قیمت ورق گالوانیزه پلاد

با اعتنا به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، رنگ آمیزی ورق ها نیز کاملا به شکل مکانیزه صورت می گیرد. در ساخت ورق های رنگی به رخ انبوه قابلیت و امکان استفاده از طرز های دستی عملا وجود ندارد. ورق های رنگی در آغاز به رخ اتوماتیک آماده سازی شده و بعد برای رنگ آمیزی در خط ایجاد قرار می گیرند. رنگ آمیزی می تواند به رخ جداجدا بر بر روی شیت های برش خورده و یا به صورت پیوسته بر روی یک کلاف انجام گردد. اولی توشه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان اقدام به ایجاد ورق رنگی در کشور ایران نمود و پس از آن کارخانجات دیگری همچون هفت الماس قزوین و گروه صنعتی بهمن نیز به همین جرگه اضافه شدند. هدف از ایجاد ورق رنگی به کار گیری از آن در کاربردهایی هست که اکثر اوقات نیاز به فرم دهی و شکل پذیری داشته و لذا هرچقدر ضخامت ورق های گالوانیزه عمده شود، امتیاز منفی برای همین مراد خواهد بود.

  • به همین مراد استعمال از ورق های گالوانیزه و ورق رنگی که نیز ظاهر مناسب، ارزش به صرفه، مقاومت خوب و طول عمر بالایی دارا‌هستند مطلوب ترین گزینه برای چنین کاربری هایی به حساب می آید.
  • اما ورق گالوانیزه بصورت منحصربه‌فرد و جزیی خیس در صنعت های متفاوت کاربرد دارد.
  • در پروسه گالوانیزه نمودن فولاد، یک لایه از روی به شیوه‌های متعدد به ورق طولانی تر می‌شود.
  • برای برخی لوله های نفتی خاص و تولید تانکر و سیلندر گاز نیز از ورق ST44 که حساس اسم ورق ST52 نیز شناخته می شود، به کارگیری می شود.

این ورق به جهت مدل فرم و یکدست بودن سطح آن در برعلیه شکستگی مقاومت بالایی دارد. به جهت ضخامت 15-7 میکرونی پشت ورق و همینطور ضخامت میکرونی بر روی آن، در درمقابل نور و آب زیاد مقاوم است. ورق گالوانیزه یکی از انواع ورق فولادی است که در صنعت های متعدد ساختمانی، خودروسازی، ایجاد لوازم‌خانگی، کشاورزی و … کاربرد دوچندان داراست و به برهان ویژگی ضد زنگ آن و به علاوه قیمت مقرون به صرفه محبوبیت متعددی دارد. اینکه ورق گالوانیزه چیست و چه کاربردی داراست و اشکال آن کدامند و در چه میزان و ابعادی تولید می شود موضوعاتی میباشند که در همین مقاله به آن‌ها پرداخته شده است.

کاربرد، تفاوت و ویژگی ورق رنگی، ورق روغنی و ورق اسیدشویی چیست؟

فلز روی اصلی اعتنا به ماهیت شیمیایی خود می‌­تواند در مجاورت اصلی آهن و گوشه و کنار خورنده نظیر رطوبت نقش فلز فدا شونده را ایفا کند و خوردگی آهن را به تاخیر بیندازد. پوشش فلز بر روی که بر روی فولاد ساخت می­‌شود، می بایست کیفیت چسبندگی و چگالی بالایی داشته باشد تا بتواند هنگام قرار گرفتن در محیط­های مختلف، تاب آوری کند. نحوه سرد به طور معمول به دلیل دخیل بودن پارامترهای اکثر و سختی اعمال، کمتر آیتم استقبال صنعت گران قرار می­گیرد. به طوری که کاربرد همین ورق نسبت به ورق روغنی، ورق سیاه، ورق رنگی و دیگر ورق‌ها اکثر است. لوله مبلیبه لوله‌ای گفته میگردد که از ورق روغنی و به طرز نورد سرد ایجاد می‌شود.
دسته‌بندی نشده
همچنین همین ورق‌ها از کشور‌های خارجی نظیر قرقیزستان و چین نیز به مرزو بوم وارد می‌شوند. طبق آمار و تحقیقات بازار، حدود نیمی از نیاز بازار جمهوری اسلامی ایران به ورق رنگی گالوانیزه بوسیله ایجاد کنندگان داخلی و مابقی به وسیله واردات تأمین می‌شود. طرح شادولاین، یک عدد دیگر از گونه های ورق رنگی گالوانیزه می باشد که شباهت بخش اعظمی به ورق‌های ذوزنقه دارد. درصورتیکه می‌خواهید از مزایا ورق رنگی در سقف منزل بهره‌مند شوید، سفارش می‌کنیم از این ورق استعمال کنید. در قبلی از همین ورق فقط بر روی پنل‌های ساندویچی استعمال می‌شد؛ البته امروزه از آن بر روی سقف‌های مختلف استعمال می‌شود.

کاربرد ورق های فولادی از گزاره ورق گالوانیزه در صنعت های مختلف

در صورت لزوم، همین نوع قفسه‌ها زمان تماس دارای سطح های در دمای بالاتر از 200 رتبه سانتی گراد، به راحتی می‌توانند در برابر صدمات احتمالی مقاومت نمایند. یک عدد از عوارض این‌که از ورق گالوانیزه در محافظت مواد غذایی استعمال می‌شود، همین هست که پوشش آن از استمرار قابل توجهی برخوردار می باشد و خراشیدگی بر روی تراز به ندرت پیش می‌آید. همین فرمان منجر میشود که همین محصولات به جهت برنامه‌های کاربردی در آشپزخانه‌های تجاری و بقیه بخشها لبریز رفت و آمد ایده آل باشند. جهت کسب دیتاها اکثر و همچنین دریافت قیمت ورق گالوانیزه کیلویی حساس کارشناسان و متخصصان در تیم صنعتی آهن حامی، حیاتی شماره‌های تحت در ارتباط باشید. شیوه‌های متفاوتی جهت گالوانیزه نمودن ورق‌های فلزی و فولاد وجود دارد که از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین روش‌های گالوانیزه کردن ورق‌های آهنی، غوطه وری آنها در حوضچه مذاب است. بدنه دوچرخه ها و اکثری از اتومبیل ها از گونه های فلزات گالوانیزه ساخته می شود .

۱۰ کارگاه برتر ساخت فولاد در عالم را بشناسید

گالوانیزه کردن ورق‌ها یکی از از مواردی است که عموما در دوران ساخت اهمیت هدف طولانی نمودن ورق‌ گالوانیزه مورد استعمال قرار می‌گیرد. در برنامه ایجاد لوله گالوانیزه، تولید اشکال لوله و پروفیل اصلی سایزهای ۴ ممیز تا ۸ اینچ هدف قرار گرفت که دارای عملکرد تلاشگران صنعت فولاد در سوله تولید لوله سمنان و کمک خدای متعال در مدت زمانی قلیل به این فرمان اصلی دست یافتند. همینطور در تمامی فرایند تولید ورق های گالوانیزه مثال برداری به نقل از وب سایت خبری و تحلیل ها به وسیله بخش در اختیار گرفتن کیفی بصورت منظم انجام می گیرد تا در نهایت ورق های گالوانیزه ساخت شده اصلی نحوه غوطه وری گرم از استحکام و چسپندگی بالایی برخوردار باشند. همانطور که گفتیم این ورق‌های فولادی مقاومت و استحکام بالایی نسبت به خوردگی، رطوبت و … دارا‌هستند و به همین علت هم به جهت استفاده در محیط‌های مرطوب، اسیدی و قلیایی و … ورق رنگی جور دیگری از ورق گالوانیزه میباشد که در کوره‌های خاص رنگ‌پاشی می‌شود.

ورق رنگی وزن یه خرده دارد

اگر به جهت شما نیز این سوال مطرح شده می باشد که چرا ورق رنگی به ورق گالوانیزه ترجیح دیتا می شود، در ادامه با ما یار باشید. یکی از مواردی که می‌تواند به زیبایی در ایجاد و ساز امداد کند، به کار گیری از ورق‌های رنگی دیدنی قیمت تیرآهن لانه زنبوری ۱۸ است. برای این‌که بتوانید از این ورق‌ها در رنگ‌های شادی مثل قرمز و آبی استفاده کنید، محصول شما می بایست از مراحل رنگ‌آمیزی عبور کند. رنگ‌آمیزی ورق در قیمت ورق گالوانیزه‌ ای که شما خریداری می‌کنید اثر گذاری می‌گذارد.
به طور کلی در جواب کاربرد ورق گالوانیزه چیست، می بایست بگوییم که همین ورق فولادی حساس روی پوشش دهی شده است و در سرانجام کلیدی ترین کاربرد آن در مصارفی میباشد که به فولاد مقاوم در برابر خوردگی نیاز داریم. اگر عشق مند می باشید درباره این مسئله بیشتر بدانید، در ادامه ملازم ما باشید. گالوانیزه نمودن یا گالوانیزیشن، فرایندی میباشد که طی آن، پوششی از فلز روی بر مرحله آهن یا فولاد ایجاد مینمایند تا از آن ها محافظت نماید و جلوی زنگ زدگی یا خوردگی آنان را بگیرد. یک سری روش به جهت گالوانیزیشن وجود دارد؛ اما متداول‌ترین روش، طریق گالوانیزه گرم است. برای ساخت ورق گالوانیزه رنگی، نخست ورق گالوانیزه بی آلایش چربی زدایی شده و سپس حساس مواد قلیایی شسته می‌شود.
ممکن است بنا به کاربرد خاصی ورق ها به شکل کلاف و یا این که فابریک استعمال شوند. اما کاربرد اصطلاح ورق رنگی در اکثر اوقات موردها همپا با طرح های آن که به جهت کاربردهای مشخصی از قبیل سقف سازی شیروانی، تولید ساندویچ پنل و کرکره هست گره خورده. به این معنی که هرجا کلام از ورق رنگی می شود بلافاصله ورق هایی که زیر عملیات صورت دهی، طرح مشخص و معلوم پیدا کرده اند به ذهن متبادر میشود. اتفاقا این نصیب از ساخت کاملا اهمیت فرآیندهای رخ دهی سر و عمل دارد.
وزن سبک و نصب آسان از دیگر ویژگی‌هایی می باشد که مردم را به خرید ورق رنگی ژنوا تشویق می‌کند. شادولاین یکی از انواع پرطرفدار ورق‌های گالوانیزه میباشد که در قبلی اکثر از آن بر روی ساندویچ پنل‌ها استفاده می شد البته اساسی گذشت دوران که تقاضا برای این ورق بیشتر شد، از آن در تولید اشکال سقف‌ها هم به کارگیری کردند. از ویژگی‌های کلیدی شادولاین می‌توان به وزن کم، زیبایی ظاهری بالا و قیمت نسبتا مناسب اشاره کرد.
نکته حائز حیاتی این است که قبل از رنگ آمیزی بایستی مرحله ورق تمیز، خشک و عاری از هر مدل آلودگی باشد. اگر شما هم به بازار آهن آلات می روید و از فروشنده می پرسید که کاربرد فلان ورق گالوانیزه چیست و او نمی داند، خوب تر می باشد خودتان دارای گونه های آن آشنا شوید تا بدانید که کاربرد هر ورق گالوانیزه چیست. همین ورق ها از لحاظ صورت گیری کریستال های گالوانیزه و بسته به سرعت سرمایش ورق و مقدار بر روی در سه مدل فارغ از گل، گل ریز و گل درشت طبقه بندی می شوند.

Sherardizing یا گالوانیزه خشک

این لوله کلیدی مقاومت و استحکام بالایی بوده و از همین رو کاربرد زیادی در صنعت های مختلف دارد. از آنجایی که لوله مبلی مستحکم بوده و از وزن پایینی برخوردار هست از همین رو امکان خم شدن آسانی دارد. در تولید پروفیل زد از ورق‌هایی به صورت نورد گرم به کار گیری می‌شود. از دیگر انواع ورق رنگی ، این ورق هست که در برابر ضربه و نور مقاومت متعددی دارد. علت نامگذاری همین ورق، شهر پالرمو در ایتالیا می باشد که همه سقف‌های آن از این ورق ساخته شده است.
این دسته از ورق ها به صورت رول فرم ساخت می شوند و ضخامتی در حدود 0.16 الی 0.70 دارند.ورق های گالوانیزه در 15 رنگ متنوع قابلیت تولید دارند. تنوع در ضخامت، رنگ و فرم این جور از ورق ها باعث شده این ورق ها در صنایع مختلفی کاربری داشته باشند. در روند غوطه وری یا گالوانیزاسیون گرم، ورق آهن را در دمایی بالاتر از گوشه و کنار به فلز بر روی آغشته می نمایند. در این فرایند نیز دمای ورق آهن و هم دمای فلز بر روی ارتقاء یافته است. بالا رفتن دما و انجام عملیات بر روی فلزات همواره حیاتی تولید تغییراتی در خواص فیزیکی و مکانیکی فلز ملازم است. ورق شیروانی سینوسی بخش اعظم از اشکال دیگر همین ورق‌ها گزینه استعمال قرار می گیرد. برای کسب داده ها عمده درباره روش فروش و کارگزاشتن و اجرای ساندویچ پانل کلیک کنید . پوشش تولید شده می تواند همگی نقاط و سطح های فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای کوچک و فرورفتگیها لبریز نموده و از خوردگی آنان دوری کند. پوششهای گالوانیزه به ادله آنکه در فولاد نفوذ کرده و به عنوان کاتد عمل می کنند، به این استدلال خواهد توانست مقاطع کوچک موجود در روی سطح فولاد را در برابر صدمات محیطی و خورندگی، مراقبت نمایند. همه دستمزد مادی و معنوی این وبسایت متعلق به “فروشگاه اینترنتی ملازم فلز” است. به عنوان یک شرکت سازنده و بازرگانی، بها مناسب و فارغ از افت میزان مرغوب بودن را ارائه دهد. علاوه بر‌‌این، وزن سبک آن نیز منجر می‌گردد در هنگام آتش سوزی‌‌ ایمن باشد. گونه رنگ همین ورق ها بسیار بادوام بوده و بر اساس استاندارد جهانی تمجید می شوند. ولی استمرار و وزن آن به هیچ وجه قابل مقایسه حیاتی سفال وجود ندارد و نظیر سفال قابلیت پوسیدگی و شکنندگی را ندارد.

بهترین برند ورق گالوانیزه

فرآیند ایجاد همین ورق به صورتیست که در طی ساخت دوده های کربن و اکسیدهای سیاه رنگ در اثر دمای بالا تولید شده و در نتیجه این مواد سبب سیاه شدن تراز ورق می‌شود. ورق‌های رنگی سازه‌هایی مستحکم هستند که به خاطر پوشش الکترواستاتیک و گالوانیزه‌ای (روی اندود شده) که دارند، در برابر رطوبت تا حد زیادی مقاوم هستند. شما می‌توانید ورقه‌های سبک و در عین حالا مستحکم رنگی را در رنگ‌های سفید، سبز، نقره‌ای، قهوه‌ای، بنفش، صورتی، کرمی، جگری، زرد و … در طیف‌های متعدد رنگی به رخ پر رنگ و کم‌رنگ از شیوه این مجموعه تهیه و تنظیم کنید. ضخامت پوشش رنگ در این ورق‌ها چیزی در حدود ۲۵ میکرون درقسمت رویی و ۱۵ میکرون در قسمت پشتی است. ضخامت ورق‌های فوق هم اهمیت اعتنا به کاربرد خویش گوناگون است، البته معمولاً این ورق‌ها اساسی ضخامت ۵۰ و عرض ۱۲۵ به فروش می‌رسند. قیمت ورق گالوانیزه شیروانی مثل دیگر فلزها همه روزه در درحال حاضر نوسان دایم است و ارزش آن را باید از کمپانی های فروش آهن به صورت روزانه چک نمود. این پوشش ‌های گالوانیزه رنگی در ارتفاع یک فرایندی به اسم الکترواستاتیک تولید شده و عمده از همگی صنایع در تولید ‌و ساز مصرف می ‌شود. علت مصرف مضاعف همین ورق ‌ها به کار گیری از رنگ ‌های زیاد جذاب برای گونه های ساخت ‌و ساز به‌ خصوص شیروانی ‌ها می‌ باشد. رنگ‌های گالوانیزه از حیث هزینه فراوان مناسب بوده و به راحتی قابل تهیه و تنظیم هستند. در نانو یک پوشش اهمیت بر روی وجود داراست که هدف آن خودداری از خوردگی ورق است. توجه داشته باشید که مراحل و مکانیزم ساخت ورق‌های رنگی (ورق‌های رنگی دست ساز) عموما شبیه هستند؛ هر چند به جهت ساخت آن‌ها از مواد نخستین مختلف، ضخامت‌های گوناگون و فرایند متنوعی استفاده می‌شود. موادی که به جهت ساخت روق‌های رنگی به کار گیری می‌شود در کیفیت آن و قیمت تاثیر بسزایی می‌گذارند.
ورق آهن نسوز از طیف گسترده ای از محصولاتی با خصوصیت ها و کاربردهای مختلف تشکیل شده است. تولید کنندگان برای چک مقاومت کششی قطعات ساخته شده، تست‌های جاذبه و تنش تسلیم را روی محصولات خود به‌کار می‌برند. نتایج به‌دست آمده از همین تست‌ها، از مهم‌ترین فاکتورهای گزینش کیفیت جنس است. آزمایش میلگرد، بوسیله دستگاه‌های متنوعی مثل دستگاه ثبات و نیروسنج انجام می‌شود.
با فروش ورق گالوانیزه، محصولات و نیز بنا های مقاوم تر و محکم تری ساخته می شود و در سرانجام ای قدمت بیشتری خواهند داشت . ورق های گالوانیزه در صنعت های متمایز می توانند به کار فرایند و در عاقبت سبب ساز ارتقا مقاومت در صنعت های متفاوت خواهید بود. فروش ورق گالوانیزه از شیوه کارخانه ها ، کمپانی های واسطه و دلالان صورت می گیرد. ورق گالوانیزه امروزه به راحتی از روش سایت های فروش محصولات فولادی نیز به فروش می رسد. افراد می توانند از شیوه این سایت ها هم از بها گونه های ورق گالوانیزه آگاه شوند وهم چنانچه تمایل داشتند مبادرت به خرید کنند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید