قانون طلایی دیوان عالی: فقط رهبران جمهوری خواه قدرت واقعی دارند

[ad_1]

اوه پسر، تابستان 2021 را به خاطر می آورید؟ در آن زمان، ما غرق سخنرانی های تند و تند بودیم که دادگاه عالی آنقدر که لیبرال ها از آن می ترسیدند بد نبود. خب، نیم سالی می‌گذرد، و این دیوان عالی به ظاهر عاقل، تازه ثابت کرده که همه منتقدانش درست می‌گویند. آنها دسته ای از هکرهای چریکی هستند که برای تضعیف حکومت دموکراتیک و به قدرت رساندن جمهوری خواهان، حرف ساده قانون را نادیده می گیرند.

تصمیم روز پنجشنبه برای لغو مأموریت رئیس جمهور جو بایدن برای ساخت واکسن علیه کووید-19 برای کارفرمایان خصوصی مطمئناً نتیجه خوانش صادقانه قانون نیست. آن‌طور که استیو بنن و دیگر دیوانه‌های اقتدارگرا به تمسخر می‌گفتند، این حتی بیانی از مخالفت ایدئولوژیک با «دولت اداری» نبود. خیر، تنها رویه قضایی حاکم بر دیوان عالی تحت کنترل جمهوری خواهان – که سه نامزد بزرگ دونالد ترامپ در آن نشسته اند – این باور است که تنها روسای جمهور قانونی جمهوری خواهان هستند. ما این را نه تنها به دلیل سوء نیت خود تصمیم، بلکه به دلیل تقابل آن با احساسات گرم و مبهمی که قضات نسبت به اختیارات گسترده ریاست جمهوری هنگام حکومت جمهوری خواهان دارند، می دانیم.

مطالب مرتبط: بی توجهی دیوان عالی کشور رادیکالیسم آن را آشکار می کند

اول از همه، تصمیم خود یک شوخی است. همانطور که کارشناس حقوقی مارک جوزف استرن از اسلیت نوشت، “نظر اکثریت بدون امضا بر اساس چندین اتهام مشکوک است” و از همه مهمتر، “کاملاً با متن عادی قانون ارتباطی ندارد.” استدلال علیه این دستور بیان می کند که از آنجایی که COVID-19 یک تهدید رایج برای سلامت عمومی است، نمی توان آن را به عنوان یک موضوع جداگانه ایمنی شغلی در نظر گرفت. اما، همانطور که بسیاری اشاره می‌کنند، قضات محافظه‌کار استدلال خود را در اینجا باور نمی‌کنند، همانطور که این واقعیت نشان می‌دهد که اقدامات پیشگیرانه در برابر همه‌گیری ساختمان دیوان عالی به عنوان مشکلی برای ایمنی محل کار توجیه می‌شود.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


ماهیت لاهه این تصمیم – که آنقدر بد است که هیچ یک از شش قاضی محافظه کار که به آن رای دادند – نخواستند آن را امضا کنند – نمی توان اغراق کرد.

پسندیدن ایان میلهیزر، کارشناس حقوقی Vox در توییتر به شوخی گفت، دادگاه عالی فکر می کند در قانون اساسی یک بند “براندون برویم” وجود دارد.

این یک چیز است: جمهوری خواهان بر این باورند که گسترش همه گیری کووید-19 از نظر سیاسی به آنها کمک می کند. آنها مایلند صدها هزار جان – عمدتاً زندگی رای دهندگان خود – را برای خدمت به این استراتژی قربانی کنند. جمهوری‌خواهانی که دیوان عالی را کنترل می‌کنند، جدای از اعتراض‌های ضعیف، هکرهای چریکی هستند که تصمیمات خود را بر اساس آنچه به جمهوری‌خواهان در کسب قدرت کمک می‌کند، شکل می‌دهند.

برای این منظور، انگیزه قضات محافظه کار با شمن قانون و خرهای دیگری که سال گذشته در تلاش برای لغو انتخابات به کاپیتول یورش بردند، تفاوتی ندارد. همه آنها قاطعانه این حق دموکرات های منتخب را برای حکومت رد می کنند. قضات می توانند این احساسات ضد دموکراتیک را پشت ادعاهای نادرست حقوقی و پوشیده دادگاه عالی پنهان کنند، در حالی که قانونگذاران آن را پشت صحبت های شوم درباره پدوفیل های آدمخوار و انتخابات دزدیده شده پنهان می کنند. با این حال، پشت همه اینها همان ایده نهفته است: فقط جمهوری خواهان ادعای مشروع بر قدرت دارند.

مطالب مرتبط: آیا زنان انسان هستند؟ چرا دادگاه عالی یک قانون تگزاس را امضا کرد که انسانیت زنان را رد می کند؟

همانطور که اوسیتا نوانوو در اوایل این ماه در نیویورک تایمز نوشت، جمهوری خواهان قانون اساسی را “به عنوان یک معاهده ابدی که قدرت را در دستان حق آنها نگه می دارد” می بینند و به متن واقعی آن که خلاف آن را می گوید علاقه چندانی ندارند. به همین دلیل است که آنها در تلاش هستند تا تاریخ واقعی را از مدارس دور نگه دارند و با داستان های جعلی تجارت کنند که به جای دموکراسی سکولار، ایالات متحده را به عنوان یک دولت مسیحی تئوکراتیک تغییر شکل می دهد. به همین دلیل است که توصیف ترامپ از رای دهندگان سیاه پوست به عنوان “کلاهبرداری” برای آنها بسیار منطقی است – نه به این دلیل که فکر می کنند آن رای دهندگان واقعاً غیرقانونی رأی می دهند، بلکه به این دلیل که فکر می کنند حق رای دادن به غیر سفیدپوستان در وهله اول مشروع نیست. .


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


و برای مخالفت با هدر دیگبی پارتون از سالن، این تصمیم حتی به اندازه مخالفت ایدئولوژیک با “دولت اداری” نیست. به نوعی دیوان عالی هیچ مشکل واقعی با ترامپ نداشت در واقع در مورد استفاده از قدرت اجرایی اغراق است. آنها بارها برای دفاع از تصمیمات ترامپ که قانون اساسی یا محدودیت های اعمال شده بر دولت او را نقض می کند، متمایل شده اند، اگرچه آنها مشتاق هستند تا استفاده سکولار از قدرت را از بایدن که کاملاً به قانون پایبند است، حذف کنند. مارک جوزف استرن در توییتر به این موضوع اشاره کرد:

دادگاه یا برکت داد، یا حداقل از محدود کردن تعداد زیادی از زیاده‌روی‌های واقعی ترامپ با قوه مجریه خودداری کرد. دادگاه با نقض بند آزادی مذهب در متمم اول قانون اساسی، ممنوعیت سفر ترامپ را تایید کرد که به وضوح قصد داشت از ورود مسلمانان به کشور جلوگیری کند. آنها نه تنها از سیاست «ماندن در مکزیک» ترامپ، که مغایر با قوانین بین‌المللی در مورد حقوق پناهندگان سیاسی است، حمایت کردند، بلکه با ملاحظات معمولاً بی‌دقتی، دولت بایدن را مجبور کردند به پیروی از قوانین ترامپ ادامه دهد. آنها ظاهراً با سوء استفاده ترامپ از پول دفاعی برای شروع ساخت دیوار مرزی موافقت کردند.

حتی در مواردی که می‌دانستند هیچ راهی برای توجیه قانونی سوء استفاده ترامپ از قدرت وجود ندارد، به هر حال از او حمایت کردند و به آرامی به سمت شکایت‌ها رفتند تا اقدامات غیرقانونی او را لغو کنند. به عنوان مثال، «قاعده انسداد» ترامپ، که کلینیک هایی را که بودجه فدرال دریافت می کنند، حتی ذکر سقط جنین بیمار را ممنوع می کند، به وضوح متمم اول را نقض می کند. اما دادگاه به جای اخراج او، صدور هر تصمیمی را به تأخیر انداخت و کلینیک هایی مانند Planned Parenthood را مجبور کرد تا خدمات را به شدت کاهش دهند تا زمانی که بایدن وارد عمل شود و به این سیاست پایان دهد.

این حزب گرایی برهنه فقط برای ترامپ نیست. همانطور که استیو ولادک، مشاور حقوقی سی‌ان‌ان اشاره کرد، جمهوری‌خواهان با تصاحب قدرت توسط جورج دبلیو بوش در مورد تمایل او برای اجتناب از محدودیت‌های قانون اساسی بر حق ریاست‌جمهوری‌اش برای جنگ، بسیار خوب بودند.

در همه اینها هیچ انسجام محسوسی در فقه یا ایدئولوژی حقوقی وجود ندارد. همه چیز درباره یک اعتقاد آشکار است که تصمیمات دادگاه را هدایت می کند: فقط جمهوری خواهان رهبران قانونی هستند.

این برنامه حزب دلیلی است که دیوان عالی قوانین کاملاً خوبی مانند قانون حق رأی یا قانون شفافیت در مورد تأمین مالی مبارزات انتخاباتی را رد کرد. بوش در برابر گور، در مورد این موضوع، نشان داده است که این هک چریکی حتی قبل از انتصاب گروه فعلی هکرهای جمهوری خواه به سمت بالاترین نیمکت کشور است. همه چیز به این ایده برمی گردد که حقوق و اراده رای دهندگان نامشروع است – اگر آن رای دهندگان دموکرات ها را به جای جمهوری خواهان به عنوان رهبر انتخاب کنند. اجازه ندهید لباس های لوکس شما را گول بزنند. وقتی صحبت از دیدگاه آنها در مورد قانون و قدرت می شود، جمهوری خواهانی که دیوان عالی را کنترل می کنند ممکن است در حالی که در سالن های ساختمان کنگره می دوند، بوق و رنگ صورت بپوشند و فریادهای مزخرف در مورد “دزدی را متوقف کن!”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر