قبل از سال 2022، دونالد ترامپ به جمهوری خواهان وفادار بود

[ad_1]

به نظر می رسد تنها حدود یک ماه پیش، تشکیلات سیاسی به این نتیجه رسیدند که جمهوری خواهان جام مقدس انتخابات را در مبارزات انتخاباتی فرماندار تازه منتخب ویرجینیا، گلن یانگکین، یافته اند. از 3.3 میلیون رای داده شده، او با 63000 رای برنده شد، و این به طور گسترده به عنوان یک پیروزی قانع کننده تلقی شد که تمام آنچه حزب دمکرات از آن حمایت می کرد کاملاً رد کرد. این واقعیت که ویرجینیا به طور مداوم فرماندار حزب مخالف را انتخاب کرده است، که بیش از 30 سال است که کاخ سفید را در اختیار داشته است (و معمولاً با انحرافات بسیار بیشتر از یانگکین)، به هیچ وجه مانع خرد متعارف نمی شود. کمپین یانگکین راه را برای پیروزی مجدد حزب جمهوری خواه نشان داد: تنها کاری که آنها در آینده باید انجام می دادند فاصله گرفتن از دونالد ترامپ بود.

فقط چند هفته بعد به جلو بروید، و به نظر می رسد که این اتفاق نیفتاده است.

دونالد ترامپ قاطعانه به جای رهبر حزب جمهوری خواه است و هر فکری مبنی بر اینکه حزب از چنگ او خارج می شود، تنها خاطره ای ضعیف است. البته این ایده همیشه خنده دار بوده است. ترامپ برای ینگین گردهمایی برگزار نکرد، اما به صراحت اعلام کرد که از او حمایت می کند. و یانگکین شاید برای بوسیدن حلقه به مارآلاگو نرفته باشد، اما “کل انتخاباتی” را در مرکز مبارزات انتخاباتی خود قرار داد، که دقیقا همان سوت سگی بود که ترامپ و پیروانش باید برای اثبات آن ببینند. در تیم است. اگر یکی از رای دهندگان یانگکین بایدن فکر می کرد که او به حزب جمهوری خواه رای می دهد که ترامپ را پشت سر گذاشت، متأسفانه در اشتباه بود.

بدیهی است که دروغ بزرگ ترامپ در اوایل 6 ژانویه اصل سازمانی حزب جمهوریخواه خواهد بود. این توهم خوبی است که فکر کنیم حزب هوشیار خواهد شد، اما اگر قبلاً مشخص نبود، اکنون مشخص است که آنها برای آینده قابل پیش بینی با ترامپ خواهند ماند. و بسیار بعید است که ترامپ و مردمش به نامزدهای بیشتری اجازه دهند خود را در برابر دروغ بزرگ بیمه کنند یا وانمود کنند که از رهبر خود فاصله می گیرند.

در اوایل این هفته، دیوید پردو، سناتور سابق جورجیا، کلاه خود را در رینگ انداخت تا فرماندار فعلی برایان کمپ را در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان به چالش بکشد. شاید به خاطر داشته باشید که او کرسی خود را در سنا در دور دوم انتخابات ژانویه گذشته در برابر جان اوسوف از دست داد. اکثر تحلیلگران سیاسی باخت او و سناتور سابق کلی لوفلر از رافائل وارناک را به این واقعیت نسبت می دهند که ترامپ با اصرار بر فاسد بودن سیستم انتخاباتی ایالت، رای جمهوری خواهان را سرکوب کرد. اگر چنین است، می توان انتظار داشت که پردو کمی رنجش را در خود داشته باشد، اما بدیهی است که نه. پیام تاجر نرم سابق به قدری برنده بود که تقریباً انتظار دارید او در پایان به یک گروه کر هیجان انگیز YMCA بپیوندد:

پوردو بعداً گفت که این کار را خواهد کرد نه انتخابات ریاست جمهوری 2020 گرجستان را تایید کرده اند، که واقعاً به این معنی است که اگر او در سال 2022 پست فرمانداری را به دست آورد، تمام تلاش خود را می کند تا انتخابات را برای کسی جز دونالد ترامپ تأیید نکند. ترامپ نه تنها دشمنانش را از حزب اخراج می‌کند، بلکه می‌خواهد هر کسی که می‌خواهد نامزد شود، به دروغ بزرگ او نیز بپیوندد.

ترامپ همچنان درگیر انتخابات 2020 است

جاناتان سوان از آکسیوس روز پنج‌شنبه گفت افرادی که او را در مار-آلاگو دیده‌اند می‌گویند که «امکان ندارد با او گفت‌وگوی طولانی داشته باشیم، بدون اینکه دلبستگی‌هایش در مورد انتخابات 2020 قطع شود.» و او همچنان اصرار دارد که باید “ممیزی” های بیشتری در آنجا وجود داشته باشد که به نحوی نتایج را معکوس کند. واضح است که او در این مرحله بسیار نگران است، اگر واقعاً به آن اعتقاد داشته باشد.

ولی اهمیتی نداره. خواه وسواس هذیانی او ناشی از اختلال شخصیت خودشیفتگی او باشد، یا شکلی حیله‌گر از فروشنده برای الهام بخشیدن به حامیانش برای تسلط بر سیستم‌های انتخاباتی در ایالت‌هایی که باید در سال 2024 بپوشد، او حزب جمهوری‌خواه را بر اساس اعتقاد به اینکه انتخابات 2020 سازماندهی مجدد کرد. دزدیده شد و باید به کاخ سفید بازگردانده شود. این بسیار فراتر از این واقعیت است که ترامپ خود مقاماتی را انتخاب و انتخاب می کند که به لغو انتخابات 2024 یا برکناری جمهوری خواهان بی وفا کمک کنند. سوان گزارش می‌دهد که متحدان ترامپ به همان اندازه سخت تلاش می‌کنند تا حمایت نهادی را به دست آورند (و تصادفی نیست که آنها برای وفادارترین حامیان او، امنیت خوبی ارائه می‌دهند).

مقامات سابق دولت ترامپ اندیشکده موسسه سیاست اول آمریکا را تأسیس کرده اند. استفان میلر، مشاور سابق ترامپ، امریکن اول قانونی را اداره می‌کند و دستور کار دولت بایدن را در دادگاه به چالش می‌کشد. راسل ووت، مدیر سابق دفتر مدیریت و بودجه، در حال نبردهای آموزشی است و ریاست مرکز جدید نوسازی آمریکا را بر عهده دارد، اتاق فکری که بر مسائل فرهنگی، از جمله «نظریه نژادی انتقادی» تمرکز دارد. «سیاست‌های اول آمریکا»، یک گروه حمایت از دلارهای بالا که توسط متحدانش در زمان ریاست جمهوری ترامپ اداره می‌شد، اخیراً در «آمریکا اول کار» سازماندهی شد و آماده شد تا در سطوح فدرال، ایالتی و محلی در مورد مسائلی از جمله سیاست آموزشی و «صداقت انتخابات» اقدام کند.

بارتون گلمن در مورد این موضوع یک داستان کاور عالی برای The Atlantic نوشت که به نظر می رسد در نهایت توجه رسانه های جمعی را به خود جلب کرده است. او به طور قانع‌کننده‌ای استدلال می‌کند که ترامپ و دوستانش به معنای واقعی کلمه، با استفاده از تمام تاکتیک‌های توصیف‌شده در بالا، از جمله استفاده از یک تئوری حقوقی مبهم و آزمایش‌نشده به نام دکترین «مقامات ایالتی مستقل» که ادعا می‌کند که خانه‌های ایالتی، پایه‌های کودتا در سال ۲۰۲۴ را فراهم می‌کنند. کنترل “کلی” بر قوانین انتخاب رای دهندگان ریاست جمهوری داشته باشید. (من در ژوئن گذشته در این مورد نوشتم.)

اینها اقدامات مقامات جمهوری خواه است نه ترامپ.

با این حال، این امر اعتراضی را از سوی تشکیلات سیاسی جمهوری برانگیخت. جایی که ترامپ وارد می شود جنبه دیگری از این طرح کودتای احتمالی است: او یک جنبش توده ای ایجاد کرد (برخی ممکن است آن را یک فرقه بنامند). گلمن می نویسد که ده ها میلیون پیروان ترامپ افرادی هستند که متقاعد شده اند کاخ سفید را از دست داده اند و “کشور خود را به دست بیگانگان بدون ادعای مشروع قدرت از دست داده اند” — و آماده مبارزه با هر وسیله ضروری از جمله خونریزی هستند.

پس از 6 ژانویه، این تهدید به خشونت در قلب همه کارهای دیگری است که آنها انجام می دهند.

همانطور که هیل گزارش داد، سناتور لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی در این هفته در جمع جمهوریخواهان سنا سخنرانی کرد که آنها در مورد اینکه آیا دموکرات ها اجازه دهند سقف بدهی خود را برای جلوگیری از پرداخت بدهی ایالات متحده افزایش دهند یا خیر، بحث می کردند. ترامپ عذرخواهی کرد که آنها این کار را انجام خواهند داد، زیرا معتقد بود اگر کشور ورشکست شود و بازارها سقوط کند، دموکرات ها از نظر سیاسی آسیب خواهند دید که این بهترین امید او است. گراهام به سناتورهای همکار خود توصیه کرد که کشور را نجات ندهند و گفت: برای من کاملاً واضح است که جمهوری خواهان از جمله دونالد ترامپ با استقبال خوبی مواجه نخواهد شد. او گفت که میچ مک کانل رهبر اکثریت آنها را به بالای تپه هدایت کرد و از پشت هدف گلوله قرار گرفتند.

چه استعاره ای (این یک استعاره است، اینطور نیست؟) هیل به نقل از یکی دیگر از سناتورها می گوید: “گرام به ما در مورد آنچه ترامپ انجام خواهد داد و “خداوند روح شما را بیامرزد” هشدار داد. خودم بهتر از این نمی توانستم بگویم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme