قیمت تجهیزات دندانپزشکی و تجهیزات یونیت دندانپزشکی

همچنین فروشگاه دارای پشتیبانی 24 ساعت بوده که در هر زمان از شبانه روز می توانید سوالات خود را از آن ها بپرسید. دفتر فروش جهان دنتال در تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشکده دام پزشکی می باشد. فروشگاه دنسیکس از دیگر فروشگاه های معتبر داخلی در زمینه خرید لوازم دندانپزشکی به طور اینترنتی می باشد. این فروشگاه فعالیت خود را در سال 97 آغاز کرده و در همین مدت کوتاه توانسته رضایت بالای دندان پزشکان را کسب کند. از جمله ویژگی های این فروشگاه می توان به تحویل سریع ،استفاده از بهترین لوازم و متریال، پاسخ گویی بیست و چهار ساعته و عالی و … اشاره داشت. قیمت تجهیزات دندانپزشکی همچنین بسته بندی کالاها به بهترین صورت انجام گرفته و هیچ گونه آسیبی در هنگام حمل ونقل به آن ها وارد نمی شود. در صورت تمایل می توانید به طور حضوری به دفتر فروشگاه دنسیکس در تهران ،خیابان شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان نیز مراجعه کنید. فروشگاه آزاد مد یکی از فروشگاه های اینترنتی فعال داخلی در زمینه مواد و تجهیزات دندانپزشکی می باشد.

توسط این تجهیزات می توان در مدت زمان کمی، یک اتاق ساده و معمولی را به یک محیط مناسب و حرفه ای برای دندانپزشک تبدیل نمود. انتخاب انواع مختلف و سطح دسترسی به امکانات بیشتر در اختیار دندانپزشک بوده و متناسب با نیاز کاری خود، می تواند یک مجموعه مناسب را تهیه نماید. ورودی و خروجی آب.لازم به ذکر است که در بعضی از مدل های آن مجرای آب قرارداده نشده است. پوسته که باعث حفاظت و نگهداری از متعلقات اطرافش است. تبدیل و نسبت دور ایرموتور به آنگل ۱ به ۱ است،هنگامی که نوار آبی باشد. تبدیل و نسبت دور ایرموتور به آنگل ۱ به ۵ است،هنگامی که نوار قرمز یا نارنجی باشد. دور موتور کاهش می یابد و نسبت ها ۲به۱ ، ۴به۱ ، ۱۰به۱ ، ۲۰به ۱ و ۴۰به۱ خواهد بود،هنگامی که نوار سبز باشد. دور موتور کاهش می یابد و نسبت ها ۲۲به۱ ، ۲۵به۱ خواهد بود،هنگامی که نوار مشکی باشد.از این آنگل اکثرا در جراحی و ایمپلنت استفاده میشود.

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند. در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم. گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد. فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲). فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱). آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل. مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش. فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳). فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱). آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل. برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است.

با گذشت یک الی دو هفته دندانپزشک هیلینگ را باز میکند و ایمپرشن کوپینگ را برای قالب گیری میبندد. نام بخش دیگر ایمپلنت دندان پروتز است که عملکرد تاج دندان را دارد. پروتز یا تاج مصنوعی از مواد مختلفی تولید میشود. به عبارت دیگر پروتزهای ایمپلنت، میتوانند جنسهای مختلفی داشته باشند. هر 3 قطعه فیکسچر، اباتمنت و پروتز که از ابزار جراحی ایمپلنت هستند و برای استحکام بخشی به تمام ایمپلنت، طراحی و تولید میشوند. چنانچه به درستی از ایمپلنت مراقبت کنید، تا سالهای طولانی و بدون هیچ مشکلی در جایگاه خود سالم باقی میمانند. پروتز و فیکسچر در ایمپلنت مانند دندان واقعی و ریشه عمل میکنند و تمامی قابلیتهای دندانهای واقعی را در اختیار ما قرار میدهند. راههای زیادی برای پر کردن جای خالی دندانهایی که دیگر ندارید یا خراب هستند وجود دارد، تجهیزات دندانپزشکی دست دوم اما استفاده از ایمپلنت بهترین روش جایگزینی دندان است. اگر یک یا تعدادی از دندانهای شما از بین رفت، قطعاً باید ایمپلنتها را در نظر داشته باشید.

تنها بخشی از ایمپلنت دندان بوده که در ظاهر دیده نمیشود و از جنس تیتانیوم است. کاوراسکرو پیچ کوچکی است که پس از قرارگیری فیکسچر در استخوان فک، به سرعت روی فیکسچر قرار میگیرد تا کاملاً سطح داخلی فیکسچر را بپوشاند. بافت لثه روی كاوراسكرو یا پیچ درپوش قرار خواهد گرفت. رابطی که بین فیکسچر و تاج ایمپلنت وجود قرار میگیرد تا یک واحد کامل ایمپلنت شبیه دندان واقعی به وجود آورد، اباتمنت است. اباتمنت از اصلیترین اجزای ایمپلنت دندان میباشد. اباتمنت ها پیچ های کوتاه و محکمی هستند که بالاتر از خط لثه قرار میگیرند. پس از برداشتن اباتمنت، کوپینگ قالب گیری کار گذاشته میشود تا از شکل قرار گیری دندان در بافتها قالب گیری شود. در دو روش تری باز (open tray) و تری بسته (closed tray) مورد استفاده است. هیلینگ اباتمنت بعد از 4 تا 8 هفته بنا به تشخیص پزشک، به جای کاوراسکرو روی فیکسچر قرار میگیرد. هیلینگ از نفوذ جسم خارجی به داخل ایمپلنت جلوگیری کرده و باعث شکل گیری بافت لثه در اطراف ایمپلنت میشود.

از کمپرسور باد بی صدا در دندانپزشکی ها ، صنایع غذایی و دارویی ، محافظت از ماشین و ابزار آلات و… استفاده می کنند. کمپرسور باد بی صدا بر اساس تعداد یونیت و نوع ساکشنی که مصرف می کند ، انتخاب می شود. این نوع کمپرسور زمانی میتواند در خور اسم خود صدایی با سطح پایین ایجاد کند که ازهواساز یا موتور در ساخت آن استفاده شده باشد. هنگام خرید این نوع کمپرس دقت کنید که از جنس فولاد ST37 باشد زیرا لایه ی داخلی این مخزن را با یک لایه اپوکسی می پوشانند و از خوردگی دستگاه جلوگیری می کند. این نوع کمپرسور دارای قدرت بالایی می باشد. صدای کمپرسور یخچالی بسیار کم است؛ زیرا قدرت آنها تقریبا یک و نیم تا دونیم برابر اسب بخار می باشد. استفاده از این نوع کمپرسور در مطب های دندان پزشکی نچندان زیاد است زیرا کمپرسورهای یخچالی در سیستم خود روغن وارد می کنند . خرید کمپرسور یخچالی چندان آسان نیست چون امکان یافتن آن بسیار کم است و باید از مراکز معتبر خریداری شود.

نحوه پرداخت هزینه ها در سریتا به چه صورت است؟ امکان پرداخت هزینه کامپوزیت دندان هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی وجود دارد. کامپوزیت یکی از کم هزینه ترین روش های اصلاح طرح لبخند است. از این روش می توان برای ترمیم دندان های شکسته یا ترک خورده، بستن فاصله بین دندان ها و سفیدتر و زیباترکردن ظاهر دندان ها استفاده نمود. تجهیزات یونیت دندانپزشکی فرآیند انجام کامپوزیت دندان، بسیار ساده و سریع و تنها در یک جلسه انجام می شود. کامپوزیت هیبریدی ذرات درشت تری دارد. این نوع کامپوزیت درخشندگی و زیبایی کمتری دارد اما استحکام آن بیشتر است. به همین دلیل از این نوع کامپوزیت برای دندان های عقبی استفاده می شود. کامپوزیت میکروفیلد ذرات ریزتری دارد و در هنگام قرار گرفتن روی دندان، نمایی صاف و براق ایجاد می کند. به همین دلیل برای کامپوزیت دندان های جلو توصیه می شود. هر چند که این نوع کامپوزیت درخشندگی بیشتری دارد اما مقاومت آن کمتر است.

با این حال دندان پزشکان همواره باید هزینهها و مخارج صرف شده برای تجهیزات و مواد مصرفی خود را مد نظر قرار داده و با دانش قبلی اقدام به خرید این محصولات نمایند. بر خلاف تصور عدهای، انتخاب از بین برندهای مرغوب و نام آشنا در بازار محصولات دندان پزشکی علاوه بر ارتقای کیفیت ارائه خدمات، موجب صرفهجویی در هزینههای غیرضروری (از قبیل هزینه تعمیرات و تعویض وسایل) نیز میگردد. در ادامه این مطلب به چند نکته ساده که بایستی در انتخاب محصولات دندان پزشکی مد نظر قرار دهید اشاره خواهیم کرد. توجه به همین نکات ساده میتواند تعیین کننده تفاوت کیفیت کار شما با دیگر دندان پزشکان باشد. به سراغ کمپانیهای شناخته شده بروید! با وجود انواع و اقسام برندها و شرکتهایی که روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده میشود، انتخاب مواد و تجهیزات مناسب برای حرفه دندان پزشکی ممکن است به این آسانیها امکانپذیر نباشد. با این حال، توجه به برخی نکات از قبیل شهرت و مدت زمان حضور کمپانی سازنده در بازار دندان پزشکی میتواند به شما در انتخاب برندهای مطمئن در این زمینه یاری رساند.

  • Hedstrom / H Files
  • صندلی بیمار دندانپزشکی
  • میز کار دندانساز
  • سالن ورزشی

موتور صندلی یونیت دندانپزشکی اطفال پرتی Pretty جکی و دارای نیروی 24 ولت است که این موتور به صورت کاملا بی صدا است و برای آن حافظه قرار داده شده است. این محصول ساخت کشور چین است و مورد تایید استاندارد های ایسو و سی ای است، دارای زیر سری دو محوره است. این محصول دارای دو دستگیره در طرفین است و از ویژگی های خوب این محصول این است که روکش صندلی آن قابل شستشو است. این یونیت دندانپزشکی می تواند حداکثر وزن 135 کیلوگرم را تحمل کند. این یونیت مجهز به پد اتوکلاوبل تابلت و تابوره سینی ابزار و تابلت چپدست و سینی ابزار است و دارای صفحه کلیدی از نوع الکتریکی است. این یونیت دارای کراشور شیشه ای است که دارای ساکشن آبی وهوایی قدرتمند است و این یونیت همراه با فیلتر ساکشن تحویل داده میشود. چراغ این یونیت دندانپزشکی 22000 لوکس هالوژن است که دارای شدت نور قابل تنظیم میباشد. 4.5 تا 8 بار و حداکثر مصرف آن 60 لیتر در دقیقه میباشد. فشار آب ورودی آن 2.5 تا 5 بار و حداکثر مصرف آن 10 لیتر در دقیقه است. بیشتر کارخانجات ببی این دلیل که بدنبال آسان بودن تولید هستند از روش اول استفاده می کنند.و به این دلیل که قدرت و استحکام صندلی در نوع دوم بیشتر است کارخانجات از این فیزیک برای تولید استفاده می کنند. هر صندلی دارای دو موتور می باشد. یک موتور برای قسمتی که بیمار مینشیند یا همان نشیمن گاه و بالا و پائین کردن و موتور دیگر جهت جابجایی پشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

هرچه زودتر از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. انواع مختلف مواد دندانپزشکی و تجهیزات مصرفی، توسط گروه های پخش مختلف می شود. دسترسی به هر یک از این مراکز به نوعی سخت یا آسان خواهد بود. همه چیز به فاصله شما از این نمایندگی ها و مراکز پخش بستگی دارد. اگر در شهر هایی هستید که این نمایندگی ها به شما نزدیک هستند، می توانید به سادگی از آن ها خرید کنید. قیمت مواد دندانپزشکی در بازار به موارد مختلفی بستگی دارد که قبلاً نیز درباره آن، در مطالب قبلی صحبت کردهایم. به طور قطع، از آنجایی که قیمت تولید در داخل از کشور با قیمت واردات برخی محصولات یکسان نیستند، تجهیزات لابراتوار دندانپزشکی  در نتیجه طبیعی است که قیمت باندینگ متا وارداتی با نوع داخلی آن بر اساس این ضوابط یکسان نباشند. به همین دلیل قیمت نهایی فروش آن ها نیز در بازارهای مختلف در داخل کشور ما یکسان نخواهد بود.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید