لباس زير فانتزي در تن

ما یک روز بارانی را با فکر کردن در مورد روزهای آفتابی آینده با بستن کت و شلوارهای تی شرت سپری کردیم.لباس زير فانتزي در تن   اگر می خواهید این کار فوق العاده سرگرم کننده را نیز امتحان کنید ، در اینجا چگونگی ساخت من و پسر بچه های منحصر به فرد و شادمان آورده شده است.

 

لباس خواب فانتزی فاق باز—ok

 

لباس خواب—ok

 

لباس زير فانتزي در تن

 

لباس خواب فانتزی

 

لباس خواب توری سرهمی

 

لباس خواب سرهمی توری

 

لباس خواب سرهمی

 

لباس خواب فانتزی در تن

 

لباس خواب دانتل

 

لباس خواب فانتزی بلند

 

لباس خواب لامباده

 

لباس خواب جلو باز فانتزی

 

لباس خواب تور بلند

 

لباس تور خواب

 

خرید لباس خواب فانتزی

 

لباس خواب سرهمی زنانه

 

خواب فانتزی

 

لباس سرهمی فانتزی

 

لباس خواب در تن

 

لباس خواب لامبادا

 

لباس باز خواب

 

فروش لباس خواب فانتزی

 

لباس خواب توری در تن

 

سرهمی لباس خواب

 

لباس خواب سر همی

 

مدل لباس خواب دانتل

 

لباس خواب بلند جلو باز

 

لباس خواب توری فانتزی

 

لباس خواب زنانه فانتزی

 

لباس فانتزی زنانه

 

سرهمی خواب زنانه

 

لباس خواب فانتزی مردانه

 

قیمت لباس خواب

 

لباس خواب مردانه توری

 

لباس خواب گیپور

 

خرید لباس خواب لاتکس

 

لباس خواب توری

 

لباس شب خواب

 

لباس خواب زنانه

 

شورت خواب قیمت

 

سرهمی فانتزی زنانه

 

لباس خواب پشت باز

 

لباس زیر فانتزی

 

لباس شب فانتزی

 

مدل لباس خواب حریر گلدار

 

لباس زیر فانتزی در تن

 

سرهمی فانتزی

 

لباس خواب سرهمي

 

لباس فانتزی

 

مدل لباس خواب سرهمی زنانه

 

فانتزی لباس خواب

 

لباس خواب زنانه سرهمی

 

لباس های خواب فانتزی

 

لباس.خواب.فانتزی

 

لباس خواب مردانه فانتزی

 

شورت لاتکس مردانه

 

لباس خواب زنانه توری

 

مدل لباس خواب عروس توری

 

سرهمی لاتکس

 

مدل لباس خواب عربی

 

لباس خواب سرهم توری

 

لباس خواب خزدارسرهمی

 

لامبادا لباس خواب

 

لباسهای خواب فانتزی

 

لباس خواب زنانه در تن

 

لباس خواب شورتی

 

لباس خواب ema

 

لباس خواب تور

لباس خواب سرهمی دخترانه

 

لباس خواب بلند حریر

 

لباس خواب حریر بلند

 

لباسخواب

 

لباس خواب سرهمی مردانه

 

لباس خواب فانتزي

 

لباس خواب حریر کوتاه

 

لباس توری خواب

 

لباس خواب بلند توری

 

لباس خواب فانتزی توری

 

قیمت لباس خواب زنانه

 

ست لباس خواب فانتزی

 

خرید کاستوم فانتزی

 

لباس زیر سرهمی

 

لباس خواب جنسی

 

فروش لباس خواب

 

فروش لباس خواب زنانه

 

خرید لباس خواب

 

 

کسی را به من نشان دهید که کمی از هنرها و صنایع دستی را دوست ندارد. خوب ، با قرار دادن زرق و برق و احتمالا بازی doh کنار! خوب کاردستی قطعاً مورد من است. غوطه ور شدن در کاری خلاقانه یکی از راه های محبوب من برای لرزش جهان است ، بنابراین من چیزی جز گذراندن این نوع وقت با کیفیت برای کاردستی با پسرم دوست ندارم.

 

بدیهی است که هر حرفه ای برای یک کودک چهار ساله مناسب نیست ، اما حتی در مواردی که اختصاص سن می تواند مانعی ایجاد کند ، امکان دسترسی به فعالیت ها وجود دارد. خیاطی را به عنوان مثال در نظر بگیرید. سوزن های تیز و دوخت متقاطع پیچیده من برای بخیه های جوان و جدید بسیار پیشرفته است ، اما پارچه بزرگ آیدا (یا بنکا) و یک سوزن پلاستیکی باعث می شود کار مورد علاقه من روبی نیز به کار مورد علاقه من بپردازد. من باید یک بار دیگر به شما نشان دهم

 

اما امروز می خواستم چیزی را که هیچ یک از ما قبلاً هرگز امتحان نکرده ام ، به اشتراک بگذارم – کراوات بمیر! من شاید وقتی در مدرسه بودم آن را امتحان کردم ، مطمئناً یادم نیست ، بنابراین وقتی تصمیم گرفتم که یک کار جالب باشد که با روبن امتحان کنم این یک تجربه تازه برای هر دوی ما بود.

 

تلاش ما برای مردن کراوات در واقع به یک آزمایش تبدیل شد ، همانطور که در ابتدا سعی کردیم از رنگهای غذایی استفاده کنیم. من می خواستم از آنچه در خانه داشتیم استفاده کنم و در مورد اینکه می توانم با رنگ غذا رنگ آمیزی کنم کاملاً خوانده ام. هنگامی که کیک رنگین کمان Hey Duggee روبن ، نمک در کمد و سرکه مقطر سفید قرض گرفته شده از فعالیت های شوهر با پسر را از پشت به داخل ژل های غذایی داشتم ، و من از بطری های شستشوی دستی قدیمی با درب های زیرین استفاده کردم (Lidl آنها را به فروش می رساند مانند این) برای توزیع رنگ بنابراین مجبور نیستم چیز دیگری در آن بخرم.

 

 

 

 

من قبلاً به نتیجه خواهم رسید – درست نشد. علی رغم فشردن مقدار کافی رنگ آمیزی ژل در آب ، بسیار آبکی به نظر می رسید. رنگ خیلی ضعیف بود و رنگ آن بسیار رقیق شده بود و فقط از بین می رفت. تا زمانی که پارچه ما آماده نشستن یک شبه بود ، کاملاً محو شده بود. وقتی آنها از ماشین لباسشویی بیرون آمدند ، تی شرت ها کاملاً سفید بودند و شما هرگز فکر نمی کردید که رنگ آنها آغشته باشد. بنابراین من نمی دانم کجا با این یکی اشتباه کردم ؛ شاید من به اندازه کافی سرکه قبل از خیساندن را فشرده نکنم ، یا شاید بعد از آن به درستی نمک نزدم. اگر کسی راز مرگ با رنگ غذا را می داند ، ایده های خود را به این روش بیان کنید!

 

در حالی که اولین تلاش ما ناکام ماند ، ما فهمیدیم که این ملایم کراوات بسیار سرگرم کننده است. روبن در عنصر خود بود و رنگ ها را شكل می داد و مشتاق این بود كه دوباره این كار را انجام دهد ، بنابراین من كه نمی خواستم دوباره با مواد غذایی رنگ غذا را تلف كنم ، بررسی كردم چه كیت هایی می توانید خریداری كنید. من مجموعه ای را در ASOS از همه مکان ها پیدا کردم ، اما به نظر می رسد بیشتر مغازه های حیله گر کیت های رنگ آمیزی کامل می فروشند. این پیراهن با یک تی شرت و سه رنگ همراه بود ، اما من قبلاً تی شرت خود را به صف کرده بودم و از این بابت اذیت نمی شدم.

 

بنابراین با تی شرت های ما که قبلاً شسته شده و آماده استفاده بودند ، ایستگاه مرگ خود را راه اندازی کردم. آخرین بار ما با انجام این کار در باغ فرار کردیم اما باران می بارید ، بنابراین من فکر کردم بهترین مکان بعدی کف حمام است. من برای محافظت از لینو یک ورق پلاستیکی باز کردم و تی شرت هایم را انداختم. سپس یک مورد ساده از تزریق پودرهای رنگ در بطری های پلاستیکی و افزودن آب بود.

 

 

 

 

 

با انتخاب سبک ظریف تر نسبت به روشک های روان پریش معمولی ، امیدوارم که رنگ خیلی قوی نباشد ، اگرچه آن را در بطری ها نگاه می کرد. در مقایسه با رنگهای خوراکی رنگی که قبلاً استفاده می کردیم ، اینها رنگدانه فوق العاده ای بودند.

 

برای ایجاد یک اثر مرمر ، فقط لازم است کمی پیراهن را بچرخانیم ، پارچه را بچرخانیم و چند گره تصادفی را با استفاده از نوارهای الاستیک گره بزنیم. وقت زیادی صرف تخلف نمی شد که فقط برای کودک چهار ساله مناسب بود که نمی توانست صبر کند تا در آن گیر کند.

 

من می خواستم بدون دخالت زیاد من اجازه دهم كه روبن كار خودش را انجام دهد ، بنابراین مطمئن شدم كه در تمام طول راه چه می خواهد و به او اجازه می دهم تا دلش بخواهد رنگ كند. او گفت که می خواهد از هر سه رنگ (صورتی ، آبی و سبز) استفاده کند که هم با دقت و هم جذابیت مشتاقانه به کار برد!

 

به عنوان یک شخص مبتلا به استرس / کنترل دمدمی مزاج / کمال گرا ، از دیدن کراوات مردن بسیار لذت بخش تعجب کردم. این روش کاملاً رو به جلو بود و احساس سخت گیری نمی کرد ، اما من مجبورم آن را به روبن نیز بدهم. صبر و سطح درک او باعث شد همه چیز روان و بدون هیچ زحمتی پیش برود. او قطعاً از کودک نوپایی که پر از انرژی بود بالغ شده و مانند گردباد پرواز کرده است هرچند هر کاری که با او می کنید. بسیار خوب ، Reubs.