ما رو را محکوم کردیم: بسیاری از آمریکایی ها از سقط جنین بی اطلاع هستند

[ad_1]

مگان مک داول، ستون نویس واشنگتن پست، یک منافق کلاسیک ضد زن در قالب فیلیس شافلی است. او زنی است که از تمام مزایای فمینیسم برای ایجاد یک حرفه قدرتمند برای خود استفاده می کند، اما اکنون از قدرت خود برای حمله به امیدها و رویاهای زنان دیگر استفاده می کند، چه با غر زدن بر جنبش #MeToo یا سرزنش زنان به ازدواج های ناخوشایند باقی بماند. نام “بچه ها”. جای تعجب نیست که این “آزادیخواه” ادعایی از آزادی زن برای کنترل توانایی تولید مثل خود چشم پوشی می کند. مک داول در دفاع پیشگیرانه کاملاً قابل پیش بینی خود از ابطال مورد انتظار دادگاه عالی رو علیه وید در تابستان آینده، استدلال می کند که این مهم نیست زیرا آمریکایی ها واقعاً به این موضوع علاقه ندارند:

اما در صورت ابطال دیوان عالی کشور نیز امکان پذیر است آهوو با بازگرداندن سؤال به ایالت ها، نزاع قانونی متعاقب آن نشان می دهد که پاسخ به این سؤالات کمتر بر اساس جنسیت است تا ارزش ها – یا سبک زندگی. آیا شما یک متخصص با تحصیلات دانشگاهی هستید که نیاز به برنامه ریزی دقیق بارداری برای بهینه سازی شغل خود دارید، یا یک کارگر ساعتی با دستمزد پایین هستید که ملاحظات دیگر برای او مهم تر است؟

نامیدن “یک حرفه ای تحصیلکرده دانشگاهی که نیاز به برنامه ریزی دقیق بارداری برای بهینه سازی شغل خود دارد” (مقوله ای که خود مک آردل به آن تعلق دارد) شاهکار تبلیغات زن ستیز است. این یک کلیشه است که خوانندگان واشنگتن پست با انواع جمعیت شناسی و عادات رای دادن برای نفرت جمع می شوند، از رای دهندگان پیر ترامپ، دیوانه که دخترانشان به جای ازدواج با پسر همسایه به شهر بزرگ نقل مکان کرده اند. و مردان جوان جمهوری خواه از این موضوع آزرده خاطر شده اند. مجموعه دختران داغ آنها بسیار محدود به برادران لوی است، که وانمود می کنند که توهین های جنسیتی به “رئیس دختر” و “رای دهندگان واژن” انتقاد شدیدی از دولت سرمایه داری است که در واقع هنوز عمدتاً در اختیار مردان است. و حتی آنهایی که خود را فمینیست می شناسند، نسبت به اشاره مک داول مبنی بر اینکه به زنان آزرده طبقه بالا بیشتر از زنان طبقه کارگر اهمیت می دهند، احساس گناه می کنند.

اما همه چیز بر اساس یک دروغ است.

مطالب مرتبط: حتی اگر ایالات متحده از مادران حمایت کند – و نه – همیشه نیاز به سقط جنین وجود خواهد داشت.

هدف ما این است که سقط جنین را به عنوان خدماتی تصور کنیم که دریای ال وودز بین جلسات تجاری قدرتمند و پدیکور بعد از ظهر آغشته به شراب تقسیم می‌شود. با این حال، در واقعیت، بیمار معمولی سقط جنین مادری کم درآمد است که به طور نامتناسبی احتمالاً یک زن رنگین پوست است. آمار موسسه Guttmacher در مورد این واقعیت واضح است: سه چهارم بیماران سقط جنین به عنوان “فقیر” یا “کم درآمد” طبقه بندی می شوند. از هر 10 بیمار، 6 نفر قبلا زایمان کرده اند. زنان سفیدپوست تنها 39 درصد از بیماران سقط جنین را در کشوری تشکیل می دهند که 60 درصد از جمعیت آن سفیدپوست هستند. دلیل چنین تفاوت هایی مرموز نیست.

پیشگیری از بارداری بهترین و در واقع تنها راه برای کاهش نرخ سقط جنین است. هرچه از نظر مالی وضعیت بهتری داشته باشید، احتمال دسترسی آسان و مقرون به صرفه به پیشگیری از بارداری بیشتر می شود. ال وودز که تخیل مک داول را دنبال می کنند، به این اندازه سقط جنین نمی کنند زیرا سال ها پیش آی یو دی مصرف کردند. زنانی که این دسترسی را ندارند در نهایت با یک بارداری ناخواسته مواجه می شوند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


متأسفانه، مک داول دلایل خوبی برای این باور دارد که لفاظی های زشت او کارساز خواهد بود: اکثر آمریکایی ها به طرز باورنکردنی نسبت به سقط جنین بی اطلاع هستند.

مانند مک‌آردل، دیدگاه‌های آن‌ها در مورد این موضوع بر اساس واقعیت‌ها شکل نمی‌گیرد، بلکه به دلیل تبعیض جنسی و بی‌میلی جسورانه برای صحبت آشکار درباره جنسیت است. ممکن است در مورد انتخاب سکوت کنند، اما اولویت بالایی برای موضوع قائل نیستند. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که سقط جنین برای آنها نیست، بلکه برای افراد دیگر است – افرادی که معمولاً مانند مک‌آردل کلیشه‌ای هستند و به شیوه‌های تحقیرآمیز به رای‌دهندگان اجازه می‌دهند که این موضوع را به کلی نادیده بگیرند. این مطالعه جدید Politico و Morning Consult را نشان می دهد. از یک سو، رای دهندگان عمدتاً طرفدار حقوق سقط جنین هستند و “می خواهند دادگاه عالی روو علیه وید را در جای خود رها کند.” از سوی دیگر، اکثر آنها توجهی نمی کنند، زیرا «تقریباً دو سوم گفتند که نمی دانند دادگاه چقدر احتمال دارد روو را لغو کند. یا گفت که دادگاه بعید است که این سابقه را لغو کند. “(بیشتر ناظران دادگاه مطمئن هستند که رو در ماه ژوئن لغو خواهد شد.) پس از آن، تنها 32 درصد از رای دهندگان گفتند که این موضوع تعیین می کند که به چه کسی رای می دهند.

مطالب مرتبط: آیا محافظه کاران دیوان عالی Rowe را لغو خواهند کرد؟ تحقیر بی احتیاطی آنها نسبت به زنان نشانه خوبی نیست

این تقریباً با تمام مطالعات قبلی سقط جنین مطابقت دارد، که تمایل دارند به آرامی آمریکایی ها را به عنوان “متعارض” در مورد سقط جنین توصیف کنند، اما در واقع نشان می دهند که آنها به سادگی چیزی در مورد آن نمی دانند. همانطور که آملیا تامسون دی هفته گذشته در مقاله‌ای صادقانه در FiveThirtyEight نوشت: «بسیاری از آمریکایی‌ها دوست ندارند درباره سقط جنین صحبت کنند یا در مورد آن فکر کنند، آنها «در مورد روش یا محدودیت‌های پیرامون آن اطلاعات زیادی ندارند» و آن‌ها می‌خواهند کشور یک میانه آرام پیدا کند.” سرزمین “- اگرچه آنها نمی‌دانند که یک “میانه” در مورد اینکه زایمان اجباری یا داوطلبانه است چه شکلی خواهد بود.

این ترکیب ناسازگار دیدگاه‌ها در مورد سقط جنین نشان‌دهنده ترکیب ناسازگار بزرگتر دیدگاه‌ها در مورد برابری زنان به طور کلی است.

از یک سو، آمریکایی ها “قدرت دختران” را جشن می گیرند و می گویند که می خواهند زنان به کار و تحصیل دسترسی برابر داشته باشند. از سوی دیگر، بسیاری از آمریکایی‌ها هنوز هم انتظارات بسیار جنسیتی از زنان دارند که مطیع باشند و خود را تحقیر کنند. همانطور که همه گیر نشان داده است، در واقع جامعه آمریکا به طور باورنکردنی به نابرابری زنان وابسته است. بدون زنان کار خانه بدون مزد، جامعه ما از هم می پاشد. به جای تغییر این واقعیت، ما مخلوط عجیبی از فمینیسم و ​​جنسیت گرایی داریم. به دختران گفته می‌شود که می‌توانند هر کاری که می‌خواهند باشند، اما زنان متوجه می‌شوند که هنوز هم از آنها انتظار می‌رود که هم در محل کار و هم در خانه در صندلی عقب بنشینند. به این واقعیت اضافه کنید که بسیاری از آمریکایی‌ها هنوز از این ایده که زنان برای لذت رابطه جنسی دارند ناراحت هستند، که صحبت در مورد سقط جنین را بسیار سخت‌تر می‌کند. حتی دموکرات‌هایی که از انتخاب حمایت می‌کنند همیشه سقط جنین را به عنوان یک انتخاب «سخت» معرفی می‌کنند و این تصور غلط را تقویت می‌کنند که زنان یا دائماً آرزوی مادر شدن دارند یا در وهله اول از داشتن رابطه جنسی احساس بدی دارند.

وقتی مردم می‌گویند که می‌خواهند در مورد سقط جنین یک «میانه» داشته باشند، من گمان می‌کنم که بیشتر شرایطی را تصور می‌کنم که در آن زنانی که به دلایل «درست» سقط جنین می‌کنند، به آن‌ها دست می‌یابند – و زنان «بد» این کار را نمی‌کنند. اما تشخیص اینکه چه چیزی یک نفر را “خوب” یا “بد” می کند، غیرممکن است، بسیار کمتر مشروعیت بخشیدن به آن. همه فکر می کنند سقط جنینشان منصفانه است، اما بسیاری تصور می کنند که این زنان «دیگر» که سقط جنین می کنند، کثیف و کثیف هستند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


جمهوری خواهان از این مخلوط جهل استفاده کردند تا ما را به این نقطه از زمان برسانند که رو واقعاً، واقعاً در شرف نابودی است.

قضات دیوان عالی با سوء استفاده از این واقعیت که اکثر آمریکایی ها فکر نمی کنند کسی «جدی» بخواهد سقط جنین را ممنوع کند، راه خود را به دادگاه دروغ گفتند. و از ناآگاهی مردم در مورد رایج بودن سقط جنین استفاده کردند تا آمریکایی ها را متقاعد کنند که این مشکل شخص دیگری است. بدتر از آن، آنها به کلیشه های جنسیتی متکی بودند تا آمریکایی ها را متقاعد کنند که “کس دیگری” که به سقط جنین نیاز دارد، کسی نیست که باید به او اهمیت دهد.

وقتی روئه از بین رفت و سقط جنین در بیش از نیمی از کشور ممنوع شد، شاید مردم بیدار شوند. شاید پس از آن مشخص شود که از هر 4 زنی که در طول زندگی خود سقط جنین کرده اند، 1 نفر کارن نیست که نیاز به برداشتن داشته باشد، یا شلخته احمقی منتظر او باشد. افرادی که سقط جنین می کنند پر از افراد با زندگی پیچیده و همدلانه هستند. در واقع، کسی که می‌شناسید و دوستش دارید، احتمالاً یکی از آنها را داشته است. اما زمانی که آمریکایی ها متوجه این موضوع شوند، احتمالاً خیلی دیر خواهد بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur