مانند سامانتا، از دنباله «سکس در شهر» طلاق بگیرید، فیلمی که پیر می شود اما بالغ نمی شود.

[ad_1]

در اینجا چیزی در مورد طلاق وجود دارد. دلایل منتهی به آنها بسیار است و داستان های پشت این دلایل دیدگاه های بسیاری دارند. همانطور که تاریخ توسط برندگان نوشته می شود، کشوری که اعداد را دارد، نسخه “رسمی” آنچه اتفاق افتاده را ایجاد می کند، مهم نیست که این ارزیابی چقدر منصفانه باشد.

“و همینطور…” این را تا حدودی تلخ به ما یادآوری می کند، زیرا کری بردشاو (سارا جسیکا پارکر) از ترک سامانتا جونز (کیم کاترال که به شدت دلتنگش شده بود) استعفا داد. در زندگی واقعی، خصومت بین پارکر و کاترول شدید است تا جایی که هیچ راهی وجود نداشت که کاتالوگ جنسیت و شهر بتواند با بازیگر پشت سر خانم جونز ادامه یابد.

اما پارکر و مایکل پاتریک کینگ، تهیه کننده اجرایی، به اندازه کافی در مورد این فرنچایز فهمیده اند که نمی توانند مثلاً تحت شرایط مرموز ناپدید شوند. کری دقیقاً می داند کجاست و می گوید که به طور کامل نمی فهمد که چرا سامانتا دیگر با او صحبت نمی کند. میراندا هابز (سینثیا نیکسون) و شارلوت گلدنبلات (کریستین دیویس) نیز برای استقبال از او در گروه به عقب خم نمی شوند.

مطالب مرتبط: شما کری بردشاو نیستید

طرفداران جوان تر «سکس اند شهر»، کسانی که در مورد شاهکارهای جاه طلبانه چهار نفره در مورد اینکه چگونه موفقیت مدرن رها شده باید به نظر برسد، تربیت شده اند، ممکن است توضیح مختصری برای این پاییز را باورنکردنی بدانند. افراد 30، 40، 50 ساله و بالاتر ممکن است بهتر بدانند. دوستی در برابر فروپاشی مصون است، و اغلب این نقطه نوری کوچک به نقطه عطفی تبدیل می شود، توقفی کامل پس از سال ها تجمع پلاک های خاموش در رگ ها.

اما برای «و درست مثل آن» هم مشکل ایجاد می کند. علیرغم یا به دلیل نقص ها و اشتباهات او، مردم این شخصیت را دوست داشتند – حتی بیشتر از کری، از جهاتی. سامانتا دوستی است که ماجراجوترین، بی طرف ترین و کاوشگرترین دوست است و به احتمال زیاد با دیگران تماس می گیرد. او سهم خود را از مشکلات زندگی کری ایجاد کرد، اما بسیاری از مشکلات دیگر را حل کرد.

بدون او، ما سه نفری داریم که جوان‌ترشان مظهر کهن الگوهای زنان آزاد، ثروتمند و پیچیده نیویورکی اواخر دهه 90 است. تقریباً یک ربع قرن بعد، “درست مثل آن” تأیید می کند که کری، شارلوت و میراندا نتوانسته اند به زنانی تبدیل شوند که هر فرد عاقلی دوست دارد با آنها وقت بگذراند، چه رسد به بزرگ شدن.

در نهایت، میراندا از کری می پرسد که چرا آنها هرگز در مورد سامانتا صحبت نمی کنند. او گفت: به نظر مرده است.

برای ما اینطور نیست. و با چند صحنه دیگر، مشخص می شود که سامانتا دلایل خود را داشته است، حتی اگر کینگ و سایر نویسندگان چنین قصدی نداشته باشند. سه نفر باقی مانده را در عمل تماشا کنید و به راحتی می توانید تصور کنید که سامانتا چگونه متوجه می شود که دهه ها را در برانچ ها، کلوپ ها و سفر با گروهی از افراد غیرقابل تحمل گذرانده است و در نهایت تصمیم می گیرد که زندگی برای یک دقیقه دیگر تحمل آنها بسیار کوتاه است.

نگران کری، میراندا و شارلوت نباش. با همه حساب ها، آنها بدون سامانتا زندگی فوق العاده ای دارند و حوصله شان را بیشتر می کنند. کووید در این نسخه از نیویورک به پایان رسید. کری و بیگ (کریس نات) با خوشحالی ازدواج کرده اند و با خوشحالی در این آپارتمان افسانه ای لانه می کنند. میراندا و استیو (دیوید ایگنبرگ) به پسر نوجوانشان برادی (نیل کانینگهام) این آزادی را دادند تا دوست دخترش را هرچه می خواهد در خانه شان لعنت کند. پرکی شارلوت سرگرمی خود را مسخره می کند و دوست دارد هری (ایوان هندلر) و دخترانش لیلی و رز او را تحسین کنند.

در طول ناهار (کجای دیگر؟) با خانم‌هایمان دوباره ارتباط برقرار می‌کنیم، جایی که آنها با رنگ‌آمیزی خاکستری و گیجی تکنولوژیکی خود شوخی می‌کنند و عموماً متوجه می‌شوند که در دهه 50 زندگی خود هستند و شیک و شکوفا هستند. کری بیانیه ای می دهد که باید اینستاگرام خود را به عنوان بخشی از پادکستی که در آن حضور دارد حفظ کند، که میراندا پاسخ می دهد: “اینستاگرام. پادکست. حدس می زنم شما هم جوان تر شوید!”

یادآوری: «Only Murders in the Building» با بازی یک زوج قدیمی که با یک مرد جوان بداخلاق پادکست می‌سازند و بخش عمده‌ای از اکشن را در مرکز شهر منهتن – جایی اجرا می‌کنند. درست پایین خیابان از خانم های ما وقتی بهش نیاز داری این نیویورک کجاست؟

یک مرد خردمند روزی گفت: «همه ما قضاوت می کنیم. این سرگرمی ماست برخی از افراد به هنر و صنایع دستی می پردازند. ما در حال قضاوت هستیم.» بنابراین نباید در ورود «همین طور» به دنیا متهم به کج نگاه کردن شد. این فیلم به دنبال شکسته‌ای است که «سکس و شهر 2» از سال 2010 بود، و با بخش زیادی از فرمول از دست رفته در برابر ما قرار می‌گیرد.

و در حالی که می توانم از نیاز به حفظ هسته اصلی آنچه که مخاطبان درباره این زنان می دانند و دوست دارند، قدردانی کنم، از زمانی که اولین بار آنها را دیدیم، جهان به اندازه کافی تغییر کرده است تا عدم تکامل آنها را خیره کننده کند. نتیجه نمایشی است که حرکاتش را تلگراف می کند و در عین حال برنده و رنج می برد که این شخصیت ها را درون و بیرون می شناسیم. این بدان معناست که “و درست مثل آن” چند شگفتی را فراتر از امواج معمولی پنهان می کند که این دوره از زندگی به شکل افت شدید و خوب کم شنوایی ارائه می شود.

البته بعضی از شخصیت ها نیازی به تغییر چندانی ندارند. بازگشت به آنتونی ماریو کانتونه و دیدن آخرین حضور ویلی گارسون فقید در نقش استنفورد فوق العاده است. جذابیت آنها در تغییر ناپذیری نسبی آنها نهفته است. آنتونی با قلبی طلایی، به طرزی سرگرم‌کننده و گستاخ باقی می‌ماند، و استنفورد مانند همیشه ملایم، خودخوار، صادق و حامی است. هیچ کدام از آنها در وهله اول با پیچیدگی زیادی نوشته نشده اند، اما با این وجود، زمان محدودی که با استنفورد محبوب گارسون قبل از مرگ نابهنگام او می گذرانیم، یکی از بهترین بخش های این بازگشت است.

در مورد بقیه موارد، کینگ بزرگ‌ترین ایرادات را در دور اول تصحیح زیبایی انجام می‌دهد، مانند فقدان قهرمان‌هایی که زنان سفیدپوست جنسیتی یا مردان سفیدپوست همجنس‌گرا نیستند. اما او به طرز ناشیانه ای این را از طریق روابطی که قراردادی یا معامله ای هستند، تحمیل می کند.

کار جدید کری به عنوان یکی از مجریان پادکست، او را در یک گروه چت کمدی غیر باینری با چه دیاز (سارا رامیرز) و یک برادر با بازی بابی لی قرار می دهد. شارلوت نسخه سیاهی از خود را در کمیته برنامه ریزی رویداد مدرسه برای فرزندانشان در لیزا تاد وکسلی (نیکول آری پارکر) پیدا می کند.

میراندا برای گذراندن دوره ای در زمینه سیاست ها و اصول حقوق بشردوستانه به مدرسه فارغ التحصیل بازگشت و در اولین روز ملاقات با استادش، دکتر نیا والاس (کارن پیتمن) مستقیماً از یک ویدیوی منابع انسانی به یک آبفشان از لرزش بی احتیاطی منفجر شد.

چیزی است که باید قدردانی کرد در آنچه کینگ و نویسندگان سعی می کنند در این مقدمه ها و ناهنجاری مضطرب میراندا و شارلوت در حضور افرادی که نیستند به دست آورند. خود تجربه اعتراف می‌کند که نمایش گروهی از زنان سفیدپوست ممتاز را بت می‌کند، در حالی که تنوع گسترده و شادی‌آور نیویورک را پاک می‌کند.

با این حال، فیلمنامه برخی از دست و پا گیر ترین و کابوس وارترین تحولات داستانی را که می توانید تصور کنید، اصلاح می کند. برخی از آنها عمدی هستند، مخصوصاً قسمتی که در آینده توسط کلی گاف نوشته شده است، که نشان دهنده خجالت شارلوت از بودن در کنار افراد رنگین پوست است، و به هری توصیه می کند در گفتگو با لیزا از نویسندگان سیاه پوست نقل قول کند، که او به شدت می خواهد با آنها تحت تأثیر قرار دهد و با آنها دوست شود. . . چرا فراتر از ابهت و سیاهی لیزا؟ کاملا مشخص نیست.

در دیگری، میراندا به دختران می‌پیوندد که شبیه سافاری فرهنگی یک خانم سفیدپوست در مرکز یک نمایش کمدی عجیب و غریب است. او بعداً این رویداد را با “انواع جایگزین” احاطه کرد. ما مدت‌هاست متوجه شده‌ایم که میراندا یک زن سفیدپوست لیبرال مشکل‌دار است، و جای تعجب نیست که کری، ستون‌نویس سکس وانیلی، در سال‌های نقره‌ای‌اش، در گفتن کلمه «بیدمشک» به یک مرد غیر باینری که یکی دارد، مشکل دارد. ولی. . . “انواع جایگزین”؟ این زن در بروکلین زندگی می کند، نه ویهاوکن.

تمام شوخی سریال این است که این زنان به طرز عجیبی از عدم تماس خود آگاه نیستند، حتی زمانی که از شرایط زندگی استفاده می کنند تا به ما بفهمانند که بله، او کاملاً از مشکل آگاه است اما نمی داند چگونه نقص های خود را در آن حل کند. چه رسد به تصحیح آنها به شیوه هایی که حتی تا حدی طبیعی به نظر می رسد.

وقتی «و درست مثل آن» در ابتدای فصل یک پیچ و تاب تکان دهنده را به راه می اندازد که همه چیزهای بعدی را با خبر می کند، شوکی ایجاد می کند که فرد فکر می کند منجر به خودآزمایی می شود. نه در چهار قسمت ارائه شده برای بررسی.

در عوض، این پیچ و تاب باعث می‌شود که جذابیت آزاردهنده شارلوت ناتوانی او را برای دست کشیدن از انجام کاری برایش پنهان کند. تردید میراندا شامل یک عصا است که در سریال های تلویزیونی بسیار رایج است و ناامیدانه می خواهد مشکلی فزاینده برای شخصیت ایجاد کند.

میراندا در لحظه ای شفاف گفت: «ما نمی توانیم همان چیزی که بودیم بمانیم. درست است. در طول دهه‌ها، نسل اول «سکس و شهر»، با نوشیدن Cosmo و اشتیاق به وفاداران بلهنیک، با جنبه‌هایی از نمایش آشنا شده‌اند که به خوبی پیر نشده‌اند.

و Just Like That می‌تواند راهی برای ارج نهادن به آنچه SATC در بهترین حالت خود بود با گفتن چیزی الهام‌بخش و صادقانه در مورد آنچه که یک زن با پشت سر گذاشتن جوانی خود و قدم گذاشتن در مرحله جدیدی از زندگی برنده و از دست می‌دهد، ارائه دهد. ارائه سیما پاتل، نماینده املاک و مستغلات ساریتا چاودری، شروع به حرکت در آن جهت می کند و به طرز طراعی تمایل انعکاسی کری را برای مرتبط کردن شادی با بودن در یک رابطه دفع می کند. این چیز خوبی است زیرا بخشی از چیزی است که خانم جونز فراتر از فتوحات جنسی خود سر میز ناهار آورده است.

سامانتا دوست داشت در لبه فرهنگ باشد، همیشه تلاش می‌کرد تا این مسیر را ادامه دهد، البته از بسیاری جهات به طرز شرم‌آوری ناجور. غیبت او با یک جهش به یک تغییر عظیم و وحشی توضیح داده می شود که رکود خلاقانه دیگران را در تسکین جسورانه قرار می دهد.

این به فیلمنامه نویسان اجازه می دهد تا شخصیت را به عنوان یک حضور نامرئی در موردی که در آن به شدت حذف شده است، ارائه کنند، و یک نت برازنده را در یک سونات ناسازگار هماهنگ کند. سامانتا به صورت غیابی اشاره ای می کند و به کری یادآوری می کند که می داند چه کاری باید انجام دهد و به چه چیزی نیاز دارد، به شیوه ای ملایم، با سلیقه و صمیمانه. فعلا دلمون براش تنگ شده هر چیزی که قبل و بعد از آن می آید باعث می شود که بفهمد چرا طعمه را بریده و فرار کرده است، و قدردانی می کند که از نگاه کردن به گذشته خودداری می کند. با این حال، من دوست دارم یک روز جنبه او را در داستان ببینم. باید جذاب تر از این باشد.

دو قسمت اول «درست مثل آن» در 9 دسامبر از شبکه HBO Max پخش شد. هشت قسمت دیگر هر هفته پنجشنبه ها پخش می شود. تریلر سریال زیر را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme