قیمت تونر لدورا در ایران 1398

15 best drugstore face washes and cleansers of 2020

زن در حمام
زن جوان در حمام در آینه نگاه می کند و از پاک کننده صورت پاک کننده صورت خود مراقبت می کند. سهام Getty Images
16 سپتامبر 2016 ، 3:08 AM +0430 / بروزرسانی شده 25 ژانویه ، 2020 ، 12:16 AM +0330/ منبع : امروز
توسط Janell M. Hickman
ویراستاران ما به طور مستقل موارد ارائه شده در این مقاله را انتخاب کرده اند زیرا فکر می کنیم آنها ارزش دانستن آنها را دارند. فروشگاه TODAY دارای روابط وابسته است ، بنابراین در پاک کننده صورت خرید چیزی از طریق لینک های ما ، ممکن است سهم کمی از درآمد را بدست آوریم.

حتی افراد مشهور همه با پاک کننده صورت خوب به دنیا نمی آیند. آنها باید مانند همه ما در آن کار کنند!

با این حال ، همانطور که متخصصان پاک کننده صورت و زیبایی متخصص در صنعت می دانند ، برای داشتن بی عیب و نقص نیازی به محصولات گران قیمت یا یک متخصص پاک کننده صورت در زمینه شماره گیری سریع ندارید.

قیمت تونر لدورا

TODAY Style از 15 متخصص خواست تا شستشوی پاک کننده صورت مورد علاقه داروخانه های خود را زیر 25 دلار به اشتراک بگذارند. در ادامه بخوانید تا تصاویر آنها را کشف کنید و چرا آنها را دوست دارید.

بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های خشک

 1. پاک کننده مرطوب کننده ملایم پاک کننده صورت Eucerin

پاک کننده فوم مرطوب کننده Eucerin Gentle Hydrating
17.04 دلار

آمازون
9.13 دلار
13.42 دلار

والمارت
دکتر دونا بیلو مارتین گفت: “این عطر عاری از رایحه نیست و باعث تحریک انواع پاک کننده صورت و رطوبت نوار نمی شود ، و این باعث می شود ارزش بسیار خوبی در اطراف آن ایجاد شود.” “من همچنین طرفدار گیاه شستشوی گیاهی Clark’s Botanicals Soothing هستند .”

 1. پاک کننده روزانه و مرطوب کننده نوتروژنا فوق العاده ملایم

پاک کننده روزانه و مرطوب کننده نوتروژنا فوق العاده ملایم برای پاک کننده صورت حساس
8.22 دلار

آمازون
ممکن است پاک کننده صورتی خارق العاده با قیمتی پیش بیاید – اما می تواند یک قیمت داروخانه باشد!

هدف
8.22 دلار

والمارت
دکتر الیزابت L. تانزی گفت: “من Neutrogena را به طور مكرر توصیه می كنم زیرا [فرمول] ملایم است ، پاک کننده صورت روغن های طبیعی آن را برطرف نمی كند ، و همچنین آرایش را از بین می برد. برای افرادی كه پاک کننده صورت خشك ، حساس یا تركیبی دارند بهتر است.”

 1. پاک کننده پاک کننده صورت ملایم و مرطوب کننده La Roche Posay Toleriane

مرطوب کننده و مرطوب کننده و مرطوب کننده La Roche-Posay Toleriane
$ 14.99

هدف
$ 14.99

اولتا
وی افزود: این پاک کننده برای پاک کننده صورت های خشک و حساس مناسب است اما می تواند برای همه انواع پاک کننده صورت مفید باشد – حتی پاک کننده صورت های چرب و بدون آکنه . این محصول بدون کاهش سطح سوراخ و بدون پارابن جهت کاهش خشکی یا سوزش است و باعث می شود پاک کننده صورت بعد از پاکسازی صاف شود. “گفت: دکتر جسیکا وایزر. “قوام شیری حاوی گلیسیرین برای جلوگیری از خشک شدن پاک کننده صورت است ، اما به اندازه کافی برای از بین بردن باقی مانده ها و آرایش از سطح پاک کننده صورت موثر است.”

4- پاک کننده پاک کننده صورت مرطوب کننده CeraVe

پاک کننده پاک کننده صورت مرطوب کننده CeraVe
14.64 دلار

آمازون
15.54 دلار

والمارت
$ 10.99

هدف
دکتر دایان والدر ، که مشتری های آن شامل جورج همیلتون است ، می گوید: “این پاک کننده مورد علاقه من در همه جا است! برای همه انواع پاک کننده صورت بسیار ملایم ، آبرسان ، غیر رایج و مناسب است.”

 1. اسکراب و ماسک صاف کننده پاک کننده صورت آویز نازک جو دوسر

اسکراب و ماسک صاف کننده پاک کننده صورت آویز نازک جو دوسر
$ 4.34

آمازون
4.49 دلار

والمارت
4.49 دلار

هدف
دکتر ویتنی بوو گفت: “من عاشق این دسته کمبو ماسک و ماسک هستم. این ماده حاوی جو دوسر است که می تواند به تغذیه پاک کننده صورت خشک کمک کند.” “همچنین به اندازه کافی ملایم است که به عنوان ضدعفونی کننده برای افراد با پاک کننده صورت حساس عمل کنید”.

بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های روغنی

 1. پاک کننده پاک کننده صورت Foaming CeraVe

پاک کننده پاک کننده صورت Foaming CeraVe
14.13 دلار

آمازون
$ 14.99

اولتا
$ 10.99

هدف
دکتر پاتریشیا وکسلر گفت: “این محصول حاوی سرامیدها ، نیاسین آمید و اسید هیالورونیک است که مانع بزرگی برای ترمیم و نرم کردن پاک کننده صورت می باشد. ضمن از بین بردن کثیفی ، روغن و آرایش چشم ، مرطوب می شود.” “این غیرمتعارف و غیر تحریک کننده است – به علاوه ، برای پاک کننده صورت های طبیعی و روغنی نیز عالی است.

 1. روغن شستشوی روغن از Cetaphil PRO DermaControl

شستشوی کف کف روغن Cetaphil Pro
9.76 دلار

آمازون
$ 14.99

اولتا
9.79 دلار

هدف
دکتر Fran E. Cook-Bolden گفت: “من این شستشو را دوست دارم زیرا پاک کننده صورت را متعادل می کند و یک پاک کننده صورتی ابریشمی و مات می گذارد.” “اگرچه به طور خاص برای کنترل روغن و پاک کننده صورت روغنی ساخته شده است ، به دلیل اثر متعادل کننده ، در اکثر انواع پاک کننده صورت بسیار عالی است. من از آن استفاده می کنم و پاک کننده صورت من طبیعی و ملایم حساس است!”

بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های مستعد آکنه

 1. نوار تمیز کردن ملایم

هدف نوار تمیز کردن ملایم
19.67 دلار

آمازون
4.66 دلار

والمارت
3.49 دلار

حمام تختخواب و فراتر از آن
وی گفت: “من از زمان نوجوانی با آکنه و پاک کننده صورت حساس از این استفاده کرده ام. بسیاری از شستشوها و میله های پاک کننده صورت دیگر را امتحان کردم ، اما همیشه به این مورد برمی گردم. خشک یا حساس ، “گفت: دکتر ایمی Wechsler.

 1. پاک کننده پاک کننده صورت روشن کننده روشن و روشن کننده Aveeno

تمیز کننده کننده پاک کننده صورت روشن Aveeno مثبت درخشنده
27.39 دلار

آمازون
$ 6.39

هدف
6.37 دلار

والمارت
دکتر Jeanine B. Downie گفت: “این پاک کننده در حال خشک شدن نیست و حتی به رنگ پاک کننده صورت بیمار کمک می کند. بدیهی است که این روغن عاری از روغن و ضد حساسیت است. بسیاری از بیماران من با آکنه یا پاک کننده صورت حساس واقعاً عاشق این محصول هستند.”

 1. روغن تمیز کننده پاک کننده صورت زنبورهای Burt’s با روغن نارگیل و روغن آرگان

روغن پاک کننده زنبورهای Burt’s با پاک کننده نارگیل و آرگان ، 6 اونس
13.83 دلار

آمازون
15.29 دلار

هدف
13.83 دلار

والمارت
جونانا وارگاس ، چهره مشهور ، که مشتری های آن شامل سوپر مدل Karlie Kloss است ، گفت: “من عاشق یک روغن پاک کننده برای آرایش کردن هستم و این یکی برای هر کسی که پاک کننده صورت حساس داشته باشد بسیار عالی است.” “این آرامش بخش ، آبرسان کننده است و مواد شیمیایی مضر موجود در آن را ندارد.”

4- پاک کننده روزانه پاک کننده صورت Cetaphil

پاک کننده روزانه پاک کننده صورت Cetaphil
9.52 دلار

آمازون
9.52 دلار

والمارت
$ 6.39

هدف
دکتر دندی انگلمن گفت: “این یک پاک کننده عالی برای همه نوع پاک کننده صورت است ، اما به خصوص برای هر کسی که دارای پاک کننده صورت حساس است”. “بعد از یک پرواز طولانی ، دوست دارم با یک فرمول ملایم تمیز کنم و اگر شب را روشن می کنم از مرطوب کننده یا ماسک خواب استفاده کنم.”

5- پاک کننده پاک کننده صورت و پاک کننده آرایش Neutrogena Fresh Foaming

پاک کننده های پاک کننده صورت و پاک کننده های آرایش پاک کننده صورت Neutrogena Foaming Fresh Foaming
5.97 دلار
7.29 دلار

آمازون
$ 8.99

اولتا
$ 4.99

هدف
وی گفت: “بسیاری از بیماران در مورد روند جدید” تمیز کردن مضاعف “سوال کرده اند که می تواند بسیار وقت گیر و پرهزینه باشد. این پاک کننده پاک کننده صورت هیپو آلرژیک پاک کننده صورت به اندازه کافی ملایم است تا در یک مرحله از بین بردن کثیفی و آرایش در عین حال تمیز کردن عمیق پاک کننده صورت نیز بسیار مناسب باشد. دکتر اریک شوویگر ، که مشتری های آن شامل ستاره “خانه های واقعی” ، کنیا مور است ، گفت: انواع پاک کننده صورت ، از جمله حساس و مستعد آکنه.

 1. آب تمیز کننده مایکل ساده

پاک کننده ساده آب میسل
$ 4.80

آمازون
$ 4.77

والمارت
$ 4.99

هدف
کیت سامرویل ، متخصص مشهور مراقبت از پاک کننده صورت ، گفت: اولین قدم برای زیبایی پاک کننده صورت ، تمیز کردن کامل ، مؤثر است. مشتریانی که شامل ونسا هودگنز ، آنا کندریک و درو باریمور هستند. “من واقعاً از استفاده از آب ساده Micellar Water برای تمیز کردن پاک کننده صورت در آخر روز لذت می برم . این کار با آب خالص و ویتامین ها ساخته شده است ، که آبرسان است ، در حالی که کاملاً از بین بردن آرایش ، خاک و منافذ مسدود شده است.”

 1. شیر پاک کننده کرم Lierac Paris Demaquillant Confort

شیر پاک کننده کرم Lierac Demaquillant Confort برای پاک کننده صورت و چشم ها
32.95 دلار

لوازم آرایشی SHANY
دکتر دبرا جلیمان گفت: “این یکی از مواد پاک کننده مورد علاقه من در داروخانه ها است زیرا حاوی اسید هیالورونیک است و بسیار مرطوب کننده است. برای پاک کننده صورت های حساس یا خشک بهترین استفاده است.”

 1. پاک کننده پاک کننده صورت ملایم Cetaphil

پاک کننده پاک کننده صورت ملایم Cetaphil
11.90 دلار
$ 15.99

آمازون
13.99 دلار

اولتا
9.59 دلار

هدف
ملانی سیمون ، متخصص زیبایی ، متخصص مشتری گفت: “من طرفدار این پاک کننده کلاسیک هستم زیرا خیلی خشن نیست و باعث خشکی پاک کننده صورت نمی شود. مواد تشکیل دهنده واکنش آن در آن وجود ندارد ، بنابراین حتی حساس ترین انواع پاک کننده صورت نیز می توانند از آن استفاده کنند.” شامل ونسا ویلیامز است. “پاک کننده های تهاجمی با ترکیبات اسیدی ، مانند سالیسیلیک اسید ، اپیدرم را محکم می کنند و باعث لکه دار شدن پاک کننده صورت می شوند. ساتافیل لایه بالایی از پاک کننده صورت را نشان نمی دهد که نور را منعکس می کند و باعث جوان تر شدن ما می شود.”

برای داستانهای بیشتر مانند این ، بررسی کنید:

12 بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای پاک کننده صورت های حساس ، که توسط متخصصین پاک کننده صورت توصیه می شود
دکتر Pimple Popper عاشق این شستشوی مناسب پاک کننده صورت است
15 شستشوی پاک کننده صورت توسط متخصص پاک کننده صورت برای پاک کننده صورتهای مستعد به آکنه شستشو می یابد
برای کشف معاملات بیشتر ، نکات خرید و توصیه های محصول مناسب با بودجه ، برنامه TODAY جدید را بارگیری کنید و در خبرنامه Stuff We Love ما مشترک شوید !

فروشگاه TODAY مراقبت می کند تا موارد مورد علاقه ما را که توسط کارشناسان و سردبیران قابل اعتماد انتخاب شده است ، توصیه کند ، و همچنین خوانندگان ما را از معاملات بزرگ ، موارد دلخواه مشتری و محصولات با ارزش از سراسر وب مطلع کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد روند ما ، اینجا را کلیک کنید .