مدی مورفوسیس، ستاره RuPaul’s Drag Race در مورد ظاهر متحول کننده خود: “من دلتنگی زیادی دارم”

[ad_1]

این فصل از “مسابقه درگ” قبلاً قول داده است که تا به حال بهترین باشد، پس از اینکه RuPaul موافقت کرد در اولین نمایش هفته گذشته ارائه شود، اما با شگفتی های خود آماده نبود.

روز جمعه، پس از معرفی هفت بانوی دیگر از 14 بانوی حاضر در مسابقه، اولین حضور یک بانو برای طرفداران – و رقبای دیگرش – مورد توجه ویژه قرار گرفت. در مقابل پس‌زمینه رژه‌ای از بینش‌های بزرگ و شخصیت‌های بزرگ، زمانی که روپول به ملکه‌ها خیانت کرد، مدی مورفوسیس نمایش را ربود. . . به عنوان اولین شرکت کننده متوالی در نمایش.

البته طرفداران از قبل از افشاگری قریب الوقوع مدی خبر داشتند. هنگامی که انتخاب بازیگران او برای اولین بار در دسامبر اعلام شد، طرفداران این سریال را برای سال‌ها در شبکه‌های اجتماعی امتناع ملکه‌های تراجنسیتی و جنسیتی نامیدند، همان پلتفرمی که اکنون به سیسجندر، مردی از آرکانزاس ارائه کرده بود. مدی با بیانیه‌ای طولانی در اینستاگرام به این واکنش پاسخ داد که به خطرات پذیرش جنسیت باینری، چگونگی کمک قطار به آنها در کشف تمایلات جنسی و عملکرد خود در درگ و سایر موضوعات می‌پردازد.

“اگر یک پیام وجود دارد که امیدوارم بتوانم به مردم منتقل کنم، این است که شما این کار را نمی کنید [to] مدی نوشت، در جعبه ای که جامعه شما را در آن قرار می دهد، زندگی کنید، فقط برای اینکه در تمایلات جنسی خود احساس راحتی کنید.

مطالب مرتبط: تئاتر حماسی مسابقه درگ راپاول: ریاضت فکری شگفت انگیز پشت پیچیده ترین مسابقه تلویزیونی

در حالی که «مسابقه درگ» اخیراً تلاش کرد تا کاستی های خود را از نظر اجرا اصلاح کند، این میراثی است که همچنان سریال محبوب و مادرسالار آن را آزار می دهد. سال گذشته برخی از بزرگترین گام‌ها را در این فرنچایز رقم زد، زیرا Gottmik به اولین رقیب مرد تراجنسیتی فرنچایز در فصل 13 سریال تبدیل شد و کایلی سونکی لاو به عنوان اولین برنده تراجنسیتی در فصل 6 All Stars شناخته شد.

در این فصل، دو ملکه تراجنسیتی مستقر در لس آنجلس، کری کولبی و کورن‌برید «میان‌وعده» جته، اولین مورد علاقه‌ها هستند که با جذابیت، منحصربه‌فرد بودن، عصبی بودن و استعداد خود از داوران در قسمت اول نمایش خواستگاری می‌کنند.

جایی که مدی در چشم انداز فصل 14 قرار می گیرد باید مشخص شود. پس از افشای نقاب، قسمت اعظم اپیزود به یک مطالعه کمی گیج‌کننده و هیئت داوران اختصاص یافت، که بر دیدگاه اولیه الهام گرفته از Maddy’s Guy Fieri، شماره گیتار الکتریک و ظاهر عالی ماری آنتوانت تسلط یافتند. حضور او در برنامه امسال را به یکی از شلوغ ترین سال ها تبدیل کرد.

سالن با مدی در مورد اینکه چگونه برای اولین بار عاشق درگ شد، چه چیزی الهام بخش سبک اجرای او شد و چگونه از کار در آرکانزاس تارگت به صحنه اصلی “RuPaul’s Drag Race” رفت، صحبت می کند.

چگونه از یک شهر کوچک روستایی در آرکانزاس شروع به برخورد با درگ کردید؟

وقتی در یک شهر کوچک محافظه‌کار روستایی بزرگ شدم، واقعاً با آن جا نمی‌شدم. من در ورزش، شکار و اینها عالی نبودم. زمانی که دبیرستان بودم تقریباً کاملاً آنلاین بودم زیرا این تنها راه فراری بود که داشتم. ما در میانه ناکجاآباد زندگی می کردیم، در چمنزار، و نزدیکترین همسایه ما دو مایلی دورتر بود.

در دبیرستان شروع به تعجب کردم. این واقعیت که من مثل بقیه پسرها کار نمی کردم و به مد و آرایش علاقه داشتم، شروع به فکر کردن کردم: آیا من همجنسگرا هستم؟ آیا من یک ترنس هستم؟ هیچ منبع یا افرادی برای صحبت در منطقه من وجود نداشت. و چیزی به نام مردان ناسازگار جنسیتی در کانون توجه نبود.

بنابراین وقتی از دبیرستان فارغ التحصیل شدم، سفری را برای کشف خودم آغاز کردم، آنچه را که در مورد خودم دوست نداشتم تغییر دادم و سعی کردم چیزهای جدید را کشف کنم. دوستان بازتری پیدا کردم، افرادی که در اطراف بودند [gay] انجمن. و این باعث شد که هویت جنسی خودم را کشف کنم.

اما من هرگز قصد سر خوردن نداشتم.

جایی که در آن زمان با دوستانم می‌رفتم – در بار خانه فعلی‌ام، C4، در فایتویل – این مکان جایی بود که نمایش‌های درگ برگزار می‌شد. فکر می‌کنم ملکه‌های کمپ و کمدین‌هایی که به شهر آمدند و دیدند چه کار می‌کنند، مرا به آن علاقه‌مند کردند. دیدن آنها باعث خنده مردم می شود و این اجراهای واقعاً تئاتری و سرگرم کننده را اجرا می کنند که علاقه من را برانگیخت. و یک روز، [the bar] من یک شب صحنه باز داشتم و یکی از دوستانم مرا تشویق به انجام آن کرد. من این کار را انجام دادم و در نهایت این اشتباه را متوجه شدم. و او به نوعی ترک کرد.

بنابراین، آیا خودتان را ملکه کمدی ها معرفی می کنید؟ زیرا در اینستاگرام ظاهری عالی و متحول می کنید.

من این احساس را دارم که شاید تقریباً دارم افراد را در اینستاگرام جذب می کنم. هر وقت اجرا می کنم بیشتر کمپ، کمدی و کارهای احمقانه انجام می دهم. اما این معمولا به خوبی در عکس ها منعکس نمی شود.

چه چیزی الهام بخش ظاهر و سبک عملکرد شما شد؟ آیا نمادهای فرهنگی یا درگ کوئین هایی وجود دارد که به سمت آنها گرایش داشته باشید؟

من خیلی چیزها را از کشش خارج می کنم و آنها را وادار به کشیدن می کنم – چیزهایی که مرا سرگرم می کند. من نوستالژی زیادی می کشم. من شماره هایی دارم که در آنها به تبلیغات قدیمی مربوط به اوایل دهه 2000 اشاره می کنم. من یک ترفند بر اساس سرهنگ سندرز انجام می دهم. چیزهایی را که فکر می کنم می توانند واقعا خنده دار باشند را می گیرم و آنها را برمی گردم.

اما یکی از بزرگترین چیزهایی که بر سبک اجرای من تأثیر گذاشت، تماشای ویدیویی از باب ملکه بود که مدت ها پیش در حال کشیدن بود. من تازه شروع کردم به کشیدن و همه در مورد مد صحبت می کردند. و در آن زمان، من واقعاً نمی دانستم به دنبال چه چیزی باشم – یا چیزی شبیه به آن. یادم می‌آید «چگونه مد کنیم» را در گوگل جستجو کردم و یکی از اولین چیزهایی که مطرح شد اجرای باب درگ ملکه بود. روشی که او موسیقی را با کلیپ های صوتی کوچک از ویدیوهای یوتیوب میکس می کرد و آن را به یک طرح تبدیل می کرد تأثیر زیادی در شروع ساخت میکس و اجراهایم داشت. این ذهن من را به احتمالات بیشتری در مورد چگونگی جمع آوری یک داستان باز کرد. لازم نیست فقط یک آهنگ سه دقیقه ای و همگام سازی لب باشد. ممکن است بیشتر باشد


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


آیا مادر عزیزی دارید یا خانواده عزیزی که با آنها همکاری می کنید؟

من در صحنه یدک کشی که در آن هستم واقعا خوش شانس هستم. شاید به این دلیل است که ما در میانه راه هستیم، اما همه ما واقعاً به یکدیگر کمک می کنیم. همیشه کسی هست که بتوانم از او راهنمایی بگیرم یا بپرسم: «نظر شما در مورد این ایده چیست؟ آیا می توانم این لباس را قرض بگیرم؟ آیا می توانم آن مو را قرض کنم؟پس من خانواده عزیزی ندارم به تنهایی. اما تقریباً شبیه یک روستای یدک‌کش شده است.

اما دوست ندارم زیاد تحت تاثیر دیگران باشم. من مادر کشنده یا بچه‌هایی ندارم که می‌کشند، زیرا نمی‌خواهم کسی مرا تکان دهد یا بیش از حد مرا به سمت یک روش زندگی سوق دهد – و برعکس. می دانم که اگر یک دختر یا پسر داشتم، فقط سعی می کردم از طریق آنها فرافکنی کنم.

من یک شریک دارم [Miss Liza]. همچنین طول می کشد و ما چیزهای زیادی به اشتراک می گذاریم. اما وقتی صحبت از سبک های اجرا می شود، به او نمی گویم چگونه سر بخورد، و او وزن زیادی روی سبک من ندارد. در مورد عملکرد ما افراد کاملاً متفاوتی هستیم.

به نظر می رسد که سواران درگ ریس حداقل از نظر ظاهری از شرکای خود کمک بگیرند.

این تقریباً یک مفهوم جامعه درگ است: شرکای مردم مجبور می شوند به توالت آنها تبدیل شوند. [Laughing.]

وقتی وارد درگ مسابقه شدید، آیا چالشی وجود داشت که در مورد آن هیجان زده بودید یا عناصری از مسابقه که به طور خاص نگران آن بودید؟

من از خود مسابقه نمی ترسیدم. من “مسابقه درگ” را تماشا کردم. می دانستم چه انتظاری دارم. و حتی چیزهایی که به تنهایی در منطقه راحتی من نبودند. . . من همیشه تحت فشار خیلی خوب کار کرده ام.

چیزی که من را بیشتر نگران می کرد محدودیت زمانی بود. من می توانم لباس بدوزم، یک برنامه معمولی را کنار هم بگذارم و یک اسکیت اختراع کنم. اما برای انجام این کار در حالی که دوربین ها روی شما هستند و سعی می کنید همه این افراد را بشناسید، در یک محیط عجیب، سخت است که ذهن خود را روی یک چیز متمرکز کنید. چیزهای کوچک زیادی در اطراف شما اتفاق می افتد.

در مورد حضور در تلویزیون ملی در آنجا چطور؟

خیر تقریباً 20 سال اول زندگی ام را با نارضایتی از کاری که انجام می دادم گذراندم و از اینکه نتوانم هر کاری متفاوت را امتحان کنم می ترسم. وقتی شروع کردم به تغییر چیزها در درون خودم و امتحان کردن چیزهای جدید، سپس بهترین چیزها برای من شروع شد. انجام این کار باعث شد من بکشم.

ساخت «مسابقه درگ» آشکارا بسیار بزرگ و بسیار ترسناک بود. اما من او را در آغوش گرفتم. به خودم گفتم که مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد، حتی اگر آنطور که می‌خواستم اتفاق نیفتد، همیشه می‌توانم برای کار در Target برگردم. و این هرگز اتفاق نیفتاد.

می‌دانستم که از انجام ندادن آن بیشتر متاسفم تا اینکه آنطور که برنامه‌ریزی کرده بودم پیش نمی‌رفت.

مرتبط: RuPoll وارد جریان اصلی می شود

با ورود به مطالعه، چگونه انتظار داشتید که به عنوان چی، یک مرد طبیعی که درگ ایجاد می کند، پذیرفته شوید؟

من فکر می کنم چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که افرادی هستند که برای مدت طولانی در حال کشیدن هستند. بعد از ورود به صحنه گلایدینگ هر از چند گاهی سوژه شوخی می شدم. اما من در چندین ایالت، در – نمی دانم چند – بارها و مکان های مختلف بازی کرده ام. در مسابقات کشوری شرکت کرده ام. و من هرگز از آن دفع نشده ام.

بدیهی است که کمی تردید وجود داشت. و من فکر می کنم شما باید کمی شک و تردید سالم داشته باشید، زیرا برخی از افراد واقعی هستند که محبوبیت لغزش را می بینند و علائم دلار را می بینند و می خواهند از آن سوء استفاده کنند. اما با سر خوردن، مخصوصاً در جایی مانند آرکانزاس، فکر نمی‌کنم تا الان حتی سودی هم داشته باشم. [Drag is] بسیار گران است، و ساخت نمایش با 40 دلار و دو بلیت نوشیدنی، صورت حساب ها را پرداخت نمی کند.

او باید پیر شده باشد، در کنسرت ها برای این همه بحث می کند. حالا که در این برنامه حضور داشتید، فکر می کنید در آرکانزاس می مانید یا جای دیگری مانند لس آنجلس را امتحان خواهید کرد؟

می دانم که اگر تمام عمرم را در آرکانزاس بمانم، پشیمان خواهم شد. من حداقل باید سعی کنم به یک شهر بزرگتر حرکت کنم، فشار بیاورم، ببینم چه اتفاقی می افتد، ببینم چه زمینی می آید. همانطور که قبلاً گفتم، اگر همه چیز خوب پیش برود، همیشه می‌توانم به فایتویل برگردم و به تارگت برگردم انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وقتی صحبت از ایجاد آن شد، خواندم که شما چند بیت کوین پول نقد کرده اید تا به شما کمک کند تا به نمایشگاه برسید.

درست قبل از دریافت تماس Drag Race بود. اتفاقاً پاداش کوچکی از کار دریافت کردم، بنابراین 100 دلار اضافی برای خرج کردن داشتم. در نهایت، من آن را در Dogecoin سرمایه گذاری کردم [stock]چون در آن زمان همه در مورد آن صحبت می کردند. سپس، وقتی تماس Drag Race را دریافت کردم، داشتم می دویدم و سعی می کردم همه این لباس ها را کنار هم بگذارم، و پول زیادی نداشتم.

وقتی می خواستیم بلند شویم، Dogecoin پرید و 100 دلار به حدود 600 دلار تبدیل شد. این مبلغ دیوانه کننده ای نیست، اما برای تامین کرایه خانه و پرداخت چند چیز دیگر کافی بود. این برای من نتیجه نهایی بود.

بیشتر لباس هایی که با خودت می بردی درست کردی؟

من کردم. همانطور که گفتم، وقتی تماس گرفتم در Target کار می کردم. و من در یک شهر بزرگ زندگی نمی کنم. من یک سری طراح را نمی شناسم. حتی اگر این کار را بکنم، واضح است که نمی‌توانید راه بروید و به همه بگویید که در مسابقه Drag Race شرکت خواهید کرد. این اعتماد به نفس را نداشتم که به طراحان تصادفی روی بیاورم و بگویم: “هی، من در Drag Race خواهم بود، اما به کسی نگو.” آیا می‌توانید لباس‌های رایگان بسازید که بعداً هزینه آن را بپردازم؟» در بیشتر موارد، فقط باید دست و پا می‌کردم و همه کارها را خودم انجام می‌دادم.

من می دانم که بسیاری از ملکه های عزیز برنامه دارند. ممکن است هرگز برای Drag Race تماسی دریافت نکنند، اما طراحانی را آماده کرده اند و همه چیز را مرتب دارند. من نمی توانم تصور کنم.

خوب، به عنوان یک همکار از آرکانسان، من هیجان زده هستم که ببینم شما به چه چیزی رسیده اید. قبلاً یک فصل بسیار هیجان انگیز بود.

بله، احساس می‌شود که در برخی از فصل‌های قدیمی‌تر، به خصوص با عکس‌برداری، نمایش استعدادها و موارد دیگر احساس می‌شود. و RuPol رقص اعداد استعداد. . . واقعا سرگرم کننده خواهد بود.

“RuPol’s Drag Race” جمعه ساعت 20 از شبکه VH1 پخش می شود.

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر