ما از دانشمندان پرسیدیم که نوع Omicron چه کاری برای ایالات متحده انجام می دهد

[ad_1]

اگر می‌خواهید ایده خوبی درباره نحوه توزیع نسخه omicron COVID-19 در ایالات متحده داشته باشید، فقط به خارج از کشور نگاه کنید. که در انگلستان و آفریقای جنوبی – دو کشوری که در آنها واریانت اومیکرون به سرعت در حال غالب‌تر شدن از دلتا است یا در حال حاضر وجود دارد – میزان عفونت در حال افزایش است، عمدتاً به این دلیل که این نوع بسیار قابل انتقال است. در حالی که شواهد کنونی نشان می دهد که بیماران مبتلا به omicron کمتر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ نیاز دارند، سطوح عظیم عفونت فشار زیادی بر زیرساخت های هر دو کشور وارد می کند.

اکنون که Omicron سواحل ایالات متحده را زینت داده است، به نظر می رسد ما در مراحل اولیه چیزی هستیم که کشورهای فوق الذکر اکنون تجربه می کنند. در نیویورک، درصد افراد مبتلا به کووید-19 مثبت در این هفته در سه روز دو برابر شد و بیل دی بلازیو، مشاور شهردار، اوج را به نوع Omicron نسبت داد. مقامات ارشد بهداشت فدرال طی جلسه ای سه شنبه در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC)، به خبرنگاران گفتند که در عرض یک هفته جهش هفت برابری در گسترش نوع omicron رخ داده است.

اگرچه ممکن است این جهش پس از بهار کاهش یابد، اما آنها اضافه کردند که اگر روند فعلی ادامه یابد، ممکن است یک بحران بهداشت عمومی رخ دهد. این امر به ویژه اگر نوع دلتا به ویران کردن ادامه دهد و اپیدمی آنفولانزا مشکل ناشی از جفت سویه کووید-19 را تشدید کند، صادق خواهد بود. سناریوی اول در حال وقوع است، و سناریوی دوم حداقل بر اساس برنامه زمانی که دانشمندان تعیین کرده اند چه زمانی احتمال دارد که نوع omicron در ایالات متحده رشد کند، قابل قبول تر می شود.

دکتر استفان گلدشتاین، استاد موسسه ژنتیک انسانی اکلس در این باره گفت: «بر اساس داده‌های آفریقای جنوبی و اروپا، می‌توان انتظار افزایش قابل توجهی در تعداد موارد در ایالات متحده طی چند هفته آینده داشت. دانشگاه یوتا از طریق ایمیل این احتمال وجود دارد که تعداد موارد پیک از زمستان گذشته بیشتر شود.

دکتر جورج بنجامین، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا، پیش بینی می کند که omicron در عرض سه تا شش ماه به گزینه غالب در ایالات متحده تبدیل خواهد شد.

بنجامین در کتبی توضیح داد: «این براساس سطح بالای سرایت، تعداد قابل توجه افراد واکسینه نشده و میزان عفونت‌های ناگهانی برای افرادی است که به طور کامل واکسینه شده‌اند اما تشدید نشده‌اند». “عفونت‌های پیشرو در افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند و تشدید شده‌اند، اتفاق می‌افتد، اما با سرعت کمتری.”

مشکل اصلی این است که نوع omicron قابل حمل تر از هر قبلی است. وقتی صحبت از توقف یک بیماری همه گیر به میان می آید، اپیدمیولوژیست ها بیش از یک خطای فشار خون از چند چیز می ترسند.

در واقع، دکتر راسل مدفورد، رئیس مرکز نوآوری جهانی بهداشت و مرکز هماهنگی بحران های جهانی بهداشت، از طریق ایمیل به سالن گفت که انتظار دارد نوع omicron بر ایالات متحده تسلط یابد، درست همانطور که در حال حاضر در حال انجام است. انگلستان. “نوع omicron به طور قابل توجهی قابل حمل تر از دلتا است.”

دکتر مونیکا گاندی، پزشک بیماری های عفونی و استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، نیز گفت که نوع omicron “قابل حمل تر است و موجی از عفونت های جدید را ایجاد می کند”، اما افزود که “اکنون شواهدی وجود دارد که Omicron چیست؟ شدت کمتری نسبت به سویه‌های قبلی دارد. او افزود: «آنچه دانشمندان هنوز نمی‌دانند این است که آیا به دلیل افزایش ایمنی سلولی در جمعیت در دسامبر 2021 در مقایسه با خاصیت ذاتی سویه است که باعث می‌شود آن را کمتر بدخیم کند».


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


فراتر از انتقال، بزرگترین مشکل بعدی در مورد omicron مسئله مقاومت در برابر واکسن است. در طول شش ماه گذشته، گسترش واریانت دلتا به دلیل تعداد آمریکایی‌های واکسینه‌شده کاهش یافته است – و در حالی که دلتا نسبت به واکسن‌ها مقاومت ضعیفی داشت، اکثر بستری‌ها و مرگ‌ومیرهای کووید-19 در ایالات متحده واکسینه نشده بودند، و CDC را بر آن داشت تا با این واکسن تماس بگیرد. وضعیت “همه گیری افراد واکسینه نشده” است.

با این حال، omicron ممکن است حتی بیشتر به دلایل مربوط به جهش در پروتئین خار نسبت به واکسن دلتا مقاوم باشد. B.1.1.529 (نام رسمی نوع omicron) دارای 30 جهش است که در نزدیکی پروتئین اسپایک قرار دارند – که نگرانی عمده ای است زیرا واکسن های mRNA تولید شده برای COVID-19 به طور خاص برای این پروتئین هدف قرار می گیرند. پروتئین خار شامل خارهایی است که مانند خارهای توتیای دریایی از کره مرکزی ویروس SARS-CoV-2 بیرون زده است. ویروس از این میخ‌ها برای ورود به سلول‌های بدن استفاده می‌کند، مانند کلنگی که برای باز کردن قفل استفاده می‌شود، در حالی که واکسن‌های موجود به سلول‌ها کمک می‌کنند پروتئین‌هایی مانند میخ‌هایی که سیستم ایمنی علیه آن آنتی‌بادی تولید می‌کند، تولید کنند. اگر جهش ها به اندازه کافی پروتئین خار را تغییر دهند، سیستم ایمنی بدن ممکن است پس از آماده شدن برای مبارزه با نسخه متفاوتی از خار، در تشخیص ویروس کمتر مهارت داشته باشد.

دکتر ویلیام هازلتین، بنیانگذار و مدیر عامل سابق علوم ژنوم انسانی و رئیس هیئت مدیره و رئیس انجمن جهانی مغز، گفت: “هر دو واکسن، معمولاً برای هر یک از واکسن ها، عملاً هیچ محافظتی در برابر عفونت و انتقال ارائه نمی دهند.” . “سه واکسیناسیون فقط محافظت بسیار موقتی را پس از سه ماه ارائه می دهد.”

ویلیام هزلتین، بنیانگذار و مدیر عامل سابق علوم ژنوم انسانی و در حال حاضر رئیس و رئیس اندیشکده جهانی Access Health International، خاطرنشان کرد که واکسن ها می توانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را شاید تا ده برابر کاهش دهند، اما «آن را از بین نمی برند. وی افزود: «و واکسن‌ها» کسانی را که به شما مبتلا شده‌اند، که مانند شما نیستند، در امان از عوارض یک بیماری که می‌تواند کاملاً جدی باشد، در امان نمی‌گذارد. از ورود ویروس به بدن جلوگیری نمی کند، بلکه تنها زمانی با آن مبارزه می کند که در داخل باشد.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


گلدشتاین توجه را به هشدارهای مختلف در مورد مزایای غیرقابل انکار ایمنی موجود (چه از طریق واکسیناسیون یا عفونت) جلب کرد.

گلدشتاین گفت: “در حالی که به صورت فردی دلگرم کننده است، این جهش قریب الوقوع تقریباً به طور قطع به عفونت های شدیدی منجر می شود که بر منابع مراقبت های بهداشتی از قبل گسترش یافته غلبه کند.” واکسیناسیون مضاعف یا عفونت قبلی، اگرچه احتمالاً بار را کاهش می دهد، محافظت قابل توجهی در برابر عفونت و انتقال بیشتر امیکرون ایجاد نمی کند. ضروری است که افراد در اسرع وقت واکسینه و/یا تقویت شوند تا از خود در برابر افزایش قریب الوقوع Omicron محافظت کنند. “

مدفورد در ارزیابی خود با احتیاط خوشبین تر به نظر می رسید. پس از نوشتن به Salon که به نظر واضح است که نوع omicron “به طور قابل توجهی مقاوم تر از دلتا در برابر آنتی بادی های خنثی کننده تولید شده توسط واکسن های mRNA خط اول ما، و حتی بیشتر از آن در مورد سایر انواع واکسن ها” است، او افزود که “خوشبختانه، به نظر می‌رسد دوز سوم واکسن یا تقویت‌کننده mRNA تا حد زیادی این مقاومت در برابر واکسن و مرگ ناشی از عفونت‌های جدی با نوع omicron را اصلاح می‌کند، اگرچه او اضافه کرد که این به طور رسمی مستند نشده است.

وقتی صحبت از پیامدهای درازمدت نوع omicron برای همه گیری COVID-19 می شود، دو نفر از کارشناسانی که با Salon صحبت کردند از همان کلمه “بومی” استفاده کردند.

بنجامین به سالن گفت: «همه‌گیری در حال وارد شدن به یک فاز آندمیک است. «این بدان معناست که شیوع‌های اپیزودیک وجود خواهد داشت که از طریق مسابقات تماسی، قرنطینه‌های فردی، تعطیلی هدفمند فعالیت‌ها یا رویدادها، و واکسیناسیون/واکسیناسیون مجدد برای افرادی که به آن نیاز دارند مدیریت می‌شوند. آرام باش.”

مدفورد مشاهدات مشابهی داشت.

مدفورد توضیح داد: انواع کووید-19 مانند omicron و سایرین در آینده به یک ویژگی بومی این بیماری تبدیل خواهند شد، شبیه به آنفولانزای فصلی. “داده های امروزی در مورد واکسن های فعلی امیدوارکننده است، زیرا واکسیناسیون کامل (3 دوز) حتی در مواجهه با انواع ویروسی جدید و ساختاری متفاوت موثر باقی می ماند.

اگر کووید-19 واقعاً بومی باشد، ممکن است سیاستمداران لازم باشد این را در نظر بگیرند. با نگاهی به آینده، گاندی (که از کلمه “بومی” در ایمیل خود استفاده نکرد) پیشنهاد کرد که ممکن است عاقلانه باشد که مقامات بهداشت عمومی سیاست های خود را بر اساس بستری شدن در بیمارستان به جای عفونت ها قرار دهند، زیرا نوع omicron می تواند منجر به افزایش خفیف شود. موارد

ما احتمالاً موارد زیادی از Omicron را در سراسر جهان دریافت خواهیم کرد، اما – با کاهش شدت بیماری – تأثیر این گزینه (و محدودیت‌هایی مانند اجبار ماسک و محدودیت‌های ظرفیت) باید بر اساس شاخص‌های بستری در بیمارستان برای COVID-19 باشد. گاندی اشاره کرد. بیرون “اگر نوع omicron یکی از گونه هایی باشد که منتقل می شود اما باعث بیماری خفیف تری می شود، به احتمال زیاد افراد واکسینه نشده پیدا می شوند که منجر به ایمنی بیشتر در این جمعیت ها می شود و حتی افراد واکسینه شده را نیز مبتلا می کند و ایمنی آنها را بیشتر تقویت می کند – که باعث تسریع می شود. مصونیت بیشتری ایجاد کنید و امیدوارم همه‌گیری را در سراسر جهان آرام کنید.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı