قدرت لباس های “نیل”.

[ad_1]

زمانی که آخرین بار در سال 2019 سریال «ناخن» از TNT پخش شد، همه درباره این لباس سرهنگ سیاه نمادین «Fleabag» صحبت می کردند. این لباس که فیبی والر-بریج در فصل دوم کمدی بی‌احترامی‌اش با بی‌خیالی لغزنده پوشیده بود، استایل و اعتماد به نفس بلندپروازانه‌ای را می‌تابید.

اما قبل از Fleabag، طرح های جین Niecy Nash و ورساچه الهام گرفته شده از ورساچه، این لباس را مترادف با ملکه ناخن Claw که نقش Claws را بازی می کند، در حال حاضر در فصل چهارم و آخرین آن است. این کمدی سیاه که توسط الیوت لارنس ساخته شد، در سال 2017 جان گرفت و بینندگان را با داستان های خود از صاحب خیره کننده و مصمم سالن Desna (نش)، که تکنسین های ناخن خود را با دنیای اوباش ها و پولشویی آشنا می کند، خوشحال کرد. و او همه کارها را انجام داد در حالی که بی عیب به نظر می رسید.

دولورس ایبارا، طراح لباس Nail به Salon گفت: «با شروع فصل 1، شخصیت دسنا واقعاً آن لباس‌ها را پس داده است. “من متوجه شدم که در اتاق خبر بود یا داخل [music] در ویدیوها، مردم خیلی بیشتر از قبل تی شرت می پوشند.”

مرتبط: «ناخ» برعکس «سوپرانو» است: جیسون آنتون تنوع «نایلز» تی‌ان‌تی را دوباره تعریف می‌کند.

به عنوان مثال، کت و شلوار مخملی آبی سلطنتی، پر از سرآستین های فلامنکو در اپیزود افتتاحیه این فصل، یا کت و شلوار مروارید شده از فصل سوم ورزش دسنا، در حالی که زیر «ذهن خود را آزاد کنید» در En Vogue قدم می زنید. این صحنه‌های نمادین همان چیزی است که ایبارا آن را «لحظه‌های کلوز» می‌نامد.

وقتی فیلمنامه‌ای که دریافت می‌کنیم می‌گوید «لحظه کلاوسی»، می‌توانم کمی بیشتر از جعبه بیرون بکشم. کمی خلاق‌تر یا خودنمایی‌تر یا غیرعادی‌تر. ایبارا می‌گوید کمی مد بیشتر. “این صحنه خاص، این لحظه ای از کلاوزیان است. وقتی این را در فیلمنامه می بینم هیجان زده می شوم زیرا می توانم کمی از شخصیت آنها خارج شوم و بالا بروم.”

لحظه Clawsian فورا قابل تشخیص است و نه فقط به این دلیل که او آماده اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی است. چه صحنه ای سرگرم کننده همراه با آهنگی در مورد نوستالژی مرگبار باشد و چه فیلمبرداری شده به عنوان موزیک ویدیو، این لحظات متا به دسنا و شرکت اجازه می دهد. اما این صحنه ها بیشتر از نشان دادن لباس های رسوایی کار می کنند. آنها همچنین به بیننده اجازه می دهند که از قدرت باشکوه این زنان بنوشد – اغلب درست قبل از اینکه یک سریال اکشن شدید آنها و کمد لباسشان را در معرض آزمایش قرار دهد.

“به عنوان طراح، ما باید به این فکر کنیم که چه چیزی برای آنچه که دختران واقعاً در این صحنه انجام می دهند مفید است و همچنین بیانیه ای ارائه دهیم. همه آنها شخصیت خاص خود را دارند، اما همه آنها باید شگفت انگیز به نظر برسند و برجسته شوند. هر کدام سبک های خاص خود را دارند، به خصوص دسنا.

تاریخچه مبارزه با لباس های عمومی

زن، a la Rosie Riveter، در حال حفاری بر روی بمب افکن لیبراتور، شرکت هواپیماسازی Consolidated Aircraft Corp.، در فورت ورث، تگزاس، 1942. (بایگانی تاریخ جهانی / گروه تصاویر جهانی از طریق گتی ایماژ)

لباس‌های دسنا که نوعی یونیفرم برای هدایت او در زندگی پر استرس‌اش است، منشا لباس‌های تابستانی خلبانان از دهه 1910 و بعداً به عنوان لباس نظامی برای سربازان جنگ جهانی دوم را نشان می‌دهد. راست، که یادآور خلبان آملیا ارهارت است، با چتر نجات وارد تجارت مواد شوینده می شود و خود را درگیر نبردهای بین مافیای مواد مخدر دیکسی، اعتقادات روسی و هائیتی و DEA می بیند، ناگفته نماند که تلاش می کند تیم خشن خود را از تکنسین های ناخن و یک عامل عصبی بازدارد. برادر از دردسر

هنگامی که این لباس در دهه 1920 ظاهر شد، هنرمند و طراح ایتالیایی ارنستو مایکلس، با نام مستعار تایات، چیزی را خلق کرد که توتا نامید. در ابتدا به عنوان نمادی از سادگی طبقه کارگر تصور شد، اما توسط اشراف فلورانس به عنوان مد روز پذیرفته شد. جنبش هنرمندان آلمانی Bauhaus و ضد فاشیست های اسپانیایی با دیدگاه Thayaht در مورد سادگی و عملی بودن آشنا شدند و TuTa را به عنوان لباس غیر رسمی خود پذیرفتند.

سرعت لباس‌ها مورد استقبال زنان آمریکایی نیز قرار گرفت. چه کسی می تواند روزی پرچ کن را فراموش کند که با روسری و جین پوشیده بود که با سلاح های خود می درخشید؟ این قهرمان در مبارزات دفاعی جنگ جهانی دوم مهم بود، مترادف با جنبش فمینیستی شد و هنوز هم تصویری ماندگار از برابری جنسیتی است.

به سرعت به دهه 70 می رسید، زمانی که لباس های لباس به عنصر اصلی میدان رقص تبدیل شد. نسخه‌های پراکنده و درخشانی که ستارگانی مانند چر، دبی هری، ABBA و فرشتگان چارلی می‌پوشند، از نظر ظاهری بسیار نزدیک‌تر به نسخه‌هایی هستند که دسنا می‌پوشد، حتی اگر به صورت استعاری، ستارگان او هنوز بخشی از جوهره اصلی را روی لباس‌ها حفظ کرده باشد.

حتی لباس قرمز نماد هزاره بریتنی اسپیرز از ویدیوی سال 2000 برای “اوه! دوباره انجامش دادم” در ابتدا قرار بود نشان دهنده بلوغ ستاره مشهور پاپ باشد که دو سال قبل در “لباس دختر مدرسه ای” لباس می پوشید. “Baby One More Time” اما امروز معنای جدیدی پیدا کرده است.

لباس های امروزی به معنای تجارت است

ناخن های ریخته گریبازیگران “ناخن”. (TNT)

در فرهنگ پاپ امروزی، لباس‌های سرپوشیده اغلب به‌عنوان ابرقهرمان‌ها دیده می‌شوند و اقتباس‌های کتاب‌های مصور بر روی صفحه نمایش غالب هستند. نش با قرار دادن دسنا در کنار زن گربه‌ای و کاپیتان مارول، گفت که لباس‌های نیل باعث می‌شود که او احساس یک «ابرقهرمان بازار استریپتیز» کند، این دقیقاً همان چیزی است که ایبارا به دنبال آن است.

“[Desna] از برادرش مراقبت می کند، او از آن دسته شخصیت هایی است که با ترکیب تاپ با شلوار، وقت نمی خواهد بفهمد چه چیزی بپوشد. بنابراین اینها، همانطور که ما آن را می نامیم، [is] ایبارا می‌گوید آسان است، می‌توانید آن را بپوشید و کار می‌کند، این واقعاً لباسی نیست که باید به آن فکر کنید.

با بازگشت به معنای دوگانه TuTa، می‌توان مبارزه جناح راست را برای بالا رفتن از تجارت به اصطلاح «طبقه پایین» در زمینه پولشویی مواد مخدر و هنر میخکوبی که در کنار یکدیگر در مرکز خرید پالمتو (به نام «پالم-) وجود دارد، مشاهده کرد. محله یهودی نشین “) که در آن” Nails ” تنظیم شده است. برای او مناسب است که برای آماده شدن برای نبردهای روزانه خود از لباس استفاده کند.

او موافق است: «من حدس می‌زنم می‌توان گفت که این بخشی از زره او است که با بدنش ایمن باشد، بله، اما بیشتر از نظر احساس راحتی و توانایی حرکت در حالی که شیک به نظر می‌رسد.» ایبارا.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


استفاده از لباس سرهنگی دسنا نیز نشانه گام دیگری در تکامل لباسی است که رزی، چر و بریتنی قبل از او در آغوش گرفته بودند. و این مخصوص توانمند شدن او به عنوان یک زن سیاه پوست است.

بروکلین وایت، سردبیر Essence، گفت: «لباس سرهنگی دسنا فمینیستی است. «خم شدن همیشه به سبک نبوده است. و صادقانه بگویم، بدن زنان سیاهپوست هنوز به شدت مورد انتقاد است. «ناخن» نمایشی با محوریت زنان است و زنان در زندگی خود جایی می گیرند که دیگران می توانند به مردان اجازه پرکردن آن را بدهند.

دسنا همچنین برای مدرن کردن کلیت مانتو به خود می گیرد و آن را با لوازم جانبی، کفش و البته ناخن تزئین می کند.

اما هرگز اینطور نیست فقط در مورد لباس های داخلی

در صحنه ای از فصل 3، دسنا در مورد مقدار لباس هایی که می توان با 50000 دلار خریداری کرد، فکر می کند.

دسنا می‌گوید: «من فقط لباس‌های سرپوش را نمی‌خواهم. من می خواهم کیف و کفش با هم هماهنگ باشند.

در نمای بیرونی براق شلاک، به نظر می رسد دسنا فقط در مورد ظاهر خود صحبت می کند. اما در مبارزات قهرمان برای تحرک رو به بالا و تامین نیاز خانواده اش در طول نمایش، فرصتی برای خرج کردن آزادانه پول برای لباس کامل به معنای تمایل دسنا به بیشتر است.

ایبارا گفت: “او در حال حاضر رئیس است و نقش بسیار پر زرق و برق تر و شبیه به یک رئیس را بر عهده گرفته است، اما به سبک خودش.”

«نیلز» این کار را هم به صورت مجازی و هم به معنای واقعی کلمه در تیپ بدنی شخصیت های نمایش به خصوص دسنا انجام می دهد.

“[The jumpsuit is] نه فقط برای یک فرد لاغر و لاغر که 5’9 “. درست 5’9 نیست. او 2/5 سال دارد و منحنی دارد، و فکر می‌کنم این باعث شده است که افراد دیگری که بدنی هوس‌آلود دارند، اعتماد به نفس داشته باشند و فکر کنند، «هی، من هم می‌توانم آن را تکان دهم و سکسی به نظر برسم و خوب به نظر برسم «و احساس خوبی نسبت به خودشان داشته باشند». ایبارا می گوید: «من دوست دارم بتوانم با او کار کنم [Nash’s] منحنی می کند و باعث می شود شخصیت او در عین حال اعتماد به نفس و سکسی داشته باشد.”

از طریق خوانش های متعدد از لباس های نمایش، “ناخن” میراثی از مثبت بودن بدن، گنجاندن و قدرت مد را به جا گذاشت.

حرکت بر روی Fleabag. Niecy Nash نماد مد لباس هایی است که اکنون به آن نیاز داریم.

«ناخن» یکشنبه ساعت 21 از شبکه تی ان تی پخش می شود.

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر