قالیشویی موسی آباد

قالیشویی موسی آباد

قالیشویی موسی آباد

اعلاشویی فرش به عبارتی شستشویی فرش می باشد اساسی این تفاوت که اصلی میزان مرغوب بودن بهتری تمیز می شود و اساسی فرش‌ در خانه‌های اهل ایران به هیچ کس پوشیده نیست و فرش‌ها در واقع قسمتی از تمدن اصیل ایرانی بوده و تمامی ما پیش از خرید هر وسیله دیگری به جهت خانه، به فکر خرید کردن فرش هستیم. البته در به عبارتی حالی که فرش‌ها زیبایی خاصی به خانه می‌بخشند، بخش اعظم رفت و آمد منزل هم بر بر روی آنان رخ می‌گیرد. به این علت، شستشوی فرش به یک موضوع با به جهت بسیاری از خانه‌ها تبدیل شده است. اعلاشویی فرش یکی از از روش‌های تخصصی شستشوی فرش در کشور ایران است که اکثر وقت ها توسط مرکزها معتبر مثل قالیشویی گلستان واش رخ می‌گیرد. همین دسته شستشو به شما اطمینان می دهد که فرش کلیدی استعمال از بهترین شوینده‌های موجود تمیز شده و همگی اقدامات واجب به جهت افزایش ارتفاع قدمت فرش انجام می‌گیرد. در ادامه نکاتی را در خصوص اعلاشویی قالیشویی یاد خوا‌هیم گرفت.

شستشویی اعلاشویی حساس شستشوی عادی چه تفاوتی دارا‌هستند ؟

همگی ما تا حدودی حساس شستشوی عادی فرش آشنایی داریم. مقداری پودر اختصاصی روی فرش ریخته شده و دستگاه‌های فرش‌شویی فعالیت خویش را انجام می‌دهند. اما شستشوی اعلا تا حدودی گوناگون است. یکی از از مهم‌ترین تفاوت‌های اعلاشویی فرش حیاتی روش‌های دیگر همین میباشد که پیش از آغاز فرایند شستشو، الیاف فرش به وسیله کارشناس مربوطه به خوبی باز‌نگری میشود تا شوینده سازگار اهمیت فرآورده الیاف انتخاب شود. در این شیوه دیگر خبری از پودر وجود ندارد و شوینده‌ها مایع هستند تا بیشترین تماس را حساس تار و پود فرش داشته باشند. همین شوینده‌ها اکثر وقت ها کلیدی نرم‌ کننده و براق کننده فرش هستند تا در زمان رویکرد رفتن بر روی فرش احساسی لذت بخش را تجربه کنید.

تفاوت اعلاشویی و شستشوی معمولی

 یک عدد دیگر از تفاوت های اعلاشویی کلیدی شستشوی معمولی همین است که در زمان اعلاشویی، فرش دو بار به شکل کامل شسته می‌گردد تا هرگونه آلودگی و گرد و غبار به تمام از فی مابین رود. مسئله حساس اینجاست که فرش‌های آیتم به کارگیری در منزل اکثر زمان ها به جهت مدت‌ها شسته نمی‌شوند و در معرض انواع آلودگی‌ها قرار می‌گیرند. به این خاطر، قالیشویی گلستان واش در طی عملیات اعلاشویی فرش، همگی آلودگی‌ها را برای دو بار شستشو داده و بعد لکه‌برداری می‌کند تا فرشی یکدست و براق در اختیار شما قرار گیرد.

مزایای اعلاشویی قالی

بسیاری از مردم ترجیح میدهند که فرش های خویش را در خانه شستشو دهند. هر چند همین کار می‌تواند به جهت حفظ سالم و دوام فرش مفید باشد، البته اکثر زمان ها اوقات به شیوه‌ای غلط انجام می‌گیرد. در نتیجه، حساس وجود اینکه فرش تا حدودی تمیز می‌شود، ولی عدم رعایت برخی از اصول اولیه شستشوی فرش منجر میگردد که بافت فرش جراحت ببیند. این موردها در دوران اعلاشویی فرش به اعتنا ملاحظه شده و همواره کارایی بر این است که از بهترین مواد شوینده و روش‌های شستشو برای برطرف کردن آلودگی‌ها به کار گیری شود. مزیت اعلاشویی فرش نسبت به شستشویی معمولی تعداد شستشو و مواد استعمال شده هست و در اعلاشویی اکثر شامپو فرش به کار گیری می شود و به جهت لکه برداری و براق کردن فرش از محلول های مثل سرکه، جوش شیرین و… بهره می مارک و بخش اعظم شتشویی اعلا به جهت فرشهای دستباف و نفیس استفاده می شود زیرا تار و پود حساسی دارا هستند اما قیمت اعلاشویی قالیشویی عمده است. بعضی از مهم‌ترین مزایای اعلاشویی فرش عبارت‌اند از: ارتقاء عمر فرش و دوام عمده بافت آن در رخ استعمال مداوم زیبایی هرچه عمده فرش و به وجود آوردن ظاهری زیبا در منزل پاک نمودن تمامی لکه‌ها و آلودگی‌های بر جا ما‌نده در بافت زیرین فرش تولید محیطی سالم و بهداشتی در باطن خانه خودداری از پرورش هرگونه قارچ و باکتری از فی مابین بردن هرگونه بوی بد فرش از در بین بردن تمامی کرک و خز حیوانات خانگی حذف تمامی لکه‌ها نظیر چربی و قهوه برجسته ساختن نقاط سپید و واضح فرش

مراحل اعلاشویی فرش به چه صورتی میباشد

 

همانطور که پیش از این به آن اشاره کردیم، مراحل اعلاشویی فرش فرایند بیشتری را در مقایسه با شستشوی عادی در بر می‌گیرد و به این برهان به زمان بیشتری نیاز دارد. قبل از شروع هرگونه شستشو حیاتی آب، گرد و غبار سطحی فرش کلیدی استعمال از دستگاه‌ غبارگیر گرفته شده تا در روزگار شستشوی اهمیت مشکلی از بابت توسعه آن به وجود نیاید. همینطور حاشیه و سطح زیرین فرش به لطف بازبینی می شود تا هرگونه آسیب قبلی به فرش شناسایی و تعمیر شوند. در نتیجه، فرش به جهت شستشو کلیدی دستگاه‌های بزر‌گ‌تر فراهم می‌شود.

قالیشویی گلدسته

قالیشویی اسلامشهر

 

 

منبع golestanwash.com

ایندکسر