قیمت میلگرد در تهران

برای استعلام قیمت میلگرد فولادی مقرون به صرفه یک ماده ساختمانی به راحتی در دسترس و پرکاربرد است که برای انواع کاربردهای ساختمانی و ساختمانی مناسب است؛ اما ضعف اصلی این است که آرماتورهای فولادی دارای پتانسیل خوردگی هستند که منجر به لکه گیری، ترک خوردگی و خرابی بتن اطراف می شود

چرا میلگرد فولادی گالوانیزه می شود

پوشش‌های گالوانیزه داغ سال‌هاست که در سطح جهانی برای محافظت مؤثر از میلگردهای فولادی استفاده می شود. افزایش مقاومت در برابر خوردگی باعث تحمل بیشتر کیفیت و پوشش بتن می شود. حداقل پنج دلیل وجود دارد که باید تقویت فولاد را گالوانیزه کنید:

برای جلوگیری از خوردگی میلگرد فولادی قبل از قرار گرفتن در بتن. پوشش گالوانیزه غوطه ور گرم در برابر خوردگی مقاوم است و از خوردگی آرماتور قبل از قرار گرفتن در بتن جلوگیری می کند. خرید میلگرد در بازار آهن با توجه به وزن هر شاخه و ابعاد آن مشخص می شود. خوردگی پوشش گالوانیزه کندتر از فولاد در بتن است.

محصولات احتمالی خوردگی، تنش های داخلی ایجاد نمی کنند که ممکن است منجر به جوش خوردن یا لایه لایه شدن شود. با محصولات تقویت شده بدون پوشش، خوردگی دارای حجم زیادی است که باعث ایجاد تنش های کششی می شود و منجر به جدا شدن آرماتور و ترک خوردگی بتن می شود.

پوشش مقاوم است، آسیب دیدگی آن دشوارتر است و محافظت فداکاری از جلوگیری از زیر برش توسط زنگ ایجاد می کند. روی به عنوان فلز آندی است، به این معنی که در هر شکستگی از پوشش روی، روی آن به طور ترجیحی خورده می شود و به طور الکتروشیمیایی از فولاد در معرض مجاور در برابر خوردگی محافظت می کند. این پوشش از نظر متالورژی به فولاد پیوند خورده است و مقاومت آن در مقایسه با سیستم های جایگزین مقاوم تر و سخت تر است. قیمت میلگرد گالوانیزه با میلگرد معمولی متفاوت است.

میلگرد فولادی گالوانیزه باعث افزایش عمر بدون تعمیر و نگهداری سازه بتنی شده و هزینه کلی آن را تا حد زیادی بهبود می بخشد. میلگرد استیل

کاربرد میلگرد در تقویت بتن

فولاد کربن رایج ترین شکل میلگردهای فولادی است (کوتاه برای تقویت کننده میله یا فولاد تقویت کننده). میلگرد معمولاً به عنوان دستگاه کشش در بتن مسلح و سازه های بنایی مسلح که بتن را تحت فشار قرار می دهد، استفاده می شود. با این حال، به راحتی شکل می گیرد، میلگرد در زمینه صنایع دستی فلزات نیز محبوب شده است. Alro میله های جداگانه را ذخیره می کند، اما میلگرد را می توان به صورت مشبک نیز یافت.

اطلاعات بیشتر در مورد میلگرد

میلگرد در ابتدا طراحی شده بود تا در کاربردهای بتنی شکایت شود. اگرچه بتن مقاومت فشاری بسیار خوبی دارد، اما مقاومت کششی می تواند مسئله ساز باشد. افزودن میلگرد در حال شکل گیری در بتن برای تهیه بتن با مقاومت کششی بهبود یافته است. سطح طناب مانند میلگرد برای ایجاد پیوند بهتر با بتن طراحی شده است. قیمت میلگرد بر اساس کاربرد آن در صنایع ممکن است متفاوت باشد.

میلگرد سهام Alro در پایه های 40 و 60. علاوه بر این ما مش تقویت کننده بتن را حمل می کنیم تا بتوانید هر آنچه را که نیاز دارید در یک مکان تهیه کنید.

ویژگی های میلگرد

میلگرد معمولاً در داخل بتن استفاده می شود تا مقاومت کششی بهبود یابد به راحتی خم می شود و شکل می گیرد موارد استفاده معمول برنامه های بتنی صنایع دستی فلزی و هنرهای تزئینی کاربردهای میلگرد فولادی گالوانیزه از آرماتورهای فولادی مانند میلگرد گالوانیزه و سایر اتصالات (مانند پیچ و مهره، کراوات، لنگر، میله های رول‌پلاک و لوله کشی) در ساختارها و عناصر مختلف استفاده شده است. بتن مسلح فولاد گالوانیزه می تواند یک تصمیم مهندسی مقرون به صرفه باشد، به ویژه در این شرایط خاص:

کاربردهای میلگرد

زیرساخت های حمل و نقل، از جمله پل ها، عرشه ها، سطح جاده ها و موانع سقوط.  عناصر روکش پیش ساخته سبک وزن و ویژگی های ساختمان معماری؛ تیرها و ستون های در معرض سطح و اسلب های در معرض؛ ساختمان پیش ساخته شامل واحدهایی مانند ماژول آشپزخانه و حمام و ساخت و ساز شیب دار. عناصر غوطه ور یا دفن شده تحت تأثیر آب‌های زیرزمینی و نوسانات جزر و مدی قرار دارند. سازه های ساحلی و دریایی

ساختارهای پرخطر در محیط های پرخاشگر. نمونه های زیادی در سراسر جهان وجود دارد که در آن از میلگرد فولاد گالوانیزه با موفقیت در انواع مختلفی از ساختمان‌های فولادی بتن مسلح، سازه ها و ساخت و سازهای عمومی استفاده شده است، از جمله:

 • عرشه ها و روسازی های پل بتونی مسلح
 • برج خنک کننده و دودکش ها؛
 • سنگرهای ذخیره زغال سنگ؛
 • آسترهای تونل و مخازن ذخیره آب و تأسیسات؛
 • اسکله، اسکله و سیستم عامل های دریایی
 • مارینا، پونتون شناور و پهلوگیری؛
 • دیوارهای دریا و نرده های ساحلی.
 • کارخانه های کاغذ سازی، کارهای تصفیه آب و فاضلاب؛
 • تأسیسات فرآوری و کارخانه های شیمیایی؛
 • اتصالات بزرگراه ها و موانع تصادف؛
 • تیر چراغ های بتونی و تیرهای برق.

استاندارد میلگرد فولادی

اجرای استاندارد برای میلگرد گالوانیزه باعث افزایش عملکرد بسیاری از سازه های بتونی ساخته شده در سراسر انگلیس و ایرلند می شود. اهمیت محافظت صحیح از آرماتورهای فولادی نباید تخمین زده شود. برای خرید میلگرد و استعلام قیمت فوری آن با ما تماس بگیرید.

در دسامبر 2018، یک استاندارد اروپایی، EN 10348-2: 2018 ‘فولاد برای تقویت بتن – فولاد تقویت کننده گالوانیزه و محصولات فولادی‘ منتشر شد. این استاندارد امکان توصیف آسان آرماتورهای گالوانیزه گرم را فراهم می کند و جزئیات مربوط به نوع فولاد تقویت کننده و / یا محصول فولادی را که باید گالوانیزه شود، به ویژه فولاد را در محدوده EN 10080 ارائه می دهد. الزامات ضخامت پوشش برای آرماتور گالوانیزه عرضه شده به EN 10348-2: 2018 در جدول 1 آورده شده است.

آرماتورهای گالوانیزه غالباً ضخامت‌های پوششی را بیش از اندازه مندرج در جدول 1 به دست می آورند. میلگرد برای یک عمر طولانی تر و هزینه های نگهداری کمتر ساخت و ساز ما طیف کاملی از میلگرد از جنس استنلس استیل با قابلیت دسترسی بالا را ارائه می دهیم. قابلیت های کاملاً یکپارچه ما، از ذوب شدن تا آزمایش، تولید میلگرد ضد زنگ را با ثبات، عملکرد تحویل و پشتیبانی فنی در صنعت امکان پذیر می کند. قیمت میلگرد نیشابور و اصفهان به نرخ کارخانه چگونه است.

فواید و مزایای میلگرد

چرا میلگرد محصولات میلگرد هزینه عمر سازه را کاهش می دهد محصولات میلگرد میزان خرابی مربوط به تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد محصولات میلگرد دارای طیف وسیعی از ابعاد و آلیاژها هستند. ویژگی های محصولات میلگرد دارای سیم پیچ، طول و شکل و در دسترس بودن بالا هستند میلگرد: سه مورد اصلی وجود دارد که فولاد ضد زنگ بهترین انتخاب است:

وقتی بتن در معرض نفوذ کلرید از محیط های دریایی یا نمک های یخ زدایی است. میلگرد فولاد ضد زنگ می تواند در برابر شروع خوردگی با غلظت کلرید بیش از 10 برابر بیشتر از مقاومت فولاد کربن مقاومت کند.

هنگامی که بتن قلیائیت بالایی را از دست می دهد که باعث محافظت فولاد کربن در برابر خوردگی در اثر کربناسیون می شود. این می تواند بیش از 100 سال طول بکشد اما در نهایت اجتناب ناپذیر است و فولاد ضد زنگ را به یک راه حل ایده آل برای سازه هایی که طول عمر بسیار طولانی دارند، به عنوان مثال معابد و بناها تبدیل می کند. برای خرید میلگرد به قیمت کف بازار چه کاری می توان انجام داد.

وقتی تجهیزات بخصوص به میدان‌های مغناطیسی مانند دستگاه‌های MRI بیمارستان حساس هستند و به تقویت غیر مغناطیسی نیاز دارند. بر خلاف فولاد کربن، میلگرد فولاد ضد زنگ آستنیتی مغناطیسی نیست.

علاوه بر این، میلگرد از جنس استنلس استیل نسبت به فولادهای کربن یا آلیاژ، جذب انرژی، دمای پایین و مقاومت بسیار مناسب در محیط و دمای پایین را دارد که در مواردی که ملاحظات لرزه‌ای، امنیتی و سایر مقاومت در برابر ضربه وجود دارد، از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین در مقایسه با فولاد کربن باعث افزایش سختی و قدرت حفظ در آتش شده است. قیمت میلگرد در بازار آهن بر چه اساس محاسبه می شود.

تخصص در تولید میلگرد

ما طیف کاملی از میلگرد از جنس استنلس استیل با قابلیت دسترسی بالا را ارائه می دهیم. قابلیت های کاملاً یکپارچه ما، از ذوب شدن تا آزمایش، تولید میلگرد ضد زنگ را با ثبات، عملکرد تحویل و پشتیبانی فنی در صنعت امکان پذیر می کند.

میلگرد ضد زنگ ما در ابعاد گسترده ای تولید می شود و به صورت کویل، طول و شکل در دسترس است. تمام محصولات میلگرد از جنس استنلس استیل در سایت های تولیدی ما در انگلیس و ایالات متحده تولید می شوند. برای اطمینان از در دسترس بودن و کوتاه بودن زمان تولید، ظرفیت سایت های تولیدی با انبار میلگرد از جنس استنلس استیل استراتژیک تقویت می شود.

عمدتاً در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید میلگرد فولاد ضد زنگ ما را به عنوان مثال در / در دیوارهای مانع ساحلی، پایه های بتونی و پل هایی که خوردگی ناشی از کلرید خطرناک است پیدا کنید. استفاده از میلگرد فولاد ضد زنگ در این محیط ها باعث کاهش هزینه مادام العمر سازه و همچنین خرابی مربوط به تعمیر و نگهداری می شود. پیشنهاد ما همچنین شامل انتخاب گسترده ای برای انتخاب بهترین گزینه برای مشتریان ما است. برای خرید میلگرد میانه به قیمت کارخانه به کجا باید مراجعه نمود.

بسته های خدمات ما، شامل پشتیبانی فنی، قیمت گذاری طولانی مدت و مدیریت پروژه برای بهینه سازی تولید، تکمیل و تحویل میلگرد مطابق برنامه شما برای اطمینان از کیفیت عملکرد شما اختصاص داده شده است. ما پشتیبانی را از انتخاب مواد تا استفاده نهایی پشتیبانی می کنیم و به شما کمک می کنیم بهترین نتیجه را بگیرید.