ماموریت های موقت در سال 2022 به 6 ژانویه مرتبط خواهد شد: دموکرات ها می توانند در صورت مبارزه با دروغ بزرگ ترامپ پیروز شوند.

[ad_1]

دونالد ترامپ ممکن است کنفرانس مطبوعاتی خود را برای جشن سالگرد قیام 6 ژانویه که جرقه ای در کاپیتول به راه انداخت، لغو کرده باشد، اما با این حال توانست تمایل خود را برای تمجید از این رویداد به عنوان یک انقلاب باشکوه ابراز کند. او می خواهد یک عمل تروریستی داخلی را به نام فاشیسم سفید کند، که زندگی را برای سیاستمداران جمهوری خواه که می خواهند در حصار بمانند، بسیار دشوار می کند. پس از یک سال، رهبران جمهوری خواه همچنان به شرط بندی خود ادامه می دهند. آنها می کوشند هم به پایگاه ترامپ متوسل شوند و وانمود کنند که درباره اعتبار انتخابات 2020 “سوالاتی” وجود دارد و هم با محکوم کردن علنی خشونت قیام چنین “مسائلی” از رای دهندگان و میانه روها دعوت کنند. اما بازی در منطقه خاکستری ممکن است برای مدت طولانی گزینه‌ای برای جمهوری‌خواهان نباشد – اگر تد کروز خیلی بد باشد، هیچ هفته خوبی وجود ندارد.

مشکلات کروز روز چهارشنبه زمانی آغاز شد که او به درستی شورش کنگره را یک “حمله تروریستی خشونت آمیز” خواند و پلیس کنگره را به خاطر شجاعت آنها برای انتقام جویی تحسین کرد. لازم به ذکر است که کروز نباید برای این کار اعتبار مطلقاً صفر دریافت کند. او مانند بسیاری از رهبران جمهوری‌خواه، با تلاش‌های گسترده برای ترامپ مداخله می‌کند، در حالی که جمهوری‌خواهان خشونت را تصدیق می‌کنند اما وانمود می‌کنند که ربطی به ترامپ ندارد یا دروغ می‌گوید. انتخاب او در سال 2020. با این حال، ترامپ مدت‌هاست که با این مثلث‌بندی‌ها دشمنی می‌کند. تاکتیک‌های سیاسی، به‌ویژه وقتی صحبت از منیت او می‌شود. او به وضوح می خواهد که قیام به عنوان یک اعتصاب پیروزمندانه در جنگ او علیه دموکراسی جشن گرفته شود، نه این صحبت کثیف درباره “خشونت بد است”.

بنابراین، جای تعجب نیست که تاکر کارلسون، خبرنگار فاکس نیوز، کروز را تعقیب می کند و اصرار دارد که “این قطعا یک حمله تروریستی خشونت آمیز نیست.” (مطمئناً. FBI تروریسم را به عنوان خشونتی که “برای اهداف ایدئولوژیک بیشتر” انجام می شود، که هجوم 100 درصدی به ساختمان کنگره برای سرنگونی انتخابات است، تعریف می کند.) غمگین شدن برای بخشش، و عبارت او را “بی دقت” و “گنگ” می خواند. اما از آنجایی که کروز همچنان اصرار داشت که حمله به افسران پلیس اشتباه بوده است – در حالی که تعداد حامیان ترامپ را کوچک می‌شمرد – کارلسون به پاره کردن آن ادامه داد و روشن کرد که هر کلمه بدی علیه خشونت ترامپ غیرقابل قبول است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


این حادثه نقطه اوج تلاش راست افراطی طولانی مدت – و اکنون بسیار موفق – برای همسو کردن حزب جمهوری خواه با دروغ بزرگ ترامپ بود، بلکه با این اعتقاد که خشونت به نام دروغ بزرگ نیست. فقط قابل قبول ولی ستودنی این چیزی است که رهبران جمهوری خواه در برابر آن مقاومت می کنند. در ابتدا، به نظر می رسید که تردید به این دلیل است که بسیاری از آنها واقعاً از این واقعیت که جمعیت برای جان خود آمده بودند، متزلزل شده بودند. اما اکنون این صرفاً به دلایل سیاسی است.

مطالب مرتبط: دموکرات‌ها می‌توانند در جنگ‌های فرهنگی پیروز شوند – اما باید زود و اغلب بجنگند

نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها قیام کنگره را تایید نمی کنند. اما در بازی های انتخاباتی 2024، رئیس جمهور جو بایدن و ترامپ در مقابل هم قرار دارند. این تنها می تواند به این معنی باشد که بسیاری از رای دهندگان از رای دادن به جمهوری خواهان خوشحال هستند، تا زمانی که بتوانند به گفتن داستانی در مورد اینکه جمهوری خواهان حزب قیام خشونت آمیز نیستند، ادامه دهند.

به همین دلیل است که کروز و دیگر چهره‌های جمهوری‌خواه – از جمله گاهی خود کارلسون – به داستان 6 ژانویه کشیده می‌شوند که این رویداد را به‌عنوان یک ناهنجاری تصادفی به جای نتیجه مستقیم ماه‌ها خشونت ترامپ نشان می‌دهد. حتی خود ترامپ هم می‌داند که گرفتن این آرای معتدل‌تر برای جمهوری‌خواهان احتمالاً به معنای حمایت از این چرخش مضحک و جعل داستانی است که در آن حزب جمهوری‌خواه یک حزب سیاسی عادی است. به همین دلیل است که او، اگرچه با اکراه، تعطیلات خود را در 6 ژانویه به درخواست رهبران جمهوری خواه لغو کرد، زیرا معتقدند راهی برای انتشار دروغ بزرگ بدون پذیرش خشونتی که منجر به آن شده است وجود دارد.

مطالب مرتبط: وقت آن رسیده است که دموکرات ها به جمهوری خواهان یادآوری کنند: حزب جمهوری خواه بسیار در اقلیت است.

با این حال، وضعیت کروز نشان می دهد که این ممکن است غیرقابل دفاع باشد. هیچ راهی وجود ندارد که ترامپ بتواند علیه کودتای خود یا خشونتی که در آخرین تلاش خود برای دزدی انتخابات استفاده کرده است، باشد. حمایت از ترامپ به معنای حمایت از آنچه ترامپ طرفدار آن است، یعنی قیام خشونت‌آمیز به نام فاشیسم. تنها راهی که رهبران جمهوری‌خواه می‌توانند به این طناب ادامه دهند، وانمود کنند که به نوعی برای ترامپ هستند اما نه برای قیام خشونت‌آمیز او، این است که این موضوع در خط مقدم دستور موقت 2022 نباشد. متأسفانه برای رهبران جمهوری‌خواه، این بعید است. به چند دلیل اتفاق بیفتد

از یک سو، جشن گرفتن کودتای ترامپ راهی مطمئن برای تعامل و هیجان زده ترین رای دهندگان جمهوری خواه است. همانطور که Axios صبح دوشنبه اعلام کرد، نامزدهای برجسته جمهوری خواه – از جمله برخی از نامزدهای سنا – به شدت برای دروغ بزرگ مبارزه می کنند و آن را راهی عالی برای برداشت انبوهی از کمک های مالی می دانند. از سوی دیگر، منیت ترامپ اجازه نخواهد داد مشکل از بین برود. او ممکن است تعطیلات خود را در 6 ژانویه لغو کرده باشد، اما او به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد مذاکرات شورشیان را در راهپیمایی های مختلف و سایر ارتباطات خود به طبل نگه دارد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


دموکرات ها می توانند – و باید انتقادی – مطمئن شوند که جمهوری خواهان نمی توانند این بازی را انجام دهند.

نامزدهای دموکرات باید با تمایل مشاوران برای تغییر همیشه موضوع «مشکلات میز آشپزخانه» مخالفت کنند. در عوض، از هم اکنون تا نوامبر (و در حالت ایده آل، تا زمانی که لازم باشد)، دموکرات ها نباید با مخالفان خود به گونه ای رفتار کنند که گویی بر سر نرخ های مالیاتی اختلاف نظر دوستانه دارند، بلکه مطمئن شوند که آنها هر روز مسئول ترامپ و خشونت او هستند. قیام را اغلب در مناظره ها و آگهی های بازرگانی مطرح کنید و مطمئن شوید که هرگز از ذهن رأی دهندگان دور نیست. این نباید به جای صحبت در مورد مشکلات میزهای آشپزخانه باشد، اما نمی تواند در خاطره بماند، همانطور که جمهوری خواهان واقعاً می خواهند.

همانطور که نمونه کروز نشان می دهد، جمهوری خواهان فضای زیادی برای حرکت در این موضوع ندارند زیرا در دام فاکس نیوز و رسانه های دست راستی افتاده اند. تلاش برای فاصله گرفتن از خشونت به طور فزاینده ای منجر به انتقاد شدید کارلسون و دیگر کارشناسان و رهبران قدرتمند جناح راست شده است. به همین دلیل است که شورش، اگرچه یک رویداد غیرعادی در تاریخ آمریکاست، اما همچنان یک مشکل استاندارد است و پایه جمهوری خواهان را در مقابل رای دهندگان میانه رو قرار می دهد که برای پیروزی در انتخابات به آن نیاز دارند. (در حالی که ما هنوز انتخاباتی داریم که اگر دموکرات ها در سال 2022 دستورات موقت را به هم بزنند، ممکن است خیلی طولانی تر نشود)

خبر خوب این است که بایدن در سخنرانی 6 ژانویه که در آن از سرزنش ترامپ ابایی نداشت، به بقیه اعضای حزب چراغ سبز نشان داد تا 6 ژانویه را به موضوعی محوری در مبارزات انتخاباتی تبدیل کنند. به نظر می رسد کمیته انتخاب مجلس نمایندگان برای حمله 6 ژانویه نیز آماده ادامه فشار برای اطلاعات و تولید قلاب های خبری است که یادآوری خود رویداد یا نقش مرکزی ترامپ در آن را برای جمهوری خواهان دشوار می کند.

دلیلی برای فاکس نیوز و رهبران جمهوری خواه وجود دارد که خشم دموکرات ها را به دلیل «سیاسی کردن» تروریسم سیاسی ترامپ شبیه سازی کنند. آنها می خواهند دموکرات ها را بترسانند تا درباره مشکلی صحبت کنند که رأی دهندگان را به کشورشان جذب کند. دموکرات ها باید این خشم نادرست را به عنوان مدرک دیگری بپذیرند تا در این موضوع دخالت کنند و تسلیم این حرکت بزدلانه نشوند تا از جنجالی که قبلاً در انتخابات آنها شکست خورده است، جلوگیری کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme