قالیشویی دهکده المپیک

قالیشویی دهکده المپیک

قالیشویی دهکده المپیک

اگر جزو اهالی دهکده ی المپیک در تهران باشید، تا کنون دغدغه ی انتخاب یک قالیشویی مناسب را داشته اید . در واقع بیشتر قالیشویی های موجود در این ناحیه دارای نقاط ضعف بارزی هستند که باعث شده تا انتخاب برای اهالی این ناحیه دشوار شود . قالیشویی دهکده المپیک یکی از شعبه های قالیشویی ملکه است که در این ناحیه افتتاح شده و با توجه به مزیت هایی که دارد، توانسته به شیوه ای ایده آل توجه ساکنین این منطقه را به سمت خود جلب نماید . این مرکز با توجه به سابقه ی طولانی که در این زمینه دارد ، به خوبی با نیاز اهالی این ناحیه آشنایی داشته و به همین جهت خدمات خود را بر این مبنا چیده است . این سیاست سبب شده تا قالیشویی دهکده المپیک یک انتخاب ایده آل باشد .

ویژگی های قالیشویی دهکده المپیک

بدون شک هر قالیشویی برای اینکه قادر به جلب توجه اهالی یک منطقه باشد، می بایست مجموعه ای از مزیت ها را در ساختار خود جای دهد تا از این طریق بتواند رضایت ساکنین را جلب نماید. قیمت مناسب، کیفیت بالا، سرعت عمل ایده آل و…. همگی جزو مزیت هایی است که این مرکز در ساختار خود جای داده و از این طریق رضایت حداکثری اهالی منطقه ی المپیمک را به دست آورده است. ما در ادامه مروری بر این مزیت ها داشته ایم.

کیفیت بالا

کیفیت را می توان مهم ترین و البته شاخص ترین فاکتوری دانست که قالیشویی ملکه بدان توجه ویژه ای داشته است . این مرکز برای بهبود خروجی کار خود، نیرو های متخصصی را به کار گرفته که دارای دانش بالایی در زمینه فرش و قالی هستند . آن ها می توانند به خوبی ساختار هر نوع لکه ای تشخیص و بر این اساس، شیوه ی لکه بری را تعیین نمایند . این موضوع باعث می شود تا هر نوع لکه ای که بر روی فرش های شما قرار می گیرد، در ساده ترین وجه ممکن تمیز شود . عامل دیگری که این مرکز را متمایز ساخته است، استفاده از مواد شوینده ی منحصر به فرد و خارجی است . این قالیشویی همواره در تلاش است تا بهترین برند های خارجی را استفاده نماید که قدرت لکه بری بالاتری دارند . این موضوع عاملی بوده که سبب شده تا فرش های خارج شده از  قالیشویی دهکده المپیک در بهترین وجه خود تمیز شده باشند .

استفاده از جدید ترین ماشین آلات در قالیشویی دهکده المپیک

قالیشویی ملکه برای اینکه بتواند سرعت و البته کیفیت کار خود را افزایش دهد، جدیدترین ماشین آلات دنیا در زمینه ی شستشو و تمیز کردن فرش را در خط خود مستقر نموده است . این ماشین ها می توانند اعمال مختلفی نظیر خشک کردن، آبپاشی و… را انجام دهند . این مزیت نه تنها سرعت عمل را افزایش می دهد، بلکه باعث می شود تا میزان خطای انسانی به حداقل برسد که در نوع خود بسیار بی نظیر است .

سرعت عالی

سرعت مزیت دیگری است که با توجه به ترافیک ناحیه، اهمیت بالایی برای ساکنین دارد . قالیشویی ملکه شعبه ی خود را در دل این ناحیه افتتاح کرده و همین دسترسی را بسیار سریع تر می کند . افزون بر این، پیک های ویژه ای هم برای مشتریان استخدام شده که می توانند به سرعت سفارشات آن را دریافت نمایند . آن ها بلافاصله بعد از تمیز شدن قالی ها، سفارش را به محل دلخواه شما برده و به صورت رول شده آن را تحویل می دهند . این موضوع با توجه به ترافیک موجود در ناحیه بسیار حائز اهمیت است . مجموع این موارد در کنار هم سبب شده تا قالیشویی دهکده المپیک یک انتخاب بسیار ایده آل برای ساکنین باشد .