قالیشویی دستباف اکباتان

قالیشویی دستباف اکباتان

قالیشویی دستباف اکباتان تنها قالیشویی در محله اکباتان است که تمامی خدمات فرش های دستباف را به صورت تخصصی ارائه می کند.قالیشویی اکباتان برای شستشو فرش های دستباف از روش های نوین و مدرن استفاده می کند تا آسیبی به فرش وارد نشد.

قالیشویی دستباف اکباتان

همچنین برای از بین بردن نگرانی شما ضمانت نامه رسمی از طرف قالیشویی به شما می دهد که در صورت برخورد با هرگونه مشکلی بتوانید آن را برطرف کنید.

قالیشویی اکباتان علاوه بر خدمات شستشوی فرش های دستباف خدمات  دیگری از جمله شستشو فرش های ماشینی،رفوگری و خشکشویی نیز ارائه می کند.

مجموعه قالیشویی اکباتان با بیش از 100 پرسنل آماده خدمات رسانی به تمام محله های شهر تهران است.شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.

بهترین قالیشویی اکباتان

محله اکباتان یکی از شلوغ ترین محله های شهر تهران می باشد و قالیشویی اکباتان با سابقه 20 ساله در زمینه قالیشویی و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان از بهترین قالشیویی های محله اکباتان می باشد .

قالیشویی اکباتان با استفاده از کادر اجرایی آموزش دیده ، خدمات مربوط به قالیشویی را با بالاترین کیفیت به تمام مشتریان عزیز در محله اکباتان و در تمام شهر تهران ارائه می کند . خدمات ارائه شده توسط قالیشویی اکباتان از سمت اتحادیه قالیشویی شهر تهران درجه کیفی یک را دریافت نموده و شستشو فرش ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و به روز دنیا انجام می شود .

بهترین قالیشویی دستباف اکباتان

معمولا بهترین قالیشویی در هر محله توسط مردم و اتحادیه قالیشویان انتخاب می شود.قالیشویی اکباتان برای اینکه بتواند همیشه نام آن ها در لیست بهترین قالیشویی دستباف اکباتان و بهترین قالیشویی تهران سعی کرده است رضایت تمام مشتریان را به خود جلب کرده است.

بهترین قالیشویی هر محله بر اساس برخی معیار ها انتخاب می شود.اولین و مهمترین معیاری که در انتخاب یک قالیشویی باید بررسی شود کیفیت خدمات آن قالیشویی است.

قالیشویی دستباف اکباتان همیشه سعی بر این داشته است خدماتی که ارائه می دهد از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

نحوه تشخیص قالیشویی خوب

اگه به تازگی در محله اکباتان ساکن شده اید بهترین روش برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب مشورت گرفتن با همسایه و دوستانی که در آن محله زندگی می کنند است.

معمولا کسانی که از خدمات یک قالیشویی استفاده می کنند اگر خدمات آن کیفیت مناسبی داشته باشد حتما برای دفعه بعد هم از خدمات آن استفاده می کنند و اینکه این قالیشویی را به دوستان و آشنایشان معرفی می کنند.

قالیشویی اکباتان بیشتر مشتری های خود را از طریق همین روش جذب کرده است و دلیل آن هم قیمت و کیفیت بسیار مناسب است.

شماره تماس قالیشویی اکباتان

شماره تماس قالیشویی اکباتان

اگر می خواهید شماره تماس های تمام شعبات قالیشویی اکباتان را مشاهده کنید می توانید به صفحه تماس با ما سایت قالیشویی اکباتان مراجعه کنید.اگر هم دسترسی به تلفن نداشتید می توانید از طریق سایت نیز سفارش خود را ثبت کنید.

شماره تماس قالیشویی اکباتان را می توانید از 118 نیز دریافت کنید.

قالیشویی مجاز در اکباتان

شاید برایتان مهم نباشد که قالیشویی که از خدمات آن ها استفاده می کنید در لیست قالیشویی های مجاز شهر تهران باشد یا خیر.در صورتی یکی از مهم ترین مسائل در هنگام یک قالیشویی خوب این است که آیا آن قالیشویی فعالیتش به صورت قانونی است یا نه.

قالیشویی اکباتان تنها قالیشویی مجاز در اکباتان است که در مشغول به فعالیت است.اگر در هر صورت به مشکلی با قالیشویی اکباتان برخوردید می توانید آن را از اتحادیه قالیشویان یا مراجع قضایی پیگیری کنید.

درباره محله اکباتان

شهرک اکباتان که در محله اکباتان قرار دارد را می توان گفت بهترین و عالی ترین شهرک های شهر تهران است.در این شهرک در این چندین سال اخیر مرکز خرید های بسیار بزرگ  و مجهزی تاسیس شده است که شما دیگر برای خرید هر وسیله ای نیاز به بیرون رفتن از شهرک را ندارید.

شهرک اکباتان از نظر دسترسی نیز محله بسیار خوش نقش است شما می توانید با وسایل نقلیه عمومی و شخصی به این محله بروید.