریک می کند، غرایز که مثلاً با مخلوطی خام از نژادپرستی و میل جنسی مرتبط است، که باعث واکنش های عاطفی واقعاً زننده می شود. این چیزها بسیار قدرتمندتر از کلمات هستند و ماشین تبلیغاتی حزب جمهوری خواه بی شرمانه از آن بهره برداری می کند.

خونریزی دموکرات های طبقه کارگر سفیدپوست برای مدت طولانی ادامه داشته است – در واقع، نزول قبل از تولد اوکاسیو کورتز و عمر به معنای واقعی کلمه آغاز شد – و عجیب نیست که از دست دادن این رای دهندگان به شدت با افزایش امپراتوری های رسانه ای دست راستی

این بدان معنا نیست که مخاطبان AM talker و فاکس نیوز، چه رسد به افرادی که هر خبر جعلی تولید شده توسط ربات‌های روسی را در فیسبوک به اشتراک می‌گذارند، فقط رمزهای خالی برای این مزخرفات هستند. تغییرات واقعی زیادی در ایالات متحده اتفاق می افتد. رنگین پوستان نسبت فزاینده ای از جمعیت را تشکیل می دهند. بچه ها واقعاً برای تحصیل در دانشگاه از شهرهای کوچک و حومه شهر دور می شوند و هرگز به خانه باز نمی گردند. دموکرات ها نمی توانند یا نباید کاری در مورد آن انجام دهند.

مطالب مرتبط: آیا دموکراسی آمریکایی می تواند از زنجیره محکوم به فرار بگریزد؟ تا کنون، نشانه ها امیدوار کننده نیستند

اما مشکل واقعی اینجا یک ماشین بزرگ و با بودجه خوب است که به رای دهندگان سفیدپوست سالخورده در مناطق روستایی و حومه شهر می گوید که خشم آنها از این تغییرات موجه است، آنها قربانیان واقعی اینجا هستند و حق دارند خیلی ترسیده در خانه های خود پنهان شوند. از دنیای بزرگتر تلاش کنید تا آن را بشناسید.

ممکن است دموکرات ها هر چقدر که می خواهند سعی کنند از جنگ فرهنگی فرار کنند، اما نتیجه ای نخواهد داشت. این باعث نمی شود که این دو تغییر باعث ایجاد این همه خشم سفید شوند. مهمتر از آن، این مطمئناً جریان بی امان دروغ های تولید شده توسط مبلغان جمهوری خواه را که به بدترین غرایز مردم دامن می زند، متوقف نخواهد کرد. متأسفانه تنها راه واقعی مقابله با این جنگ فرهنگی، پیروزی در آن است. تنها با توجیه قاطعانه ارزش‌های مترقی و پذیرش مزخرفات دست راستی، امیدی به رد آن وجود دارد.

ما اخیراً این را در ویرجینیا دیدیم، جایی که یک کلاهبرداری حزب جمهوری خواه بر سر “نظریه نژادی انتقادی” رقابت فرماندار را به خود اختصاص داد و به نامزد حزب جمهوری خواه، گلن یانگکین، مک آلیف را شکست داد. «نظریه نژاد انتقادی»، حداقل همانطور که جمهوری خواهان از آن استفاده می کنند، فقط یک اصطلاح احمقانه برای ترس است. اما تنها با کمی کند و کاو، به راحتی می توان دریافت که برنامه جناح راست تحت همه هیاهوها – حذف تمام تصاویر منفی برده داری و جیم کرو از مدارس دولتی – کاملا غیرقابل دفاع است. البته بعد از اینکه بالاخره لیبرال های کشور شروع به مخالفت با جوخه کتاب سوز کردند، جناح راست اختلاف را باخت و چپ پیروز شد. اما پس از آن دیگر برای نجات کمپین مک آلیف خیلی دیر شده بود.

با نگاهی به گذشته، در بحث ازدواج همجنس‌گرایان نیز همین موضوع را دیدیم. جمهوری‌خواهان سال‌ها از دروغ‌های «تهدید برای ازدواج سنتی» به عنوان مشکلی علیه دموکرات‌ها استفاده کرده‌اند. اما زمانی که دموکرات‌ها از مشکل فرار نکردند و به جای آن تصمیم گرفتند که بجنگند – و پیروز شوند – کاملاً آن را خنثی کردند. اکنون اکثر آمریکایی ها از ازدواج همجنس گرایان حمایت می کنند و جمهوری خواهان نیز تا حد زیادی از صحبت در مورد آن خودداری کرده اند.

ضربه زدن به افراد مترقی و گفتن به آنها که ساکت شوند همیشه یک وسوسه است، نه به این دلیل که کار می کند، بلکه به این دلیل که احساس راحتی می کند. مطمئناً ساده‌تر است که به مترقی‌ها بگوییم سکوت کنند تا مثلاً طرح «بهتر ساختن» را بپذیرند تا دموکرات‌ها کاری داشته باشند جز یک لایحه جاده و پل دو حزبی که جمهوری‌خواهان نیز می‌توانند برای آن تلاش کنند. و بسیار ساده‌تر است که به مترقی‌ها بگوییم دهان خود را ببندند تا اینکه امپراتوری رسانه‌ای بسازند که بتواند به طور مؤثر با تبلیغات جناح راست رقابت کند.

اما فقط به این دلیل که آسان است به این معنی نیست که موثر است. زمانی که صرف دنبال کردن استراتژی‌های آسان اما بی‌فایده به جای آستین بالا زدن و شروع تصمیم‌های سخت‌تر اما مؤثرتر می‌شود، فقط اتلاف وقت است.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر