ما 17 مارک شکلات تلخ را امتحان کردیم تا جفت روح خود را پیدا کنیم

[ad_1]

من و بریندا ایر، مدیر محتوا، یک کابینت بایگانی مشترک داریم، به این معنی که میان وعده ها را به اشتراک می گذاریم: بیسکویت، حلوا، ذرت بو داده و مهمتر از همه، شکلات تلخ. چند چیز وجود دارد – از جمله قهوه – قابل اطمینان تر است تا من را از افت ساعت 14 بیرون بیاورد.

بنابراین، به نام مطالعه خودخواهی، ما به این نتیجه رسیدیم که خوب است یک تست طعم انجام دهیم: وقتی نیاز به پر کردن انبار داریم، به دنبال کدام مارک شکلات تلخ باشیم؟ به پنج سوپرمارکت رفتم و هر شکلات تیره ای که پیدا کردم در محدوده 70 تا 85 درصد کاکائو خریدم که به 17 مارک می رسید. مخلوط های فشاری، مانند آجیل و میوه های خشک، رد صلاحیت بودند، اما اگر مارک اصرار می کرد نمک خوب بود.

شکلات خوب یعنی چه؟

به عنوان یک قاعده، شکلات تلخ باید حداقل 70٪ کاکائو داشته باشد. به گفته ویراستاران، وقتی برچسب‌هایی با برچسب «۷۰ درصد کاکائو» را می‌بینید، به این معنی است که محصول حاوی ۷۰ درصد لیکور شکلات از نظر وزن است و بقیه بیشتر شکر است، به‌علاوه کمی شکلات امولسیون شده و/یا وانیل. آشپزخانه آزمایشی آمریکا. شکلات تلخ با کیفیت خوب نباید حاوی ده ها ماده افزودنی اضافی باشد، به جز طعم هایی مانند نمک دریا یا کارامل. اما در اینجا ما دوباره به کارامل، نعناع یا پر کردن میوه علاقه ای نداشتیم. تنها چیزی که می خواهیم یک تکه شکلات تلخ تلخ است.

ما همچنین از زمانی که شکلات‌های تیره متعهد به تجارت منصفانه و روش‌های ارگانیک هستند، قدردانی می‌کنیم، اما معتقد نیستیم که این عوامل لزوماً به این معنا نیستند. خوب شکلات. در واقع، برخی از مارک های شکلات مورد علاقه تست کنندگان طعم ما، همان هایی بودند که احتمالاً در راهروهای داروخانه پیدا خواهید کرد. هشدار اسپویلر: یکی از محبوب‌ترین برندهای شکلات تلخ از Trader Joe’s بود که جای تعجب نیست، زیرا این خواربارفروشی نمی‌تواند اشتباه کند.

فواید شکلات تلخ برای سلامتی

ببینید، ما اینجا نیستیم که به شما بگوییم برای سلامتی و تندرستی خود چه بخورید یا نه. با در نظر گرفتن این موضوع، مطمئناً از این واقعیت که شکلات تلخ می تواند فواید قابل توجهی برای سلامت قلب داشته باشد عصبانی نیستیم. طبق گفته انجمن قلب آمریکا، شکلات تلخ حاوی سطوح بالایی از فلاونوئیدها است که با کاهش خطر بیماری قلبی و فشار خون بالا در بزرگسالان مرتبط است.

بهترین تکه های شکلات تلخ

شکلات‌های تیره به ترتیب حروف الفبا چگونه ارائه می‌شوند:

نمک دریای عمیق تاریک Alter Eco (70%)

این شکلات در قلب مینیمالیستی است: بدون طعم دهنده مصنوعی، امولسیفایر، سویا یا مواد GMO. کاکائو منشا اکوادوری است و سرشار از فلور دسل است. علاوه بر این، چه بسته صورتی زیبا! به طور کلی، آزمایش کنندگان ذائقه ما به این موضوع علاقه داشتند: بسیاری از مردم آن را “خوب” نامیدند که خوب است و یک نفر آن را “غنی اما نه خیلی سنگین” توصیف کرد.

شکلات تیره استلا نوآر (72%)

مانند برخی از همتایان خود، لیست مواد تشکیل دهنده نوار شامل وانیل (معمول، اما به هیچ وجه همراه با شکلات تلخ نیست)، که کمی انرژی آب نبات به مخلوط اضافه می کند. یکی از مزه‌کنندگان گفت: «می‌توانم کل تخته را ببرم». دیگری آن را “میوه ای، پخته شده و خوشمزه” نامید، در حالی که دیگری گفت “با چیزی شیرین همراه می شود تا در تمام شکوه تلخش بدرخشد.” شاید کلمانتین سرد؟ یا چند خرمای چسبناک؟ آزمایش دیگری در راه است.

شکلات تلخ Chocolove Strong (70%)

Chocolove برای تلاش های خود یک ستاره طلا دریافت می کند. این نوار به اندازه کافی مراقب بود که شعر عاشقانه خود را بیاورد (چاپ شده در داخل بسته!): غزل الیزابت بارت براونینگ آه می کشد: “اگر مجبوری مرا دوست داشته باشی، بیهوده است.” (شما به آنها بگویید، لیز!) علیرغم حسن نیت او، ذائقه گران ما شکست نخوردند. یکی گفت “خیلی خوب است” در حالی که دیگری گفت “خیلی خوب است؟” برخی طعم گرم قهوه او را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر از این که او “آنقدر که از نامش پیداست قوی نیست” شکایت کردند.

شکلات تلخ بسیار خوشمزه (70%)

اما چقدر خوشمزه و غنی صحبت می کنیم؟ بسیار خوشمزه است، به گفته آزمایش کنندگان طعم ما! می توان این را با کره بادام زمینی تصور کرد که اگر از من بپرسید بهترین تعریف است. از دیگر تعارفات می توان به “کاکائو”، “گنگ”، “خامه ای، نه خیلی تلخ” و “مناسب برای دوستداران شکلات تلخ” اشاره کرد. کدام همه ما هستیم، درست است؟

Equal Exchange Panama Extra Dark Chocolate (80%)

در حالی که ما تعهد او به سیستم های غذایی تجارت منصفانه و مواد ارگانیک را دوست داریم، طعم این شکلات تخته ای مورد علاقه آزمایش کنندگان طعم ما نبود. یکی نوشت که “طعم شکلاتی مشخصی” وجود ندارد، که فکر می کنم منصفانه است که بگویم هدف اینجاست. دیگری “احتمالاً دیگر چنین نمی شود” در حالی که شخص دیگری او را “تلخ اما تیزبین” یافت؟

Ghirardelli Intense Dark Twilight Delight (72%)

همه ما می توانیم موافق باشیم که این نوار برنده مسابقه نام است – چه کسی نمی خواهد از گرگ و میش لذت ببرد؟ اما بازخوردها متفاوت بود. اگرچه گیراردلی بالاترین درصد کاکائو را در کاسه نداشت، آزمایش کنندگان طعم هنوز طعم آن را پیدا کردند. شدید، قوییکی گفت: «مزه دودی، برای صبحانه زیاده.» دیگری به “طعم پر سروصدای قهوه” خود اشاره کرد. از طرف دیگر! این شکلات “به خوبی شکوفا می شود” و “خوب آب می شود”.

شکلات سیاه سبز و سیاه (85%)

تیره ترین شکلات تلخی که تا به حال چشیده ایم. این نوار که با دانه های کاکائو Trinitario درست شده بود، کوچک بود علاوه بر این برای صبحانه بعد از ظهر چند نفر در مورد تلخی آن اظهار نظر کردند (“تلخ”، “خیلی تلخ”، دیگری “خیلی تلخ”، شما این ایده را می دانید) که ما را جایی بین “من نمی توانم زیاد بخورم” و “کیفم نیست” گذاشت. این همه چیز را گفت: یک تست کننده طعم آن را به عنوان “عمیق” خلاصه کرد، چیزی که همه ما می خواهیم آن را بخوانیم.

شکلات تیره ساده هو (70%)

کلمه نه هشت بار روی برچسب هو ظاهر می شود: بدون روغن پالم، بدون شکر تصفیه شده، بدون شکر نیشکر، بدون الکل قند، بدون لبنیات، بدون گلوتن، بدون امولسیفایر، بدون لسیتین سویا. که ما را با آن رها می کند. . . کاکائو، شکر نارگیل و کره کاکائو. به نظر می رسید که این شیرین کننده استثنایی چشم (زبان؟) طعم دهنده های ما را به خود جلب کند. یکی گفت: «از طعم شکر نارگیل تار شده است. دیگری گفت: پربار. چند نفر اشاره کردند که این “کارامل” و “خیلی ملاس” است. در همین حال، دیگران از تعادل شیرینی و لقمه او قدردانی کردند.

Lily’s Extra Dark (70%)

یکی دیگر از شیرین کننده های غیر معمول – این بار استویا، یک ماده بدون کالری که آزمایش کنندگان طعم ما چندان آن را دوست نداشتند. چند نفر آن را به طرز ناخوشایندی “تلخ” یافتند. آنها همچنین می گویند: “رایحه مصنوعی”، “تانیک” (آیا این یک تعریف خارج از شراب است؟)، “بد نیست” و دو موارد “دوست ندارم”. البته همیشه یک چیز خارق‌العاده وجود دارد: «فکر می‌کردم به خاطر استویا از او متنفرم». “اما من نکردم.”

شکلات تلخ لینت (70%)

لینت به “طعم استثنایی کاکائو” افتخار می کرد و گروه مایل به موافقت بودند. یکی گفت: «شکلات تلخ سخت» و اضافه کرد که «کلیک خوبی دارد». اگرچه درصد کاکائو در آن به اندازه چندین بار دیگر است، اما به دلیل کرمی بودن آن متمایز است. یکی از مزه‌کنندگان قبل از خراشیدن ستاره بزرگ و فریاد زدن «مورد علاقه» نوشت: «این شکلاتی برای دوستداران شکلات شیری است که می‌خواهند شکلات تلخ دوست داشته باشند». به همین ترتیب، شخص دیگری گفت که این “شکلات شیری” است و آنها می توانند “یک تن از آن را بخورند” قبل از اینکه بفهمند “آیا من مسئول هستم؟” آنها نوشتند. نه! شما عالی هستید.

شکلات مادکاس Pure Dark Heirloom (70%)

این میله برنده بهترین نمایش در نمایشگاه شکلات در نیویورک 2009 شد، مسابقه ای که یک دقیقه پیش در مورد آن نشنیده بودم، اما اکنون دوست دارم در آن شرکت کنم. مادکاس به عنوان “شکلات تیره با طعم میوه ای لطیف” توصیف می شود، که چشندگان ما می گویند کاملاً دست کم گرفته شده است. تقریباً هر معاینه ای به ثمربخشی آن اشاره می کند، از جمله، اما نه محدود به موارد زیر: “فورا تیز و میوه ای”، “وای” بنابراین میوه “، طعم کیک گیلاس “، طعم زغال اخته با روکش شکلاتی “و” طعم زغال اخته؟

ماست شکلات تلخ (80%)

در برچسب، این نوار شکلاتی با یک “لباس سیاه” و “کت و شلوار زغالی” و “بهترین شلوار جین شما” مقایسه می شود که برای من سه روز / شب بسیار متفاوت به نظر می رسد، اما شاید نکته این باشد؟ این نوار واقعاً گروه را تقسیم کرد. برخی از طرفداران بودند: “وای، این خیلی خوب است” و “بسیار خوب!” دیگران او را مست و خوشایند یافتند. چند نفر گفتند این “شراب” است در حالی که شخص دیگری طعم “رازک” را چشیده است. و یک تست کننده مزه صادقانه طعم آن را با “الکل خالص. یا لیکور گیلاس؟ همچنین بنزین” مقایسه می کند.

شکلات تلخ تلخ شارفن برگر (70%)

یکی دیگر از گزینه های تقسیم شده، شارفن برگر به گفته تیم نه برنده آشکار بود و نه بازنده. نظرات مطلوب عبارتند از “واقعا خوب” (برای خوردن شکلات ساده یا داغ!)، “رضایت مخاطب” و “تلخ با طعم ظریف”. در همین حال، دیگران فکر می کردند که “تخت” و “اوه، بد نیست، اما مورد علاقه من نیست.”

شکلات تلخ لگنی 70%

این شکلات تنها بلوک گرد در دریای مستطیل ها بود، اما این چیزی نیست که آزمایش کنندگان طعم ما در مورد آن صحبت می کردند. بر خلاف دیگران، تازا را با مولینوس یا آسیاب های سنتی مکزیکی سنگ می کنند که بافتی ترد به آن می بخشد. اگرچه برخی آن را حواس‌پرتی می‌دانستند، اما بیشتر آزمایش‌کنندگان طعم فوق‌العاده‌ای در “ارتعاشات ترد” و بافت “قزل آلا”، “دانه‌دار” آن داشتند. یک مرد حتی چهار ستاره کشید و. . . دو تا از آنها را دور بزنم؟ اما چرا؟

شکلات تلخ نمک دریایی تئو (70%)

وقتی تئو می گوید نمک دریا، تئو به معنای نمک دریا است. بالاخره ما برای آن اینجا بودیم. یک تست کننده طعم آن را “تعطیلات” نامید. دیگری گفت: اینجا نمک زیاد است، اما ارتعاش میوه های خشک هم وجود دارد. همین می شود می کشند از s’more و من آن را با آبجو ترکیب می کنم.

Tony’s Chocolonely (70%)

ماموریت تونی تولید شکلات “100% بدون بردگان در سراسر جهان” است که می توانید و باید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. همچنین ارزش وقت گذاشتن را دارد: این شیرجه عمیق توسط ملیسا کلارک در مورد نحوه درست کردن شکلات. همانطور که من بسته بندی خود را باز می کردم، چند نفر متوجه بسته بندی تونی شدند و چیزی شبیه به “من عاشق تونی هستم!” و نتایج تست طعم بسیار طنین انداز شد. کلمات محبت آمیز عبارتند از: «میان وعده های زیاد»، «به طرز لذت بخشی تلخ»، «خوشمزه»، «ابریشم چشمگیر برای شکلات تلخ» و «من آن را در هواپیما می خورم».

Trader Joe’s Pound Plus (72%)

عنوان گویای همه چیز است. وزن این نوار 17.6 اونس باورنکردنی است که آن را بسیار غیر عملی می کند. یا بسته به اندازه میز و استرس کار شما برای نگهداری میز شما کاربردی است. “اکنون این چیزی است که من در شکلات به دنبال آن هستم – کلیک خوب!” یک طعمه اعلام کرد. دیگری گفت: “شکلاتی که می خواهم بخورم.” و: “اصلاً از این بابت عصبانی نیستم. می خرمش، اما نه هدیه.” اما آیا هر شکلاتی یک هدیه نیست؟ مخصوصا به خودت؟

این نشریه حاوی محصولاتی است که به‌طور مستقل توسط ویراستاران و نویسندگان ما انتخاب شده‌اند و Food52 به‌عنوان مشارکت‌کننده آمازون از خریدهای واجد شرایط بهره می‌برد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر