مائو آمریکایی: دونالد ترامپ حزب جمهوری خواه را به سوی یک انقلاب فرهنگی رهبری کرد

[ad_1]

تنها یک حقیقت وجود دارد: حقیقت حزب. و حزب دونالد ترامپ است.

همین اتفاق افتاد، مردم. حزب جمهوری خواه عملاً خود را به تکراری از حزب کمونیست چین با نسخه خاص خود به رهبری رئیس جمهور مائو تسه تونگ تبدیل می کند – و اولین چیزی که در دستور کار حزب قرار دارد پاکسازی است.

مدت کوتاهی پس از شکست ترامپ در انتخابات نوامبر گذشته آغاز شد. چه کسی بیرون بود؟ هرکسی که از کمک به تسهیل دروغ بزرگ امتناع می کرد توسط رهبر جمهوری خواه بیرون رانده شد. برد رافنسبرگر، وزیر امور خارجه جمهوری خواه گرجستان، درخواست ترامپ برای «پیدا کردن» بیش از 11000 رأی برای تغییر انتخابات این ایالت را رد کرد. خارج از. برایان کمپ، فرماندار جورجیا، جمهوری خواه دیگری که با شور و شوق کافی به دروغ بزرگ نپیوست تا رهبر حداکثری را خشنود کند: بیرون. ترامپ در 30 دسامبر (زمانی که هنوز حساب توییتری داشت) توییت کرد: «@BrianKempGA باید استعفا دهد. او یک مانع تراشی است که قبول نمی کند که ما گرجستان را برده ایم، بزرگ!

سی ان ان کمپین پاکسازی ترامپ را اینگونه توصیف کرد: «ترامپ مشارکت خود در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در سال 2022 را به سطح جدیدی ارتقا داد و در عین حال برای شکل دادن دائمی جمهوری خواهان به چهره خود تلاش کرد. علاوه بر تلاش‌های علنی ترامپ برای برکناری جمهوری‌خواهانی که او آنها را بی‌وفا می‌داند، او بی سر و صدا به دنبال رفع تهدیدهای احتمالی جمهوری‌خواهان برای نامزدهایش بوده و دیگران را برای مبارزه با دشمنانش تشویق کرده است.»

رهبر ارشد از نامزدهایی حمایت می‌کند که در برابر هر جمهوری‌خواه که به استیضاح او رای داده‌اند، از جمله لیز چنی، برجسته‌ترین عضو وایومینگ، که رهبری تحقیقات کمیته انتخابات مجلس نمایندگان برای حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا را بر عهده گرفت، حمایت می‌کند. او قبلاً از سمت رهبری خود در مجلس جمهوری خواه سلب شده و توسط حزب جمهوری خواه وایومینگ محکوم شده است.

متصل: “این اساساً تایتانیک است”: مخالفت جمهوری خواهان قوی تر می شود زیرا GOP برای پاکسازی NeverTrump آماده می شود

ترامپ در سراسر کشور در حال حرکت رو به جلو است و از افرادی که او را وفادار می‌داند، حمایت می‌کند، حتی زمانی که با چمدان‌های باردار می‌آیند، مانند حمایتش از هرشل واکر، ستاره سابق NFL در رقابت‌های سنای جورجیا در سال آینده، اگرچه واکر در حین طلاق به «خشونت فیزیکی و جرم» متهم شد. رفتار بسیار تهدیدآمیز، از جمله تهدید همسر سابقش با اسلحه و چاقو. در رقابت برای یک کرسی آزاد در سنای پنسیلوانیا، ترامپ علیرغم ادعاهای مشابه در دادخواست طلاق مبنی بر اینکه پارنل به همسر و فرزندانش تجاوز فیزیکی کرده است، از شان پارنل حمایت کرد. (پارنل اخیراً پس از اینکه یک قاضی به همسر سابقش حضانت فیزیکی اولیه و فقط حضانت قانونی فرزندانشان را اعطا کرد، مبارزات انتخاباتی خود را متوقف کرد.)

در بازگشت در جورجیا، رهبر همچنین از سناتور سابق دیوید پردو حمایت کرد تا در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای فرمانداری با کمپ رقابت کند. پردو رقابت خود را برای انتخاب مجدد به سنا توسط جان اوسوف دموکرات در دور دوم انتخابات در ژانویه از دست داد.

در آلاباما، ترامپ در حال بررسی حمایت از کی آیوی، فرماندار جمهوری خواه در تلافی تصمیم وی برای رد درخواست وی برای گردهمایی انتخاباتی 2020 در پارک یادبود USS Alabama است. او همچنین از مو بروکس، نماینده مجلس، در مبارزات انتخاباتی خود برای کرسی باز در سنا در آلاباما حمایت کرد. بروکس از حامیان سرسخت ترامپ و یک فوق العاده اشاعه دهنده دروغ بزرگ بود، و همراه با رهبر حداکثری در تجمع ۶ ژانویه خود در Ellipse ظاهر شد، جایی که به تحریک جمعیت قبل از حمله به کنگره کمک کرد.

احتمالاً بهترین اتفاقی که برای فاکس نیوز افتاده است، تعلیق دائمی حساب توییتر ترامپ دو روز پس از حمله به ساختمان کنگره بود. از آنجایی که رهبر حداکثری دیگر نمی توانست مستقیماً پیروان خود را مورد خطاب قرار دهد، به فاکس به عنوان بازوی اصلی تبلیغاتی خود وابسته شد.

این اتفاق درست به موقع رخ داد، زیرا پس از اینکه فاکس نیوز اولین شبکه ای شد که اعلام کرد بایدن در انتخابات نوامبر در ایالت آریزونا پیروز شده است، بسیاری از بینندگان فاکس به قدری عصبانی شدند که تقریباً بلافاصله به سمت نشریات دست راستی بیشتری مانند نیوزمکس گریختند. و شبکه OAN در 8 دسامبر 2020، Newsmax برای اولین بار برنده رتبه بندی فاکس نیوز شد، زمانی که گرگ کلی ریپورتز در نیوزمکس برنده “داستان مارتا مک کالوم” فاکس در بخش خبری 19:00 شد. در ماه مارس سال جاری، نظرسنجی Fabrizio، Lee & Associates نشان داد که فاکس بینندگان خود را به Newsmax و OAN از دست داده است، اگرچه این شبکه در رتبه بندی کلی از هر دو رقیب جناح راست بسیار جلوتر بود.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


فاکس نیوز که از احتمال از دست دادن پایگاه ترامپ وحشت زده بود، خود را به آغوش رهبر انداخت و سگ های خود را آزاد کرد و میزبانان شبانه درخشان خود را تشویق کرد تا برای انتشار دروغ بزرگ مبنی بر اینکه ترامپ برنده “واقعی” است، حرکت کنند. انتخابات 2020. تاکر کارلسون، شان هانیتی و لورا اینگراهام نمایش خود را حتی بیشتر از حد معمول به جناح راست نشان دادند. کارلسون در حال تولید یک برنامه ویژه به نام «پاکسازی میهن پرستان» است که در اوایل نوامبر در سرویس پخش جدید شبکه، Fox Nation به نمایش درآمد. این مجموعه سه قسمتی به دنبال اثبات این فرض دور از ذهن است که حمله به کنگره توسط حامیان ترامپ انجام نشد، بلکه یک عملیات “پرچم دروغین” به رهبری FBI، antifa و سایر نیروهای سایه بود.

برایان کیلمید، مجری فاکس هانیتی، اینگرام و فاکس اند فرندز اخیراً پیام‌های متنی را برای مارک میدوز ارسال کرده و از رئیس دفتر وقت کاخ سفید خواسته است که ترامپ را مجبور کند به قیام پایان دهد و پیروانش را به خانه بفرستد. پس از انتشار این خبر، مجریان فاکس به گونه ای واکنش نشان دادند که گویا جوجه تیغی هار آنها را گزیده و با تکذیب اینکه اشعار آن ها گفته شده است و قول بیعت مادام العمر با رهبر انقلاب را دادند.

دو شخصیت برجسته در دنیای فاکس نیوز اخیرا در اعتراض به پاکسازی میهن پرستان کارلسون استعفا دادند: جونا گلدبرگ و استیون هیز. یکشنبه گذشته، کریس والاس، مجری فاکس اعلام کرد که شبکه را برای سرویس پخش جدید CNN، CNN + ترک می کند. اما هیچ یک از این سه نفر واقعاً به میل خود ترک نکردند. آنها تطهیر شدند. آنها ترامپ کافی نبودند. در ستونی در روز چهارشنبه، گلدبرگ گفت که او را ترک می کند زیرا نمی تواند دروغ و ریاکاری را تحمل کند و فرهنگی را در وب توصیف می کند که در آن میزبانان فاکس “یک چیز را در صورت من یا در حضور من می گویند و چیز دیگری وقتی دوربین ها و میکروفون ها درج می شوند). گلدبرگ اشاره کرد: “همه در فاکس نیوز می دانستند که در 6 ژانویه چه اتفاقی افتاد. این دروغ های آنها” در 11 ماه آینده بود که او را از خود دور کرد.

انقلاب فرهنگی به این شکل است. ابتدا پاکسازی همه مخالفان و یا حتی کسانی که به رهبری شک دارند و سپس پاکسازی حزب از طرف او انجام می شود. در چین، انقلاب فرهنگی از سال 1966 تا زمان مرگ مائوتسه تونگ در سال 1976 ادامه داشت و هدف آن حذف رقبای مائو در حزب، دولت، مدارس و مشاغل بود. مائو اصرار داشت که کسانی که به حزب وفادار بودند باید از طریق مبارزه طبقاتی خشونت آمیز حذف شوند، که نماد آن دعوت او برای “بمباران کردن مقر” از جمله ساختمان های دولت محلی، مقرهای حزب، مدارس و دانشکده ها بود. کتاب هایی که مصمم بودند با آموزه های مائو در تضاد باشند سوزانده شدند. علما، استادان و بوروکرات‌های دولتی برای تحصیل مجدد و اردوگاه‌های کار به تبعید در کشور فرستاده شدند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلمه “اردوگاه” را حذف کنید تا توصیف کنید که حزب جمهوری خواه در حال حاضر در این کشور چه می کند. آنها کتاب را در تگزاس و جاهای دیگر ممنوع می کنند. آنها در حال جمع آوری طومارهایی برای برگزاری انتخابات برای فراخواندن اعضای هیئت مدیره مدارس مجرم در تدریس دروسی هستند که آنها آن را “ضد سفید پوست” در مدارس می دانند و به تاریخ واقعی برده داری، جداسازی نژادی و جیم کرو اشاره می کنند. در فلوریدا، فرماندار ران دیسانتیس به تازگی قانون ضد بیداری را پیشنهاد کرده است که به والدین اجازه می دهد در صورتی که فکر می کنند به فرزندانشان موضوع افسانه ای “نظریه نژادی انتقادی” آموزش داده می شود، از هیئت مدیره مدارس محلی شکایت کنند. این پیشنهاد بر اساس قانون ضد سقط جنین تگزاس است که اخیراً اجرایی شده است و به شهروندان عادی اجازه می دهد از هر کسی که بعد از شش هفته بارداری سقط جنین را تسهیل می کند شکایت کنند. هم در فلوریدا و هم در تگزاس، نیروهای هوشیار برای تحمیل اراده حزب بر جمعیت ایجاد می شوند – در این مورد، اراده حزب جمهوری خواه.

متصل: رون دیسانتیس پاکسازی اقتدارگرایانه خود را تشدید می کند: شکارچیان جوایز GOP مرز بعدی هستند

هر بار که یک جمهوری خواه بلند می شود و اشاره می کند که امپراتور لباس ندارد، حزب او را نابود می کند. چیزی که باعث می‌شود شما تعجب کنید که چقدر طول می‌کشد تا مجبور نباشید جمهوری‌خواه باشید تا پاک شوید و حرفه‌تان ویران شود؟ چه زمانی اتفاق می افتد که اگر افکار ضد ترامپ صحبت کنید یا مقالات ضد ترامپ بنویسید یا در راهپیمایی های ضد ترامپ شرکت کنید یا حتی – خدا کمکمان کند – علیه ترامپ رای دهید، در خطر از دست دادن شغل خود باشید؟

مائو انقلاب فرهنگی را به راه انداخت تا بدبینان و دشمنان حزب را از بین ببرد. استالین گولاگ را به عنوان ابزاری برای سرکوب سیاسی برای دستیابی به همین هدف ایجاد کرد. بیش از 18 میلیون نفر از مخالفان حزب کمونیست بین سال‌های 1930 تا 1953، یعنی سال مرگ استالین، به اردوگاه‌ها فرستاده شدند.

توجه داشته باشید که در هر دو مورد، رهبر حداکثری باید قبل از پایان دادن به کمپین سرکوب سیاسی، مجازات و مرگ خود به تنهایی می مرد.

هم اتحاد جماهیر شوروی و هم چین مجبور بودند پس از دهه‌ها سرکوب سیاسی، کنترل افکار، آموزش مجدد و ترور، روند اصلاح خود را طی کنند. خود اصلاحی روسیه در نهایت به ورشکستگی و تجزیه اتحاد جماهیر شوروی انجامید. خود اصلاحی در چین منجر به کنار گذاشتن کمونیسم در همه چیز به جز نام آن و تبدیل کشور به یک اقتصاد سرمایه داری تحت کنترل دولت متمرکز شده است. هیچ یک از کشورها امروز شبیه رهبران حداکثری نیستند که آنها را سرنگون کردند.

در این کشور، حزب جمهوری خواه به تنهایی «جمهوری خواه» است و به نظر می رسد قادر به اصلاح خود نیست. او باید ارتباطات و دروغ های دونالد ترامپ را دور بریزد تا حتی به خود بیاید. ممکن است در صفوف حزبی افراد بدبین یا افرادی وجود داشته باشند که نه تنها نیاز به دانستن بهتر دارند، بلکه انجام دادن تو بهتر می دونی. اما اگر نتوانند بدون مواجهه با مرگ سیاسی اعتراض کنند، انقلاب فرهنگی حزب جمهوری خواه ادامه خواهد داشت، اگر گذشته پیش درآمد باشد، تا زمان مرگ رهبر.

اطلاعات بیشتر از لوسیان کی تروسکات چهارم برای ایالت آمریکا:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur