قیمت میلگرد فولاد آذربایجان میانه

از جمله شرکتهایی که به تولید انواع فلز مانند میلگرد مشغول است، شرکت فولاد آذربایجان میانه است. این مجتمع فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است و به طور کلی برای حداقل 6000 نفر (چه به صورت مستقیم و چه غیرمستقیم) اشتغالزایی کرده است. از مزیتهای این کارخانه تولید میلگرد، میتوان به نزدیک بودن آن به راهآهن شمال غرب و همچنین بعضی جادههای ترانزیت اشاره کرد. البته این دو مزیت به غیر از کیفیت عالی محصولات این شرکت محسوب میشود. قیمت میلگردآذربایجان میانه

ابزارهای بروز کارخانه فولاد آذربایجان میانه

تمامی محصولات تولید شده در این کارخانه با استفاده از بروزترین تجهیزات انجام شده است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

  • کوره پیش گرم مجتمع فولاد با ظرفیت حداقل 100 تن در ساعت.
  • قیچیهای اضطراری و همچنین پاندولی به جهت برش محصولات.
  • سیستمهایی با نام QTB به جهت عملیات حرارتی.
  • میز ارسال شمس به کورهها.
  • سیستمهای فوق پیشرفته بسته بندی.
  • سیستم پیشرفته پوستهزدایی محصولات.
  • سیستمهای بروز تابگیری محصولات.

مهمترین محصول تولیدی در کارخانه فولاد میانه 

به طور کلی در اکثر کارخانههای تهیهی فولاد در ایران، یکی از محصولاتی که بیشترین تولید را دارد میلگرد است. استفاده از این محصول در ساختمانسازی نقش پر رنگی دارد و برای مستحکم کردن بتنها بکارگیری میشود. در کارخانه فولاد میانه نیز میلگردها در انواع مختلف تهیه میشوند که هر کدام از آنها از اندازه و قیمتهای متفاوتی برخوردار هستند. ضمناً گروه دیگری از میلگردها وجود دارند که در مقاطع سبک تولید میشوند که میتوان اندازههای 10 تا 22 را برای آنها متصور بود.

در مجتمع فولاد میانه با موادهایی مانند شمش که در اندازههای 130 میلیمتری هستند و طول 12 متری دارند، به طور سالانه در حدود 500 هزار تن محصول میلگرد تولید میشود که بسیار قابل توجه است. ناگفته نماند که تمامی موادهای اولیه برای ساخت میلگرد از استانداردهای مناسبST-50 ، ST 44 و ST 3 آلمان برخوردار هستند که هر کدامشان ممکن است در یکی از سطحهای کربن کم، کربن متوسط و کم آلیاژ تهیه شوند.

به طور کلی میلگردهای آجدار تولید شده در کارخانه فولاد آذربایجان میانه از سطح کیفی تأیید شدهی جهانی برخوردار است که پس از تولید به بازار ایران و همچنین در برخی از دسته‌ها بلاگ