مزایای خرید روغن خراطین اصل

سالهاست که روغن Charatin در طب سنتی در آسیا و اروپا به عنوان بهترین درمان طبیعی برای افزایش اندازه اندام های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در طب سنتی ، روغن خراطین به عنوان جایگزینی مناسب برای تمام کرم های شیمیایی ، بوتاکس و جراحی برای افزایش رشد و حجم عضلات محلی استفاده می شود. بنابراین ، بیشتر خانم ها از روغن خراطین برای افزایش اندام خود استفاده می کنند ، مانند: لب ها ، گونه ها ، سینه ، باسن و خط خنده و … و آقایان نیز برای افزایش اندازه آلت تناسلی مرد به این روغن طبیعی می روند.

خواص روغن خراطین

خط لبخند و اخم و خط پیشانی را از بین ببرید

یکی از مهمترین کاربردهای روغن خراطین ، کاهش چین و چروک های پوست ، از بین بردن خطوط چروکیده ، خطوط پیشانی و در نهایت جوان سازی پوست است. همچنین باعث ایجاد شفافیت و لطافت استثنایی ، ایجاد شفافیت و درخشندگی در پوست می شود. روغن کاغذ که یکی از گرانترین روغن های جهان است در روشن شدن و پاک شدن نقص پوست نیز تأثیر دارد.

 

افزایش حجم و اندازه پستان:

روش های مختلفی برای افزایش اندازه و اندازه پستانهای زن وجود دارد ، مانند جراحی که روشی گران قیمت و البته خطرناک است. از تقویت کننده های حجم که دارای تأثیرات زیادی هستند مانند کرم های حجم دهنده و ژل ها استفاده کنید. ترکیبات شیمیایی موجود در این کرم ها و ژل ها عوارض جانبی زیادی مانند سیاه شدن و تغییر رنگ پوست ، سوزش و خارش به مدت طولانی دارد. اما روغن خراطین عوارض بسیار کمتری با اثر بیشتر دارد.

 

تورم گونه ها

امروزه با تزریق ژل و بوتاکس و کاشت پروتز سعی در بزرگ شدن گونه ها می شود که عوارض مختلفی از جمله تورم ، کبودی و التهاب سلول ها را به همراه دارد. این نوع عمل توسط بسیاری از جراحان رد می شود.

 

روغن خراطین طبیعی می تواند پس از یک دوره یک ماهه یا حداکثر چهل روز به اندازه دلخواه برسد.

 

لب پر شدن

وجود لبهای باریک و باریک در آرایش امروزی محبوب نیست ، برعکس ، لبهای بزرگ و بزرگ با کمی آرایش می توانند چهره ای کاملاً منحصر به فرد و مطلوب را به مردم نشان دهند. روش هایی که بیشتر خانم ها استفاده می کنند استفاده از ژل و پروتزهای مصنوعی است. این علاوه بر هزینه های زیاد ، عواقب جبران ناپذیری دارد.

 

روغن طبیعی Charatin با قدرت افزایش حجم باورنکردنی می تواند گزینه مناسبی برای حجم و تغییر اندازه لب باشد. برای رسیدن به مقدار دلخواه کافی است که به مدت یک ماه در طول روز از این روغن استفاده کنید.

 

خواص روغن خراطین

خرید روغن خراطین

جهت خرید روغن خراطین اصل کلیک نمایید.

حجم موضعی برای عضلات ورزشکاران

اکثر ورزشکاران از روغن هل برای ساختن بدن خود برای سرعت بخشیدن به رشد عضلات و افزایش حجم یک یا چند عضله خاص استفاده می کنند ، که این عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نخواهد داشت.

 

اندازه آلت تناسلی مرد:

اگرچه اندازه آلت تناسلی مرد در حدود 15 سانتی متر است ، اما در بسیاری از مردان ، به ویژه مردان جوان ، آلت تناسلی مرد بیشتر از 20 سانتی متر است. افزایش طول و قطر آلت تناسلی مرد می تواند مزایای زیر را داشته باشد:

 

مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید

رابطه دلپذیرتری برای شما و شریک جنسی شما

انحنای آلت تناسلی را کاهش دهید

رضایت قویتر و دلپذیرتر

عزت نفس را افزایش دهید

توانایی رضایت دادن را چندین بار پشت سر هم افزایش دهید

افزایش قدرت و شدت پرش اسپرم در صورت رضایت

آرامش خاطر بیشتر

به طور کلی ، از روش های جراحی ، دستگاه های کاهش وزن و خلا a برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده می شود. اما روغن طبیعی خراطین در بین روش های ذکر شده روشی بسیار ایمن ، ارزان و مثر است که می تواند طول آن را برای مدت 30 تا 45 روز حدود 2 تا 5 سانتی متر افزایش دهد.

 

به تقویت و رشد مو کمک می کند

روغن خراطین علاوه بر تقویت و حمایت از رشد مو ، باعث شادابی و لطافت مو می شود.

 

رشد مو

 

جریان خون در عروق را افزایش می دهد

ماساژ روغن ماهیچه روی موقعیت عضلات باعث افزایش جریان خون و تغذیه بهتر می شود و در نتیجه عضلات سریعتر حجیم می شوند. از طرف دیگر ، به دلیل خواص افزایش گردش خون در ماساژ درمانی ، برای تسکین دردهای مفصلی و دردهای روماتیسمی بسیار مفید است.

 

نحوه استفاده از روغن خراطین :

در پاسخ به س questionsالات شما ، کاربران بخش بهداشت مرطوب ، باید بگوییم که کار با روغن خراطین بسیار ساده است. قبل از استفاده ، باید پوست را در محل مورد نظر بشویید ، پس از خشک شدن ، به آرامی با انگشتان خود به مدت 1 دقیقه ماساژ دهید یا کمی با حوله گرم گرم کنید. چند قطره روغن خراطین بر روی پوست اضافه کنید ، به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید سپس یک حوله را با آب سرد خیس کنید و روی اندام مورد نظر قرار دهید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، باید حداقل 2 بار در روز این عمل را انجام دهید.

 

روغن کاغذی برای چاقی صورت

هم از روغن زردچوبه و هم از روغن زالو می توان برای چربی موضعی صورت استفاده کرد. روغن خراطین به همین ترتیب از کرم ها و روغن زالو تهیه می شود.

 

فواید روغن خراطین 

 

مواد لازم برای تهیه روغن خراطین 

برای تهیه هر 60 متر مکعب. روغن خالص مشک به 10 کرم خاکی و برای تهیه روغن زالو ، هر 60 متر مکعب نیاز دارد. روغن خالص به 6 زالو نیاز دارد. در تهیه هر دو نوع روغن باید از 60 سانتی متر مکعب روغن کنجد استفاده شود.