لوازم ارایشی مارک

NEW IN (20)

25 اکتبر 2018

پست دیگری از چند بیت جدید که دریافت یا خریداری کردم. این ترکیبی از چند خرید اصلی و همچنین برخی محصولات جدید است که توجه من را جلب کرد. شما یک بررسی کوتاه از هر یک پیدا خواهید کرد.

Essence Melted Chrome Eyeshadow – 01 روی در مورد شما

 

من قبلاً 02 رنگ طنز داشتم و می دانستم که برای بیشتر به عقب برمی گردم. این بار من روی شما 01 روی پیدا کردم که عالی است. من قبلاً درمورد احساس فوق العاده خامه ای بودن این فرمول و رنگ شگفت آور رنگدانه بودن آن صحبت کردم. این مانند کره ادامه دارد و براقیت فلزی بسیار شدیدی به شما می بخشد. 01 روی در مورد شما حاوی بسیاری از براق کننده های نقره ای کوچک است ، بسیار بیشتر از 02 کنایه آمیز. اینها نیز دوست داشتنی می پوشند ، اما اگر درپوش روغنی دارید ، قطعاً از مقداری آستر در زیر آن استفاده کنید. اگر به دنبال سایه چشمهایی با قیمت واقعی داروخانه های فلزی رنگی هستید ، این قطعاً عالی است.

من از مخلوط Colourpop استفاده کردم بله لطفا هلو و قهوه ای با رنگ صورتی از پالت She در چین. روی روی شما در قسمت داخلی درب است.

 

گونه انعطاف پذیر Super Shock Colourpop

این یک خرید مجدد است. من هنوز نیمی از آن را دارم ، اما آنقدر براق و براق است که مجبور شدم هرچه سریعتر نسخه پشتیبان تهیه کنم. این بازتابنده ترین برجسته برای رنگ روشن و روشن پوست است و فرمول آن خامه ای است ، اما روی پوست پودر می شود.

Colourpop Super Shock Shadow آرزوی تولد

من سایه تولد دختر را دارم ، اما قطع می شود. Colourpop هر سال در روز تولد خود سایه تولد ایجاد می کند و امسال به آن Wish Birthday می گویند. امیدوارم شبیه دختر تولد باشد ، اما اینطور نیست. پایه آن به رنگ بژ خاکستری بسیار روشن است و مقدار زیادی براق کننده صورتی بنفش در آن دیده می شود. Birthday Girl بیشتر یک براق کننده طلای نقره ای در آن دارد. من عاشق این نوع سایه ها هستم به عنوان سایه بان در بالای سایه های دیگر یا برای آن براق شدن روی درب. فرمول آنها عالی است.

Colourpop Pressed Shadow Glass Bull

وقتی نوبت به محبوب ترین سایه های Colourpop می رسد ، Glass Bull یکی از آنهاست. همه از این موضوع و نحوه به نظر رسیدن شیشه روی درپوش و همچنین نحوه انعکاس سایه های مختلف در ترکیبات مختلف رنگ دلخوش هستند. من قبلاً آن را آزمایش کردم و قطعاً بی نظیر است. به زودی بررسی کاملی خواهم داشت اما برای سایه فشرده بسیار خامه ای است. دارای پایه قهوه ای مایل به قرمز با درخشش دووکروم سبز آبی است. این یکی از ترانسفورماتورهایی است که با ترکیب رنگ های مختلف کمی متفاوت به نظر می رسد.

ترکیبی از Revlon Colorstay Foundation / روغنی 150 بوف

این یکی از پایه های مورد علاقه من است و یک خرید مجدد است. Tuš Drogerija اغلب اوقات 40٪ تخفیف دارد و من دوست دارم سهام آن را ذخیره کنم. احتمالاً یکی از بهترین پوشش های داروخانه و دامنه سایه نیز خوب است.

ریمل تکثیر کننده مژه قابل استفاده Maybelline Lash Black

خرید جدد دیگر. این ریمل مورد علاقه من در تمام دوران است. من عصای سیلیکونی آن را دوست دارم که از طریق مژه های من شانه می شود و به آنها حجم ، تعریف و همچنین طول می دهد. من هرگز با لکه بینی یا افتادن آن مشکلی ندارم ، حتی اگر این یک فرمول ضد آب نباشد.

برس اکوتولز Sheer Finish Blush

 

من بارها در مورد برس های اکوتولز و اینکه چقدر کیفیت آنها را دوست دارم صحبت کردم. من فرصتی پیدا کردم و دو مورد دیگر هم گرفتم. این برس رژگونه است که دارای مچ کمی گرد است. آنها پراکنده ترند و همین امر باعث می شود تا آنها برای شستشوی کاملاً سرخ کننده عالی باشند. من آن را برای رژگونه خیلی دوست دارم ، زیرا شخصاً ظاهر رژگونه رنگی را دوست ندارم. آن دسته از موهای نرم نرم ، رژگونه را به صورت کاملاً خفیف اعمال می کنند ، اما شما همیشه می توانید آن را جمع کنید. من فکر می کنم این یک سرمایه گذاری بزرگ دیگر بود.

 

Ecotools Blending & Bronzing برس

 

این نیز یکی از آن دسته قلم موهای شکل است. موهای نرم ، اما کمی بیشتر پراکنده هستند و از بالا گرد می شوند. من سعی کردم با این کار برنز بزنم ، اما موها خیلی کوتاه هستند ، که باعث می شود کاربرد خشن تری از آنچه من معمولاً در برنز می خواهم داشته باشد. من سعی کردم پایه را با آن اعمال کنم و عالی کار می کند. آن را به خوبی مخلوط کرده و کاملاً محکم به کار می برد. من این را برای کاربرد پایه سریع بیشتر از محصولات برنزر یا پودر دوست دارم.

 

پالت کانتورینگ Deborah Milano Trio 01

من در جستجوی یک محصول کانتور خوب بوده ام. پیدا کردن داروخانه ای با قیمت مناسب و مناسب برای رنگ های روشن پوست بسیار دشوار است. وقتی نوبت به کانتور می رسد ، من چیزی خاکستری تر دوست دارم ، زیرا سایه ای طبیعی به نظر می رسد. شما نمی توانید با برنزر کانتور کنید ، حداقل در اکثر آنها نمی توانید. این طیف رنگ در فروشگاه عالی به نظر می رسید و من هنوز هم رنگ ها را دوست دارم. هایلایتر یک ظاهر بسیار طبیعی است اما ظاهری کاملاً صورتی دارد. سایه کانتور روشن تر در واقع بسیار روشن و خاکستری است. من آن را خیلی دوست دارم ، تقریباً کمی نسبت به رنگ پوست من خیلی منصفانه است. دومین سایه تیره کانتور در حال حاضر برای من کمی تیره است ، بنابراین من معمولاً هر دو را با هم مخلوط می کنم. جلوه آن کمی براقیت طبیعی دارد ، اما به هیچ وجه براق نیست. من فقط از این ترکیب متنفرم ، زیرا ممکن است کمی تکه به نظر برسد. اگر فرمول بهتر ترکیب شود ، عالی خواهد بود.

 

لوازم ارایشی مارک

سایت منبع 

e.l.f. پالت کانتور

 

به امید بدست آوردن سایه کانتور مناسب برای من ، این پالت کانتور را نیز از e.l.f خریداری کردم. این معلوم می شود

 

خرید لوازم ارایشی—ok-uni

خرید لوازم آرایش—–ok uni

خرید لوازم آرایشی—-ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل—–ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

لوازم آرایشی——ok uni

 

خرید محصولات آرایشی—-ok uni

 

ارايشي———ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی—–ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی——ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

————————————————————————————

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران—-ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده——-

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   —-ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  —ok

 

لوازم ارایشی مارک—ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل—-ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی