مارک میدوز هفته بسیار بدی را پشت سر می گذارد – و ترامپ حتی بدتر است

[ad_1]

این یک هفته بسیار بد برای مارک میدوز، رئیس سابق کاخ سفید بود – شاید حتی بدترین هفته زندگی او. و هنوز تمام نشده است.

اواخر شب سه شنبه مجلس نمایندگان رای برای نگه داشتن Meadows، نماینده سابق جمهوریخواه در کنگره از کارولینای شمالی، در بی احترامی جنایی به کنگره به دلیل امتناع از اجرای احضاریه صادر شده توسط کمیته دو حزبی در 6 ژانویه. رای گیری بیشتر در امتداد خطوط حزبی انجام شد و تنها لیز چنی و آدام کینسینجر، تنها دو جمهوری خواه عضو کمیته، تنها دو جمهوری خواه که با هر دموکرات برای بازداشت رای دادند.

با استناد به بی احترامی به Meadows اکنون به وزارت دادگستری ارجاع داده خواهد شد و وزارت دادگستری تصمیم خواهد گرفت که آیا پیگرد قانونی داشته باشد یا خیر. به نظر می‌رسد اکثر وکلای تلویزیون فکر می‌کنند که این تماس دشواری خواهد بود، زیرا میدوز بر خلاف پادکست استیو بنن که چند هفته پیش به همین اتهام توصیه شد، در واقع در کاخ سفید در دوره مورد بحث حضور داشت. از سوی دیگر، قبل از اینکه میدوز تصمیم بگیرد احضار را کنار بگذارد، حدود 6000 سند از جمله بسیاری از پیامک‌هایی را که کمیسیون گفته بود می‌خواهد بپرسد، تحویل داد. بنابراین میدوز می گوید آنها می توانند به اسناد او نگاه کنند، اما دانش او از آنها اطلاعات ممتازی است؟ این هیچ معنایی ندارد.

مرتبط: ایمیل 5 ژانویه مارک میدوز: گارد ملی آماده “حفاظت از حرفه ای های ترامپ” است.

اسنادی که او تحویل داده و کمیسیون در چند روز اخیر منتشر کرده است، دراماتیک و قانع کننده است. از جمله ارائه پاورپوینت بود که قبل از قیام در کاخ سفید و بین جمهوریخواهان کنگره و رسانه های راستگرا توزیع شد. این سند تکان دهنده ای است که چندین استراتژی احتمالی برای لغو غیرقانونی انتخابات 2020 را تشریح می کند. گزارش های بعدی نشان داد که بسیاری از مقامات جمهوری خواه می دانستند که ترامپ و حامیانش برنامه هایی برای کودتا طراحی کرده اند و چیزی در این مورد نگفته اند.

سپس روز دوشنبه، در حالی که کمیته آماده رأی گیری بود، لیز چنی، R-WY، برخی از پیام های متنی Meadows را خواند که نشان می داد چهره های فاکس نیوز مانند لورا اینگراهام و شان هانیتا دیوانه وار در طول قیام به میدوز پیام می فرستادند. ترامپ را مجبور به خروج نیروهایش کند. حتی دونالد ترامپ جونیور میدوز را متقاعد می کند که به پدرش بگوید که باید “هم اکنون رهبری کند” و در دفتر بیضی شکل صحبت کند. ده‌ها متن از این قبیل از مردم در سراسر واشنگتن وجود داشت که از رئیس‌جمهور التماس می‌کردند که به پیروانش بگوید خشونت را متوقف کنند.

مطالب مرتبط: پاورپوینت 6 ژانویه تعداد بیشتری از جمهوری خواهان را که در توطئه کودتای ترامپ دخیل بودند، نشان می دهد

می‌دانیم که ترامپ ساعت‌ها روی دستانش نشسته بود و توییت‌های لنگانه‌ای برای پلیس ارسال می‌کرد تا اینکه سرانجام ویدیویی را منتشر کرد که در آن با اراذل ظالم همدردی کرد و به آنها گفت که آنها بسیار خاص هستند و آنها را دوست دارد.

ما متوجه شدیم که پس از این واقعیت، پیام‌هایی از اعضای ناشناس کنگره به میدوز ارسال شده است که به او گفته‌اند همه چیز ممکن را امتحان کرده‌اند، اما “هیچ کاری کارساز نبود.” سه‌شنبه شب قبل از رای‌گیری، اعضای کمیته بیشتر خواندند، که برخی از آنها فاش کردند که اعضای کنگره توصیه‌هایی در مورد چگونگی انجام کودتا حتی قبل از 6 ژانویه ارائه کرده‌اند:

این کمیته قصد دارد جلسات علنی را در 6 ژانویه و اندکی پس از سال جدید آغاز کند و شایعه شده است که اسامی آن دسته از مقامات جمهوری خواه را که به برنامه ریزی کودتا کمک کرده اند، اعلام کند.

تنها می توان تصور کرد که اکنون در مارآلاگو چه اتفاقی می افتد که ترامپ دیده است پسرش دون جونیور در آن روز با سرگرد مورد اعتماد خود مارک میدوز (سابق) تماس گرفته و به او گفته است که پدرش باید “رهبری” کند. پس از شکست اخیر کتاب Meadows، که در آن وی وضعیت فلاکت بار و ضعیف رئیس جمهور سابق را فاش کرد و در عین حال به کشور دروغ گفت که وی مبتلا به کووید است، ترامپ اکنون باید با تحویل غیرقابل توضیح همه این اسناد توسط میدوز به کمیسیون مبارزه کند. امتیازات پس از بیرون آوردن گربه از کیف.

بنابراین ترامپ می تواند هفته ای بدتر از میدوز داشته باشد.

او نه تنها با عواقب دور انداختن مدارک Meadows سروکار دارد، بلکه یک قاضی به تازگی حکم داده است که او همچنان باید از اظهارنامه مالیاتی خود صرف نظر کند. اینکه تصمیم از سوی قاضی منصوب شده توسط ترامپ گرفته می‌شود، واقعاً باید آن را خراب کند. در انتظار درخواست تجدیدنظر به حالت تعلیق درآمده است، اما تغییری که دادگاه های بالاتر باید طی کنند ممکن است ارزش آن را نداشته باشد. اگر او دوباره در سال 2024 نامزد شود، احتمال زیادی وجود دارد که کشور حداقل بتواند آنچه را که او پنهان کرده است ببیند.

او همچنین از سوی دادستانی کل نیویورک در رابطه با تحقیق در مورد کلاهبرداری مدنی در تجارت املاک خود برای شهادت فراخوانده شد. از آنجایی که دادستان منطقه منهتن تحقیقات جنایی موازی انجام می دهد، اگر ترامپ مجبور شود اصلاحیه پنجم قانون اساسی را در یک پرونده مدنی بپذیرد تا از محکومیت به جرم خودداری کند، در معرض خطر قرار می گیرد. در پرونده های مدنی، شما مجاز هستید که از اظهارات متمم پنجم نتیجه گیری کنید.

اخبار بد به سرعت برای ترامپ در این هفته انباشته شد، زمانی که نیویورک تایمز اواخر روز سه شنبه گزارش داد که دادستان ها در تحقیقات جنایی حسابدار او و بانکدار قدیمی او را نزد هیئت منصفه فراخوانده اند تا مشخص کنند که آیا ترامپ هنگام نامزدی برای دریافت وام، تقلب کرده است یا خیر. به نظر می رسد این دو مورد ممکن است به منصه ظهور برسد.

اما شاید حتی تهدید آمیزتر، ما برای اولین بار خطوط کلی آنچه کمیته 6 ژانویه می تواند به آن منجر شود را می بینیم: ارجاع جنایی به دونالد ترامپ برای ایجاد مانع. لیز چنی روز دوشنبه در جریان یک جلسه استماع کمیته برای متهم کردن میدوز به بی احترامی به کنگره گفت:

ساعت ها به طور غیر ضروری توسط رئیس جمهور گذشت. این متون ممتاز شاهد دیگری از نقض عالی وظیفه رئیس جمهور ترامپ در این 187 دقیقه است. و شهادت آقای میدوز به موضوع کلیدی دیگری در مقابل این کمیته مرتبط خواهد بود: آیا دونالد ترامپ، با اقدام یا عدم اقدام، به طور فاسدی به دنبال ایجاد مانع یا ممانعت از روند رسمی کنگره برای شمارش آرا بوده است؟

مارسی ویلر، روزنامه نگار توضیح می دهد که به نظر می رسد این از همان چارچوب قانونی پیروی می کند که وزارت دادگستری برای محاکمه جدی ترین شورشیان در 6 ژانویه استفاده می کند. او می نویسد: «لیز چنی گفت که اقدامات ترامپ در 6 ژانویه می تواند نشان دهد که او به همراه صدها نفر دیگر که او تحریک کرده، عمدا تلاش کرده اند از شمارش آرا جلوگیری کنند.»

زبان استفاده شده توسط چنی ارتباط نزدیکی با این موارد دیگر دارد، که سرنخی از این است که آنها می توانند این مورد را در آینده ببینند. دادگاه ها تاکنون مشمول این تفسیر از قانون 18 USC 1512 (c) (2) بوده اند، که مانع از رسیدگی رسمی را غیرقانونی می کند. این که آیا این روند فرجام خواهی اجتناب ناپذیر را تحمل می کند، باید مشخص شود، اما وقتی به شواهد نگاه می کنید، مشخص می شود که دونالد ترامپ هفته ها صرف برنامه ریزی برای انجام این کار کرده است و وقتی پیروانش برای رسیدن به آن به خشونت متوسل شدند، او نشست. ساعت‌ها دست‌ها را تماشا کردم و آن‌ها را تماشا کردم.

من چندان خوشبین نیستم که هیچ یک از این موارد محقق شود. اما ترامپ و حامیانش در حال حاضر گرمای چیزی را احساس می‌کنند که میانجی دیرینه‌اش، مایکل کوهن، همیشه آن را «اعمال کثیف خود» می‌نامد و شاید این بهترین چیزی است که می‌توانیم به آن امیدوار باشیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı