ما همه زباله های “راک شکسته” هستیم.

[ad_1]

ابتدا از او می ترسیدم. ترسیده. مانند گوگان های اژدهای پیت اصلی، مانند حمام ها و دلقک ها، زباله های فرگل راک، نمایش کمدی موزیکال عروسکی کودکانه جیم هانسون، مانند یک کودک مرا می ترساند.

Fraggle Rock در سال 1983 به نمایش درآمد. چیزی که بلافاصله در مورد نمایش جالب بود این بود که او یک بیوسفر کامل از شخصیت‌هایی با اندازه‌ها و نقش‌های مختلف اختراع کرد. دوزرها، موجودات کوچکی که به ساخت و ساز می پردازند، که با پشتکار ساختمان های کوچکی از تربچه می سازند، و سپس فرگل ها آن را می خورند. هیولاهای بزرگی به نام گورگی که پادشاه هستند یا تصور می شود که باشند. و حتی افرادی که فراگلز را به عنوان «موجودات احمق فضای بیرونی» می شناسند.

بیرون از غارهای فراگل، یک تپه زباله است. ماپت ویکی شخصیتی به نام مارجوری را به عنوان “یک بزرگ، مادر و توده ای معقول از کمپوست” توصیف می کند. عروسکی را تصور کنید که از برگ های مرده و قهوه ای ساخته شده است. به گفته ویکی ماپت، سطل زباله همه چیز را می داند و همه چیز را می بیند. “در واقع، مارجری همه چیز است.” مارجوری همراه با برگ ها از پوست موز، پوست مرکبات تهیه می شود. گاهی اوقات در چین های تاریک آن می توانید یک بطری، یک جعبه مقوایی برای تخم مرغ یا یک قوطی حلبی را ببینید. صداپیشگی اصلی او جری نلسون بود، او گاهی اوقات یک دوربین دوچشمی با شاخ می پوشد، لباس پلاستیکی می پوشد و آهنگ های مشعل و بلوز می خواند.

در سال 1987، فیلم اصلی «فرگل راک» روی آنتن رفت. اکنون، در سال 2022، Apple TV + “Fraggle Rock: Back to the Rock”، تهیه کننده اجرایی لیزا هانسون و هالی استنفورد از شرکت جیم هنسون و همکاری قدیمی هنسون، جان تارتالیا را پخش می کند. Fraggles اصلی در راه اندازی مجدد خوش آمدید، شخصیت هایی مانند Gobo، Mokey، Wembley، Boober و Red. این آهنگ مضمونی شوخ و شاد است.

بنابراین، خوشبختانه، این مارجری است.

در بزرگسالی به یک خبره از حمام های حباب دار تبدیل شدم. دلقک ها خوبن اما سطل زباله عالی بود. نه تنها این، بلکه مارجوری، خسته از بیماری همه گیر و فرسودگی شغلی، اکنون بیش از هر زمان دیگری می تواند با ما صحبت کند. در سال 2022 ما هستند انبوه زباله

مطالب مرتبط: حیوانات مبهم چه چیزهایی را می‌توانند از خانه نتفلیکس در مورد اضطراب آب و هوا بیاموزند

Fraggles برای مشاوره حکیم به Trash Heap می‌آید، که او آزادانه آن را همراه با این آهنگ‌های جاز پخش می‌کند. بسیاری از قسمت‌های سریال اصلی حاوی ضرب‌المثلی از آن است که همیشه به یاد ماندنی است: «آرام باش. با جریان برو. برو با دماغت بیشتر حکمت او این است که به خودتان اعتماد کنید، حتی اگر موجودی کوچک و ناامن باشید.

برخلاف دیگر شخصیت های دنیای «فرگل راک» تنها یک زباله وجود دارد. به تنهایی در لبه Fraggledom وجود دارد، در هنگام خواب غرق می شود یا احساس افسردگی (متصل) می کند. Fraggles او را ملاقات می کند، اما آنها همیشه چیزی می خواهند. معمولا کمک یا امید.

جامعه همیشه در Fraggle Rock بسیار بزرگ بوده است، این که چگونه گروه ها با هم زندگی می کنند و به یکدیگر کمک می کنند – برای مثال، یک سیستم آبی مشترک دارند. دوزرها برای خوردن ساختمان‌هایشان به Fraggles متکی هستند تا فضا و دلیلی برای ساختن بیشتر داشته باشند، همانطور که Fraggles برای طراحی خوشمزه و ترد به Doozers متکی است. با این داستان و دیگر داستان‌های زیست‌محیطی، «سنگ شکن» برای من یک درس اولیه در اکوسیستم بود.

اما توده زباله واقعاً از آن پشتیبانی برخوردار نیست. او منزوی است و برای زنده ماندن به خودسری اشیاء دور ریخته شده تکیه می کند. او بدون امنیت زندگی می کند و تنهاست. تنها همراهان همیشگی او؟ دو موش صحرایی، که ممکن است کمک، پیاده یا پسر باشند، اکنون به لطف مدرسه از راه دور به طور دائم در خانه هستند.

مثل سطل زباله گیر کرده ایم. بسیاری از ما نمی‌توانیم به روش‌های معمولی که قبلاً انجام داده‌ایم، با خیال راحت در دنیای خود سفر کنیم یا حتی حرکت کنیم (در این مرحله خوشحال می‌شوم به اداره پست بروم). برنامه ها لغو می شوند، به طور نامحدود به تعویق می افتند. ما مثل تپه زباله گیر کرده ایم.

با این حال، انبوه زباله بر اهمیت هوای تازه، برای استفاده از استراحت های کوتاهی که در دسترس ما است، به ویژه در طبیعت، تأکید می کند. در یکی از قسمت‌های برنامه اصلی، وقتی فراگل به او می‌گوید که هیچ ایده‌ای ندارد، انباشته زباله پاسخ می‌دهد: “برو آرام زیر درختی در انتهای باغ بنشین و به یک چیز فکر کن.”

بیشتر اعلامیه‌های Trash Heap در دهه 1980 بی‌انتها هستند، توصیه‌هایی که بهتر است اکنون به آن گوش دهیم، مانند پوشیدن کلاه. او به فراگل که برای کمک غیرمرتبط نزد او آمده است، اصرار می کند: «هشت ساعت بخواب. پسران موش او گفتند: “ورزش کنید و خوب غذا بخورید.” جام زباله می گوید: «اوه، مثل کیک پنیر گیلاس!»

قبول کنید، ما مثل مارجوری از زباله ساخته شده ایم. “من پوست پرتقال هستم. من تفاله قهوه هستم. من خرد هستم.” مارجوری مانند ما در بهترین روزهایمان، بهترین کار را انجام می دهد – حتی اگر همه چیزهایی که دارد به معنای واقعی کلمه زباله است. او به Fraggle Boober که جذابیت شانس خود را با دادن لحافی که به تازگی در زباله‌دانش فرود آمده است، از دست داده است، توصیه می‌کند: «بگذارید این پتوی شانس شما باشد. او کمی دروغ می گوید و اسطوره ای درباره شخص بزرگی ابداع می کند که قبلاً صاحب پتو بوده است. وقتی بوبر می پرسد که چرا صاحب قبلی اگر اینقدر خوش شانس بود، پتو را رها می کرد، زباله ها سخاوتمندانه پاسخ می دهند: “شاید او می خواست به اشتراک بگذارد. گاهی اوقات زمانی اتفاق می افتد که شما همه چیزهایی را که می خواهید دارید.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


تپه آشغال تپه ای از انعطاف پذیری کپک زده است. یک درام در فصل 2 وجود دارد که گورگوس ها (که نمی دانند زنده و جادویی است) آن را حرکت می دهند تا یک آلاچیق بسازند. اما از سرنوشت انبوه برگ های افتاده می گریزد و نمی سوزد. او را به رودخانه پرتاب نکردند، اگرچه او را تهدید کردند. در برابر بحران مقاومت کرده است. او خود را دوباره کشف می کند و به مکان دیگری منتقل می شود، روندی که به طرز عجیبی او را برای مدت کوتاهی به یک مرد تبدیل می کند و لهجه اش را تغییر می دهد (لهجه تا حدودی مردد نلسون به عنوان اروپای شرقی، روسی و ییدیش توصیف می شود). اما چه کسی نیست در این مدت از سال 2020؟

مارجوری به سادگی می گوید: «کشتن یک انبوه زباله سخت است.

مانند اوراکل باقیمانده ها، ما همه چیزهایی را که نیاز داریم در درون خود داریم – همیشه اینطور نیست، شاید هم اکنون نباشد. مارجوری گفت: “به صدای کوچک داخل گوش کن.” هنگام راه‌اندازی مجدد Apple TV +، که کاملاً با ظاهر و روح نسخه اصلی مطابقت دارد، Trash Heap کمی ساکت‌تر است. لهجه او ضعیف شده یا ناپدید شده است، او کیسه های (زباله) زیر چشمانش را به دست آورده است، اما قدرت او کمتر نیست. Fraggles او را “آیکون” می نامد.

گوش کن، همه ما تغییر کرده ایم (نمایش همچنین جایگزین مخترع بزرگتر داک با یک دانشجوی علوم می شود که یک زن جوان است). اما حکمت کابوس وار به همان شکل باقی می ماند. “تنها نباش. دوست پیدا کن. دوستان کمک کنند.” همه چیز با آهنگ و همراهی بهتر است، حتی مجازی. و همه چیز با Fraggle Rock بهتر است.

“Fraggle Rock: Back to the Rock” هم اکنون از Apple TV + پخش می شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=H21eTqk9BP8

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynakore filmleriaviator oynaredfoxbetistanbul escort